Jak získat zdarma Adobe Stock na 1 měsíc – podrobný průvodce (10 stažení zdarma)

Vyzkoušeli jste již Adobe Stock? Fotobanka Adobe nabízí pro návrháře spoustu výhod jako vysoce kvalitní fotografie a videa, dostupné ceny, které zahrnují měsíční i roční předplatné a nejlepší, bezproblémová integrace s aplikacemi Adobe Creative Cloud. Nyní máte možnost získat 10 bezplatných obrázků z Adobe Stock na 30 dnů, s naší bezplatnou zkušební verzí Adobe Stock!Jak získat zdarma Adobe Stock na 1 měsíc - podrobný průvodce (10 stažení zdarma) 1Jak získat zdarma Adobe Stock na 1 měsíc - podrobný průvodce (10 stažení zdarma) 2

Všichni čtenáři Fotobanka.cz získají přístup k bezplatné zkušební verzi společnosti Adobe Stock na 10 snímků za měsíc u ročního předplatného. Toto předplatné je za 29,99 dolarů (asi 776 Kč) měsíčně, ale pokud se registrujete pomocí níže uvedeného odkazu, dostanete první měsíc zdarma! Všechny soubory Adobe Stock jsou Royalty-Free, takže jakmile je stáhnete, jsou navždy vaše!

Shrnutí:

 • Získete 10 obrázků zdarma, které můžete využít v příštím měsíci
 • Suma za první měsíc vám bude vrácena při registraci na jeden rok u Adobe Stock (10 obrázků za měsíc) což je za 29,99 EUR / měsíc (776 Kč). (plus příslušné daně)
 • Zrušení přeplatného v prvním měsíci bez rizika

Nabídka je časově limitovaná. Nenechte si ujít tuto šanci, klikněte zde a získejte 10 obrázků z Adobe Stock zdarma.

Získejte 10 standardních datových zdrojů ve službě Adobe Stock s 30denní zkušební verzí zdarma. Možnost bezrizikového zrušení během prvního měsíce.

Podívejte se v tomto videu, co Adobe Stock nabízí:

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Chcete-li zjistit více informací o společnosti Adobe Stock a dozvědět se všechny podrobnosti o jejich službách, podívejte se na naši recenzi Adobe Stock.

Takže je Adobe Stock zdarma?

Není. Adobe stock prodáva snímky Royalty-Free jen klientům s předplatným, nabízejí také možnost zakoupení kreditů, za které můžete následně nakupovat obrázky. My vám nabízíme Adobe Stock zkušební verzi zdarma.

Tato 30 denní bezplatná verze nabízí: Registrujete se k ročnímu předplatnému společnosti Adobe Stock na 10 obrázků měsíčně. Za první měsíc vám nebude účtována ani koruna a pokud zrušíte předplatné do 30 dnů od data registrace, nebudou vám účtovány ani storno poplatky.

Bezplatná zkušební verze vám umožní stahovat až 10 snímků během prvního měsíce a nejsou zde žádná omezení: můžete si prohlédnout více než 100 milionů vysoce kvalitních fotografií Adobe Stock (pocházejících z velké agentury Fotolia) vektory, ilustrace a 3D modely a můžete stahovat vše, co se vám líbí. Tyto volné obrázky, stejně jako veškerý obsah v knihovně, jsou Royalty-Free: můžete je využívatt kdykoli budete potřebovat, bez časového či geografického omezení a aniž byste museli platit další poplatky.

Aplikace Adobe Stock je dokonale integrována do Adobe Creative Cloud a můžete vyhledávat, testovat a nakupovat obrázky z kolekce přímo z vašeho oblíbeného rozhraní aplikace. K použití aplikace Adobe Stock nepotřebujete účet Creative Cloud , ani se nepožadujete, abyste používali některý z návrhových softwarových nástrojů společnosti Adobe. Vše, co potřebujete, je zaregistrovat si Adobe ID, které je zdarma.

Jak získat zdarma Adobe Stock na 1 měsíc - podrobný průvodce (10 stažení zdarma) 4
Zaregistrujte se zdarma na Adobe Stock zde. 

Pokud po využití vašich 10 bezplatných stahování zjistíte, že nabídka společnosti Adobe Stock je pro vás vyhovující, můžete jednoduše zůstat přihlášeni a obdržíte každý měsíc 10 nových stahování za 29,99 euro (776 Kč) měsíčně.

Mějte na paměti, že kreditové balíčky Adobe Stock začínají na 49,99 euro (1.294 Kč) za 5 kreditů a s nejmenším měsíčním plánem jsou k dispozici 3 stahování za 29,99 dolarů (776 Kč) měsíčně a rychle si uvědomíte, kolik ušetříte s tímto plánem. Navíc systém umožňuje využít nepoužité stahování (až 120) za každý měsíc po dobu, kterou je váš plán aktivní, takže vaše stahování nikdy neztratíte. Nezapomeňte na elegantní integraci této knihovny s aplikacemi Photoshop CC, Illustrator CC, InDesign CC a dalšími aplikacemi, které vám pomohou ušetřit čas a úsilí při vytváření návrhů.

Podívejte se na video kde Terry White vysvětluje, jak používat Adobe Stock ve Photoshopu CC:

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Jak mohu zrušit zkušební verzi společnosti Adobe?

Jak jsme již psali, tato zkušební verze, vám vrátí peníze za první měsíc ročního předplatného, za 10 snímků měsíčně. V prvních 30 dnech nabídky je možné předplatné zrušit bez rizika. Pokud se rozhodnete, že nechcete pokračovat ve svém plánu a začít platit 29,99 euro (776 Kč) měsíčne, můžete jednoduše přejít na váš účet Adobe Stock a zrušit předplatné. Pokud tak učiníte během prvních 30 dnů po registraci, nebudou vám účtovány žádné storno poplatky.

Vždy máte nárok na zrušení svého předplatného, ale od druhého měsíce a později vám mohou být pravděpodobně zaúčtovány i některé správní poplatky.

Mějte na paměti, že můžete také své předplatné obnovit kdykoliv budete chtít, a zároveň si můžete zakoupit kreditní balíčky a předplatné.

Co je nového v Adobe Stock?

Tato služba byla spuštěna v polovině roku 2015 – po akvizici společnosti Fotolie – s velmi silnou a cennou nabídkou pro designéry a tvůrce, od té doby se nepřestali vyvíjet: přidali video knihovnu, hlubší integraci platformy Creative Cloud, Premium Collection a přispěvatelskou stránku, která vám umožní prodávat vlastní snímky v Adobe Stock za pár kliknutí a nyní také umělou inteligenci, která vám umožní snadněji vyhledávat obrázky!

Podívejte se na některé ze skvělých funkcí Adobe Stock v akci:

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Pokud jste grafický designér nebo tvůrce, Adobe Stock vám může hodně zjednodušit vaše pracovní postupy.

Rychlý průvodce krok za krokem k získání bezplatného zkušebního programu Adobe Stock

Proces získání vašich 10 bezplatných stažení z Adobe Stock je velmi snadné. Pokud nemáte účet Creative Cloud nebo Adobe ID, zde je stručný návod, který vám pomůže začít s bezplatnou zkušební verzí.

Jak získat zdarma Adobe Stock na 1 měsíc - podrobný průvodce (10 stažení zdarma) 5

 • Přejděte na vstupní stránku aplikace Adobe Stock a klikněte na tlačítko Start Now nebo klikněte na tento banner níže:
Získejte 10 standardních datových zdrojů ve službě Adobe Stock s 30denní zkušební verzí zdarma. Možnost bezrizikového zrušení během prvního měsíce.
 • Stiskněte tlačítko “Start Your Free Month” (pokud jste použili náš bannerový odkaz)
 • Vytvořte si nové Adobe ID nebo se přihlaste, pokud ho již máte

Jak získat zdarma Adobe Stock na 1 měsíc - podrobný průvodce (10 stažení zdarma) 7

 • Vložte informace a platební metodu
 • Klikněte na Start your Free 1-month trial
 • Hotovo!

Nezapomeňte, že od okamžiku, kdy se přihlásíte k předplatnému, získáte zdarma 10 stažení po dobu jednoho měsíce. A máte až 30 dnů od tohoto okamžiku, abyste zrušili své předplatné, pokud nechcete pokračovat s placeným ročním plánem ve výši 29,99 euro (776 Kč) za měsíc. Po uplynutí tohoto období můžete zrušit své předplatné, ale budou vám účtovány storno poplatky.

Chcete obrázky ve vysoké kvalitě zdarma? Získejte zkušební verzi Adobe Stock.

Jak stahovat obrázky z Adobe Stock?

Nyní máte spuštěnou bezplatnou zkušební verzi Adobe Stock, a je čas stáhnout nějaké skvělé obrázky! Existují dva způsoby, jak to udělat, a oba jsou velmi jednoduché. Záleží na tom, zda používáte aplikace Creative Cloud nebo chcete pracovat s obrázky pomocí jiného softwaru.

Používáte-li Creative Cloud:

 • Otevřete svou oblíbenou aplikaci pro úpravy obrázků.
 • Přejděte do sekce Knihovna
 • Využijte vyhledávací lištu aplikace Adobe Stock nebo prozkoumejte kolekce, abyste našli snímky, které vyhovují vašim potřebám
 • Vyberte libovolný požadovaný obrázek, čímž se otevře náhled s vodoznakem do vašeho návrhu
 • Upravovat náhled můžete jakkoli budete potřebovat, vyhoďte ho a vyměňte jej tolikrát, kolikrát chcete
 • Jakmile najdete obrázek, který chcete použít ve svém designu, jednoduše na něj klikněte a vyberte možnost “License”
 • Hotovo! Obrázek s vysokým rozlišením, bez vodoznaku bude přidán do vašeho návrhu a všechny úpravy, které jste provedli, budou automaticky použity
 • Stažení bude odečteno z 10 dostupných. Zároveň budete moci vidět zbývající stahování v oblasti svého účtu

Pokud nepoužíváte Creative Cloud:

 • Přejděte na webovou stránku Adobe Stock
 • Použijte vyhledávač nebo procházejte kolekce, abyste našli snímky, které vyhovují vašim potřebám
 • Otevřte je pro zvětšení náhledů a specifikaci. Systém také zobrazí podobné snímky jako je právě zvolený
 • Poté, co jste nalezli požadovaný obrázek, klikněte na možnost “License”
 • Rozbalovací okno vám ukáže předplatné, které máte k dispozici, jednoduše odsouhlaste s použitím jednoho ze stažených souborů ze svého předplatného s 10 staženími měsíčně
 • Hotovo! Obrázek se stáhne a uloží do zařízení podle vašeho výběru
 • Stažení bude odečteno z těch, které máte k dispozici, a zároveň můžete vidět zbývající část vašich stahování.

Proč je Adobe Stock tak super?

Jak získat zdarma Adobe Stock na 1 měsíc - podrobný průvodce (10 stažení zdarma) 8

Adobe Stock je z mnoha důvodů skvělý. Hlavním však je, že vám umožňuje použít obrovskou sbírku obrazků nejvyšší kvality, pouhým kliknutím myší ve vaši oblíbené aplikaci na grafický design.

I když je pravda, že nemusíte být uživatelem Creative Cloud, aby jste mohli využívat Adobe Stock (má samostatnou webovou stránku a můžete si stáhnout obrázky a importovat do libovolného designového softwaru dle vlastního výběru), pokud používáte Creative Aplikace Cloud získáte z této služby to nejlepší.

Adobe Stock je fotobanka, která je integrována do aplikací Creative Cloud (například Photoshop, Illustrator, InDesign, Premiere a AfterEffects). Umožňuje vyhledávat, testovat, licencovat a používat obrázky z kolekce pro práci, aniž byste opustili aplikaci. Můžete otevřít kolekci Adobe Stock z aplikace, použít vyhledávač (nyní značně vylepšený) a procházet výsledky, aby jste našli snímky, které nejlépe vyhovují vašim potřebám.

Co je ještě lepší: můžete použít náhled s vodoznakem z libovolného obrázku z kolekce podle vašeho výběru a upravovat jej tak, jak chcete. Pokud se rozhodnete použít obrázek, můžete jednoduše kliknout na verzi s licencí a prostřednictvím aplikace CreativeSync systém aktualizuje návrh s finální verzí.

To znamená, že ušetříte spoustu času a úsilí ve vašem pracovním postupu, vyhnete se únavným krokům k návštěvě webových stránek agentury, přihlašování, vyhledávání obrázků, stahování souboru a následním importováním do vašeho grafického softwaru. K největším výhodám patří, že můžete ukázat vaši práci svým klientům a získat odshoulasení návrhu dříve, než skutečně zakoupíte licenci obrázku.

Kolik stojí Adobe Stock? Vysvětlení ceníku Adobe Stock

Jak získat zdarma Adobe Stock na 1 měsíc - podrobný průvodce (10 stažení zdarma) 9

Ceník Adobe Stock má různé možnosti předplatného (fotografie, vektory a ilustrace). Při předplatném získáte předem stanovené množství stahování za měsíc za pevnou cenu. Mají také nabídku kreditových balíčků k nákupu jednotlivých fotografií, za kredity je možné zakoupit média, které nejsou zahrnuty do předplatného (jako jsou obrázky Premium nebo videa).

Předplatné začínají již od velmi malého plánu pouze na 3 stahování měsíčně a je ideální, pokud potřebujete jen málo obrázků, nebo pokud chcete službu otestovat (ale s naší zkušební verzí to nebudete potřebovat!). Pak máte větší volbu s vícero obrázky, které vám ušetří spoustu peněz.

Pokud budete potřebovat fotografie každý měsíc, je nejvhodnější volbou předplatné pro větší množství. Společnost Adobe Stock má měsíční a roční plány. Ve všech případech odběry sníží velkou část ceny za obrázek a roční plány nabízejí nejlepší ceny za jednotlivé obrázky.

Informace o jednotlivých balíčcích a cenách:

3 obrázky na měsíc

 • Měsíční plán: 29,99 euro (776 Kč) za měsíc
 • Roční plán: NENÍ K DISPOZICI
 • 3 nové stažení obrázků každý měsíc
 • Další obrázky za 9,99 euro (259 Kč) každý
 • Můžete přenášet až 36 stahování

10 obrázků na měsíc

 • Měsíční plán: NENÍ K DISPOZICI
 • Roční plán: 29,99 euro (776 Kč) za měsíc
 • 10 nových stažení obrázků každý měsíc
 • První měsíc zdarma
 • Další obrázky za 2,99 euro (77 Kč) každý
 • Můžete přenášet až 120 stahování

40 obrázků na měsíc

 • Měsíční plán: 99,99 euro (2.588 Kč) za měsíc
 • Roční plán: 79,99 euro (2.070 Kč)za měsíc
 • 40 nových stahování obrázků každý měsíc
 • Další obrázky ve výši 2,49 euro / 1,99 euro (65/52 Kč)
 • Můžete přenášet až 480 stahování

350 obrázků na měsíc

 • Měsíční plán: 159,99 euro (4.140 Kč) za měsíc
 • Roční plán: 129,99 euro (3.364 Kč) za měsíc
 • 350 nových stažení obrázků každý měsíc
 • Další obrázky za 0.99 euro (26 Kč) každý

750 obrázků na měsíc

 • Měsíční plán: 199,99 euro měsíčně
 • Roční plán: 159,99 euro za měsíc
 • 750 nových stažení obrázků každý měsíc
 • Další obrázky za 0.99 euro (26 Kč) každý

Kreditové balíčky

Pokud chcete koupit média, která nejsou součástí předplatného, například obrázky z Premium Collection nebo videa, můžete si koupit kreditový balíček. Zde jsou vaše možnosti:

 • 5 kreditů za 39,95 euro – 1 prémiový obrázek
 • 16 kreditů za 121,45 euro – 2 prémiové obrázky nebo 2 HD videa, ušetříte 24% z běžné ceny
 • 40 kreditů za 269,99 euro – 8 prémiových obrázků nebo 5 videí HD, ušetříte 32% z běžné ceny
 • 80 kreditů za 499,99 euro – 16 prémiových obrázků nebo 10 videí HD, ušetříte 37% z běžné ceny
 • 150 kreditů za 899,99 euro – 30 prémiových obrázků nebo 18 videí HD, ušetříte 40% z běžné ceny

Jak vidíte, balíčky společnosti Adobe Stock a plány mají možnosti, které se hodí pro většinu potřeb návrhářů a tvůrců, a jistě najdete nabídku, která se hodí i pro vás.

Adobe Stock současnost a budoucnost

Je to ten druh služby, která se s časem zlepšuje. Od svého založení v roce 2015 s knihovnou 40 milionů obrázků z akvizice společnosti Fotolia provedli několik aktualizací a vylepšení, které byly plné skvělých funkcí.

Nedlouho po založení oznámili, že k jejich službě přidali HD videa a rozšířené licence, které brzy byly zahrnuty do významneho upgradu s integrací služby s Creative Cloud, který obsahoval týmové účty pro spolupráci s vaším týmem návrhářů. Zanedlouho přidaly videa v rozlišení 4K do video knihovny, která je zatím dostpuná jen za kredity.

Jejich sbírka má nyní více než 60 milionů obrazků a stále roste. Některé z nejnovějších upgradů jsou velmi zajímavé.

Spustili novou stránku přispěvovatelů, která vám umožní nahrát a prodávat vlastní dílo přímo v Adobe Stock – předtím jste mohli přispět pouze prostřednictvím Fotolie – pomocí nástrojů Lightroom a Bridge. Zavedli také technologii umělé inteligence, která je základem nového vyhledávání.

Všechny tyto inovace představily na tiskové konferenci Photokina 2016, kterou můžete sledovat zde. Měl jsem také rozhovor se Zekem Kochem, produktovým manažerem společnosti Adobe Stock, kde se mnou sdílel podrobnosti o základních vlastnostech Adobe Stock a několika vzrušujících plánech do budoucna. Můžete se podívat na můj rozhovor se Zekem.

Společnost Adobe Stock nabízí svým zákazníkům velkou hodnotu za své peníze a to vše naznačuje, že budou i nadále usilovat o poskytování nejlepšího možného servisu fotobanky. Vyzkoušet sami zkušební verzi Adobe Stock zdarma!

Související: Adobe Stock nebo Fotolia?

Pokud jste někdy používali služby společnosti Fotolia – akvizici získanou společností Adobe, která je vlastníkem Adobe Stock, zjistíte, že je to jedna z nejlepších agentur založených na kreditech (což znamená, že prodávají obrázky s kreditními balíčky, které kupujete dle potřeby a používate, kdykoli chcete).

Takže teď se možná ptáte, je Adobe Stock lepší než Fotolia? V kterém případě je vhodnější použít jednu nebo druhou?

Odpovědi na tyto otázky jsou v naši srovnávací recenzi Fotolia vs. Adobe Stock.

Zaregistrujte se na Adobe Stock se zkušební verzí zdarma ještě dnes!

Nyní znáte důvody, proč je společnost Adobe Stock tak skvělá, a teď už je jen otázka, zda je pro vás vyhovující. A jediný způsob, jak to zjistit, je na základě zkušeností.

Naštěstí nemusíte utrácet peníze, abyste zkusili Adobe Stock a zjistili, jak dobře vyhovuje vašim potřebám. Můžete si vyzkoušet Adobe Stock zdarma po dobu jednoho měsíce a stáhnout si až 10 vysoce kvalitních obrázků, zcela zdarma.

Na co čekáte? Získejte zdarma zkušební verzi Adobe Stock!

Získejte 10 standardních datových zdrojů ve službě Adobe Stock s 30denní zkušební verzí zdarma. Možnost bezrizikového zrušení během prvního měsíce.
Renata
Renata

Zajišťuje koordinaci překladů a kontrolu obsahu jednotlivých článků o fotobankách. Zodpoví vaše dotazy pokud čemukoliv nerozumíte nebo potřebujete podrobněji vysvětlit.

Rádi se dovíme, co si o tom myslíte vy.

Leave a reply

fotobanka.cz
Logo