Dreamstime Recenze

Dreamstime je foto agentura s téměř 15 letou působností ve fotografickém průmyslu. Jako jeden z prvních hráčů v oblasti microstock si vytvořili skvělou pověst a patří mezi top společnosti v oblasti. Nabízí knihovnu s více než 85 miliony obrázků royalty free, mají dostupné ceny a kvalitní služby.

Dreamstime prodává fotografie na vyžádání s kredity za $ 0,88 – $ 22,50 (20 – 516 Kč) každý v závislosti na velikosti a úrovni a v závislosti na použitém  kreditovém balíčku. Nejlepší ceny jsou s předplatným. Můžete si vybrat délku svého předplatného od jednoho měsíce až po jeden rok a objem stahování, takže fotografie jsou za $ 0,22 až $ 5  (5 – 115 Kč) za jednotku. Dreamstime je velmi dobrá volba, jak nakupovat levné fotografie ze spolehlivého zdroje.

Category:
snímek obrazovky Dreamstime

snímek obrazovky Dreamstime

logo Dreamstime

V této recenzi Dreamstime uvidíte, že jsou jednou z nejlepších agentur na fotografie, která je oblíbená kupujícími i přispěvateli agentury. Jejich primární zaměření je na fotografie, ale zaměřují se také na komunitní vývojový model, který nazývají Dream Team. Úspěšně zapojují své členy do vývoje klíčových slov, blogových příspěvků a revizí stránek, aby vytvořili skupinu Dreamstime. Tento komunitní model si udržel oddané členství a zvýšil úspěch fotografické agentury.

Právě spuštěno! Nejčastěji stahované obrázky na Dreamstime 2018 - 2018.11.08
Přinášíme Vám  Top 10 nejstahovanějších fotografií pro rok 2018 na Dreamstime a dalších 5 nejlepších fotografických agentur ve srovnání s nimi! Podívejte se na tento skvělý zdroj a inspirujte se, jaké fotografie jsou nyní nejoblíbenější ve fotobance Dreamstime a získejte nápady pro vaše nadcházející fotografie ke stažení a další návrhy!

Základní recenze Dreamstime

 • Více než 11 milionů obrázků
 • Dreamstime je online od roku 2000
 • Typy souborů prodávané ve fotobance Dreamstime jsou běžné fotografie, vektorové soubory, soubory TIFF a exkluzivní fotografie. Vektorové soubory jsou k dispozici ve formátech JPG, AI a EPS. Soubory RAW jsou také v nábídce.
 • Přijímá platby PayPal, Visa, American Express a MasterCard, JBC, Discovery Card

Části Dreamstime

 • Možnost filtrování podle klíčových slov, kategorií, sbírek, typu souboru, orientace, typu licence. Jejich členy jsou členové Dream Team, kteří pracují na vyhledávaných a klíčových funkcích, aby bylo zajištěno, že obrázky a soubory mohou být prohledávány do hloubky.
 • Zdarma týdenní fotografie a galerie obrázků zdarma
 • Aktivní blog (více než 5 příspěvků za den a generovaný členy), fóra a zprávy pro kupující i fotografy, nabízející: tipy, diskuse, pomoc a nástroje
 • Jazyky: angličtina, francouzština, španělština, holandština, polština, italština, portugalština
 • Jejich FAQ je rozsáhlá a je určena pro členy a přispěvatele. Sekce FAQ jsou určeny k nalezení odpovědí.
 • Dreamstime má své sídlo v Brentwood, USA

Dreamstime nabídka kreditů, předplatných a možnosti měn

snímek obrazovky nabídky kreditů na Dreamstime

Šablona kreditů Dreamstime a předplatného je jednou z nejjednodušších. Jasně popisují, jaké možnosti jsou k dispozici, povolují více měn (které automaticky znají vaši geografickou polohu) a jsou velmi transparentní v cenách za kredit.

Exkluzivní proces pro Dreamstime, je jejich cenový systém, který je založen na popularitě (počtu stažení) fotografií. Cena fotografie nebo množství kreditů potřebných k zakoupení obrázku nebo souboru může být o 3 až 5 kreditů více za pár měsíců, pokud byla stažená více než pětinásobně. To se týká jak kreditových, tak i předplatitelských nabídek.

Možnosti nákupu kreditu:

snímek obrazovky kreditů

 

 • Kredity lze zakoupit v předem určených balíčcích nebo prostřednictvím volby vlastního výběru.
 • Kredity začínají již na 93 ¢ (asi 22 Kč) s maximální cenou 1,25 USD (29 Kč) za kredit s plánem kreditního balíčku.
 • Vlastní výběr má minimální kredit 110 kreditů na 0,93 ¢(22 Kč). Čím více nakupujete, tím méně kreditu utratíte.
 • Minimálně 8 kreditů v kreditních balíčcích, které jsou v balíčku předem, což stojí 9,99 USD (229 Kč) (což odpovídá 1,23 USD (29 Kč) na kredit).
 • Rozšířené licence lze zakoupit s kreditními balíčky od 50 kreditů

Výhody kreditů

 • Vlastní a předvybrané možnosti
 • Rozšířené licence lze zakoupit i s kredity
 • Služba založená na kreditech vám umožňuje zakoupit pouze jeden obraz najednou
 • Rozsáhlé FAQ pro fotografie vymezuje kreditové náklady obrázků a souborů pro členy
 • Multilicence lze zakoupit i s kredity

Nevýhody kreditů

 • Kredity jsou drahé (od 1,23 USD (29 Kč))
 • Ceny fotografií jsou založeny na množství stažení, která mohou výrazně zvýšit náklady na nákup obrázků.
 • Pro všechny obrázky není garantovaná cena obrázku.

Možnosti předplatného

Dreamstime nabízí možnosti nákupu předplatných, které jsou definovány nákupy obrázků, ale využívají matoucí systém pro výpočet stahování založený na úrovních obrázků a množství stahování:

 • Flexibilní možnosti předplatného
 • Minimálně 10 snímků za den a až maximálně 50 snímků za den
 • Týdenní, měsíční, 3 měsíční, 6 měsíční a roční předplatné

Zde je popis příkladu předplatného pro stanovení ceny obrázku:

Snímky úrovně 1 a 2 = 1 stažení
Snímky úrovně 3 a 4 = 2 ke stažení
Snímky úrovně 5 = 3 stažení

Výhody předplatného

 • Flexibilita možností předplatného
 • Předplatné jsou levné

Nevýhody předplatného

 • Nejasné, které obrázky nebo soubory lze stáhnout z předplatného plánu
 • Alternativní možnosti licencování vyžadují nákup kreditů za platbu
 • Nedostatečné informace o předplatných plánech
 • Velmi matoucí ceny na stahování, takže je těžké zjistit, kolik obrázky opravdu stojí

Nástroje pro vyhledávání obrázků

Keymasters z týmu Dreamstime Dream Team pracují neúnavně, aby zlepšili možnosti vyhledávání fotografií a souborů. Zapojení členů do procesu se pro model Dreamstime osvědčilo jako úspěšný model.

Dreamstime vyhledávání

 

Základní možnosti vyhledávání jsou rozsáhlé a zahrnují možnosti licencování. Jejich vyhledávač Dreams Finder poskytuje ještě další podrobné parametry vyhledávání. Zahrnují také dobře definované kategorie, mají vybrané sbírky a povolují možnosti zobrazení obrázků, které zahrnují vlastnosti obrazu, vlastnosti modelu a nejnovější vyhledávání.

Některé věci je třeba mít na paměti:

 • Jejich použití ikon pro úsporu místa ve vyhledávačích může být matoucí, ale ne nezvládnutelné.
 • Vyhledávání se může stát příliš složité pro nové členy, kteří nejsou obeznámeni se všemi definicemi licencí.

Možnosti licencování

Dreamstime má jedny z nejrozsáhlejších licenčních podmínek  z fotografických agentur. To zahrnuje nákup autorských práv k obrázkům. Možnosti licencování zahrnují licence bezplatné, rozšířené, redakční, a plná autorská práva.

To, co udělali, je segmentace rozšířených licencí do kategorií, neomezených míst, neomezených kopií, využití k tisku a na webu a vytvořených vlastních kódů pro každou z těchto rozšířených licencí. Je to matoucí, ale pro kupující to vyjasňuje (jakmile si prostudují své segmenty), jak přesně mohou obrázky používat.

Doplňky a speciální funkce

Dreamstime Blog-Jejich blog určitě stojí za zmínku, protože je poháněn členy a členy je i psaný. Je aktivní a odpovídá na otázky, z nichž mohou mít prospěch noví i zkušenější uživatelé.

Reklamní Nástroje-Ty jsou pro projektanty a zahrnují různé informace, knihy a návrhy. To je užitečné pro nové i zkušené členy a já bych zaručil, že toto je také řízené členy z Dream Team

Foto Mapa-Pokud hledáte zeměpisné obrázky a fotografie, Dreamstime právě představila svou fotografickou mapu, která umožňuje členům vyhledávat podle země.

Maloobchodní prodejna-Dreamstime pro své členy vytvořila maloobchodní prodejnu zboží značky Dreamstime. Ta půjčuje jejich komunitní model a pomáhá při vytváření jejich základů.

Náš slevový kód můžete najít zde.

Shrnutí Dreamstime recenze

Díky svému komunitnímu modelu, který řídí jejich webové stránky, které vytvářejí jejich členové a přispěvatelé, je agentura Dreamstime skvělou agenturou pro fotografie, na které se můžete podílet a učit se od členů. Jejich rozsáhlé možnosti licencování, možnost nákupu autorských práv a inventáře RAW souborů jsou za bezplatné členství, takže můžete tyto funkce využít.

Jejich vyhledávací nástroje poskytují hloubkové vyhledávání souborů, kde může člen snadno najít fotografie a mít správné licenční možnosti. Bylo by hezké vidět méně matoucí předplatitelskou možnost nákupu, která je transparentnější a nevyžadovala by žádné studium jejich podmínek a použití interních definic stahování obrázků. Navíc zvýšení cen na populárních souborech ztěžuje měření cen v budoucnu.

Dreamstime je lídrem v oblasti obchodu s fotografiemi více než 11 let a bude i nadále inovátorem v tomto odvětví.

Dreamstime recenze

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

fotobanka.cz
Logo