Photocase recenze – malá ale krásná

Photocase je německá fotobanka se specializací na netradiční, umělecké, autentické fotografie s Berlínskou atmosférou. S více než desetiletí v podnikání je jejich knihovná úmyslně malá, ale důkladně vyvážená plná krásných snímků Royalty-Free, které nikde jinde nenajdete.

Fotografie je možné zakoupit po jedné v rozmezí od 13 – 38 euro (336 – 982 Kč) podle velikosti a nebo je získat ještě levněji pomocí kreditních balíčků při hromadných nákupech. Jedná se o skvělou nabídku fotobanky a stojí za to vědět a používat Photocase, pokud hledáte vzácné, umělecké a moderní fotografie.

Získat kupón

Zobrazit kupón

PhotocasePhotocase je výjmečná německá fotobanka, která již více než 18 let působí v oblasti se specializací na fotografie, které jsou dnes největším trendem: autentické, umělecké, “non-stocky”. Obsahuje špičkové a jedinečné fotografie, které nenajdete nikde jinde.

Mají úmyslně malou knihovnu pečlivě kontrolovaných a vysoce kvalitních snímků s tématy, styly a modely, které se řídí více uměleckou estetikou, mimo typický vzhled fotografií. S dostupnými cenami, pohodlným systémem nákupu a flexibilními licenčními podmínkami.

Photocase je skvělá volba pro nákup uměleckých fotografií, které můžete použít ve svých komerčních nebo redakčních projektech. Není překvapením, že jsou v našem seznamu nejlepších míst k nákupu autentických fotografií, stejně jako v našem obrovském průvodci nejlepšími fotobankami.

Chcete se dozvědět více? Čtěte dál! Pokud jste připraveni prozkoumat sbírku Photocase, zaregistrujte se bezplatně zde. A pokud chcete koupit své úžasné obrázky levnější, využite náš speciální Photocase kupón a získejte 5 kreditů ZDARMA + 10% slevu!

Získejte 5 kreditů zdarma a 10% slevu při prvním nákupu u Photocase.
Nejoblíbenější obrázky u Photocase v roce 2018 - 08.11.2018
Nyní můžete mít úplný přehled o tom, jaké fotografie jsou u Photocase v tomto roce nejoblíbenější, protože jsou zahrnuty v naší zprávě, která porovnáva top 10 nejprodávanějších fotek v roce 2018 z nejlepších fotobanek! Seznam obsahuje celkem 60 krásných trendových obrázků, které můžou inspirovat vaše budoucí návrhy. Podívej se!

Photocase recenze - malá ale krásná 3

Photocase v krátkosti

Stručně informace, které by jste měli o Photocase vědět

 • Sídlí v Berlíně v Německu
 • Založena v roce 2001 jako platforma komunity fotografů, později se stala fotobankou
 • Vždy se zaměřovali na atypické, umělecké a jedinečné fotografie
 • Mají záměrně menší knihovnu vysoce kvalitních obrazků, což je důsledkem jejich velmi pečlivé kontroly
 • Nabízejí obrázky na vyžádání jednotlivě nebo pomocí kreditních balíčků, které šetří peníze za jednotlivé snímky
 • Jejich ceny jsou vyšší než u ostatních mikrofotobanek, ale nižší než u tradičních obrazových fotobanek, které nabízejí tento druh snímků
 • Všechny jejich snímky jsou Royalty-Free s vlastními podmínkami a mají k dispozici také rozšířené licence

Photocase detailněji

Už znáte základní informace, ale aby jste zjistili skutečně všechno o této fotobance a stala se z něj vaš oblíbený zdroj uměleckých fotografií, podívejte se na detailnější pohledu o Photocase!

Začátky Photocase: Od fotografické komunity po uměleckou fotobanku

Photocase vznikla v začátcích doby online fotobanek. Začali jako online komunita pro fotografy, ale brzy se stali fotobankou pro prodej fotografií od přispěvatelů. Vzhledem k těmto začátkům mají na svých stránkách ještě nějaké funkce týkající se komunity, například fóra a funkce jako like nebo komentář fotografie.

Tato společnost byla založena v roce 2001 v Berlíně, kde dodnes sídlí. Spoločnost Photocase má dlouholetou zkušenost v oboru a má také velmi dobré znalosti o evropském trhu.

Photocase styl: Autentické fotografie

Jednou z hlavních výhod v nabídce této agentury je to, že se vždy, od počátku důsledně zaměřuje na jedinečné snímky. S výraznou uměleckou perspektivou, neobvyklými tématy a moderními, mimořádnými tématy a styly, jejich knihovna je plná obrazků, které pravděpodobně nenajdete v jiných nabídkách.

Jejich kolekce představuje jeden z nejlepších fotografických trendů tohoto a posledních let: autentický styl. Dnešní vizuální svět vykreslil obrazkům dokonalý vzhled a nyní je to všechno o skutečných osobách v reálných situacích a o kulturní a sociální rozmanitosti. To je přesně to, co Photocase nabízí, a to již od začátku už 18 let! Pokud chcete autentické obrázky, můžete si být jisti, že Photocase má to, co hledáte.

A zatímco se jiné agentury zabývají tím, že přidávají tolik obrázků, kolik jen můžou (dávají zákazníkům větší výběr), tato společnost vždy pracovala s velmi precizním procesem kontroly. Silně čistí svou knihovnu, aby ji udrželi malou (přinejmenším ve srovnání s jinými populárními dodavateli), ale vynikajícími a kvalitními obrázky, jak technickými, tak obsahovými.

To však neznamená, že je jejich výběr malý! Po 18 letech obsahuje jejich sbírka díky přispěvatelům stovky tisíc fotografií, které pokrývají nejrůznější žánry a styly.

Můžete si je zakoupit všechny za sníženou cenu s naším úžasným Photocase kupónem na 5 kreditů ZDARMA + 10% slevu!

Získejte 5 kreditů zdarma a 10% slevu při prvním nákupu u Photocase.

Photocase recenze - malá ale krásná 5

Photocase nákupní systém: Fotky na vyžádání

Takže jak si můžete koupit fotky u Photocase? Udělali to velmi jednoduché, a to nabídnutím všech jejich obrazků na vyžádání. Jednoduše zakoupíte tolik souborů, kolik chcete, kdykoli budete chtít.

Můžete to udělat dvěma různými způsoby: kupováním obrázků jeden po druhém nebo získáním kreditu a použitím těchto kreditů ke stažení obrázků. Kreditní balíčky vám dávají nejlepší možnou cenu, protože výrazně snižují náklady na každou fotografii a poskytují vám lepší cenu za obrázek s tím, že získáte větší kreditní balíček.

Ceny Photocase: Kvalitní fotky za přijatelnou cenu

Fotky Photocase mají o něco vyšší cenu než jiné oblíbené, méně specializované fotobanky (například Shutterstock nebo iStock). Nicméně tyto obrázky mají vyšší kvalitu, podobně jako tradiční obrazkové fotobanky, jako je Getty Images nebo nyní zaniklé Corbis, a přesto jsou ceny u Photocase mnohem nižší než ceny tradičních fotobanek.

Ceny tejto fotobanky jsou individuálne, na základe velikosti fotografie. Konečná cena každé fotografie závisí na metóde, kterou si vyberete.

Individuální kupní cena za fotografii:

 • Malá: €13 (asi 336 Kč)
 • Standardní: €25 (646 Kč)
 • Velká: €38 (982 Kč)

Pokud kupujete fotky po jedné a platíte jen, když je potřebujete, můžete je získat za 13 – 38 euro (336 – 982 Kč) za každý. Je to poměrně rozumná cena za prémiové obrázky s velmi flexibilními právy k užívání. Nicméně existuje mnohem lepší řešení!

Photocase kreditní balíčky: Koupím více, ušetřím více

Pokud potřebujete více fotek, nebo pokud rádi využijete šanci ušetřit peníze, společnost Photocase nabízí skvělou možnost nákupu. I když máte možnost pořád nakupovat fotografie na vyžádání, můžete na základě této akce investovat do budoucna a získat důležitou slevu na fotografiích. Mluvíme o Photocase kreditních balíčcích.

Jedná se o balíčky s určitým počtem kreditů, které zaplatíte předem, s možností pozdějšího využití kreditů ke stažení obrázků. Existuje spousta balíčků na výběr, od 25 kreditů za 50 euro (1 293 Kč) a až po 1000 kreditů za 1 375 eur (35 547 Kč) (pokud potřebujete více než 1000 kreditů, můžete kontaktovat společnost přímo). Čím větší je balíček, tím větší slevu získate. Nabídka začína na 2 euro (52 Kč) za 1 kredit, ale může být snížena až na 1,3 euro (34 Kč) za 1 kredit s největším balíčkem. Obrázky mají také individuální ceny v kreditech podle velikosti.

Cena v kreditech za fotografie:

 • Malá: 5 credits
 • Standardní: 10 credits
 • Velká: 15 credits

Jak můžete vidět, s kredity může stát velký obrázek jen 20 euro (517 Kč), což je téměř polovina ceny z individuální ceny za obrázek – 38 euro (982 Kč)!

A nejlepší ze všeho je, že kredity Photocase nikdy nevyprší. To znamená, že si můžete koupit tolik kreditů, kolik chcete, aniž byste se museli starat o to, kolik máte ještě času na jejich uplatnění. Kupte je nyní, použijte je kdykoli budete chtít. Rozhodně flexibilní a velmi snadný způsob, jak ušetřit ve svých fotkách.

A co nějaké obrázky zdarma? A také slevu? Máme obojí! Náš exkluzivní Photocase kupón vám dá 5 kreditů ZDARMA ke stažení jedinečných fotografií plus 10% slevu při nákupu fotografií buď individuálně, nebo s kreditními balíčky! Získejte svoji slevu ihned!

Získejte 5 kreditů zdarma a 10% slevu při prvním nákupu u Photocase.

Photocase recenze - malá ale krásná 7

 

Licence Photocase: Royalty-Free s vlastními podmínkami

Všechny fotografie Photocase přicházejí se základní licencí (Basic License), která je formou Royalty-Free s určitými podmínkami, které jsou specifické pro Photocase.

Tato základní licence vám dává právo používat fotografie pro komerční i redakční účely bez časového omezení nebo geografického omezení a aniž byste museli platit další licenční poplatky. Nicméně vyžadují, aby byl citovaný fotograf a fotobanka.

Na rozdíl od mnoha jiných agentur umožňuje základní licence Photocase používat obrázky v produktech pro další prodej a redistribuci, pokud jsou součástí většího designu můžete použít až 250 000 kopií.

Mají k dispozici celou řadu rozšířených licencí (Extended Licenses), které odstraňují omezení nebo přidávají užívací práva:

 • Bez citace (copyrightu): umožňuje používat obrázky bez citování Photocase a autora
 • Velká výroba: poskytuje vám právo použít obrázek ve více než 250 000 fyzických kopiích
 • Merchandising a šablony: umožňuje použít fotografii bez změn v produktech pro další prodej nebo šablony
 • Exkluzivní použití: poskytuje vám výhradní práva k užívání fotografie po určitou dobu

To vše jsou rozšířená práva, která mají vyšší náklady pohybující se mezi 54 a 224 euro (1 396 Kč a 5 790 Kč).

Kromě toho existují typická omezení, která se vztahují na většinu fotografií, které se týkají citlivých předmětů a negativních konotací. Témata, jako je obsah pro dospělé, náboženství, násilí nebo trestné činnosti, podléhají schválení fotografem a agenturou.

Vždy si pečlivě přečtěte licenční podmínky, abyste se ujistili, že vaše zamýšlené použití je povoleno. Ale možnosti licencování Photocase jsou určitě velmi široké a vyhovující.

Funkce Photocase: Pokročilé vyhledávání, Lightboxy a funkce pro komunitu

Co by to bylo za fotobanku, pokud by její obsah nebylo snadné procházet a prohledávat, že? No s Photocase si s tím nemusíte dělat starosti. Mají skvělý vyhledávač, který vám umožní najít obrázky založené na klíčových slovech a další možnosti filtrování. Jejich pokročilé filtry zahrnují možnosti pro formát, složení, místo, barvu, copyspace (velmi užitečné pro obchodníky a designéry!), lidi, věk lidí a velikost a licence. Kromě toho systém navrhuje řadu podobných snímků pro každou fotku, kterou si vyberete.

Další skvělou funkcí jsou výběry. Photocase nabízí řadu cílených výběrů s ručně vybranými obrázky redaktorů a možnost vytvářet vlastní výběry. To spadá k dalším dostupným funkcím komunity, které vám umožňují přidávat fotky k oblíbeným, psát komentáře pro autora a účastnit se diskusí ve fórech.

Photocase recenze - malá ale krásná 8

Photocase shrnutí: Úžasné autentické fotografie za přijatelnou cenu

Photocase

Poté, co jsme si prošli všechny podrobnosti o nabídce této společnosti, je nám a pravděpodobně i vám jasné, že Photocase je velmi dobrá volba k nákupu prémiových fotografií s důrazem na umění a jedinečnost, aniž by stáli stovky dolarů.

Zrekapitulujme si jejich výhody:

 • Stabilní společnost, 16 let na trhu
 • Specializuje se na autentické fotografie
 • Dostupné ceny a slevy pro větší nákupy
 • Flexibilní Royalty-Free licence
 • Odborníci na evropském trhu a na trhu s obrázky

Není pochyb o tom, že pokud hledáte unikátní fotky, Photocase je ta práva fotobanka pro vás. Ještě více, pokud se zaměřujete na evropské publikum.

Jste připraveni prozkoumat nabídku? Zaregistrujte se zdarma u Photocase! A využijte šanci na další úspory díky našemu exkluzivnímu Photocase kupónu!

Získejte 5 kreditů zdarma a 10% slevu při prvním nákupu u Photocase.


Image Credit: kallejipp / photocase.de

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

fotobanka.cz
Logo