TOP nabídka

Shutterstock recenze – Nejlepší fotobanka založena na předplatném

Shutterstock je jedna z nejpopulárnějších fotobanek. S více než desetiletími zkušenostmi v podnikání jsou průkopníky předplatného a majiteli mají pravděpodobně největší knihovnu fotografií online, s více než 220 miliony souborů a pořád přibývají. U Shutterstock není rozmanitost problémem!

Je cenově dostupná. Obrazové balíčky umožňují stahovat vysoce kvalitní fotografie od 7,16 euro (asi 158 Kč) až 9,80 euro (254 Kč) za kus. A jejich hvězdné předplatné vám umožní získat tyto profesionální fotografie za pouhých 0,75 až 2,90 euro (45 až 75 Kč) za kus. Pokud chcete kvalitu, spolehlivost, rozmanitost a dobré ceny, stojí za to Shutterstock prozkoumat.

Získat kupón

Flash Sale
days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0
Zobrazit kupón

Nový Shutterstock kupón pro rok 2021 (EXKLUZIVNĚ)

Shutterstock kupón pro předplatné

Tento kupón vám ušetří 25% z kterýhokoliv předplatného!

Kupte si vybrané stock snímky nebo záběry na Shutterstocku s 15% slevou na předplatné a balíčky snímků.
Získejte nyní 10 snímků zdarma ze Shutterstocku na jeden měsíc - kdykoli zrušte. V průběhu prvního měsíce můžete zrušit bezplatně.

Získejte 15% slevu z libovolného předplatného na Shutterstocku pro nové zákazníky. Ušetřete  při nákupu obrázků pomocí kupónu Shutterstock.

Shutterstock kupón pro videa

Tento kupón vám dá 15% slevu z nákupu videoklipů!

Získejte 15% slevu na váš výběr předplatného videa Shutterstock, který začíná na 139 $ (š 803 Kč) měsíčně za stáhnutí 10 videí.

Ušetřete dalších 15% z ročních předplatného na Shutterstock.com

Shutterstock 30 denní zkušební verze

Prostřednictvím zkušební verze získáte 10 snímků zdarma!

Získejte nyní 10 snímků zdarma ze Shutterstocku na jeden měsíc - kdykoli zrušte. V průběhu prvního měsíce můžete zrušit bezplatně.

 

 

Shutterstock Review

Shutterstock je dnes jednou z nejpopulárnějších fotobanek na burze cenných papírů na internetu – je také jednou z hlavních agentur uvedených v naší příručce Nejlepší fotobanky – a prezentuje se jako jednoduchá, elegantní a uživatelsky přívětivá. S dlouhou historií prodejem a nákupem obrázků, se od svých časných dnů řadí mezi „6 největších“ společností v tomto odvětví, společnost Shutterstock vždy hojně zásobovala návrhářské a firemní účty, které vyžadují velké množství fotografií. Z tohoto důvodu vyvinuli nákupní model, který umožňuje získávat spoustu snímků Royalty-Free za sníženou cenu: předplatné, systém, který je nyní využívan u většiny významných agentur. Zpočátku to byla jediná nabídka, ale později rozšířila svou klientskou základnu tak, aby zaujala i uživatele s menšími potřebami a teda přidala balíček, který nevyžaduje velké investice nebo velké množství stahování pro získání levných fotografií.

Ušetřete až 15% díky našemu exkluzivnímu kupónu Shutterstock

Unikátní obchodní model v oboru fotobanek, který upřednostňuje nové fotografie, zákazníky, kteří potřebují mnoho stahování za měsíc a stahují fotografie v jedné velikosti.

Shutterstock recenze – Nejlepší fotobanka založena na předplatném 6

Společnost Shutterstock byla inovátorem již od doby, kdy zahájila svůj provoz. Získala si pozornost ve své schopnosti crowdsourcingu v době kdy začínali internetové startupy. Aby společnost Shutterstock rozšířila své působení ve světě malých fotobanek, došlo k akvizici společnosti Bigstock (dříve známou jako Bigstockphoto), čím zvýšila svůj podíl na trhu a zároveň rozšířila možnosti pro zákazníky bez změny modelu Shutterstock.

Shutterstock je mezinárodní, inovativní a velká fotobanka, která je přední agenturou ve výběru fotografií a nadále přidáva nové soubory.

Základní informace o Shutterstock

 • Společnost Shutterstock má ve své kolekci více než 220 milionů snímků (a je pravděpodobně největší světovou kolekcí Royalty-Free na světě), přičemž více než 1 milion obrázků je přidáno denně
 • 11 miliónů+ videoklipů (videa HD a 4K)
 • Shutterstock obsahuje obrázky (fotografie, vektory, ilustrace, ikony), video a hudbu
 • Inovativní vyhledávací nástroje, jako je Shutterstock Showcase, vám pomohou najít rychle, co potřebujete
 • Společnost byla online od roku 2003 a byla zahájena fotografem
 • Shutterstock přijímá téměř všechny typy plateb, jako jsou Visa, American Express, MasterCard, Discover a JCB
 • Rozšířené licence jsou k dispozici s omezeným výběrem redakčních obrázků
 • Shutterstock je první fotografická agentura, která je na burze v New Yorku
 • Standardní licence Shutterstock má mnoho výhod oproti jiným fotobankám
 • Fotky Shutterstock jsou vysoce kvalitní

Podrobnosti o Shutterstock

 • Vyhledávání podle klíčových slov, kategorií, barvy, vyhledávání v reverzních obrázcích, licencí a možností nákupu s podrobnějšími kategoriemi. Dobrá vyhledatelnost snadné použití.
 • Jazyky včetně: angličtina, němčina, francouzština, španělština, holandština, italština, portugalština, ruština, čínština, japonština
 • Časté dotazy jsou pro kupce rozsáhlé. Část FAQ je určena k nalezení odpovědí a je zde snadná navigace
 • Společnost Shutterstock má sídlo v New Yorku v USA a podporuje mezinárodní kupce s jazyky a možnostmi kontaktu

Možnosti předplatného a licenční podmínky

snímek obrazovky - ceny Shutterstock

 

Shutterstock je fotobanka u které je potřeba předplatné. Nabízí standardní licence nebo předplatné, které má rozšířené alternativní licenční možnosti. Možnosti nákupu předplatného jsou transparentní a jasně definované.

 • Předplatné se liší podle kritérií, proto je nutné pečlivě zkontrolovat parametry
 • Shutterstock má nyní předplatné balíčky s měsíčními limity stahování, které jsou flexibilnější
 • Společnost Shutterstock také zavedla měsíční fakturaci, takže pokud si koupíte roční předplatné, můžete platit měsíčně a ne všechno najednou (plus ušetříte 15%).
 • Nové vylepšené licenční podmínky

Nákup balíčků:

snímek obrazovky - ceny Shutterstock

 

 

 • K dispozici jsou dvě volby, které se liší počtem stažení
 • Minimální investice na nákup obrázků je 49,00 euro (asi 1.268 Kč) za 5 snímků

Výhody balíčků

 • Minimální investice
 • Skvělé pro malé množství fotografií
 • Možnosti balíčků pro více typů uživatelů
 • Předplatné platí jeden rok

Nevýhody balíčků

 • Větší investice než jiné fotobanky – od 49,00 euro (1.268 Kč)
 • Jak je vidět na obrázku cena je o něco vyšší než u jiných fotobánk, průměrně na 7,16 euro (185 Kč) za obrázek

Balíčky předplatného Shutterstock

Shutterstock začal s tímto předplatným, který nabízí největší velikost fotografií, ilustrací a vektorů za jednu cenu. Díky tomu je proces stahování snadný a je zapotřebí menšího počtu rozhodnutí. Toto předplatné je standardem pro kupující u Shutterstock a činí ceny snímků konkurenceschopné s dalšími fotobankami. Předplatné přicházejí s měsíčními a dvanáctiměsíčními možnostmi a začínají na 29 euro (750 Kč) za 10 obrazů za měsíc (17,5 euro (453 Kč) s ročním plánem), čímž se cena za obrázek sníží na 2,90 euro (75 Kč) (nebo 1,75 euro (45 Kč)). Existují předplatné s 50, 350 a 750 stažení měsíčně, přičemž druhý je jejich hvězdný produkt, který – s cenou od 129 euro (3.338 Kč) měsíčně a 77,4 euro (2.003 Kč) za měsíc s ročním závazkem – má cenu za obrázek jen 0,22 euro (6 Kč).

Výhody předplatného

 • Alternativní možnosti licencování vyžadují nákup rozšířených licenčních balíčků
 • Větší investice pro předplatné s nejlepšími sazbami za obrázek

Nástroje pro vyhledávání obrázků

Shutterstock, photo search, computer vision

 

Shutterstock má dobrý vyhledávač pro svou databázi obrázků. Jejich kategorie jsou rozsáhlé, obsahují vyhledávání pomocí klíčových slov, vyhledávací nástroj je vhodně umístěn a obsahuje barevnou volbu, která je snadno použitelná a specifickuje barevné požadavky designerů.

Několik věcí, které je třeba mít na paměti:

 • Možnost hledání je základní, ale poskytuje velmi dobré výsledky
 • Redakční vyhledávání lze provádět samostatně.

Licenční možnosti

Shutterstock má standardní a rozšířené licence s omezeným počtem obrázků. Jasně uvádějí, že obrázky nemohou být použity pro šablony pro prodej, ale mají taky volbu pro prodejní možnosti. Přečtěte si jejich licenční podmínky, abyste používali obrázky v souladu s podmínkami a věděli, kdy si koupit rozšířenou licenci.

Doplňky a speciální funkce

Blog – Společnost Shutterstock zvýšila frekvenci svých blogových příspěvků a téměř denně zveřejňuje užitečné informace, tipy pro návrháře, konzultace softwaru a nové přidání obrázků

Tipy a triky pro grafický návrh – Tipy a triky jsou užitečné zdroje plné článků napsaných přispěvateli Shutterstock, které obsahují celou řadu témat, které vám pomohou zlepšit znalosti grafického návrhu. Informace jsou sporadické, ale jsou užitečné pro designéri.

Shrnutí recenze Shutterstock

Shutterstock je placená fotobanka. Pomocí předplatného, které nabízejí můžete získat levný přístup k fotografiím. Jedná se o jednu z „6 největších“ fotobanek a jejich kolekce dokazuje, že s vyše 15 miliony obrázků je z čeho vybírat. Přidáním videoklipů se stáva ze Shutterstocku mediální tržiště nejen s fotografiemi, ale mějte na paměti, že tyto části stránky jsou oddělené a předplatné nelze použít pro obě stránky. Pokud hledáte něco trochu jiného ve vašich rozpočtových možnostech, podívejte se na jejich sesterskou webovou stránku Bigstock, neboť tato fotobanka nabízí nákupy kreditů a vyžaduje menší investice do služeb.

Pokud chcete využít jejich bezplatných fotografií, podívejte se na naši bezplatnou galerii fotografií nebo se zaregistrujte u Shutterstocku, abyste mohli využít tuto bezplatnou nabídku.

Ušetřete až 15% díky našemu exkluzivnímu kupónu Shutterstock

Získejte 15% slevu na váš výběr předplatného videa Shutterstock, který začíná na 139 $ (š 803 Kč) měsíčně za stáhnutí 10 videí.
Kupte si vybrané stock snímky nebo záběry na Shutterstocku s 15% slevou na předplatné a balíčky snímků.
Získejte nyní 10 snímků zdarma ze Shutterstocku na jeden měsíc - kdykoli zrušte. V průběhu prvního měsíce můžete zrušit bezplatně.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Fotobanka
Logo