Existuje zkušební verze zdarma od Shutterstocku?

logo Shutterstock

Shutterstock je jednou z největších a nejoblíbenějších fotobank na webu, ale jejich masivní knihovna vysoce kvalitních obrazových zásob je celá zpoplatněna. Pokud je chcete vyzkoušet a stahovat fotografie zdarma ze Shutterstocku, můžete se divit: existuje zkušební verze Shutterstocku zdarma?

Ano, existuje! Až donedávna tomu tak nebylo, ale budete mít radost, že od nynějška má fotobankový giant novou 30denní zkušební verzi zdarma, která je zde k dispozici pro všechny, a přinášíme vám ji právě zde!

Získejte nyní 10 snímků zdarma ze Shutterstocku na jeden měsíc - kdykoli zrušte. V průběhu prvního měsíce můžete zrušit bezplatně.

Kromě toho můžete také každý týden získat jednu bezplatnou fotografii a jeden volný vektorový obrázek z webových stránek Shutterstocku bez jakýchkoli skrytých poplatků. Super, co?

Čtěte dále, protože vám poskytneme kopu informací o těchto dvou způsobech, jak získat obrázky bez licenčních poplatků ze Shutterstocku!

Shutterstock zkušební verze zdarma: 10 snímků po dobu 30 dnů

Nová bezplatná zkušební verze Shutterstocku vám umožňuje stahovat až 10 sériových obrázků (a podobných vektorových obrázků) během jednoho měsíce, zcela zdarma. Je to v podstatě váš první měsíc z ročního předplatného Shutterstocku zdarma, abyste si mohli vyzkoušet prostředí s jejich službami a kvalitou obrázků.

Shutterstock má k dispozici celou řadu nabídek předplatných, ale pouze roční, přichází s bezplatnou zkušební dobou na 10 obrázků zdarma na měsíc. Nic vám však nebrání používat toto zkušební období a později přepnout na měsíční předplatné nebo upgradovat na roční, pokud si to vyberete – nezapomeňte využít našich skvělých slevových kódů pro Shutterstock!

Získejte přístup ke zkušební verzi zdarma od Shutterstocku hned teď!

Získejte nyní 10 snímků zdarma ze Shutterstocku na jeden měsíc - kdykoli zrušte. V průběhu prvního měsíce můžete zrušit bezplatně.

Jak získat zdarma zkušební verzi Shutterstocku

Smínek obrazovky Shutterskock zkusebni verze

Je to velmi jednoduché! Postupujte podle těchto kroků:

Získejte nyní 10 snímků zdarma ze Shutterstocku na jeden měsíc - kdykoli zrušte. V průběhu prvního měsíce můžete zrušit bezplatně.
  • Objeví se vyskakovací okno s kódem kupónu, kód zkopírujte
  • Rovněž se dostanete na stránku bezplatného zkušebního provozu Shutterstocku, kde musíte kliknout na tlačítko „Zahájit zkušební verzi“, abyste mohli zahájit proces nákupu / platby
  • Vyplňte podrobnosti o nákupu
  • Při platbě použijte kód, který jste zkopírovali z našeho vyskakovacího okna
  • Hotovo! Nyní máte 30 dní na stažení až 10 obrázků podle vašeho výběru ze Shutterstocku

Důležité: Toto je roční plán, po prvním měsíci vám bude účtována běžná cena 29 € (asi 738 Kč) za měsíc. Chcete-li se vyhnout jakýmkoli poplatkům, zrušte prosím předplatné služby Shutterstocku během prvních 30 dnů přímým kontaktováním společnosti.

Pokud jste se službou a počtem stažení spokojeni a chcete si zachovat placený plán, můžete jednoduše zůstat přihlášeni a jakmile skončí zkušební doba, budete pokračovat v placení 29 € (738 Kč) měsíčně po dobu dalších 11 měsíců.

Co je v ceně: Zkušební verze zdarma vám umožní stahovat libovolných 10 vysoce kvalitních obrázků nebo vektorových obrázků podle vašeho výběru z katalogu Shutterstock s více než 300 miliony souborů během 30 dnů. Všechny obrázky, které stáhnete, mají standardní licenci, což znamená, že se jedná o obrázky royalty-free, které jsou vhodné pro komerční použití a legálně ověřené.

Extra: Kromě přístupu ke stažení vám zkušební období také umožňuje vyzkoušet další výhody služby Shutterstock, jako je přizpůsobená domovská stránka a Editor Pro – skvělý editor fotografií pro vytváření vizuálů v rámci webu Shutterstocku.

O video knihovně: Tato 30denní zkušební verze nezahrnuje žádná skladová videa. Ve skutečnosti žádný z plánů předplatného této agentury nezahrnuje videa. Videa Shutterstock si můžete zakoupit samostatně, ale zatím není k dispozici žádná zkušební verze zdarma.

Bonus: Týdně od Shutterstocku fotka nebo vektor zdarma

Dalším způsobem, jak získat zdarma fotografie ze Shutterstocku, je jejich dlouhodobá nabídka bezplatných fotek a vektorů každý týden. Agentura každý týden vydává jednu bezplatnou fotografii a jeden bezplatný vektorový soubor, který můžete najít na jejich webových stránkách, a stáhnout je zcela zdarma, bez dalších závazků. Jediné, co musíte udělat, je zaregistrovat se zdarma na jejich platformě a získáte přístup k těmto bezplatným souborům ke stažení.

Postupujte takto:

Tip: Rozdávaná fotka a vektor se obnovuje každé úterý, takže je navštivte každý týden, abyste zachytili nová zadarčata (freebies), jakmile přijdou.

Poznámka: Můžete použít jak 30denní zkušební, tak i týdně rozdávané fotky a vektory současně!

Společnost se snaží měnit témata a žánry obsažené v jejich týdenních bezplatných souborech a nabízí je se standardní licencí, takže jsou naprosto bezpečné. Toto je jen další způsob, jak získat přístup k obrázkům Shutterstocku, aniž byste za ně museli platit, a výhoda je, že u této metody není třeba stornování ani další platby.

Hlavu vzhůru! Pokud hledáte více bezplatných reklamních agentur, ujistěte se, že si projdete náš úplný seznam zkušebních verzí fotobank!

Získejte nyní 10 snímků zdarma ze Shutterstocku na jeden měsíc - kdykoli zrušte. V průběhu prvního měsíce můžete zrušit bezplatně.

Získejte skvělé snímky zdarma na Shutterstocku

Tak to máte, dvě skvělé možnosti ke stažení fotobankových fotek zdarma z jedné z nejpopulárnějších agentur!

Která bezplatná zkušební verze se vám líbí nejvíce? Budeš je zkoušet obě? Podělte se o své myšlenky v komentářích.

A šťastné navrhování!

Amos

Jsem vydavatel a podnikatel v oblasti produktů na fotobankách, zaměřuji se na poskytování informací a řešení pro kupující, přispěvovatele a agentury s cílem přispět k růstu a rozvoji tohoto odvětví.Já jsem zakladatelem a redaktorem Stock Photo Press, jedné z největších sítí on-line časopisů v tomto odvětví a zakladatel Microstock Expo, jediná konference věnovaná segmentu microstock.Proto jsem vytvořil několik softwarových řešení v stock photography, jako PixelRockstar a WordPress Plugin.Jsem vracejícím se řečníkem na fotografické scéně Photokina a průmyslovým poradcem společnosti StockPhotoInsight. Jsem vášnivý v oblasti technologií, marketingu a vizuálních snímků.

Rádi se dovíme, co si o tom myslíte vy.

Leave a reply

Fotobanka
Logo