15% iStock slevový promo kód

15% SLEVA na kredity a předplatné – ušetřete s naším promo kódem iStockphoto

[coupon_discount] iStock slevový promo kód 2

Fotobanka.cz a iStock vám přináší úžasnou slevu iStock na fotobankové soubory: s naším exkluzivním propagačním kódem iStock, který vám dává 15% slevu pro VŠECHNY z vaší celkové objednávky, kreditů a předplatného! To je pravda: všichni noví i stávající zákazníci si mohou vybrat podle svého výběru kreditních balíčků s 15% slevou a předplatné na iStock se slevou 15%! Kupte si předplatné iStock a získejte nejlepší ceny za obrázek, nebo si zakupte kredit iStock a kupte si fotky na vyžádání – pamatujte si, že iStock kredity nikdy nevyprší, takže nyní můžete investovat do kreditů za sníženou cenu a sklízet úspory v budoucnosti! Toto je časově omezená nabídka, platná pouze do 28. února 2021. Nezapomeňte ji tedy dnes použít.

Exkluzivní iStock kupón

Získejte 15% nejlepší slevu na všechny kredity iStock a předplatné iStock

Kupte si svůj výběr obrázků a videí na iStock se slevou 15% na předplatné a balíčky obrázků.

Propagace iStock také oznámila svůj nový program předplatného iStock, který v budoucnu nahradí předplatné Thinkstocku. Proto už nemají žádné nové slevové kódy pro Thinkstock. Nezapomeňte také, že Getty Images je jejich mateřskou společností a iStock je dceřiná společnost, která vlastní veškerý počet royalty-free obrázků a videí. Máme vlastní slevový kód Getty Images, který vám poskytuje slevy na jejich obrázky. Pokud stále používáte kredity iStockphoto, použijte právě 15% slevový kód pro staré i nové zákazníky. Tyto propagační kódy můžete použít také pro jejich sbírku Signature a samozřejmě také pro měsíční předplatné.

Vyplatí se tento obchod? Rozhodně ano! Získejte propagační kódy iStock 2021 – naše promo kódy kontrolujeme každý týden, takže jsou platné a aktuální! Na této stránce najdete všechny nejnovější a nejlepší slevové kódy a nabídky.

[coupon_discount] iStock slevový promo kód 4

Snímky obrazovky

[coupon_discount] iStock slevový promo kód 5
  • Vyberte si balíček, který chcete zakoupit. Budete požádáni o přihlášení nebo vytvoření nového účtu iStock. Chcete-li pokračovat, budete muset poskytnout fakturační údaje.
[coupon_discount] iStock slevový promo kód 6
  • Na konci fakturačních údajů, pod častí ve které jste vyplnili svoje osobní údaje, najdete políčko pro vyplnění iStock kupónu, který můžete získat zkopírováním z popup okna po kliknutí na „Ukázat kupón“. Tento kód naleznete výše na naší stránce.
  • Vložený kupón se použije v průběhu další (platební) fáze, kdy budete muset poskytnout údaje o vaší kreditní kartě (VISA, MasterCard, American Express atd.) Nebo můžete použít také váš PayPal účet.
[coupon_discount] iStock slevový promo kód 7
  • Gratulujeme – právě jste ušetřili 15%
  • EXKLUZIVNĚ: Doporučujeme zakoupit více než 60 kreditů iStock za lepší cenu!
  • Velikost slevy můžete vidět přímo na stránce

Video návod

Podívejte se na náš jednoduchý video návod, jak můžete uplatnit svůj kupón. Sleva platí také pro videa, fotografie, vektory a vše, co můžete nakupovat v rámci iStock kolekcí.

Proč právě iStock?

[coupon_discount] iStock slevový promo kód 8

Dnes je při vytváření webového obsahu nanejvýš nutné začlenit obrázky a snímky bez licenčních poplatků. Grafičtí designéři a tvůrci obsahu vždy hledají fotobankové obrázky. iStock je jednou z těchto agentur s fotografiemi, které poskytly obrázky iStock za skvělé ceny s četnými slevami iStock a nabídkami.

iStock je mezinárodní poskytovatel fotografických microstock bez licenčních poplatků se sídlem v Calgary, Alberta a Kanada. Firma nabízí miliony fotografií, ilustrací, klipartů, videí a zvukových stop milionům zákazníků po celém světě. Tato fotografická agentura je tu již více než deset let.

Díky svým úžasným slevovým kódům iStock a úplným nabídkám je to preferovaná platforma pro významnou řadu fotografů a grafiků. Pro důkladnou analýzu a aktuální seznam funkcí si můžete přečíst aktualizovanou recenzi agentury pro fotografie iStock, zatímco zde představíme pouze nejdůležitější informace. Existuje mnoho online zdrojů a agentur s fotobankovými fotografiemi, ale iStock zůstává jedním ze svého druhu, protože přichází s mnoha výhodami a nabídkami, jako jsou jeho propagační akce iStock a slevy iStock.

Zaručeně nejlepší obsah za správnou cenu

iStock poskytuje svým zákazníkům několik možností a propagace iStock, které jim umožňují získat obrázky a grafické návrhy. Zákazníci, kteří obchodují s iStock, získají nejlepší hodnotu za své peníze. Jsou schopni nabídnout kredity iStock a promo kód iStock, který uvádějí a ten nabízí značné úspory na kreditech ke stažení. Podobně se k obchodu dá slevový kód iStock přidat! Každý může mít prospěch z našich upgradovaných cenových filtrů, aby nalezl lepší shodu pro své vyhledávání nebo rozpočet. Propagační kód iStock je každý rok aktualizován pomocí lepších možností. Letošním kódem je slevový kód iStock 2021.

Propagace iStock jsou jednou z nejlepších nabídek, které jsou k dispozici grafikům a tvůrcům obsahu přes internet.

Nižší ceny jsou na fotobance iStock skutečností

Polovina obrázků na iStock je nyní za polovinu ceny a jejich nový posuvný cenový filtr může pomoci potenciálnímu zákazníkovi zůstat na požadovaném rozpočtu. iStock má taky spoustu exkluzivního kreativního obsahu, který nenajdete nikde jinde a proto není potřeba hledat lepší nabídku.

Rychlejší vyhledávání se spolehlivými výsledky

Díky nedávným vylepšením vyhledávaní nájdete ten správny obrázek na iStock-u mnohem snadněji. Vzhled výsledků vyhledávaní nám pomůže soustředit se na obrázek a důležité informace, zatímco jejich vylepšené vyhledávaní nám poskytnou nejrelevantnejší výsledky.

Nejlepší obsah je na iStock standardem

Pokud jde o hledání perfektního obrázku, kvalita vždy překonává množství. iStock nabízí možnosti filtrace jako „Editors’ Pick“ a „Only from iStock“, které nám pomohou dostat se přímo k nejlepšímu obsahu.

Prémiové od iStock

Hledáte levné a vysoce kvalitní obrázky pro vaše projekty? iStock je jednou z předních fotobank, která vám umožní využít slevy formou kupónu na nákupy obrázků a předplatného. S miliony fotografií, ilustrací a grafiky Royalty-Free, iStock nabízí špičkové vizuály za skvělé ceny. Pokud hledáte fotobanku s velkým obsahem fotogorafií, ilustracemi a flexibilními cenami, měli byste navštívit iStock.

iStock běží pod Getty Images, která byla založena v roce 2000 a je první fotobankou, která podporovala malé platby. V průběhu let se zaměřila na potřeby jak kupujících, tak i přispěvatelů, a promítla je z právních otázek týkajících se autorských práv. Nyní se webová stránka stala jedním z nejúspěšnějších a nejvýnosnějších v tomto odvětví.

Ceny a množství

iStock nabízí svým zákazníkům flexibilní sazby. K dispozici jsou platby za stažení z kreditu a předplatné. Můžete si stáhnout obrázky, ilustrace, videa a vektory, které potřebujete pomocí kreditů. Samozřejmě, pokud si koupíte více, ušetříte více. Pokud však chcete ušetřit, můžete použít náš kupón a užít si spoustu slev.

Předplatné plány poskytují ty nejlepší ceny za fotografie, ilustrace a vektory, avšak videa a hudební klipy nejsou součástí předplatného. Máte možnost vybrat si měsíční nebo roční předplatné. Všechny obrázky jsou pod standardní licencí. Rozšířené licence však nejsou u předplatného k dispozici.

U iStock jsou k dispozici základní (Essential) a rozšířené (Signature) předplatné. První je nejlevnejší předplatné, které samozřejmě neobsahuje (Signature) – obrázky nejvyšší kvality. 250 obrázků můžete získat za cenu jen 199 dolarů. Na druhou stranu rozšířené předplatné (Signature) umožňuje přístup ke všem snímkům ve fotobance. Toto předplatné je považováno za prémiové, dražší a nabízí 250 snímků za 399 dolarů.

Přidružené weby iStock

Navzdory vysokým nákladům na obrázky můžete pořizovat snímky, které potřebujete pro vaše projekty. Existuje řada webových stránek spolupracujících s iStock, které nabízejí propagační kupóny iStock, které vám pomohou snížit vaše náklady, ušetřit více peněz a zvýšíte vaše zisky. Buďte opatrní, kde získáte slevový kupón, protože spousta falešných webových stránek poskytuje neplatné kódy.

Miliony obrázků iStock

S iStock se nemusíte starat o možnosti obrázků, ze kterých budete muset vybírat. Vyhledávač fotografií iStock umožňuje hledat správný obrázek prostřednictvím milionů obrázků iStock. Můžete prozkoumat miliony vysoce kvalitních obrázků iStock za velmi nízké ceny. Web má diverzifikované sazby, které se přizpůsobují vašim potřebám stahování a rozpočtu. Jste student, bloger nebo podnikatel? Ať už je vaše povolání jakákoli, určitě najdete foto obchod iStock, který je příznivý pro vaše kreativní potřeby. Navíc můžete použít promo kódy k získání obrázků za mnohem levnější ceny. Na iStock nikdy nedojdou obrázky pro vás!

Velikosti obrázků na iStock

DPI je důležitým měřítkem, pokud jde o tisk. Při výběru obrázků pro váš web bude nejdůležitější fyzická velikost obrázku v pixelech. iStock nabízí různé velikosti obrázků iStock, aby vyhovovaly vašim potřebám a požadavkům. Na rozdíl od obvyklých; S, M, L, XL, který nabízí většina bezplatných úložišť obrázků, iStock nabízí svým klientům velikosti obrázků XS, S, M, L, XL, XXL. Tyto velikosti, které lze nabídnout, umožňují klientům začlenit do svých webových stránek nádherné obrázky iStock podle svých požadavků na velikost.

Exkluzivní propagační kód iStock

Získejte slevu 15% z vaší celkové objednávky na všech kreditních balíčcích iStock a předplatných iStock

Všechny aktivní kupóny a propagační kódy iStock:

Kupte si svůj výběr obrázků a videí na iStock se slevou 15% na předplatné a balíčky obrázků.
9.5 Total Score

Největší exkluzivní slevy pro iStock!
9.5
User Rating: 5 (1 vote)
Renata

Renata

Zajišťuje koordinaci překladů a kontrolu obsahu jednotlivých článků o fotobankách. Zodpoví vaše dotazy pokud čemukoliv nerozumíte nebo potřebujete podrobněji vysvětlit.

Rádi se dovíme, co si o tom myslíte vy.

Leave a reply

Fotobanka
Logo