15% SLEVA – Shutterstock kupón pro rok 2021 (Exkluzivně)

15% SLEVA – Shutterstock kupón pro rok 2021 (Exkluzivně) 1Shutterstock je dobře známá fotobanka nejen našim pravidelným čtenářům, ale i širší komunitě. Obsahuje přes 220 milionů souborů. Shutterstock má skvělé přispěvovatele, jejich obrázková kolekce je fantastická a s odpovídajícími cenami. S více než desetiletou zkušeností ve fotografiích je samozřejmě Shutterstock prvním místem, kde se designéři, blogeři a kreativní lidé obracejí na kvalitní obsah. My ve Fotobanka.cz máme se Shutterstockem velmi dobré vztahy a byli jsme schopni získat slevu výhradně pro naše čtenáře. Naše dlouhodobé obchodní vztahy s firmou Shutterstock nám umožnily opět získat velmi dobré nabídky pro rok 2020. Můžete získat 15% slevu pomocí našich exkluzivních kupónových kódů pro předplatné na fotografie ale i videa.

Nový slevový kód Shutterstock pro rok 2020 (EXKLUZIVNĚ)

U nás můžete získat speciální slevové kupóny Shutterstock, které jsou platné do 31. července 2020. Kromě předplatného a balíčků máme také nový kupón pro videa! Ujistěte se, že před tím, než kliknete na tlačítko „Uplatnit zde“, zkopírujte svůj slevový kód.

Shutterstock slevový kupón pro videa

Kupte si svůj výběr obrázků, videí a hudby na Shutterstocku se slevou 15% na předplatné a balíčky obrázků.

Tento exkluzivní kupón vám ušetří 15% na libovolném předplatném a z cen balíčků!

Tento exkluzivní kupón vám poskytne 15% slevu na video balíčky!

Získejte 15% slevu na váš výběr předplatného videa Shutterstock, který začíná na 139 $ (š 803 Kč) měsíčně za stáhnutí 10 videí.

Měsíční zkušební verze s 10 snímky zdarma!

Získejte nyní 10 snímků zdarma ze Shutterstocku na jeden měsíc - kdykoli zrušte. V průběhu prvního měsíce můžete zrušit bezplatně.

Proč si vybrat Shutterstock?

Podívejte se na naši recenzi Shutterstock, kde najdete seznam kompletních funkcí a možností. Zde uvádíme jen některé z hlavních zajímavostí a funkcí, které jsou užitečné:

 • Společnost Shutterstock nyní disponuje více než 220 miliony snímků ve své kolekci (největší kolekce Royalty-Free na světě) s více než 1 milion obrázky přidanými denně
 • Více než 4 miliony videoklipů (více než 2,5 milionu videí HD)
 • Shutterstock obsahuje obrázky (fotografie, vektory, ilustrace, ikony), video a hudbu
 • Inovativní vyhledávací nástroje jako Shutterstock Labs vám pomohou najít rychle, co potřebujete
 • Společnost byla online od roku 2003 a byla založena fotografem
 • Shutterstock přijímá téměř všechny typy plateb, jako jsou Visa, American Express, MasterCard, Discover a JCB
 • Rozšířené licence jsou k dispozici s omezeným výběrem redakčních licencovaných obrázků
 • Shutterstock je první fotobanka, která je na burze v New Yorku
 • Standardní licence Shutterstock má mnoho výhod oproti jiným fotobankám
 • Fotky Shutterstock jsou vysoce kvalitní

Produkty, ceny a licence

Shutterstock ceny - snímek obrazovky

 

Úspěšná strategie Shutterstocku

Společnost Shutterstock se od založení v roce 2003 podstatně rozrostla. V současné době obsahuje ohromnou knihovnu s více než 100 milionů fotografií, klipartů, ilustrací, vektorové grafiky a videí. Úspěch, který společnost Shutterstock zažívá, je z velké části důsledkem neustálých inovací v možnostech předplatného, které jsou k dispozici pro různé potřeby a rozpočty, a také jejich neustálé spoléhání se na zdroje fotografií od prvních let založení.

Neustále inovované možnosti předplatného

Shutterstock byla a je fotobankou pro předplatitele. Na první pohled bysme si mohli myslet, že to může být nevýhoda, ale není. Shutterstock samozřejmě poskytuje velké balíčky předplatného pro velkoobjemové kupce, kteří získají skvělý grafický obsah za zlomek ceny, kterou nabízejí někteří konkurenti (2559 dolarů na 1 rok). Nicméně, pokud neplánujete utrácet mnoho, nebo vám stačí jen pár snímků, Shutterstock nabízí také předplatné balíčky. Společnost je docela flexibilní v poskytování různých přizpůsobených balíčků pro vaše potřeby!

15% SLEVA – Shutterstock kupón pro rok 2021 (Exkluzivně) 2

Shutterstock ceny a slevy s naším kupónem

Spočítejte si kolik můžete ušetřit na každém plánu předplatného pomocí našeho Kuponového kódu Shutterstock.

Video návod

V tomto krátkém videu vysvětlíme, jakým způsobem jej můžete využít:

Průvodce krok za krokem – jak uplatnit kuponový kód

Tento exkluzivní kupón vám ušetří 15% na libovolném předplatném!

Kupte si svůj výběr obrázků, videí a hudby na Shutterstocku se slevou 15% na předplatné a balíčky obrázků.

15% Sleva na videa

Získejte 15% slevu na váš výběr předplatného videa Shutterstock, který začíná na 139 $ (š 803 Kč) měsíčně za stáhnutí 10 videí.

15% SLEVA – Shutterstock kupón pro rok 2021 (Exkluzivně) 3

Klikněte na odkaz UPLATNIT ZDE a využijte náš exkluzivní odkaz pro čtenáře Fotobanka.cz, pro získaní předplatného na Shutterstock.

 • Po výběru předplatného můžete pokračovat kliknutím na tlačítko Koupit nyní, kde budete požádáni o přihlášení, nebo pokud ješte nejste členem vytvořte si účet.
 • Doporučujeme zvolit roční předplatné pro získání výhodnější ceny!
 • Jste jenom jeden krůček od nákupu, jak je znázorněno na dalším obrázku. Přímo pod produktem, který se chystáte koupit, se nachází řádek s dotazem „Máte kuponový kód? Vypadá to takto:

15% SLEVA – Shutterstock kupón pro rok 2021 (Exkluzivně) 4

 • Zadejte náš exkluzivní kód kupónu, který naleznete výše a klikněte na tlačítko. Za chvíli uvidíte kolik ušetříte ;-).

15% SLEVA – Shutterstock kupón pro rok 2021 (Exkluzivně) 5

 • Po zadání kódu do příslušného políčka pokračujte v nákupu, abyste viděli vaše úspory.

15% SLEVA – Shutterstock kupón pro rok 2021 (Exkluzivně) 6

 • Blahopřejeme vám, že jste ušetřili až 15% z předplatného za služby Shutterstock. Ihned můžete začít stahovat své úžasné fotografie a vektor. Doufáme, že jste si užili exkluzivní kupón Shutterstock.

Chcete si stáhnout další fotografie? Udělejte to s kupóny Shutterstock

Jakou máte předplacenou fotobanku? Jste s ní spokojeni? Pokud jste ještě nevyzkoušeli fotobanku Shutterstock, měli byste ji začít používat. Má knihovnu tvůrčích příspěvků od tisíců přispěvatelů po celém světě. Zabezpečuje licence na ochranu umělců a zákazníků před právními důsledky. S více než 100 miliony obrázků, ilustrací a grafiky je to jednoznačně jedna z největších agentur na trhu s fotografiemi.

 • Shutterstock nabízí volný a prémiový obsah. V případě bezplatné verze se samozřejmě setkáte s podobnými obrázky, které jsou i někde jinde. To je důvod, proč se zákazníkům doporučuje zakoupit obrázky nebo předplatit balíčky, aby zlepšili kvalitu a optimalizovaly efektivitu svých tvůrčích projektů. Zatímco webová stránka nabízí dostupné ceny, použitím kupónu Shutterstock získate ještě výhodnější ceny.
 • Shutterstock nabízí více cenových možností, což vám umožní vybrat si podle svého rozpočtu. Můžete si zakoupit jednu fotku, která je dražší, nebo si můžete objednat plán, který vám umožní ušetřit až tisíce. Plány obsahují také „Rozšíření licence“, která umožňuje přístup k funkcím, které nejsou k dispozici ve standardní licenci. Předplatné v rozšířené verzi je však mnohem dražší a zahrnuje pouze minimální stahování.

Co máme nejraději na Shutterstock?

Shutterstock má mnoho obdivuhodných funkcí, ale věc kterou máme nejraději, je jeho uživatelsky přívětivé rozhraní. Je velmi jednoduché pro uživatele a návštěvníky. Jen několik záložek a navigačních odkazů stačí. Má čistý a pěkný vzhled pro uživatele. Jednou z možností webových stránek je odkaz na Skillsfeed, který poskytuje časovou nabídku designových návodů. Navíc umožňuje co nejjednodušší registraci. Má registrační odkaz, který usnadňuje celý proces registrace. Zde najdete info jak každý týden získat stažení zdarma na Shutterstocku.
Společnost Shutterstock s velkou komunitou přispěvatelů a kupujících projevuje svou vděčnost prostřednictvím kupónů Shutterstock. Poskytuje svým uživatelům příležitost procházet svou obrovskou knihovnou obrázků, ilustrací a grafik, aniž by jejich cenné fotografie byly ohroženy. Kupóny jsou distribuovány výlučně na důvěryhodné spolupracující webové stránky společnosti.
Prostřednictvím těchto kupónů Shutterstock můžete využívat až dvacet procent slevu na všechny balíčky Shutterstock. Možná si myslíte, že dvacet procent není moc, ale je to opravdu poznat – zvláště pokud plánujete provádět více nákupů nebo zakoupit předplatné. Možná byste se měli podívat i na náš slevový kupón pro iStockphoto.

Na co čekáte? Registrujte se u Shutterstocku  a získejte své Shutterstock kupóny 2020 ihned!

9.5 Total Score
Ušetří hodně peněz

User Rating: Be the first one!

Jsem vydavatel a podnikatel v oblasti produktů na fotobankách, zaměřuji se na poskytování informací a řešení pro kupující, přispěvovatele a agentury s cílem přispět k růstu a rozvoji tohoto odvětví.Já jsem zakladatelem a redaktorem Stock Photo Press, jedné z největších sítí on-line časopisů v tomto odvětví a zakladatel Microstock Expo, jediná konference věnovaná segmentu microstock.Proto jsem vytvořil několik softwarových řešení v stock photography, jako PixelRockstar a WordPress Plugin.Jsem vracejícím se řečníkem na fotografické scéně Photokina a průmyslovým poradcem společnosti StockPhotoInsight. Jsem vášnivý v oblasti technologií, marketingu a vizuálních snímků.

Rádi se dovíme, co si o tom myslíte vy.

Leave a reply

Fotobanka