Existuje zkušební verze zdarma od Shutterstocku?

logo Shutterstock

Shutterstock je jednou z největších a nejoblíbenějších fotobank na webu, ale jejich masivní knihovna vysoce kvalitních obrazových zásob je celá zpoplatněna. Pokud je chcete vyzkoušet a stahovat fotografie zdarma ze Shutterstocku, můžete se divit: existuje zkušební verze Shutterstocku zdarma?

Ano, existuje! Až donedávna tomu tak nebylo, ale budete mít radost, že od nynějška má fotobankový giant novou 30 denní zkušební verzi zdarma, která je zde k dispozici pro všechny, a přinášíme vám ji právě zde!

Kromě toho můžete také každý týden získat jednu bezplatnou fotografii a jeden volný vektorový obrázek z webových stránek Shutterstocku bez jakýchkoli skrytých poplatků. Super, co?

Shutterstock-zkušební-verze

Čtěte dále, protože vám poskytneme kompletní informace o těchto dvou způsobech, jak získat bezplatné royalty-free obrázky bez vodoznaku od společnosti Shutterstock!

Shutterstock zkušební verze zdarma: 10 snímků po dobu 30 dnů

Nová zkušební verze Shutterstock Free Trial vám umožní stáhnout si během jednoho měsíce až 10 stockových obrázků (a vektorových obrázků) zcela zdarma. V podstatě vám dává první měsíc z ročního předplatného Shutterstock Pro (dříve běžné předplatné Shutterstock) zdarma, abyste si vyzkoušeli jejich služby a kvalitu obrázků, a zároveň získali obrázky Shutterstock ke stažení zdarma.

Shutterstock má k dispozici celou řadu nabídek předplatných, ale pouze roční, přichází s bezplatnou zkušební dobou na 10 obrázků zdarma na měsíc. Nic vám však nebrání používat toto zkušební období a později přepnout na měsíční předplatné nebo upgradovat na roční, pokud si to vyberete – nezapomeňte využít našich skvělých slevových kódů pro Shutterstock!

Získejte přístup ke zkušební verzi zdarma od Shutterstocku hned teď!

Jak získat zdarma zkušební verzi Shutterstocku

Smínek obrazovky Shutterskock zkusebni verze

Je to velmi jednoduché! Postupujte podle těchto kroků:

  • Objeví se vyskakovací okno s kódem kupónu, kód zkopírujte
  • Rovněž se dostanete na stránku bezplatného zkušebního provozu Shutterstocku, kde musíte kliknout na tlačítko „Zahájit zkušební verzi“, abyste mohli zahájit proces nákupu / platby
  • Vyplňte podrobnosti o nákupu
  • Při platbě použijte kód, který jste zkopírovali z našeho vyskakovacího okna
  • Hotovo! Nyní máte 30 dní na stažení až 10 obrázků podle vašeho výběru ze Shutterstocku

Důležité: Jedná se o roční plán, po prvním měsíci vám bude účtována běžná cena 29 € (711 Kč) měsíčně. Chcete-li se vyhnout jakýmkoli poplatkům, zrušte své předplatné Shutterstock Pro (dříve běžné předplatné Shutterstock) během prvních 30 dnů a kontaktujte přímo společnost.

Pokud jste se službou a počtem stažení spokojeni a chcete si zachovat placený plán, můžete jednoduše zůstat přihlášeni a jakmile skončí zkušební doba, budete pokračovat v placení 29 € (738 Kč) měsíčně po dobu dalších 11 měsíců.

Shutterstock nabídky

Co je v ceně: Zkušební verze zdarma vám umožní stahovat libovolných 10 vysoce kvalitních obrázků nebo vektorových obrázků podle vašeho výběru z katalogu Shutterstock s více než 300 miliony souborů během 30 dnů. Všechny obrázky, které stáhnete, mají standardní licenci, což znamená, že se jedná o obrázky royalty-free, které jsou vhodné pro komerční použití a legálně ověřené.

Shutterstock licence

Extra: Kromě přístupu ke stažení vám zkušební období také umožňuje vyzkoušet další výhody služby Shutterstock, jako je přizpůsobená domovská stránka a Editor Pro – skvělý editor fotografií pro vytváření vizuálů v rámci webu Shutterstocku.

O video knihovně: Tato 30denní zkušební verze nezahrnuje žádná skladová videa. Ve skutečnosti žádný z plánů předplatného této agentury nezahrnuje videa. Videa Shutterstock si můžete zakoupit samostatně, ale zatím není k dispozici žádná zkušební verze zdarma.

Bonus: Týdně od Shutterstocku fotka nebo vektor zdarma

Shutterstock týdenní snímek zdarma

Dalším způsobem, jak získat zdarma fotografie ze Shutterstocku, je jejich dlouhodobá nabídka bezplatných fotek a vektorů každý týden. Agentura každý týden vydává jednu bezplatnou fotografii a jeden bezplatný vektorový soubor, který můžete najít na jejich webových stránkách, a stáhnout je zcela zdarma, bez dalších závazků. Jediné, co musíte udělat, je zaregistrovat se zdarma na jejich platformě a získáte přístup k těmto bezplatným souborům ke stažení.

Postupujte takto:

Tip: Rozdávaná fotka a vektor se obnovuje každé úterý, takže je navštivte každý týden, abyste zachytili nová zadarčata (freebies), jakmile přijdou.

Poznámka: Můžete použít jak 30denní zkušební, tak i týdně rozdávané fotky a vektory současně!

Společnost se snaží měnit témata a žánry obsažené v jejich týdenních bezplatných souborech a nabízí je se standardní licencí, takže jsou naprosto bezpečné. Toto je jen další způsob, jak získat přístup k obrázkům Shutterstocku, aniž byste za ně museli platit, a výhoda je, že u této metody není třeba stornování ani další platby.

Shutterstock standardní licence
Shutterstock rozšířená licence

Hlavu vzhůru! Pokud hledáte více bezplatných reklamních agentur, ujistěte se, že si projdete náš úplný seznam zkušebních verzí fotobank!

Získejte skvělé snímky zdarma na Shutterstocku

Shutterstock zkušební verze zdarma

Tak to máte, dvě skvělé možnosti ke stažení fotobankových fotek zdarma z jedné z nejpopulárnějších agentur!

Která bezplatná zkušební verze se vám líbí nejvíce? Budeš je zkoušet obě? Podělte se o své myšlenky v komentářích.

Až budete chtít investovat do stock médií pro své projekty, možná budete chtít prozkoumat nový plán Flex 25 od společnosti Shutterstock! Jedná se o skvělé multimediální předplatné, v jehož rámci si můžete stáhnout až 25 obrázků, 3 stock videa, 6 hudebních skladeb nebo kombinaci všech.
Všechny soubory stahované v rámci plánu Flex 25 mají standardní licenci a nejsou omezeny velikostí obrázků ani rozlišením videí.
Plán Flex 25 můžete získat za 69 euro měsíčně nebo 49 euro (1 691 nebo 1 200 Kč) měsíčně s roční smlouvou… ale nyní jej můžete získat ještě levněji s naším exkluzivním kupónem Shutterstock s 15% slevou!
Objevte plán Shutterstock Flex 25 zde!

Existuje zkušební verze zdarma od Shutterstocku? 2

A šťastné navrhování!

Renata
Renata

Zajišťuje koordinaci překladů a kontrolu obsahu jednotlivých článků o fotobankách. Zodpoví vaše dotazy pokud čemukoliv nerozumíte nebo potřebujete podrobněji vysvětlit.

Rádi se dovíme, co si o tom myslíte vy.

Leave a reply

fotobanka.cz
Logo