Depositphotos recenze – obsáhlý přehled ( + 25% sleva)

Depositphotos je dobře zavedená fotobanka a patří mezi špičkové společnosti na trhu. S více než desetiletou historií skvělého zákaznického servisu nabízejí velkou knihovnu fotografií Royalty-Free a široké možnosti výběru z cenových balíčků, aby vyhovovaly každému rozpočtu.

Prodávají obrazy na vyžádání s kreditními balíčky ve výši 2,99 až 4,90 dolarů (67 až 109 Kč)  za jeden. Ale mají ještě lepší ceny u předplatného: můžete si je zakoupit měsíční nebo ročné a různé objemové plány vám umožňují získat fotografie s vysokým rozlišením v rozmezí 0,99 až 0,21 USD za stažení. Depositphotos je velmi spolehlivá a pohodlná fotobanka, takže byste jste se měli dozvědet o ní mnohem víc.

Získat kupón

Flash Sale
days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0
Zobrazit nabídku

Speciálně pro vás. Zaregistrujte se zdarma a stahujte obrázky týdne zdarma.

Získejte 25% slevu na předplatné a stahování na vyžádání v Depositphotos! Nabídka platí na vše na Depositphotos, jak pro nové, tak pro všechny ...
Depositphotos' Nejstahovanější obrázky roku 2018 - 08.11.2018
 Chcete vědět, co je v poslední době in v knihovně Depositphotos? Pak si nenechte ujít náš úžasný seznam 60 Nejstahovanějších fotografií v roce 2018, včetně 10 nejprodávanějších snímků od společnosti Depositphotos a dalších 5 nejlepších fotobanek!

Depositphotos recenze – obsáhlý přehled ( + [coupon_discount] sleva) 3

Aktualizace květen 2017

Depositphotos je zavedená fotobanka, která nabízí širokou a velmi pestrou knihovnu s fotografiemi, vektory a další, za velmi nízke ceny a s výhodnými možnostmi nákupu. Tato společnost byla původně založena na Ukrajině a později se přestěhovala do Spojených států a zařadila se mezi přední fotobanky v oboru od svého uvedení před téměř deseti lety. Mají silné mezinárodní zaměření na své zákazníky a jsou známí kvalitou zákaznického servisu a nabídkou zajímavých bonusových nabídek, bezplatných nabídek a různých výhod pro uživatele.

Vyzkoušejte Depositphotos zdarma! + 25% slevu!

Depositphotos LogoVYZKOUŠEJTE DEPOSITPHOTOS ZDARMA!

Jejich přístup se nijak neliší od ostatních fotobank. Jejich výhodou jsou ceny a nakupní bonusy. Předplatné a balíčky stahování obrázků jsou levné a pořád zlepšují svoje stránky a služby.

Základní informace o Depositphotos (Aktualizace květen 2017)

 • Více než 60 milionů obrázků (a stále přibívá)
 • Obrázky jsou přidávány týdně
 • Depositphotos je online od listopadu 2009
 • Typy souborů, které jsou prodávány na Depositphotos jsou fotografie, vektorové soubory a videa
 • Akceptují platbu prostřednictvím PayPal, Moneybookers a Webpay
 • K dispozici jsou licence: fotografie Royalty-Free a rozšířené licence

Podrobnosti

 • Vyhledávání dle: Kategorie (příliš mnoho na popsání), klíčového slova, fotografa, barvy, velikosti, orientace a dva filtry; obsah pro dospělé a dle licence. Nyní obsahují reverzní vyhledávání obrázků a další pokročilé funkce, o kterých se můžete dozvědět v našem aktualizovaném článku Depositphotos Search Engine.
 • Balíčky ke stažení obrázků pro jednorázový nákup a měsíční a roční předplatné
 • Nový flexibilní plán pro malé zákazníky: 10 snímků za měsíc
 • Jazyky včetně: češtiny, angličtiny, němčiny, francouzštiny, ruštiny, španělštiny, italštiny, holandštiny, portugalštiny, polštiny
 • Sekce FAQ je rozsáhlá a snadno se v ní vyhledává

Balíčky pro stažení obrázků a možnosti nákupu založeném na předplatném

Společnost Depositphotos se ujistila, že jejich ceny je odlišují od ostatních fotobank. Balíčky pro stažení obrázků a možnosti předplatného mají nízkou cenu a cena za jeden obrázek je od 22 centů (asi 5 Kč) do 4,90 dolarů (109 Kč) bez omezení velikosti (až do rozlišení HD).

Depositphotos recenze – obsáhlý přehled ( + [coupon_discount] sleva) 4Možnosti nákupu balíčků:

 • Balíčky pro stahování snímků jsou dostupné pouze v předem určených velikostech
 • Balíčky od 49 do 299 dolarů (1.086 do 6.622 Kč) (můžete je získat ještě levněji pomocí našeho exkluzivního kupónu Depositphotos)

Výhody balíčků

 • Nízké ceny a minimální nákup je za 49 dolarů (1.086 Kč) za 10 snímků
 • Můžete stahovat obrázky v libovolné velikosti, až do HD, bez dalších nákladů
 • Rozšířené licence můžete zakoupit samostatně
 • Transparentní a srozumitelný

Nevýhody balíčků

 • Nejsou k dispozici žádne zákaznické balíčky

Předplatné

Depositphotos recenze – obsáhlý přehled ( + [coupon_discount] sleva) 5

 

Depositphotos recenze – obsáhlý přehled ( + [coupon_discount] sleva) 6

Depositphotos nabízí různé plány předplatného podle objemu potřebných obrázků a podle toho kolik jste ochotni investovat. Všechny jejich plány mají měsíční a roční variantu a odlišují se od ostatních agentur, protože jejich roční předplatné jsou účtovány ročně. Všechny jejich plány mají měsíční limity stahování. V poslední době představili nový Flexibilní plán, což je možnost pro velmi malý objem obrázků (30 za měsíc), ale za velmi nízkou cenu (0,83 dolarů (18 Kč)  za jeden obrázek) a s bonusovými slevami na další stahování.

Výhody předplatného

 • Flexibilita v možnostech předplatného
 • Předplatné je levné a vyžaduje jen malou investici
 • Kupující mohou získat bonusy Depositphotos prostřednictvím nákupů předplatného

Nevýhody předplatného

 • Rozšířené licence je nutné zakoupit s vhodnými balíčky

Nástroje pro vyhledávání obrázků

Depositphotos recenze – obsáhlý přehled ( + [coupon_discount] sleva) 7

 

Depositphotos vylepšila svůj vyhledávač v uplynulých letech a nyní nabízí pokročilou funkci vyhledávání, která zahrnuje vyhledávání klíčových slov, filtry a technologii rozpoznávání snímků pro zpětné vyhledávání obrázků.

Jejich knihovna je uspořádána podle kategorií v nejoblíbenějších, vyhledávaných tématech, stylech a všechny jejich obrázky obsahují příslušná klíčová slova. Výsledky vyhledávání můžete třídit podle nejlepších výsledků, nejprodávanějších nebo nejnovějších, stejně jako podle typu souboru a druhu licencí. Kromě toho můžete filtrovat nalezené podle kategorií nebo přispěvovatelů, můžete vyloučit také klíčová slova a můžete si vybrat přesnost, orientaci, počet lidí, velikost obrázku a dokonce i barvu. Kromě toho je funkce zpětného vyhledávání obrázků, která vám umožňuje použít jakýkoli obrázek, který poskytujete jako parametr vyhledávání, a najít podobné licenční fotografie.

Další informace o nové vyhledávací funkci Depositphotos' najdete zde.

Několik věcí, které je třeba mít na paměti

 • Jejich první vyhledávací preferencí jsou kategorie s rozsáhlým seznamem kategorií a podkategorií
 • V nabídce rozšířeného vyhledávání existují filtry

Možnosti licencování

Depositphotos nabízí možnosti licencování zdarma včetně rozšířených licencí. Rozšířené licence jsou prodávány na základě vlastních balíčků pro stahování, počínaje 1 obrázkem za 89 dolarů (1.972 Kč). Dříve měli odlišné a samostatné licence pro každé rozšířené právo na užívání, ale nyní je sjednotili do jedné rozšířené licence, která zahrnuje všechna použití standardní licence plus neomezené kopie a použití na předmětech pro další prodej nebo bezplatnou distribuci. Mají také k dispozici rozšířenou licenci s více místy, pokud chcete, aby k účtu a stahování přistupovali více než jeden uživatel.

Licenci lze zakoupit jednorázově, nebo jako předplatné kde se jejich jednotlivá cena snižuje podle počtu licencí, které si koupíte najednou. Jejich ceny jsou velmi konkurenceschopné.

Mají velmi přehlednou tabulku pro porovnání licencí , která vám pomůže určit, kterou z licení potřebujete.

Souhrnný přehled Depositphotos

Depositphotos je levná. Levná, levná, levná. Chtějí být atraktivní pro celý trh prodejem fotek levně a vydělávají na velkém objemu nákupu a relativně velkých předplatných. Jako fotografická agentura jsou dobří, poskytují komplexní informace, poskytují bonusové služby a spolupracují se svými odběrateli a přispěvovateli, aby zlepšili své stránky. Jsou velmi dobře umístěni na trhu a po 8 letech v podnikání jsou také důvěryhodní.

Vyzkoušejte Depositphotos zdarma! + 25% slevu!!

Depositphotos LogoNYNÍ VYZKOUŠEJTE DEPOSITPHOTOS ZDARMA!

Na této webové stránce není nic úchvatného nebo obtížného. Jedná se pouze o cenové a nákupní možnosti, aby si je kupující vyzkoušeli.

Depositphotos slevový kupón

Máme prsty ve vzniku vynikajídího slevového kupónu Depositphotos, který dává našim čtenářům

25% slevu z jejich dalšího nákupu.

Získejte 25% slevu na předplatné a stahování na vyžádání v Depositphotos! Nabídka platí na vše na Depositphotos, jak pro nové, tak pro všechny ...

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

fotobanka.cz
Logo