iStockphoto recenze (teď iStock)

iStock je jednou z nejlepších fotobanek v oboru a průkopník v modelu microstock – prodej Royalty-Free fotografií online za nízké ceny. Jsou podporovány Getty Images a jsou populární díky své vysoké úrovně fotografií a rozsáhlému katalogu, který obsahuje obrovskou sbírku exkluzivních obrázků.

Tyto fotografie můžete zakoupit na požádání za použití kreditů, a to v rozmezí od 8 do 33 dolarů za obrázek v závislosti na vybrané kolekci a kreditového balíčku, který používáte. Nejlevnější ceny obrázků jsou s předplatným: různé plány na měsíc nebo rok, pro přístup do celé knihovny nebo pouze pro přístup dle rozpočet a umožňují vám získat úžasné vysoce kvalitní fotografie za pouhých 0,22 až 0, 49 dolarů za kus. iStock je jednou z agentur, která rozhodně stojí za vyzkoušení, pokud máte rádi kvalitu, rozmanitost a cenovou dostupnost.

Získat kupón

Flash Sale
days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0
Koupit produkt

iStock LogoiStockphoto.com (nyní iStock od Getty Images – více informací o změně názvu a vlastnictví zde) je jednou z nejlepších fotobanek a průkopníkem v oblasti Microstock a jeden z top 5 v našem seznamu nejlepších stránek s fotografiemi.

Kromě vynikající reputace má iStock působivý výběr fotografií, videí, ilustrací, vektorů a zvukových souborů, které jsou vysoce vyvážené podle nejvyšších standardů kvality a přidávají hodnotu exkluzivního obsahu. S množstvím zkušeností a největší fotografickou knihovnou exkluzivních obrázků, tato fotobanka určitě stojí za zvážení, pokud hledáte snímky Royalty-Free, které jsou dostupné i ve vysoké kvalitě.

Novinka! zkušební verze zdarma! – Získejte 10 obrázků ke stažení zdarma z kolekce Essentials společnosti iStock na jeden měsíc zcela zdarma! Další informace naleznete v našem průvodci zkušební verzí zdarma od iStock a kliknutím níže si odemkněte zkušební verzi zdarma od iStock!

Máme úžasný propagační kód iStockphoto, díky němuž ušetříte až 15% z nákupu. Tento kód naleznete níže:

iStock kupón pro 2024

Získejte 15% slevu ze všech předplatných iStock a kreditních balíčků iStock

Kupte si svůj výběr obrázků a videí na iStock se slevou 15% na předplatné a balíčky obrázků.

To je pravda: všichni noví i stávající zákazníci si mohou vybrat z kreditních balíčků a plánů předplatného na iStock se slevou 15%! Kupte si roční předplatné a maximalizujte své úspory po celý rok! Kupte si kreditní balíček iStock a nakupujte fotografie na vyžádání – pamatujte, že iStock kredity nikdy nevyprší, takže nyní můžete investovat do kreditů za sníženou cenu a dlouhodobě sklízet úspory! Toto je časově omezená nabídka, platná pouze do 31. ledna 2021. Nezapomeňte ji tedy použít hned teď!

Snímek obrazovky iStock

iStockphoto recenze – fakta

 • Miliony exkluzivních obrázků, které nenajdete nikde jinde – včetně fotografií, ilustrací, vektorů, zvuku a videa.
 • Miliony vysoce kvalitních a cenově dostupných fotografií pro každodenní potřeby
 • Exkluzivní snímky jsou vždy trendy a aktuální, protože iStock aktivně sděluje svým exkluzivním přispěvatelům nejžádanějším témata a styly
 • Přijímá platby prostřednictvím PayPal, Visa, American Express a MasterCard. Přijmají taky americké bezhotovostní platby nebo šeky od amerických nebo kanadských bank.
 • Vyhledávání podle klíčových slov, typu souboru, přispěvatele, kolekce, velikosti, tvaru, složitosti, podrobností, doplňkových filtrů, barvy, čísla souborů.
 • Každý týden fotografie zdarma, ilustrace, videoklipy a zvukové klipy.
 • Signature artist of the month – každý měsíc sleduje jiného přispěvatele, který píše příběh o svém umění.
 • Podporuje mnoho jazyků včetně: angličtiny, němčiny, korejštiny, francouzštiny, španělštiny, holandštiny, japonštiny, polštiny, italštiny, portugalštiny, brazilské portugalštiny, ruštiny
 • Jejich časté dotazy jsou důkladné pro všechny, včetně kupujících, prodejců a firemních zakazníků.
 • iStockphoto.com byla založena v dubnu 2000 s počátečním pokusem o uvedení na trh v roce 1999.
 • iStock je vlastněná největší agenturou na fotografie na světě, Getty Images.
 • iStockphoto má sídlo v Albertě v Kanadě.

 

Chcete-li objevit úžasnou knihovnu iStock, zaregistrujte se zdarma na iStock zde! Chcete-li ušetřit více na fotografiích, nezapomeňte uplatnit náš exkluzivní propagační kód iStock!

Kupte si svůj výběr obrázků a videí na iStock se slevou 15% na předplatné a balíčky obrázků.

Obrovská knihovna s miliony fotografií pro každého zákazníka

iStock byla první agenturou “microstock”, která zavedla obchodní model, kde firmy nabízeli fotografie pod licencí Royalty Royalty a s požadavkem na mikroplatby (minimální platba). Brzy je následovalo několik dalších společností a dnes mají mnoho konkurentů. Služba iStock však našla způsob, jak se odlišit: přidáním hodnoty prostřednictvím výberu jedinečných obrázků.

Dnes tato agentura nabízí obrovskou knihovnu s miliony a miliony fotografií, vektorů a ilustrací, rozdělených do dvou hlavních kolekcí:

Essentials – nabízí velký výběr vysoce kvalitních obrázků pro každodenní potřeby, které pokrývají nejoblíbenější témata a za velmi přijatelnou cenu

Signature – zahrnuje velký objem snímků s vyšší produkční a uměleckou hodnotou, které jsou výhradní pro iStock, díky čemu jsou fotografie jedinečné a méně rozšířené. Tyto obrázky jsou za vyšší, ale velmi rozumnou cenu

iStockphoto recenze (teď iStock) 4

iStock má obrázek pro každou potřebu kupce. Pokud chcete, aby byly fotografie cenovo dostupné v profesionální kvalite vyberte si kolekci Essentials. Chcete-li mít více uměleckých prvotřídních snímků a jste ochotni zaplatit trochu víc, kolekce Signature je to pravé pro vás. Další informace o sbírkách iStock naleznete zde.

Flexibilní možnosti nákupu a dostupné ceny

iStockphoto recenze (teď iStock) 5

Původně iStock prodával obrázky pouze s minimálními požadavky pro nákup a poté ve větším množství. Později přidali velmi oblíbenou možnost nákupu: předplatné. Nyní kombinují systém kreditů pro nákupy a předplatného, které vám nabízí nejnižší ceny.

Jejich kreditový systém je velmi jednoduchý. Oceňujou všechny své soubory v kreditech a prodávají kreditové balíčky, které zaplatíte předem, a později je můžete použít ke stažení požadovaných snímků. Čím větší kreditní balíček, tím nižší jsou jednotlivé náklady na kredity, a tím je každá fotka levnější. Mají balíčky od 3 do 300 kreditů, takže cena za kredit začína na 12 dolarech a u největšího objemu je to jen 8 dolarů za jeden kredit.

Jednou z nejlepších věcí na iStocku je, že fotografie nemají odlišné ceny podle rozlišení nebo velikosti, ale spíše podle kolekce.

Essential (základní) snímky jsou pouze za 1 kredit ($ 8 – $ 12)

Signature obrázky jsou za 3 kredity ($ 24 – $ 33)

Chcete si zakoupit fotografie u iStocku za kredity? Nyní je můžete získat za sníženou cenu pomocí našeho speciálního propagačního kódu iStock s 15% slevou při všech nákupech kreditů!

Další skvělou a nově přidanou funkcí je rychlý nákup: pokud chcete koupit pouze jeden obrázek, můžete jednoduše stisknout tlačítko pro stahování na stránce s obrázkem a dostanete se přímo na platební stránku, přeskočíte krok nákupu kreditového balíčku. Cena je stejná, ale uděláte to mnohem rychleji!

iStockphoto recenze (teď iStock) 6

Pokud jde o předplatné, služba iStock nabízí mnoho různých druhů rozpočtů. Všechny plány přicházejí s měsíčními limity stahování, ale můžete si je vybrat na měsíc nebo na rok. Navíc mají dvě alternativy: předplatné pouze pro stahování Essentials (základní), které je levnější, nebo plány umožňující přístup k oběma kolekcím Signature a Essentials.

Měsíční plány nabízejí možnosti malého objemu od 10 do 250 snímků za měsíc, cena v rozmezí od 40 do 199 dolarů pro plány Essentials a od 100 do 399 dolarů za plnou kolekci včetně Signature. Díky ročním plánům získate ještě lepší cenu: Essentials se pohybuje mezi 29 a 159 dolary a Signature + Essentials je od 70 do 319 dolarů. To znamená až stovky fotografií každý měsíc, které budou za pouhých 0,21 USD! Podívejte se na všechny plány a ceny iStock zde.

iStockphoto recenze (teď iStock) 7

Je třeba si uvědomit, že kolekce iStock Essentials je součástí kolekcí mnoha jiných fotobanek, ale jejich předplatné jsou mnohem levnější. Zatímco většina ostatních fotobanek nabízí balíček 750 stahování za $ 200 – $ 250 na měsíc, plán Essentials je pouze za 159 dolarů!

Jste připraveni získat předplatné na služby iStock? Pak použijte náš skvělý propagační kód iStock s 15% slevou na všechny tipy předplatného!

Kupte si svůj výběr obrázků a videí na iStock se slevou 15% na předplatné a balíčky obrázků.

Výhody nabídky iStock: Snadné vyhledávání

iStock přidává uživatelské funkce, aby byla jejich nabídka velmi pohodlná pro kupijící. Nabízejí hlavně snadné vyhledávání všech svých fotografií. K tomu využívají fantastický vyhledávací nástroj založený na klíčových slovech.

Pomocí jejich slovníku založeném na klíčových slovech, které můžete zadat do vyhledávacího poskytují výsledky velmi rychle. Toto pole je doplněno o funkci automatického vyhledávání, která zobrazí oblíbené vyhledávání odpovídající tomu, co píšete. Na samotné stránce s vyhledáváním, můžete použít pokročilé funkce. Ve výchozím nastavení budou zobrazeny nejprve relevantnejší výsledky s různými obrázky, než rovnaký obrázek v různých iteracích. Můžete také třídit podle popularity nebo od nejnovějších. Kromě toho můžete filtrovat výsledky podle kolekce, typu licence, lidí, kompozice a dokonce i na základe barevného grafu, který zobrazuje obrázky relevantní pro libovolnou barvu, kterou chcete!

iStockphoto recenze (teď iStock) 9

Flexibilní licence Royalty-Free

Všechny obrázky v iStocku jsou standardně k dispozici za podmínek Royalty-Free, které dovolují trvalé užívání v několika projektech bez geografických omezení a pro komerční, redakční nebo osobní účely. Je to velmi flexibilní a cenově dostupné: zaplatíte jednou a můžete použít fotografii navždy, v rámci přijatých podmínek. Všechny obrázky jsou ve výchozím nastavení pod standardní licencí a ceny uvedené na jejich webových stránkách odpovídají této možnosti.

Existuje velmi málo omezení, pokud jde o použití obrázků s touto licencí. Tisk je omezen na 500 000 kopií a není dovoleno používat fotografii ve výrobcích určených k dalšímu prodeji, ať již fyzickým nebo digitálním.

Mají k dispozici rozšířené licence s vyšší cenou – 18 kreditů (navíc od běžné ceny), které vylučují některá z hlavních omezení standardní RF licence. Každá rozšířená licence se prodává jako samostatná licence a umožňuje vám: neomezený výtisk, použití ve fyzických produktech pro další prodej, vícenásobné použití (umožňující více osobám pracovat s fotografiemi), použití v digitálních šablonách k dalšímu prodeji a větší právní záruky.

Abyste jednoduše zjistili, jakou licenci potřebujete, podívejte se na na tento velmi užiteční popis.

iStockphoto recenze (teď iStock) 10

Shrnutí naší recenze iStock

iStock Logo

iStock (kdysi iStockphoto) je nejen průkopnickou společností, ale také jednou z předních světových fotobanek od začátku působení a je pro to hned několik dobrých důvodů.

Za prvé, na trhu jsou již zhruba 17 let a tato historie přispívá k jejich pověsti, která vám dodáva klid, když víte, že máte co do činění se zkušenými profesionály a získávate vážné a spolehlivé služby.

Dále nabízejí mnoho věcí, které jiné fotobanky nemají. Jejich exkluzivní sbírka je hlavní, po ní následuje vysoký standard. S iStock jste si jisti, že získáte nejlepší snímky v oboru, protože nabízejí jen kvalitní a pečlivě přezkoumaný obsah. Můžete si koupit exkluzivní fotografie, které jsou jedinečné a zvýší hodnotu vašich návrhů. Navíc jsou jejich ceny velmi dostupné, jejich nákupní možnosti jsou výhodné a jejich licenční podmínky jsou flexibilní.

iStock má pro zákazníky spoustu pozitív, díky čemuž si je mnoho kupujících vybere, když chtějí fotografie pro svoje projekty. Mají loajální základnu klientů a přispěvatelů. A teď můžete být i vy jedním z nich!

Máte zájem o iStock fotografie? Zaregistrujte se iStock zdarma! Chcete-li si zakoupit snímky za nejlepší a nejnižší cenu, nenechte si ujít náš exkluzivní propagační kód iStock pro váš nákup na slevu 15%!

iStock slevový kupón 2021

Získejte 15% slevu na všecha předplatná iStock a kreditní balíčky iStock

Kupte si svůj výběr obrázků a videí na iStock se slevou 15% na předplatné a balíčky obrázků.

To je pravda: všichni noví i stávající zákazníci si mohou koupit i výběr kreditních balíčků a předplatných na iStock se slevou 15%! Kupte si roční předplatné pro maximální úsporu energie! Kupte si kreditní balíček iStock a nakupujte fotografie na vyžádání – pamatujte, že iStock kredity nikdy nevyprší, takže nyní můžete investovat do kreditů za sníženou cenu a dlouhodobě sklízet úspory! Toto je časově omezená nabídka, platná pouze do 31. ledna 2021. Nezapomeňte ji tedy použít hned teď!

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

fotobanka.cz
Logo