Kompletní seznam bezplatných zkušebních verzí na fotky z fotobanky (aktualizace 2021)

V dnešním stále rušnějším světě kdy jsme stále více zaneprázdnění je i ten nejkomplexnější obsah prohledáván na „dobré kousky“. Jsme zvyklí pravidelně konzumovat obrovské množství dat, a najít čas na skutečné ponoření se je často luxus, zejména při hledání bezplatných zkušebních verzí. To je místo, kde přichází síla obrázků. Úžasný obrázek z fotobanky vás může přinutit pozastavit se a emocionálně se zapojit způsobem, který slova neumí. Obrázky mají schopnost zachytit vaši představu, aniž byste museli použít jediné slovo.

Dobré snímky jsou ve skutečnosti považovány za zásadní pro šíření vaší zprávy. Problémem, kterému čelí mnoho firem, je nedostatek kvalitních fotografií z fotobanky, které by bylo možné použít v různých marketingových kanálech. Zvláště když vezmete v úvahu, jak drahý může být nákup velkého počtu obrázků, které ovlivňují nejmenší podniky, grafické designéry, tvůrce webových stránek a podnikatele.

Možnost využít bezplatné zkušební verze fotobanek před utrácením je výhodná pro všechny. Vezměte si například 30 denní bezplatnou zkušební verzi společnosti Adobe, vzhledem k její popularitě a rozsáhlé sbírce je to jedna z nejlepších možností pro firmy. A zde najdete ještě další bezplatné zkušební verze pro aplikace jako Spark, Photoshop nebo Illustrator z Adobe Creative Cloud.

Získejte 10 standardních datových zdrojů ve službě Adobe Stock s 30denní zkušební verzí zdarma. Možnost bezrizikového zrušení během prvního měsíce.

Vysoce kvalitní obrázky, se kterými nezbankrotujete

Ať už chcete pro svůj blog krásné obrázky nebo potřebujete ohromující fotografie a videa pro své kampaně na sociálních médiích, najít ten správný obrázek je úkol sám o sobě. Dobrou zprávou je, že vysoce kvalitní obrázky z fotobanky nemusí být drahé a to díky množství online agentur zabývajících se fotografiemi.

Nevýhodou je, že často musíte ztrácet spoustu času hledáním toho dokonalého záběru. Mnoho grafiků a majitelů firem ví, že je to frustrující. Při hledání obrázků jsou poslední věcí, ze kterou si chcete dělat starosti, autorská práva k obrázkům nebo jiná omezení.

Abyste se nedostali na tenký led, využijte důvěryhodné fotobankové agentury, které za vás zajistí veškerou tvrdou práci. Naším cílem je pomoci vám usnadnit práci, proto jsme sestavili seznam nejlepších agentur zabývajících se fotografiemi, které nabízejí bezplatné zkušební verze a jsou 100% royalty-free, takže se nemusíte obávat soudního sporu!

Stránky s fotografiemi – zkušební verze zdarma

Podívejte se na některé z našich oblíbených webů se zkušebními verzemi:

Shutterstock – Získejte 10 obrázků zdarma na jeden měsíc

logo ShutterstockTitán světa fotek, Shutterstock vám nyní umožňuje bezplatně otestovat jejich služby po dobu 30 dnů před předplatným. Tato zkušební verze zahrnuje 10 bezplatných obrázků podle vašeho výběru z jejich obrovské knihovny 300 milionů souborů.

Jediné, co musíte udělat, je použít náš bezplatný kupón na zkušební verzi Shutterstock a nastavit si roční předplatné s 10 snímky za měsíc. Tímto způsobem získáte prvních 30 dnů tohoto ročního předplatného, včetně 10 stažení, které jsou poskytovány, zcela zdarma.

Pokud chcete, můžete zůstat přihlášeni k předplatnému a po 30 dnech vám bude po zbytek roku účtováno 29 € (asi 758 Kč) měsíčně a každý měsíc vám bude přidáno 10 nových stažení. Pokud ne, můžete bez rizika zrušit během úvodního 30 denního zkušebního období a můžete také upgradovat na větší tarif, v takovém případě byste měli při nákupu určitě použít naše slevové kódy Shutterstock se slevou až 15%!

Navíc máte každý týden přístup k jedné fotografii zdarma a jedné vektorové ilustraci zdarma, stačí se zdarma zaregistrovat na Shutterstocku a získat jejich týdenní soubory zdarma.

Další informace o agentuře se dozvíte v naší recenzi Shutterstocku.

Adobe Stock – Zkušební verze zdarma pro každého

Adobe Stock nabízí 30 denní zkušební verzi zdarma a 10 fotografií zdarma v celé zkušební verzi. Po vyzkoušení je měsíční předplatné služby Adobe Stock za dostupnou cenu 29,99 USD (635 Kč) měsíčně se standardní licencí, která umožňuje používání online s určitými omezeními.

Za dodatečnou cenu 80 USD (1 727 Kč) za obrázek budou zrušena všechna omezení, která vám umožní používat obrázky, jak si přejete. Adobe Stock nabízí kreditní balíčky za cenu jednoho kreditu za 10 USD (212 Kč), přičemž obrázky v rozlišení HD jsou někde mezi 5 až 50 kredity.

Adobe Stock je ideální pro grafické designéry, kteří používají Adobe Cloud, ale lze jej použít i samostatně pro ty, kteří Adobe Cloud nepoužívají. Dokonalá integrace s Adobe Photoshopem z něj dělá designérskou nutnost. Tato snadno použitelná integrace poskytuje návrhářům přístup k milionům obrázků, aniž by museli opustit Adobe Photoshop. Před konečným rozhodnutím o tom, který obrázek bude nejlepší, si můžete prohlédnout fotografie s vodoznakem a optimalizovat svůj design.

Nenechte si ujít bezplatnou zkušební verzi Adobe Stock pomocí slevového kódu od Fotobanka.cz. Zjistěte více o našich analýzách služby Adobe Stock.

Získejte 10 standardních datových zdrojů ve službě Adobe Stock s 30denní zkušební verzí zdarma. Možnost bezrizikového zrušení během prvního měsíce.

Photocase – Zkušební verze zahrnuje 5 kreditů zdarma

Užijte si 5 kreditů ZDARMA, když se zaregistrujete ke zkušební verzi Photocase pomocí kódu od Fotobanka.cz. Každý snímek s vysokým rozlišením publikovaný na jejich platformě je ručně vybírán zkušenými editory fotografií.

Jejich kreditní balíčky, které začínají od 25 kreditů až po 4 fotografie ve standardní velikosti, jsou velmi dostupné ve srovnání s jinými agenturami pro fotografování, což znamená, že nebudete muset rozhazovat peníze. Se snadno použitelným systémem vyhledávače můžete své fotografie uspořádat podle názvů projektů, témat a bez námahy hledat své oblíbené obrázky.

Photocase je známý svými moderními, esteticky příjemnými obrázky, které jistě upoutají pozornost vašich čtenářů. Klikněte sem a využijte 5 kreditů Photocase zdarma a 10% z vašeho prvního nákupu. Přečtěte si celou recenzi o Photocase.

Získejte 5 kreditů zdarma a 10% slevu při prvním nákupu u Photocase.

Dreamstime – Prozkoumejte týdenní bezplatnou zkušební verzi

Používání Dreamstime je doslova snem pro miliony malých podniků, grafická studia, publikační vydavatele a nezávislé pracovníky, nabízejí totiž více než 107 milionů fotografií. Budete mít přístup k velké sbírce profesionálních standardních fotografií s miliony ručně kreslených a počítačových ilustrací.

Dreamstime má týdenní bezplatnou zkušební verzi pro nové zákazníky a vy si můžete vychutnat prvních 5 vysoce kvalitních obrázků ZDARMA bez svazujících podmínek.

Canva Pro – Jeden měsíc neomezeného stahování zdarma

Kompletní seznam bezplatných zkušebních verzí na fotky z fotobanky (aktualizace 2021) 5Canva Pro je předplacená služba založená na předplatném od společnosti Canva. Zahrnuje přístup k oblíbenému editoru obrázků Canva, k prémiovým funkcím, jako je manažer Brand Kit pro firmy, nástroj Publishing assistant, tisíce grafických šablon a 60 milionů fotografií. Nejlepší ze všeho je, že toto členství vám poskytuje neomezené stahování obrázků, to vše s licencí Royalty-Free umožňující komerční použití. Za pouhých 9,95 $ (211 Kč) měsíčně (účtováno ročně) získáte tolik fotografií, kolik můžete potřebovat. Více informací? V naší recenzi Canva Pro!

A nyní můžete vyzkoušet Canva Pro, aniž byste utratili halíř, a to díky 30 denní bezplatné zkušební verzi Canva Pro! Odemkne všechny funkce Canva Pro, včetně neomezeného stahování, zcela zdarma na první měsíc!

Vyzkoušejte si Canva Pro na 30 dní zdarma. Plný přístup k funkcím Canva Pro na 15 dní navíc oproti běžné zkušební verzi nabízené na webových ...

Fotobankové fotky – nejlepší pro rozpočet (ne zdarma, ale levně)

99Club by Stock Photo Secrets – Snadný přístup za malý poplatek

Kliknutím sem zobrazíte recenze na 99Club, je považovaná za jednu z nejvíce cenově výhodných agentur pro fotografie, je dokonalým řešením pro malé a střední podniky. S více než 4 miliony obrázků s royalty-free licencí (a přibývají!) A s předplatným, které vyhovuje každému rozpočtu je snadné pochopit, proč je tak populární po celém světě.

Technicky neexistuje žádná bezplatná zkušební verze, ale díky super dostupným cenovým plánům to obvykle funguje výrazně levněji než většina ostatních možností. Pomůžeme vám ušetřit peníze, aniž byste museli dělat kompromisy v kvalitě. Stáhněte si 200 vysoce kvalitních fotografií ve formátu XXL za pouhých 99 USD z 99club (2 097 Kč) a pokud potřebujete více než 200 obrázků, vektorů nebo ilustrací, zaplatíte za stažení XXL pouze 0,99 USD (21 Kč).

Zaregistrujte se do 99club a stahujte obrázky, vektory a ilustrace ještě dnes. Kliknutím sem zobrazíte recenze na 99Club.

Bigstock – Každý den 5 obrázků royalty-free / 7 dní

S Bigstockem si můžete každý den po dobu 7 dnů stáhnout až 5 royalty-free obrázků nebo vektorů jakékoli velikosti. Registrace na bezplatnou zkušební verzi Bigstock poskytuje přístup k více než 80 milionům standardních licenčních obrázků ve vysokém rozlišení.

Je důležité si uvědomit, že před aktivací 7 denního zkušebního obdobímusíte zadat platnou platební metodu. Po skončení 7 denního bezplatného zkušebního období vám budou poplatky účtovány, pouze pokud si přejete nadále využívat jejich služeb.

Cena 5 snímků za den na základě předplatného bude 79 USD (1 702 Kč) měsíčně. Další obrázky lze zakoupit pomocí kreditních balíčků od 12 $ (259 Kč), jejichž platnost vyprší po jednom roce. Prodloužené licence pro obrázky lze zakoupit za přibližně 50 $ (1 079 Kč) za obrázek, což umožňuje neomezené komerční použití.

Vyzkoušejte bezplatnou zkušební verzi Bigstocku a využijte jejich speciální slevu prostřednictvím Fotobanka.cz, kde získáte dalších 6 kreditů zcela zdarma, když si koupíte jakýkoli balíček předplatného.

Přečtěte si více o tomto zdroji fotek v naší recenzi BigStock.

Fotobankové fotky – Obrázky zdarma

Shutterstock – Obrázky zdarma pro kreativní uživatele

Shutterstock je pokladnicí fotografií a vektorových souborů ve vysokém rozlišení. Shutterstock je jedním z předních webů s fotkami na světě a je inovátorem, pokud jde o ceny fotografií z fotobanky.

Zavedení předplatného pro fotografie s royalty-free licencí změnilo nabídku obrázků z fotobanky a od té doby ho přijalo mnoho dalších agentur. Shutterstock se může pochlubit více než 280 miliony obrázků bez licenčních poplatků a lze s jistotou říci, že mají něco pro každého. Předplacené balíčky se pohybují od 49 $ (1 056 Kč) za 5 obrázků až po 229 $ (4 933 Kč) za 25 obrázků se standardní licencí, která vám dává právo pořídit až 500 000 kopií libovolných obrázků.

Nabízejí skvělou měsíční bezplatnou zkušební verzi Shutterstock, která vám umožní až 10 stažení obrázků po dobu 30 dnů, zcela zdarma!

I kdyby jste nechtěli bezplatnou zkušební verzi, můžete i nadále využívat fotky zdarma z fotobanky.

Další výhodou používání Shutterstocku je redakční verze, se kterou si můžete obrázek stáhnout a vyzkoušet, jak zapadne do vašeho designu. Ideální pro grafické designéry, kteří mohou zkoušet, než zaplatí. Ušetřete pomocí slevového kódu Fotobanka.cz až 15% na své předplatné Shutterstock. Úplnou recenzi Shutterstocku najdete zde.

Kupte si vybrané stock snímky nebo záběry na Shutterstocku s 15% slevou na předplatné a balíčky snímků.

iStock – Flexibilní plány vyhovující každému rozpočtu

iStock už nějakou dobu existuje, ve skutečnosti téměř dvě desetiletí. Koupený společností Getty Images v roce 2006. iStock poskytuje každému, kdo se zaregistruje na jeho platformě, ZDARMA jeden obrázek, ilustraci a videozáznam každý týden.

Stáhněte si inspirativní fotografie z množství dobře zkontrolovaných sbírek, které máte k dispozici každý měsíc. iStock má v současné době více než 30 milionů fotografií, vektorů a ilustrací s vysokým rozlišením a zahrnuje více než 6 milionů exkluzivních obrázků.

Získejte přístup k fotografiím na světové úrovni nákupem kreditů v ceně od 8 $ (173 Kč) za kredit nebo se přihlaste k měsíčnímu předplatnému s cenami od 85 $ (1 835 Kč) měsíčně za 10 obrázků každý měsíc nebo 339 $ (7 316 Kč) měsíčně za 750 obrázků každý měsíc. Obrázky jsou vydávány s výchozí standardní licencí pro osobní a komerční použití. V případě potřeby si můžete také zakoupit obrázky v rozšířené licenci.

Ušetřete neuvěřitelných 15% z jakéhokoli předplatného balíčku pomocí slevového kupónu Fotobanka.cz. Kliknutím sem zobrazíte naši recenzi iStock.

Getty Images – Špičkové redakční snímky za speciální cenu

Getty Images je jednou z nejznámějších agentur pro fotografování po celém světě. S jedním z největších archivů fotek je společnost Getty Images proslulá exkluzivními fotografiemi světové úrovně, které jsou velmi vhodné pro komerční a redakční použití.

Můžete si zakoupit vysoce kvalitní fotografie pomocí modelu licencování přizpůsobeného vašim konkrétním požadavkům, který se nazývá licence Rights Managed. I když je tento typ licence mnohem dražší než běžnější licence Royalty-Free, tak také mimo jiné umožňuje výlučné použití fotografie. Cena Getty není pro každého a je ve srovnání s ostatními konkurenty podstatně vyšší. Getty Images nenabízí bezplatnou zkušební verzi, ale stojí za zmínku kvůli rozsáhlému portfoliu a velkému rozsahu dostupných možností.

Je ideální pro kreativní profesionály, kteří pracují v redakčním světě, nebo grafické designéry, kteří pracují na komerčních projektech, jako jsou časopisy, e-knihy, mobilní aplikace atd. Getty Images je ideální volbou pro vaše potřeby fotobankových fotografií.

Zaregistrujte se do Getty ještě dnes a ušetřete 30% na jejich Ultrapacks. Podívejte se na recenzi Getty.

Fotobankové fotografie ze zkušebních verzí vyhovující všem

Ať už jste grafický designér, nebo možná vytváříte obsah pro své vlastní podnikání, náš seznam zkušebních verzí fotobanek zahrnuje všechny vaše možnosti. Bez ohledu na to, jaký typ obrázku hledáte nebo jaký je váš konkrétní rozpočet, zahrnuli jsme nejlepší webové stránky s fotografiemi, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly všem.

Pokud chcete vyzkoušet zkušební verzi fotobanky ještě dnes, kliknutím sem zahájíte během několika sekund populární zkušební verzi aplikace Adobe Photos nebo některou z výše uvedených agentur. Které bezplatné zkušební verze plánujete vyzkoušet? Už jste některé z nich vyzkoušeli? Neuvedli jsme některou z vašich oblíbených bezplatných zkušebních verzí?

Chceme to od vás slyšet, tak si to řekněme v komentářích.

Renata
Renata

Zajišťuje koordinaci překladů a kontrolu obsahu jednotlivých článků o fotobankách. Zodpoví vaše dotazy pokud čemukoliv nerozumíte nebo potřebujete podrobněji vysvětlit.

Rádi se dovíme, co si o tom myslíte vy.

Leave a reply

fotobanka.cz
Logo