Adobe Stock recenze – nejlepší fotobanka pro uživatele Creative Cloud

Adobe Stock je služba, kterou nabízí společnost Adobe, která je plně integrována do platformy Creative Cloud. Poskytuje návrhářům bezproblémový pracovní postup, protože můžete procházet, testovat a upravovat profesionální fotografie ve svých designech přímo ve svých oblíbených grafických aplikacích.

S různými předplatnými plány, které obsahují měsíční a roční volby, můžete získat vysoce kvalitní fotky Royalty-Free od 0,21 (6 Kč) až 9,99 euro (259 Kč) za kus. S jistotou jedna z nejlepších nabídek pro všechny designéry používající Adobe Creative Cloud!

Adobe Stock je skvělá profesionální fotobanka nabízená renomovanou softwarovou společností Adobe, která nabízí knihovnu obrazů Royalty-Free, která je integrována do jejich platformy Creative Cloud. Obsah je převážně z fotobanky Fotolia, která je nyní vlastnictvím společnosti Adobe.

V podstatě nabízí obrovskou sbírku obrazů s vysokým rozlišením přímo na dosah ruky, kterou můžete prozkoumávať, testovat, editovat a licencovat pro použití ve svých návrzích, aniž byste opustili aplikaci Photoshop nebo jakoukoli aplikaci Creative Cloud. Tato služb je neuvěřitelně pohodlná a přichází za opravdu dostupné ceny a se všemi jejími aktivy pod licencí Royalty-Free.

To vše dělá z Adobe Stock nejlepší volbu fotobanky pro návrháře používající Creative Cloud, ale je také velmi dobrou volbou pro každého kupce. Je také jednou z nejlepších v našem seznamu fotografických agentur. Přečtěte si proč si to myslíme!

Nezapomeňte, že nyní můžete vyzkoušet Adobe Stock zdarma! Využijte naše skvělé zkušební verze Adobe Stock zdarma na jeden měsíc s 10 volnými obrázky!

Získejte 10 standardních datových zdrojů ve službě Adobe Stock s 30denní zkušební verzí zdarma. Možnost bezrizikového zrušení během prvního měsíce.

Adobe Stock – rychlý přehled

 • Jedna z největších fotobanek s více než 100 miliony obrázků
 • K dispozici přímo v rámci platformy Creative Cloud
 • Úplná integrace umožňující návrh s náhledy s vodoznakem a jednoduchým zakoupením licence schválených návrhů jedním kliknutím
 • Jednoduché ceny začínají na 29,99 euro ( asi 665 Kč) za 3 snímky měsíčně, s několika měsíčními a ročními nabídkami, z nichž si můžete vybrat
 • Fotografie bez autorských poplatků, rozšířené licence jsou dostupné taky
 • Prémiové obrázky zakoupené na požádání pomocí kreditů
 • K dispozici jsou videa, 3D soubory, šablony a vektorové soubory
 • Zlevněné předplatné pro stávající uživatele služby Cloud Creative
 • Zdarma zkušební verze na jeden měsíc, s 10 obrázky zdarma
 • Vlastník Adobe ale obsahu pochází z Fotolie
 • Kvalitní služba s neustálými aktualizacemi

Zaujala vás táto fotobanka? Přejděte na Adobe Stock a objevte to sami. Nebo si přečtěte další podrobnosti!

Adobe Stock recenze – nejlepší fotobanka pro uživatele Creative Cloud 3

Adobe Stock: Stručná historie

Adobe Stock je relativně nová služba. Byla spuštěna v polovině roku 2015, po akvizici renomované fotobanky Fotolia společností Adobe (je stále v provozu jen je nyní pod značkou Adobe) na konci minulého roku. Přestože byla Adobe Stock uvedena jako součást rozsáhlé aktualizace platformy Creative Cloud, Adobe Stock není ani aplikace ani doplněk ke stávající aplikaci, nýbrž samostatnou a prémiovou službou, která je plně integrována do služby Creative Cloud.

Rozsáhlá fotografická sbírka Fotolie se shodovala s původní nabídkou společnosti Adobe Stock, ale později přidala mnohem více obsahu, a dokonce otevřela možnost přímých příspěvků umělců prostřednictvím Lightroom CC v dalších aktualizacích. Nyní v polovině roku 2019 má společnost Adobe Stock více než 100 milionů snímků připravených k nákupu a použití, přičemž poskytuje různorodost v každém tématu a vysokou kvalitu rozlišení.

Služba, která je podporována společností Adobe a začínala s velkým obsahem ze zavedené fotobanky, byla velmi dobře přijata v oboru a byla velmi úspěšná již od začátku a ihned se umístila mezi nejpopulárnější online fotobanky.

A je také velmi ctižádostivá, technicky řízená služba. Během tří let od svého založení společnost Adobe Stock aktualizovala a upgradovala svou nabídku několikrát – obvykle v rámci aktualizací Creative Cloud – přidáním dalších typů médií, jako jsou videa nebo 3D modely, včetně koncových technologií, jako je strojové učení a rozpoznávání snímků.

Je třeba poznamenat, že nemusíte být členem služby Creative Cloud, abyste mohli nakupovat a používat fotografie z této služby (funguje také nezávisle na svých internetových stránkách), ale nejlépe jí využijete, pokud jste, protože umožňuje bezproblémové, rychlejší a jednodušší pracovní postup pro grafiky, bez dalších nákladů.

Používání Adobe Stock – vše, co potřebujete vědět

Zde vám poskytneme podrobnou prohlídku služby Adobe Stock a její úžasné fotobanky:

Perfektní fotobanka pro uživatele služby Creative Cloud

Implementována přímo do softwaru platformy Creative Cloud, tato fotobanka poskytuje uživatelům cloudového softwaru vyhledávat snímky bez nutnosti opustit aplikaci. Adobe Stock úzce spolupracuje s Photoshop CC, Illustrator CC atd.

Skvělou funkcí je, že umožňuje pracovat s obrázky s vodoznakem kolik potřebujete zdarma. To vám umožňuje provést revize a otestovat úpravy bez utrácení peněz. Jakmile se rozhodne a víte, kterou fotografii chcete, můžete jí licencovat jedním kliknutím myši a všechny úpravy se automaticky aplikují na fotografii s vysokým rozlišením a bez vodoznaku. Podrobné vysvětlení naleznete ve videu níže:

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

To je velká část toho, co dělá tuto prémiovou službu tak cennou: urychluje a zlepšuje tvůrčí proces návrháře. Je to jedinečná funkce na trhu; od svého založení ostatní fotobanky přidali služby pro editaci obrázků, ale nic, co se blíží tak výkonným aplikacím společnosti Adobe. Pokud používáte Creative Cloud, tak je pro vás služba Adobe Stock díky poměrně dostupnými cenami tou vhodnou a nejpohodlnější volbou.

Samozřejmě můžete stále nakupovat fotografie od společnosti Adobe Stock přímo z jejich webových stránek a předplatné Creative Cloud není vyžadováno.

Adobe Stock, Adobe Stock Free, free trial

Jaký druh obsahu nabízí Adobe Stock?

Obsah dostupný v hlavní knihovně Adobe Stock obsahuje fotografie Royalty-Free, ilustrace a vektorovou grafiku, vše ve vysoké kvalitě a vhodné pro profesionální použití. (Všechny fotografie jsou k dispozici ve formátu JPEG, nikoli ve formátu JPG).

Zatímco zpočátku nabídka byla omezena pouze na fotografie, později přidali velkou sbírku videí, která je dostupná z aplikací pro úpravu videa, jako jsou Premiere Pro CC nebo After Effects CC, a obsahuje funkci náhledu videa stejně jako u snímků.

V dalších aktualizacích přidali grafické šablony, 3D modely a kvalitnější kolekci Premium.

Bez ohledu na typ obsahu, který používáte, na Adobe Stock ho pravděpodobně naleznete.

Adobe Stock recenze – nejlepší fotobanka pro uživatele Creative Cloud 4Kolik stojí obrázky Adobe Stock – vysvětlení ceníku Adobe Stock

Adobe Stock je cenově velmi dostupná služba, je to součást toho, co je pro designéry tak výhodné. Jelikož je veškerý obsah Royalty-Free, mají možnost prodávat spoustu obrázků za velmi nízkou cenu za kus. Můžete se dozvědět vše o tom, kolik stojí Adobe Stock obrázky zde.

Nabízejí předplatné, které jsou účtovány měsíčně. Můžete si je zakoupit měsíční předplatné, nebo roční předplatné (účtováno měsíčně) a ušetřit více peněz. Čím větší a delší plán, tím nižší cena za obrázek.

Nejmenší balíček obsahuje 3 obrázky za měsíc za pouhých 29,99 euro (665 Kč) – pouze 9,99 euro (259 Kč) za fotografii. Tento plán můžete zakoupit na měsíc nebo ho můžete obnovit tolikrát, kolik chcete.

Více informací najdete zde.

Obsah na požádání – Adobe Stock Premium a Extra mediální typy

Předplatné Adobe Stock zahrnují pouze obrázky z hlavní knihovny. Existují další typy médií, které jsou k dispozici jako premium obsah, ale je nutné je zakoupit na požádání a platit tak, jak je budete potřebovat (nemůžete využívat předplatné k jejich stažení).

Mezi tento speciální obsah patří prémiové fotografie, videozáznamy, grafické šablony a 3D modely. Jejich cena se pohybuje od 2 do 50 kreditů v závislosti na typu média. Jedná se o produkce vyšší hodnoty a jejich cena za jednotku je vyšší než u standardních obrázků.

Kreditní balíčky začínají na 39,95 eurech (1034 Kč) za 5 kreditů (umožní zakoupení jednoho prémiového obrázku) až 150 kreditů za 899,99 euro (23.290 Kč). To vám ušetří 40 % z běžné ceny kreditu. Všechny kredity jsou platné po dobu jednoho roku a můžete je použít kdykoliv během této doby.

Pokud jde o platební metody, akceptují většinu platebních karet a Paypal. Pokud máte účet Creative Cloud, budete účtováni prostřednictvím metody, kterou jste zde vybrali.

Adobe Stock licence: levné a Royalty-Free

Všechny snímky v Adobe Stock jsou Royalty-Free. To znamená, že za licenci musíte zaplatit pouze jednou a získáváte trvalé užívací práva k obsahu. Fotografie Royalty-Free jsou nejlevnější na trhu.

Tento typ licence má velmi málo omezení, takže je opravdu flexibilní a vhodný pro komerční projekty. Společnost má vlastní podmínky, ale je to prakticky standard pro model Royalty-Free.

Tato agentura také nabízí rozšířenou licenci za cenu 79,99 euro (2,070 Kč) za obrázek, která přidává některá bonusová práva nezbytná pro určité účely, jako jsou produkty určené k prodeji nebo velké množství kopií. Rozšířené licence jsou k dispozici pouze na požádání (nejsou součástí předplatného).

Podívejte se na licenční podmínky Adobe Stock.

Adobe Stock recenze – nejlepší fotobanka pro uživatele Creative Cloud 5Výhody Adobe Stock: Inteligentní vyhledávání

Tato služba vám ušetří mnoho úsilí. Do funkce vyhledávaní investovali mnoho práce aby fungovala co nejlíp. Vědí, jak frustrující je pro uživatele prohledávat tak obrovské sbírky obrazů Royalty-Free, kde hledají konkrétní dokonalou fotku pro projekt a chtějí, aby to bylo co nejjednodušší.

Stejně jako někteří další významní hráči v oboru, společnost Adobe Stock přidala loni umělou inteligenci do svého vyhledávače. Tento nový a zdokonalený vyhledávací panel, doplněný nástrojem pro zpětné vyhledávání obrázků, přináší přesnější a rychlejší výsledky, včetně skvělých návrhů obrázků.

Nástroj také obsahuje další parametry, jako je “Neobjeveno”, který zobrazuje položky, které žádný jiný designér ještě nepoužil, a pokročilé filtry, jako je barva a hloubka ostrosti.

Jak stahovat obrázky z Adobe Stock?

Nemůže to být snadnější! Zde je návod krok za krokem, který vám pomůže:

– Pokud jste uživatel Creative Cloud

 • Přihlaste se do účtu Creative Cloud
 • Otevřete svůj oblíbený grafický program
 • Přejděte do funkce “Knihovna” a spusťte vyhledávání v liště vyhledávání Adobe Stock
 • Vyberte libovolný náhledový obrázek s vodoznakem, který chcete použít pro váš návrh
 • Pracujte s ním kolik potřebujete
 • Jakmile budete mít jistotu, že máte správnou fotku, klikněte na obrázek a vyhledejte možnosti licencování
 • Zaregistrujte se v programu Adobe Stock a zvolte si požadovaný plán odběru, který vám bude účtován na fakturační údaje ve službě Creative Cloud
 • Hotovo! Soubor bude automaticky aktualizován s vysokým rozlišením, bez vodoznaku, do vašeho návrhu
 • Všechny zbývající stahování budou připraveny k použití kdykoli budete chtít

– Pokud nejste uživatel Creative Cloud:

 • Přejděte na webovou stránku Adobe Stock
 • Použijte vyhledávací lištu k vyhledání obrázků – můžete použít klíčová slova nebo jiný obrázek a najít podobné!
 • Vyberte požadovaný snímek a stiskněte tlačítko “Stáhnout”
 • Vyberte si předplatné
 • Dokončete proces nákupu vytvořením Adobe ID a vyplněním podrobností o platbě
 • Hotovo! Obraz se stáhne do místního úložiště
 • Všechny zbývající stahování budou ve vašem účtu připraveny k použití

Adobe Stock souhrn recenze – Nejlepší fotobanka pro uživatele Creative Cloud

Adobe Stock je stále novým hráčem v oboru prodeje fotografií, ale vstoupil s důvěrou, robustní a jedinečnou službou a podporou dobrou pověstí Adobe i Fotolie.

Součet těchto faktorů, které se od svého vzniku přidávají k neustálému zlepšování nabídky, a hlavní součástí jeho integrace s Creative Cloud, z něj činí skvělou službu pro designéry a dokonalou volbou pro ty, kteří využívají cloudovou službu společnosti Adobe.

Po téměř třech letech od svého uvedení do provozu se již stal populárním zdrojem a profiluje se jako silný konkurent velkých ryb na trhu.

Je uživatelsky přívětivá, technicky špičkově řízená, vysoce funkční, jednoduše strukturovaná a cenově dostupná. Co víc byste mohli chtít?

Přejděte na Adobe Stock a objevte svět úžasných fotografií připravených k editaci do vašich návrhů!

I když se jedná o novou nabídku ve smyslu technologie a webový stránky, Adobe Stock umožňuje přístup k jedné z největších knihoven obrázků. Ceny jsou jednoduché a uspokojují potřeby různých zákazníků. S integrací do softwaru, o kterém jsme očekávali, že v polovině období posilní postavení, společnost Adobe Stock se stala jedním z největších hráčů na trhu s fotografiemi.

Rychlé video o tom, jak funguje integrace Creative Cloud

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Jste fotograf nebo se chcete dozvědět více o pozadí obsahu a odkud Adobe získá všechny pěkné obrázky?
Podívejte se na náš rozhovor s hlavním partnerem společnosti Adobe – Scott Braut

Click on the button to load the content from fast.wistia.net.

Load content

Přečtěte si celý rozhovor se Scottem Brautem zde.

Získejte 10 standardních datových zdrojů ve službě Adobe Stock s 30denní zkušební verzí zdarma. Možnost bezrizikového zrušení během prvního měsíce.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

fotobanka.cz
Logo