Úžasná zkušební verze Canva! Zde je návod, jak získat Canva Pro zdarma na jeden měsíc

logo Canva

Canva je velmi populární designová platforma, proslulá svým uživatelsky přívětivým editorem obrázků, který je navržen pro nedesignéry, a svou širokou sbírkou grafických zdrojů. Canva Pro, je jejich designové řešení pro podniky, které zahrnuje neomezené stahování z knihovny 60 milionů obrázků a je založeno na předplatném. Ale tato skvělá zkušební verze Canva vám umožní vyzkoušet kvalitu služby Canva Pro, aniž byste utratili jediný halíř!

Zkušební verze je přístupná pro všechny uživatele. Poskytuje vám přístup ke Canva Pro po dobu 30 dnů, včetně neomezeného stahování a všech grafických návrhů a marketingových funkcí, které služba nabízí!

Vyzkoušejte Canva Pro zdarma po dobu 30 dní. Zrušte kdykoli v rámci 30denní bezplatné zkušební verze. Začněte zadáním své kreditní karty.

Abyste se ujistili, že z této jedinečné nabídky získáte veškerou možnou hodnotu, připojte se k nám, a přečtěte si přehled výhod programu Canva Pro kde podrobně popisujeme, jak zkušební verze Canva Free funguje!

Nejprve se ale rychle podívejme, o čem je Canva Pro:

Canva Pro zdarma: měsíční plné členství zdarma!

Zkušební verze Canva Free, je to docela jednoduché: dostanete zcela vše, co je součástí placené sady Canva Pro, zcela zdarma, na 30 dní.

To znamená, že máte přístup ke všemu od návrhářského nástroje až k funkcím publikování na sociálních médiích, sadě značek a co je nejdůležitější, k celé knihovně obrázků s miliony souborů s neomezeným počtem stažení, máte přístup zcela zdarma po dobu jednoho měsíce. Chcete-li získat podrobnější informace o tom, co zahrnuje bezplatná zkušební verze, pokračujte ve čtení. A pro plný rozsah této služby se podívejte na naši recenzi Canva Pro!

Canva Pro pravidelně podléhá paušálnímu předplatnému, což je 13,95 $ (asi 332 Kč) měsíčně, pokud platíte měsíčně, ale klesá na 9,95 $ (237 Kč) měsíčně, pokud si zaplatíte službu na celý rok a zaplatíte předem.

Bezplatná zkušební verze je spojena s možností ročního členství. Když zahájíte smlouvu s bezplatnou zkušební verzí, v zásadě se registrujete na roční předplatné programu Canva Pro. Počáteční měsíc získáte zcela zdarma a po prvních 30 dnech se upgraduje na placený program Canva Pro.

Jak zrušit zkušební verzi Canva Pro

Pokud si nepřejete upgradovat na placené členství v programu Canva Pro, otázka „mohu zrušit bezplatnou zkušební verzi programu Canva Pro?“ musí být již ve vaší mysli. Nebojte se, tato nabídka je bezplatnou zkušební verzí právě proto, že si můžete službu vyzkoušet, aniž byste za ni museli platit. A je to super jednoduché!

Musíte pouze zrušit svůj účet Canva Pro do 30 dnů od data registrace. Pokud tak učiníte, za dobu, kdy jste službu využili, vám nebude účtován ani halíř.

Pokud provozujete firmu nebo se snažíte zahájit projekt a potřebujete grafiku pro svůj marketing a branding, je to jedinečná příležitost získat velmi kvalitní řešení doslova za nic.

Vyzkoušejte Canva Pro zdarma ještě dnes!

Vyzkoušejte Canva Pro zdarma po dobu 30 dní. Zrušte kdykoli v rámci 30denní bezplatné zkušební verze. Začněte zadáním své kreditní karty.

Mohu zrušit své předplatné Canva Pro?

Může se také stát, že přemýšlíte, zda můžete svůj plán Canva Pro zrušit poté, co souhlasíte s jeho platbou. Proč ne, můžete. A je to velmi jednoduché. Z vašeho účtu Canva Pro stačí pouze – Nastavení účtu, vyberte kartu Fakturace a týmy, přejděte dolů na Předplatné a klikněte na Zrušit předplatné. Nezapomeňte, že pokud máte měsíční předplatné, budete mít možnost pozastavit plán až na 3 měsíce namísto jeho úplného zrušení, ale můžete to udělat také, pokud si budete přát.

Úžasná zkušební verze Canva! Zde je návod, jak získat Canva Pro zdarma na jeden měsíc 4

Získání zkušební verze Canva – Průvodce krok za krokem

Jak získat Canvu zdarma pro profesionální verzi? Neskonale jednoduché! Postupujte podle těchto kroků:

 • Klikněte přímo na banner Canva zkušební verze
Vyzkoušejte Canva Pro zdarma po dobu 30 dní. Zrušte kdykoli v rámci 30denní bezplatné zkušební verze. Začněte zadáním své kreditní karty.
 • Vytvořte si účet Canva nebo se přihlaste, pokud jej již máte
 • Vyberte roční nabídku Canva Pro (9,95 $ (237 Kč) měsíčně účtováno ročně)
 • Zadejte své platební údaje, můžete si vybrat mezi kreditní kartou nebo PayPal (nebojte se, za prvních 30 dní vám nebudeme nic účtovat)
 • Stiskněte tlačítko „Získat bezplatnou zkušební verzi“
 • Hotovo! Po ověření osobních a platebních údajů získáte plný přístup k programu Canva Pro na dobu jednoho měsíce!

Pamatujte: Pokud si nepřejete pokračovat v používání Canva Pro po zkušební verzi zdarma, musíte zrušit předplatné kdykoli do 30 dnů od jeho zahájení, abyste se vyhnuli dalším poplatkům.

Canva Pro zdarma: Co je v balíčku

Krátce jsme vám řekli, že bezplatná zkušební verze Canva Pro vám umožní zdarma vyzkoušet všechny funkce této služby po dobu 30 dnů. Nyní si rozložíme přesně to, k čemu máte přístup, a to jak s bezplatnou zkušební verzí, tak v případě, že se rozhodnete upgradovat na placené předplatné.

 • Neomezené stahování: Používejte a stahujte tolik grafických prvků, kolik si budete přát, bez dalších nákladů
 • Designový nástroj Canva: nosný webový editor obrázků společnosti, oblíbený pro svůj jednoduchý koncept drag-and-drop, díky kterému je mediální design přístupný i pro designéry.
 • Vysoce kvalitní fotografie: Vyberte si z knihovny 60 milionů obrázků zdarma
 • Grafické šablony: Můžete si vybrat z více než 60 000 šablon pro snadné vytvoření vizuálního obsahu
 • Kolekce písem: přes 1 000 vlastních písem pro vynikající kopii
 • Vlastní prvky návrhu: nahrajte svá vlastní písma, loga, grafické prvky, obrázky a další a přizpůsobte si tak svůj vizuální obsah
 • Sada značek: Udržujte svůj tým a všechny své návrhy v souladu s barvami značky, logem a dalšími prvky budování identity
 • Asistent publikování: změna velikosti, naplánování a publikování vizuálního obsahu na sociálních médiích (Facebook, Twitter, Instagram atd.) Bez námahy
 • Odstranění pozadí: jednoduchý nástroj pro odstranění průhledného pozadí a vytvoření dokonalých výřezů
 • Animace: Snadno vytvářejte animované GIF a další prvky animace

A to jsou jen hlavní rysy!

Použití Canva pro práci nebo podnikání je perfektní způsob, jak vyřešit všechny vaše potřeby grafického designu efektivním, jednoduchým a levným způsobem!

Canva Pro Zdarma

Canva Pro

Canva Pro cena

Proč Canva – nejjednodušší řešení grafického designu

Po přečtení toho, co je součástí programu Canva Pro, a tedy ve 30 denní bezplatné zkušební verzi, je jasné, že Canva má co nabídnout každému, kdo potřebuje vytvořit vizuální stránku. Od jednotlivého uživatele, který chce skvělý obrázek pro své příspěvky na sociálních médiích, podnikateli, který začíná nový projekt a potřebuje sortiment propagačních materiálů pro bloggery posedlé nejdokonalejším obrázkem na blogu.

Je Canva lepší než Photoshop?

Pouze vy můžete to můžete posoudit. Je pravda, že Canva byla koncipována a stále je mnohem jednodušší aplikací pro úpravu obrázků než složitá a robustní aplikace Adobe Photoshop. Je však perfektní vytvářet krásné vzory, které nevyžadují mnoho práce. 

Kromě kreativních potřeb je Canva také ideální pro kohokoli, kdo má jen malé nebo žádné znalosti grafického designu a nástrojů pro úpravu obrázků. Jeho profesionální šablony a super jednoduchý drag-and-drop koncept pro editorovou aplikaci vám umožní vytvářet skvěle vypadající obsah, aniž byste museli ovládat například Adobe Photoshop nebo Adobe Illustrator.

Mohu použít Canvu pro komerční účely?

Absolutně. Licence společnosti Canva umožňuje komerční využití všech jejich prvků, takže můžete bezpečně vytvářet grafiku pro marketing a reklamu a všechny další propagační nebo obchodní účely, které můžete mít.

Stojí za to zaplatit za program Canva Pro?

Pak je tu záležitost rozpočtu. Canva má bezplatnou verzi, která je také zdarma navždy a je velmi užitečná pro rychlé a sporadické návrhové úkoly. Přístup ke zdrojům je omezený, ale stále nabízí bezplatné fotky a bezplatné šablony a je to velmi dobrá možnost prozkoumat, zda opravdu musíte utrácet. Hodnota Canva Pro však značně převyšuje její skromné náklady, tím spíše, když vezmete v úvahu hlavní přínos, který spočívá v tom, že máte vše, co potřebujete pro návrh a odeslání grafiky na jednom místě.

Přemýšlejte o tom. Místo toho, abyste museli vybírat předplatné fotobankových fotografií v agentuře, stahovat obrázky, importovat je do nástroje pro úpravy obrázků, vytvářet grafiku, kterou jste si představovali, exportovat ji na místní disk a nakonec ji nahrát nebo vytisknout pro její použití … stačí, když otevřete program Canva Pro, vyberte pěknou šablonu, použijte vlastní grafiku a písma z funkce sady značky, proveďte kreativní úpravy pomocí několika tahů a klepnutím myši. Nástroj Publikování umožňuje změnu velikosti a konečnou vizuální úpravu na jakýkoli kanál, který si přejete osvěžit. To vše bez přechodu z webu Canva.com… a jen za 9,95 $ (237 Kč) měsíčně!

Pokud máte zájem o podobné služby, nenechte si ujít náš skvělý seznam 19 alternativ Canva!

Canva Pro socialni site

Vyzkoušejte Canva Pro zdarma po dobu jednoho měsíce

Pokud si přejete vyzkoušet vody s touto kompletní službou pro podnikání, aby jste vytvořily krásné designy bez najímání grafiků, nyní je čas dát Canva Pro šanci a na to nebude nikdy lepší možnost než s touto bezplatnou zkušební verzí Canva! Podívejte se také na náš seznam Top 7 nejlevnějších předplatných fotografií v roce 2020 ať můžete ušetřit za své předplatné.

A pokud chcete další informace věříme, že vás bude také zajímat 19 nejlepších webových stránek podobných jako Canva.

Vyzkoušejte Canva Pro zdarma po dobu 30 dní. Zrušte kdykoli v rámci 30denní bezplatné zkušební verze. Začněte zadáním své kreditní karty.

A dejte nám vědět, co si o tom myslíte!

Amos

Amos

Jsem vydavatel a podnikatel v oblasti produktů na fotobankách, zaměřuji se na poskytování informací a řešení pro kupující, přispěvovatele a agentury s cílem přispět k růstu a rozvoji tohoto odvětví.Já jsem zakladatelem a redaktorem Stock Photo Press, jedné z největších sítí on-line časopisů v tomto odvětví a zakladatel Microstock Expo, jediná konference věnovaná segmentu microstock.Proto jsem vytvořil několik softwarových řešení v stock photography, jako PixelRockstar a WordPress Plugin.Jsem vracejícím se řečníkem na fotografické scéně Photokina a průmyslovým poradcem společnosti StockPhotoInsight. Jsem vášnivý v oblasti technologií, marketingu a vizuálních snímků.

Rádi se dovíme, co si o tom myslíte vy.

Leave a reply

Fotobanka
Logo