O nás

Fotobanka LogoFotobanka je přední digitální magazín věnovaný fotografickému odvětví. Úzce spolupracuje s fotografickými agenturami  a souvisejícími společnostmi, které jsou s nimi spojeny. Je to nesmírně cenný zdroj pro kupující, o tom které fotobanky nabízejí fotografie, které poskytují úspory, kde najdete snímky zdarma, tržní statistiky, technické tipy, licenční a právní vysvětlení a celkové vyjasnění celého odvětví.

Součástí Stock Photo Press sítě online publikací ve fotografických médiích, naše publikace pohánějí potřeby jak kupujících, kteří nakupují fotografie, kteří chtějí nejlépe najít, koupit a používat kvalitní snímky za co nejlepší ceny; a fotografické agentury, které se vždy snaží oslovit více zákazníků se svými nabídkami.

A používáme i náš stock photo servis!  StockPhotoSecrets Shop má miliony vysoce kvalitních obrázků s cenami a plány úmyslně navrženými tak, aby sloužily vašim nákupním potřebám, za neuvěřitelně výhodné ceny!

Fotek na prodej
5+ mil.

Slev a kuponů
10+

Úspora průměrně
12,1%

Založeno
2006

Naši autoři

O nás 1

Amos Struck

Amos Struck je náš redaktor a hlavní autor. Je veteránem se specializací na akvizici médií s mnoha úspěchy ve svém oboru: je zakladatelem Stock Photo Press, podílí se na vývoji několika pluginů a produktů pro zákazníky fotobank a je také spoluzakladatelem společnosti Microstock Expo, první konferenční událost specializující se na segment microstock. Amos má silné podnikatelské zázemí a uplatňuje více než deset let zkušeností v oboru, znalosti z prostředí a odborné znalosti, které vám pomohou porozumět tomu, co se děje v oblasti mikrostock a fotobank. Navíc má vynikající vztahy s hlavními agenturami v oboru a spolupracuje s nimi, aby vám poskytl exkluzivní slevy a nabídky.

Kontakt Amos: Kontakt – Twitter – LinkedIn

O nás 2

Renata Válková

Zajišťuje koordinaci překladů a kontrolu obsahu jednotlivých článků o fotobankách. Zodpoví vaše dotazy pokud čemukoliv nerozumíte nebo potřebujete podrobněji vysvětlit.

O nás 3

Dušan Zvonár

Hlídá perfektní dostupnost a celý provoz webu Fotobanka. Je specialistou na Wordpress a jeho rozšíření pomocí pluginů. S Amosem spolupracuje dlouhodobě i na zahraničních projektech.

O nás 4

Vítězslav Válka

Má na starosti vedení a realizaci vizuální komunikace Fotobanky. Sám má s fotobankami dlouholeté zkušenosti a prodává i zde asi tisíc vlastních vektorových ilustrací.

Co můžete najít na Fotobanka.cz?

A ještě mnohem víc.

Fotobanka.cz je vašim zdojem informací o fotobankách!

fotobanka.cz
Logo