Getty Images kupón & Getty Images promo kódy

Se slevovým kódem Getty Images získáte 24% slevu

Getty images slevový kód

 

Kdo by rád nenakupoval fotografie na Getty Images? Jsou jedním z lídrů v oblasti fotografického průmyslu a jejich galerie jsou plné kvalitních fotografií, které pokrývají každé téma a styl, který si lze představit.

Ale cena Getty Images je vyšší než u iStock a některých z dalších agentur microstocku. To vás může odradit od nákupu vašich royalty-free fotografií, nebo navést k hledání slevového kódu, akční nabídky, slevy nebo jiného typu propagačních akcí a získat některé z krásných Getty Images fotografií levněji.

Vaše hledání může být konečně u konce! – Čtěte dál, abyste zjistili proč!

I když nemáme žádný druh Getty Images slevových kódů – (kliknutím zde můžete najít velký iStock slevový kód!) – Getty Images má něco, co si myslíme, že je stejně dobré jako všechny slevové kódy: zbrusu novou nabídku ve formě Ultrapacks. Je to jedena z nejlepších nabídek Getty Images na celém webu.

Ultrapacks vám umožní koupit nejlepší fotografie z jejich sbírky novým způsobem, který zjednodušuje ceny Getty Images a přidává další licenční práva a to vše při úspoře od $ 50 (asi 688 Kč)  až do $ 3000 (68 752 Kč)!

Getty Images slevový kód s Ultrapacks

Chcete ušetřit stovky dolarů za vaše royalty free fotografie bez časově náročného úkolu honit se za speciální nabídkou a hledat nejlepší cenu?
Získejte Getty Images Ultrapack nyní!

Chcete-li se dozvědět více o Getty před zaplacením za jejich nabídku, podívejte se na úplnou Getty Images recenzi. A pokud máte více času, který potřebujete nějak zabít, přečtěte si více o skvělé nabídce celebrit od Getty.

Nebo můžete úvodní texty přeskočit, a rovnou ukořistit iStock slevový kód, a získat tak úžasné fotografie od jiného fotografického giganta!

Ušetřit na dalším nákupu u Getty Images

Getty Images Ultrapacks jsou nový způsob, jak nakupovat obrázky na vyžádání u Getty Images. Myslíme si, že jsou stejně dobré jako slevový kód nebo promo kód. Ultrapacky nabízejí skvělé slevy a výhody bez časového omezení. K nákupu této nabídky nemusíte v procesu platby použít kód. Tato dohoda platí na celém světě a může být použita na všech webových stránkách Getty.

snímek obrazovky Getty Images Ultra Packs

snímek obrazovky Getty Images Ultra Packs

Jedná se o balíčky obrázků, které vám umožní zaplatit předem za určité množství fotografií, které si pak můžete vybrat a stáhnout kdykoliv budete potřebovat. Možnost stažení, které si zakoupíte, platí navždy, pokud se přihlásíte ke svému účtu Getty Images alespoň jednou za 12 měsíců od jejich zakoupení.

To znamená, že můžete stahovat soubory a používat je, kdykoli budete chtít, bez obav o termín vypršení platnosti. A je to také mnohem jednodušší, protože nemusíte vybírat, které obrázky si pak chcete koupit, můžete pouze odhadnout, kolik obrázků chcete nebo budete potřebovat, a zaplatit za ně předem.

Cena za Getty Images Ultra Packs

Cena za Getty Images Ultra Packs

 

Nejlepší nabídka? S každý Ultrapackem ušetříte 8% až 31% z ceny obrázků a získáte fotografie s vlastní licenci, která obsahuje neomezené kopie a přístup pro více uživatelů ke staženým fotografiím. V jakékoli jiné agentuře na fotografické snímky musíte za tato práva platit zvlášť, jako za Rozšířenou licenci. Ujistěte se, že dostanete správné rozlišení Ultrapacku pro vaše potřeby.

Pro všechny, Getty Images Ultrapacks jsou skvělou alternativou slevových kódů!

Getty Images slevový kód vám ušetří až 3000 dolarů (68 752 Kč)

UltraPacky se dodávají v různých velikostech. Balení obsahuje 5, 10, 15 a 25 snímků. Můžete si také vybrat mezi nízkým, středním a vysokým rozlišením. (K dispozici jsou větší balíčky od 50 až do 250 obrázků. Chcete-li získat větší rozlišení ultrapacku, musíte kontaktovat asistenta prodeje u Getty Images).

Tato nabídka zjednodušuje tvorbu cen u Getty, ale co je důležitější, na každou fotografii platí velkorysá sleva. Průměrná cena Getty za fotografie s nízkým rozlišením je 125 USD (2 865 Kč). S Ultrapacks, 5 obrázků s nízkým rozlišením stojí 575 dolarů (13 178 Kč), což vám ušetří 8% (nebo 50 dolarů (1 146 Kč) z běžné ceny. A čím větší Ultrapack si koupíte, tím větší slevu získáte. Za 25 obrázků s nízkým rozlišením platíte pouze 100 USD (2 292 Kč) za fotografii (což je sleva 26%) a snížení ceny o 625 USD (14 323 Kč) z celkového počtu!

Snímky se středním a vysokým rozlišením mají vyšší ceny (až do výše $ 500 (11. 459 Kč)), ale slevy na tyto fotografie v systému Ultrapacks dosahují až 31%, což vám ušetří až 3000 USD (68 752 Kč) z běžných cen obrázků!

Říkali jsme vám: Ultrapacky jsou stejně dobré jako slevový kód od Getty Images!

Jste připraveni koupit skvělé fotografie a ušetřit tisíce korun? Kupte si Getty Images Ultrapack! na webu Gettyimages.com.

Před nákupem si přečtěte podmínky týkající se jejich podmínek.

Co můžete udělat se svými slevovými kódy Getty Images!

Vyberte si z milionů komerčních a redakčních fotografií

Nabídka UltraPacks obsahuje více než 50 milionů snímků z galerie Getty Images. To zahrnuje všechny jejich obrázky a videa Creative Royalty Free, stejně jako většinu z redakčních obrázků Getty pro všechny kreativní profesionály.

S více než stovkou sbírek v Creative RF a pro redakční fotografie pokrývají prakticky každé téma a styl. Jejich velká rozmanitost zaručuje, že mají téměř jakýkoliv druh fotografie, kterou potřebujete.

Koupit fotografie pro komerční nebo redakční použití

Getty Images pracuje s licenčními právy, s nimiž se cena fotografií liší v závislosti na způsobu, jakým je chcete používat, a přichází s konkrétními oprávněními a omezeními, a také s licencemi Royalty Free, které nabízejí řadu standardních práv k trvalému používání obrázků v sérii akceptovaných použití za paušální licenční poplatek.

Ale licence zakoupená s UltraPacks, má vlastní licenci. Uplatňuje některá omezení na obrázky, ale také přidává bonusová práva, která jsou běžně dostupná jako Rozšířená licence za vyšší cenu.

Jak můžete použít fotografie, které si koupíte se slevovým kódem?

  • Creative Royalty Free fotografie a videa jsou vázány na Getty Royalty Free licence. Umožňuje komerční i redakční využití, a jakmile si koupíte fotografii, můžete ji použít ve svých projektech a to navždy.
  • Redakční fotografie jsou dodávány s licencí s redakčními právy a v nabídce UltraPacks kde můžete obrázky s těmito podmínkami používat pouze pro redakční účely po dobu 15 let. Omezení zakazují používat fotografie v komerčních nebo propagačních projektech, na knižních nebo časopisových obalech (mohou být však použity k ilustraci článků nebo jiného obsahu).
  • Fotografie Creative RF i Editorial RM jsou poskytovány s neomezeným tiskem nebo nákladem, neomezeným množstvím peněžního odškodnění a s možností sdílení stažených obrázků i se členy týmu nebo klienty bez dodatečných nákladů. (Obvykle se tato práva prodávají samostatně jako rozšířené licence).

Pokud je některá z podmínek této licence nevhodná pro vaše potřeby, můžete si vždy koupit obrázek, který chcete pod licencí a la carte společnosti Getty, ale v takovém případě se nedostanete na ceny slevového kódu.

Pokud chcete ušetřit peníze za licencované fotografie od jedné z nejznámější fotografické agentury na trhu, nenechte si ujít šanci koupit Getty Royalty Free nebo Editorial obrázky levněji s touto nabídkou! Je to jako mít slevový kód Getty Images, ale žádný kód není potřeba!

Získejte Getty Images Ultrapack teď!

Renata
Renata

Zajišťuje koordinaci překladů a kontrolu obsahu jednotlivých článků o fotobankách. Zodpoví vaše dotazy pokud čemukoliv nerozumíte nebo potřebujete podrobněji vysvětlit.

Rádi se dovíme, co si o tom myslíte vy.

Leave a reply

fotobanka.cz
Logo