Kontakt

Kontakt 3
Stock Photo Secrets – je součástí Stock Photo Press

Kontakty a povinné informace:

Idenio GmbH
Wissmannstr. 30
50823 Cologne
Německo

Zastoupená generálním ředitelem: Christopher Kraft
Sídlo: Bonn, zapsán u místního soudu v Bonnu HR B 16045

VAT Id number podle §3. 27 německého zákona o dani z přidané hodnoty: DE259070489
Za obsah odpovídí podle § 55 Abs. 2 RStV: Christopher Kraft  (adresa výše)

Kontakty:

Telefon.:+49 228 28 692 180
Fax: +49 228 28 692 189
E-Mail:  info [zavináč] fotobanka.cz

Řešení sporů

Neúčastníme se řešení sporů online u spotřebitelských rozhodčích soudů.

Odpovědnost za obsah

Jako poskytovatelé služeb odpovídáme za vlastní obsah těchto webových stránek podle §1. 7 odst. 1 zákona o německých telemediích (TMG). Nicméně, podle §3. 8 až 10 německého Telemedia Actu (TMG), poskytovatelé služeb nejsou povinni trvale monitorovat předložené nebo uložené informace nebo hledat důkazy, které naznačují nezákonné činnosti. Právní povinnosti týkající se odstraňování informací nebo zablokování používání informací zůstávají nezpochybnitelné. Odpovědnost je možná pouze pokud jsme o porušení zákona věděli. V okamžiku jak se o nelegálním obsahu dozvíme bude okamžitě odstraněn.

Odpovědnost za odkazy

Naše nabídka zahrnuje odkazy na externí webové stránky třetích stran. Nemáme žádný vliv na obsah těchto webových stránek, proto nemůžeme zaručit jejich obsah. Poskytovatelé nebo správci propojených webových stránek jsou vždy odpovědní za svůj vlastní obsah.

Propojené webové stránky byly zkontrolovány za případné porušení zákona v době vytvoření odkazu. Nelegální obsah nebyl zjištěn v době propojení. Stálé sledování obsahu propojených webových stránek nemůže být uloženo bez rozumných informací o tom, že došlo k porušení zákona. Jakmile se o nelegalním odkazu dozvíme bude okamžitě odstraněn.

Autorská práva

Obsah a kompilace zveřejněné na těchto webových stránkách poskytovateli podléhají německým autorským zákonům. Reprodukce, editace, distribuce a použití jakéhokoli druhu mimo rozsah autorského práva vyžadují písemné povolení autora nebo majitele práv. Stahování a kopie těchto webových stránek je povoleno pouze pro soukromé použití.

Komerční využití obsahu bez jeho souhlasu je zakázáno.

Zákony o autorských právech třetích stran jsou respektovány, pokud obsah těchto webových stránek nepochází od poskytovatele. Příspěvky třetích stran na tomto webu jsou zřetelně označeny. Pokud však zjistíte jakékoliv porušení autorského zákona, informujte nás prosím. Takový obsah bude okamžitě odstraněn.

fotobanka.cz
Logo