iStockphoto recenze (teď iStock)

iStock je jednou z nejlepších fotobanek v oboru a průkopník v modelu microstock – prodej Royalty-Free fotografií online za nízké ceny. Jsou podporovány Getty Images a jsou populární díky své vysoké úrovně fotografií a rozsáhlému katalogu, který obsahuje obrovskou sbírku exkluzivních obrázků.

Tyto fotografie můžete zakoupit na požádání za použití kreditů, a to v rozmezí od 8 do 33 dolarů za obrázek v závislosti na vybrané kolekci a kreditového balíčku, který používáte. Nejlevnější ceny obrázků jsou s předplatným: různé plány na měsíc nebo rok, pro přístup do celé knihovny nebo pouze pro přístup dle rozpočet a umožňují vám získat úžasné vysoce kvalitní fotografie za pouhých 0,22 až 0, 49 dolarů za kus. iStock je jednou z agentur, která rozhodně stojí za vyzkoušení, pokud máte rádi kvalitu, rozmanitost a cenovou dostupnost.

Získat kupón

Flash Sale
days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0
Koupit produkt

iStock LogoiStockphoto.com (nyní iStock od Getty Images – více informací o změně názvu a vlastnictví zde) je jednou z nejlepších fotobanek a průkopníkem v oblasti Microstock a jeden z top 5 v našem seznamu nejlepších stránek s fotografiemi.

Kromě vynikající reputace má iStock působivý výběr fotografií, videí, ilustrací, vektorů a zvukových souborů, které jsou vysoce vyvážené podle nejvyšších standardů kvality a přidávají hodnotu exkluzivního obsahu. S množstvím zkušeností a největší fotografickou knihovnou exkluzivních obrázků, tato fotobanka určitě stojí za zvážení, pokud hledáte snímky Royalty-Free, které jsou dostupné i ve vysoké kvalitě.

Máme úžasný propagační kód iStockphoto, díky němuž ušetříte až 15% z nákupu. Tento kód naleznete níže:

iStock kupón pro 2021

Získejte 15% slevu ze všech předplatných iStock a kreditních balíčků iStock

Extra 20% na všechno pro všechny zákazníky, na snímky a videa. Pouze tento týden, ušetřete hned! Platí od 15. března do 19. března 2021.
Zobrazit kupón
SAVE20
Expired
Kupte si svůj výběr obrázků a videí na iStock se slevou 15% na předplatné a balíčky obrázků.

To je pravda: všichni noví i stávající zákazníci si mohou vybrat z kreditních balíčků a plánů předplatného na iStock se slevou 15%! Kupte si roční předplatné a maximalizujte své úspory po celý rok! Kupte si kreditní balíček iStock a nakupujte fotografie na vyžádání – pamatujte, že iStock kredity nikdy nevyprší, takže nyní můžete investovat do kreditů za sníženou cenu a dlouhodobě sklízet úspory! Toto je časově omezená nabídka, platná pouze do 31. ledna 2021. Nezapomeňte ji tedy použít hned teď!

Snímek obrazovky iStock

iStockphoto recenze – fakta

 • Miliony exkluzivních obrázků, které nenajdete nikde jinde – včetně fotografií, ilustrací, vektorů, zvuku a videa.
 • Miliony vysoce kvalitních a cenově dostupných fotografií pro každodenní potřeby
 • Exkluzivní snímky jsou vždy trendy a aktuální, protože iStock aktivně sděluje svým exkluzivním přispěvatelům nejžádanějším témata a styly
 • Přijímá platby prostřednictvím PayPal, Visa, American Express a MasterCard. Přijmají taky americké bezhotovostní platby nebo šeky od amerických nebo kanadských bank.
 • Vyhledávání podle klíčových slov, typu souboru, přispěvatele, kolekce, velikosti, tvaru, složitosti, podrobností, doplňkových filtrů, barvy, čísla souborů.
 • Každý týden fotografie zdarma, ilustrace, videoklipy a zvukové klipy.
 • Signature artist of the month – každý měsíc sleduje jiného přispěvatele, který píše příběh o svém umění.
 • Podporuje mnoho jazyků včetně: angličtiny, němčiny, korejštiny, francouzštiny, španělštiny, holandštiny, japonštiny, polštiny, italštiny, portugalštiny, brazilské portugalštiny, ruštiny
 • Jejich časté dotazy jsou důkladné pro všechny, včetně kupujících, prodejců a firemních zakazníků.
 • iStockphoto.com byla založena v dubnu 2000 s počátečním pokusem o uvedení na trh v roce 1999.
 • iStock je vlastněná největší agenturou na fotografie na světě, Getty Images.
 • iStockphoto má sídlo v Albertě v Kanadě.

 

Chcete-li objevit úžasnou knihovnu iStock, zaregistrujte se zdarma na iStock zde! Chcete-li ušetřit více na fotografiích, nezapomeňte uplatnit náš exkluzivní propagační kód iStock!

Extra 20% na všechno pro všechny zákazníky, na snímky a videa. Pouze tento týden, ušetřete hned! Platí od 15. března do 19. března 2021.
Zobrazit kupón
SAVE20
Expired
Kupte si svůj výběr obrázků a videí na iStock se slevou 15% na předplatné a balíčky obrázků.

Obrovská knihovna s miliony fotografií pro každého zákazníka

iStock byla první agenturou „microstock“, která zavedla obchodní model, kde firmy nabízeli fotografie pod licencí Royalty Royalty a s požadavkem na mikroplatby (minimální platba). Brzy je následovalo několik dalších společností a dnes mají mnoho konkurentů. Služba iStock však našla způsob, jak se odlišit: přidáním hodnoty prostřednictvím výberu jedinečných obrázků.

Dnes tato agentura nabízí obrovskou knihovnu s miliony a miliony fotografií, vektorů a ilustrací, rozdělených do dvou hlavních kolekcí:

Essentials – nabízí velký výběr vysoce kvalitních obrázků pro každodenní potřeby, které pokrývají nejoblíbenější témata a za velmi přijatelnou cenu

Signature – zahrnuje velký objem snímků s vyšší produkční a uměleckou hodnotou, které jsou výhradní pro iStock, díky čemu jsou fotografie jedinečné a méně rozšířené. Tyto obrázky jsou za vyšší, ale velmi rozumnou cenu

iStockphoto recenze (teď iStock) 2

iStock má obrázek pro každou potřebu kupce. Pokud chcete, aby byly fotografie cenovo dostupné v profesionální kvalite vyberte si kolekci Essentials. Chcete-li mít více uměleckých prvotřídních snímků a jste ochotni zaplatit trochu víc, kolekce Signature je to pravé pro vás. Další informace o sbírkách iStock naleznete zde.

Flexibilní možnosti nákupu a dostupné ceny

iStockphoto recenze (teď iStock) 3

Původně iStock prodával obrázky pouze s minimálními požadavky pro nákup a poté ve větším množství. Později přidali velmi oblíbenou možnost nákupu: předplatné. Nyní kombinují systém kreditů pro nákupy a předplatného, které vám nabízí nejnižší ceny.

Jejich kreditový systém je velmi jednoduchý. Oceňujou všechny své soubory v kreditech a prodávají kreditové balíčky, které zaplatíte předem, a později je můžete použít ke stažení požadovaných snímků. Čím větší kreditní balíček, tím nižší jsou jednotlivé náklady na kredity, a tím je každá fotka levnější. Mají balíčky od 3 do 300 kreditů, takže cena za kredit začína na 12 dolarech a u největšího objemu je to jen 8 dolarů za jeden kredit.

Jednou z nejlepších věcí na iStocku je, že fotografie nemají odlišné ceny podle rozlišení nebo velikosti, ale spíše podle kolekce.

Essential (základní) snímky jsou pouze za 1 kredit ($ 8 – $ 12)

Signature obrázky jsou za 3 kredity ($ 24 – $ 33)

Chcete si zakoupit fotografie u iStocku za kredity? Nyní je můžete získat za sníženou cenu pomocí našeho speciálního propagačního kódu iStock s 15% slevou při všech nákupech kreditů!

Další skvělou a nově přidanou funkcí je rychlý nákup: pokud chcete koupit pouze jeden obrázek, můžete jednoduše stisknout tlačítko pro stahování na stránce s obrázkem a dostanete se přímo na platební stránku, přeskočíte krok nákupu kreditového balíčku. Cena je stejná, ale uděláte to mnohem rychleji!

iStockphoto recenze (teď iStock) 4

Pokud jde o předplatné, služba iStock nabízí mnoho různých druhů rozpočtů. Všechny plány přicházejí s měsíčními limity stahování, ale můžete si je vybrat na měsíc nebo na rok. Navíc mají dvě alternativy: předplatné pouze pro stahování Essentials (základní), které je levnější, nebo plány umožňující přístup k oběma kolekcím Signature a Essentials.

Měsíční plány nabízejí možnosti malého objemu od 10 do 250 snímků za měsíc, cena v rozmezí od 40 do 199 dolarů pro plány Essentials a od 100 do 399 dolarů za plnou kolekci včetně Signature. Díky ročním plánům získate ještě lepší cenu: Essentials se pohybuje mezi 29 a 159 dolary a Signature + Essentials je od 70 do 319 dolarů. To znamená až stovky fotografií každý měsíc, které budou za pouhých 0,21 USD! Podívejte se na všechny plány a ceny iStock zde.

iStockphoto recenze (teď iStock) 5

Je třeba si uvědomit, že kolekce iStock Essentials je součástí kolekcí mnoha jiných fotobanek, ale jejich předplatné jsou mnohem levnější. Zatímco většina ostatních fotobanek nabízí balíček 750 stahování za $ 200 – $ 250 na měsíc, plán Essentials je pouze za 159 dolarů!

Jste připraveni získat předplatné na služby iStock? Pak použijte náš skvělý propagační kód iStock s 15% slevou na všechny tipy předplatného!

Extra 20% na všechno pro všechny zákazníky, na snímky a videa. Pouze tento týden, ušetřete hned! Platí od 15. března do 19. března 2021.
Zobrazit kupón
SAVE20
Expired
Kupte si svůj výběr obrázků a videí na iStock se slevou 15% na předplatné a balíčky obrázků.

Výhody nabídky iStock: Snadné vyhledávání

iStock přidává uživatelské funkce, aby byla jejich nabídka velmi pohodlná pro kupijící. Nabízejí hlavně snadné vyhledávání všech svých fotografií. K tomu využívají fantastický vyhledávací nástroj založený na klíčových slovech.

Pomocí jejich slovníku založeném na klíčových slovech, které můžete zadat do vyhledávacího poskytují výsledky velmi rychle. Toto pole je doplněno o funkci automatického vyhledávání, která zobrazí oblíbené vyhledávání odpovídající tomu, co píšete. Na samotné stránce s vyhledáváním, můžete použít pokročilé funkce. Ve výchozím nastavení budou zobrazeny nejprve relevantnejší výsledky s různými obrázky, než rovnaký obrázek v různých iteracích. Můžete také třídit podle popularity nebo od nejnovějších. Kromě toho můžete filtrovat výsledky podle kolekce, typu licence, lidí, kompozice a dokonce i na základe barevného grafu, který zobrazuje obrázky relevantní pro libovolnou barvu, kterou chcete!

iStockphoto recenze (teď iStock) 6

Flexibilní licence Royalty-Free

Všechny obrázky v iStocku jsou standardně k dispozici za podmínek Royalty-Free, které dovolují trvalé užívání v několika projektech bez geografických omezení a pro komerční, redakční nebo osobní účely. Je to velmi flexibilní a cenově dostupné: zaplatíte jednou a můžete použít fotografii navždy, v rámci přijatých podmínek. Všechny obrázky jsou ve výchozím nastavení pod standardní licencí a ceny uvedené na jejich webových stránkách odpovídají této možnosti.

Existuje velmi málo omezení, pokud jde o použití obrázků s touto licencí. Tisk je omezen na 500 000 kopií a není dovoleno používat fotografii ve výrobcích určených k dalšímu prodeji, ať již fyzickým nebo digitálním.

Mají k dispozici rozšířené licence s vyšší cenou – 18 kreditů (navíc od běžné ceny), které vylučují některá z hlavních omezení standardní RF licence. Každá rozšířená licence se prodává jako samostatná licence a umožňuje vám: neomezený výtisk, použití ve fyzických produktech pro další prodej, vícenásobné použití (umožňující více osobám pracovat s fotografiemi), použití v digitálních šablonách k dalšímu prodeji a větší právní záruky.

Abyste jednoduše zjistili, jakou licenci potřebujete, podívejte se na na tento velmi užiteční popis.

iStockphoto recenze (teď iStock) 7

Shrnutí naší recenze iStock

iStock Logo

iStock (kdysi iStockphoto) je nejen průkopnickou společností, ale také jednou z předních světových fotobanek od začátku působení a je pro to hned několik dobrých důvodů.

Za prvé, na trhu jsou již zhruba 17 let a tato historie přispívá k jejich pověsti, která vám dodáva klid, když víte, že máte co do činění se zkušenými profesionály a získávate vážné a spolehlivé služby.

Dále nabízejí mnoho věcí, které jiné fotobanky nemají. Jejich exkluzivní sbírka je hlavní, po ní následuje vysoký standard. S iStock jste si jisti, že získáte nejlepší snímky v oboru, protože nabízejí jen kvalitní a pečlivě přezkoumaný obsah. Můžete si koupit exkluzivní fotografie, které jsou jedinečné a zvýší hodnotu vašich návrhů. Navíc jsou jejich ceny velmi dostupné, jejich nákupní možnosti jsou výhodné a jejich licenční podmínky jsou flexibilní.

iStock má pro zákazníky spoustu pozitív, díky čemuž si je mnoho kupujících vybere, když chtějí fotografie pro svoje projekty. Mají loajální základnu klientů a přispěvatelů. A teď můžete být i vy jedním z nich!

Máte zájem o iStock fotografie? Zaregistrujte se iStock zdarma! Chcete-li si zakoupit snímky za nejlepší a nejnižší cenu, nenechte si ujít náš exkluzivní propagační kód iStock pro váš nákup na slevu 15%!

iStock slevový kupón 2021

Získejte 15% slevu na všecha předplatná iStock a kreditní balíčky iStock

Kupte si svůj výběr obrázků a videí na iStock se slevou 15% na předplatné a balíčky obrázků.

To je pravda: všichni noví i stávající zákazníci si mohou koupit i výběr kreditních balíčků a předplatných na iStock se slevou 15%! Kupte si roční předplatné pro maximální úsporu energie! Kupte si kreditní balíček iStock a nakupujte fotografie na vyžádání – pamatujte, že iStock kredity nikdy nevyprší, takže nyní můžete investovat do kreditů za sníženou cenu a dlouhodobě sklízet úspory! Toto je časově omezená nabídka, platná pouze do 31. ledna 2021. Nezapomeňte ji tedy použít hned teď!

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Fotobanka