TOP nabídka

Sleva 15% slevový kód na Shutterstock, který vám ušetří na všem (exkluzivní sleva)

Sleva [coupon_discount] slevový kód na Shutterstock, který vám ušetří na všem (exkluzivní sleva) 2

Skvělá zpráva! Společnost Shutterstock oslavuje rok 15% s exkluzivní časově omezenou nabídkou pro všechny čtenářeFotobanka.cz, kde získáte slevu 15% na obrázky, videa a hudbu Shutterstock po omezenou dobu do 30 května, 2024 pomocí našeho speciálního slevového kódu! Ujistěte se, že jste využili tuto úžasnou nabídku, než vyprší! Doporučujeme vám vybrat si roční předplatné, abyste získali nejnižší možnou cenu a maximalizovali své úspory po celý rok s těmito dvěmi nabídkami!

Shutterstock poskytuje slevu k předplatnému snímků a k obrázkovým balíčkům

Tento ověřený exkluzivní kupón vám ušetří 15% z nejlepší nabídky na jakékoli předplatné obrázků a jakékoli předplacené balíčky obrázků ve službě Shutterstock!

Získejte 10 snímků za cenu 5 a 50 snímků za cenu 25, když si koupíte balíček snímků Shutterstock na vyžádání! Tato nabídka platí pouze ode dneška do ...
Kupte si vybrané stock snímky nebo záběry na Shutterstocku s 15% slevou na předplatné a balíčky snímků.

Tento exkluzivní kupón vám poskytne 15% slevu na nákup záběrů, včetně Select a Elements!

Získejte 15% slevu na váš výběr předplatného videa Shutterstock, který začíná na 139 $ (š 803 Kč) měsíčně za stáhnutí 10 videí.

Stejný kód kupónu navíc platí pro hudbu, včetně Shutterstock Music a PremiumBeat! (Poznámka: nabídka nezahrnuje předplatné PremiumBeat).

Měsíční zkušební verze s 10 snímky zdarma!

Nové slevové kódy Shutterstock do 30 května, 2024 (EXKLUZIVNĚ)

Zde můžete získat tyto speciální kódy kupónů Shutterstock s omezenou časovou platností do 30 května, 2024. Kromě profesionálních obrázků royalty-free od společnosti Shutterstock jsme obdrželi také nový kupón pro videozáznamy! Než kliknete na „Uplatnit zde“, nezapomeňte zkopírovat kód z vyskakovacího okna, abyste ušetřili peníze. Využijte nyní tyto slevové kódy a ušetřete na své příští objednávce na celém webu! Musíte si jen vybrat některý z plánů Shutterstock.

Shutterstock je dobře známý nejen našim pravidelným čtenářům, ale i širší komunitě fotobankových fotografií včetně kreativních profesionálů z různých oborů. Má na výběr z více než 370 milionů souborů, včetně royalty-free stock fotografií, vektorů, videozáznamů a zvukových a hudebních stop. Jejich přispěvatelé jsou skvělí, jejich knihovna obrázků fantastická s odpovídajícími cenami. S více než deseti lety zkušeností s fotobankovými snímky je Shutterstock samozřejmě první místo, které designéři, bloggeři a kreativní profesionálové hledají kvalitní obrázky.

My ve Fotobanka.cz máme velmi dobré vztahy s touto fotografickou agenturou a byli jsme schopni získat přístup k tomuto propagačnímu kódu Shutterstock výhradně pro naše čtenáře. Naše dlouhodobé obchodní vztahy se společností Shutterstock nám umožnily získat opět velmi dobré nabídky pro rok 15%. Ušetříte s našimi exkluzivními slevovými kódy pro Shutterstock předplatnéhé fotografií a jakékoli balíčky obrázků a předplacené balíčky obrázků, stejně jako 15% slevou na videozáznamy.

Proč si vybrat Shutterstock?

Podívejte se na naši recenzi Shutterstock, kde najdete seznam kompletních funkcí a možností. Zde uvádíme jen některé z hlavních zajímavostí a funkcí, které jsou užitečné:

 • Společnost Shutterstock nyní disponuje více než 370 miliony snímků ve své kolekci (největší kolekce Royalty-Free na světě) s více než 175 000 obrázky přidanými denně
 • Více než 21 milionů videoklipů (více než 2,5 milionu videí HD)
 • Shutterstock obsahuje obrázky (fotografie, vektory, ilustrace, ikony), video a hudbu
 • Inovativní vyhledávací nástroje jako Shutterstock Labs vám pomohou najít rychle, co potřebujete
 • Společnost byla online od roku 2003 a byla založena fotografem
 • Shutterstock přijímá téměř všechny typy plateb, jako jsou Visa, American Express, MasterCard, Discover a JCB
 • Rozšířené licence jsou k dispozici s omezeným výběrem redakčních licencovaných obrázků
 • Shutterstock je první fotobanka, která je na burze v New Yorku
 • Standardní licence Shutterstock má mnoho výhod oproti jiným fotobankám
 • Fotky Shutterstock jsou vysoce kvalitní

Produkty, ceny a licence

Shutterstock ceny - snímek obrazovky

 

Úspěšná strategie Shutterstocku

Společnost Shutterstock se od založení v roce 2003 podstatně rozrostla. V současné době obsahuje ohromnou knihovnu s více než 370 milionů fotografií, klipartů, ilustrací, vektorové grafiky a videí. Úspěch, který společnost Shutterstock zažívá, je z velké části důsledkem neustálých inovací v možnostech předplatného, které jsou k dispozici pro různé potřeby a rozpočty, a také jejich neustálé spoléhání se na zdroje fotografií od prvních let založení.

Neustále inovované možnosti předplatného

Shutterstock byla a je fotobankou pro předplatitele. Na první pohled bysme si mohli myslet, že to může být nevýhoda, ale není. Shutterstock samozřejmě poskytuje velké balíčky předplatného pro velkoobjemové kupce, kteří získají skvělý grafický obsah za zlomek ceny, kterou nabízejí někteří konkurenti (2559 dolarů na 1 rok). Nicméně, pokud neplánujete utrácet mnoho, nebo vám stačí jen pár snímků, Shutterstock nabízí také předplatné balíčky. Společnost je docela flexibilní v poskytování různých přizpůsobených balíčků pro vaše potřeby!

Sleva [coupon_discount] slevový kód na Shutterstock, který vám ušetří na všem (exkluzivní sleva) 6
Sleva [coupon_discount] slevový kód na Shutterstock, který vám ušetří na všem (exkluzivní sleva) 7

Shutterstock ceny a slevy s naším kupónem

Naše nabídky vám jistě ušetří nějaké peníze! Pojďme si vypočítat, kolik můžete ušetřit na každém úžasném plánu předplatného pomocí našeho slevového kódu Shutterstock.

Video návod

V tomto krátkém videu vysvětlíme, jakým způsobem jej můžete využít:

Průvodce krok za krokem – jak uplatnit kuponový kód

Získejte 10 snímků za cenu 5 a 50 snímků za cenu 25, když si koupíte balíček snímků Shutterstock na vyžádání! Tato nabídka platí pouze ode dneška do ...

Tento exkluzivní kupón vám poskytne 15% slevu na nákup záběrů

Klikněte na odkaz UPLATNIT ZDE a využijte náš exkluzivní odkaz pro čtenáře Fotobanka.cz, pro získaní předplatného na Shutterstock.

 • Po výběru předplatného můžete pokračovat kliknutím na tlačítko Koupit nyní, kde budete požádáni o přihlášení, nebo pokud ješte nejste členem vytvořte si účet.
 • Doporučujeme zvolit roční předplatné pro získání výhodnější ceny!
 • Jste jenom jeden krůček od nákupu, jak je znázorněno na dalším obrázku. Přímo pod produktem, který se chystáte koupit, se nachází řádek s dotazem “Máte kuponový kód? Vypadá to takto:
Sleva [coupon_discount] slevový kód na Shutterstock, který vám ušetří na všem (exkluzivní sleva) 9
 • Zadejte náš exkluzivní kód kupónu, který naleznete výše a klikněte na tlačítko. Za chvíli uvidíte kolik ušetříte ;-).
Sleva [coupon_discount] slevový kód na Shutterstock, který vám ušetří na všem (exkluzivní sleva) 10
 • Po zadání kódu do příslušného políčka pokračujte v nákupu, abyste viděli vaše úspory.
Sleva [coupon_discount] slevový kód na Shutterstock, který vám ušetří na všem (exkluzivní sleva) 11
 • Blahopřejeme vám, že jste ušetřili až 15% z předplatného za služby Shutterstock. Ihned můžete začít stahovat své úžasné fotografie a vektor. Doufáme, že jste si užili exkluzivní kupón Shutterstock.

Chcete si stáhnout další fotografie? Udělejte to s kupóny Shutterstock

Jakou máte předplacenou fotobanku? Jste s ní spokojeni? Pokud jste ještě nevyzkoušeli fotobanku Shutterstock, měli byste ji začít používat. Má knihovnu tvůrčích příspěvků od tisíců přispěvatelů po celém světě. Zabezpečuje licence na ochranu umělců a zákazníků před právními důsledky. S více než 370 miliony obrázků, ilustrací a grafiky je to jednoznačně jedna z největších agentur na trhu s fotografiemi.

 • Shutterstock nabízí volný a prémiový obsah. V případě bezplatné verze se samozřejmě setkáte s podobnými obrázky, které jsou i někde jinde. To je důvod, proč se zákazníkům doporučuje zakoupit obrázky nebo předplatit balíčky, aby zlepšili kvalitu a optimalizovaly efektivitu svých tvůrčích projektů. Zatímco webová stránka nabízí dostupné ceny, použitím kupónu Shutterstock získate ještě výhodnější ceny.
 • Shutterstock nabízí více cenových možností, což vám umožní vybrat si podle svého rozpočtu. Můžete si zakoupit jednu fotku, která je dražší, nebo si můžete objednat plán, který vám umožní ušetřit až tisíce. Plány obsahují také “Rozšíření licence”, která umožňuje přístup k funkcím, které nejsou k dispozici ve standardní licenci. Předplatné v rozšířené verzi je však mnohem dražší a zahrnuje pouze minimální stahování.

Co máme nejraději na Shutterstock?

Shutterstock má mnoho obdivuhodných funkcí, ale věc kterou máme nejraději, je jeho uživatelsky přívětivé rozhraní. Je velmi jednoduché pro uživatele a návštěvníky. Jen několik záložek a navigačních odkazů stačí. Má čistý a pěkný vzhled pro uživatele. Jednou z možností webových stránek je odkaz na Skillsfeed, který poskytuje časovou nabídku designových návodů. Navíc umožňuje co nejjednodušší registraci. Má registrační odkaz, který usnadňuje celý proces registrace. Zde najdete info jak každý týden získat stažení zdarma na Shutterstocku.
Společnost Shutterstock s velkou komunitou přispěvatelů a kupujících projevuje svou vděčnost prostřednictvím kupónů Shutterstock. Poskytuje svým uživatelům příležitost procházet svou obrovskou knihovnou obrázků, ilustrací a grafik, aniž by jejich cenné fotografie byly ohroženy. Kupóny jsou distribuovány výlučně na důvěryhodné spolupracující webové stránky společnosti.
Prostřednictvím těchto kupónů Shutterstock můžete využívat až dvacet procent slevu na všechny balíčky Shutterstock. Možná si myslíte, že dvacet procent není moc, ale je to opravdu poznat – zvláště pokud plánujete provádět více nákupů nebo zakoupit předplatné. Možná byste se měli podívat i na náš slevový kupón pro iStockphoto.

Na co čekáte? Registrujte se u Shutterstocku  a získejte své Shutterstock kupóny 15% ihned!

Tento kupón vám ušetří 15% slevu na jakékoli předplatné obrázků a jakékoli balíčky obrázků!

Získejte 10 snímků za cenu 5 a 50 snímků za cenu 25, když si koupíte balíček snímků Shutterstock na vyžádání! Tato nabídka platí pouze ode dneška do ...

Slevový kód pro záznamy ze služby Shutterstock

Tento kupón vám poskytne 15% slevu na nákup záznamů z fotobanky!

Měsíční zkušební verze s 10 snímky zdarma!

 

9.5 Total Score
Ušetří hodně peněz

User Rating: Be the first one!
Renata
Renata

Zajišťuje koordinaci překladů a kontrolu obsahu jednotlivých článků o fotobankách. Zodpoví vaše dotazy pokud čemukoliv nerozumíte nebo potřebujete podrobněji vysvětlit.

Rádi se dovíme, co si o tom myslíte vy.

Leave a reply

fotobanka.cz
Logo