Recenze 123RF – levné fotografie a skvělé bonusové funkce

123RF je renomovaná fotografická agentura v rámci nejlepších hráčů v oboru. S mnoha lety v oboru a rozmanitou nabídkou cenově dostupných Royalty-free fotografií má tato společnost desítky milionů obrázků připravených ke stažení a použití, které vyhovují většině rozpočtů a potřeb.

Fotografie jsou k dispozici na vyžádání nebo s obrazovými balíčky od 23,80 – 31,48 Kč s pomocí kreditních balíčků. Nejnižší sazby jsou u plánů předplatného, které zahrnují možnost s denním limitem stahování a jednu s měsíčním limitem, a poskytují vám obrázky za pouhých 4,80 – 6,40 Kč za soubor. 123RF je agentura, která stojí za objevování a skvělá možnost koupit levné fotografie na spolehlivém místě.

Získat kupón

Zobrazit slevový kód

123rf Review

(UPDATE: září, 2021)

123RF je dobře zavedená stock fotografická agentura se solidní knihovnou stock snímků, velmi dostupnými cenami a skvělou úrovní služeb. Tato společnost, která je na trhu více než 15 let, je vlastněna tradiční stock fotografickou agenturou Inmagine a zaměřuje se na trh s levnými stock fotografiemi bez poplatků za autorská práva a nabízí rozmanité možnosti nákupu a flexibilní licenční podmínky, které vám umožní nakupovat levně, aniž byste zanedbávali kvalitu.

V průběhu let od svého založení společnost 123RF rozšířila svou nabídku o stockové záběry a stockové zvukové záznamy, které doplňují její kolekci více než 173 milionů stockových fotografií a vektorů. Mají také mobilní aplikaci, která umožňuje prohledávat jejich knihovnu a vytvářet lightboxy, a jejich webové stránky obsahují několik pokročilých technických nástrojů, jako je zpětné vyhledávání obrázků a bezplatný online editor fotografií.

Pokud se chcete dozvědět vše o službě 123RF, cenách, licencích a dalších podrobnostech, projděte si s námi tuto recenzi.

Recenze 123RF - levné fotografie a skvělé bonusové funkce 2

20% sleva na VŠE – exkluzivní slevový kód 123RF pro všechny zákazníky!

Tento speciální slevový kód je platný pouze do 30. září 2021, takže si pospěšte a použijte jej ještě dnes!

Upozornění: tento kupón se nevztahuje na nově zavedené balíčky ke stažení obrázků na 123RF, ale ve spolupráci s agenturou vám brzy přineseme slevu na balíčky obrázků!

Získejte 20% slevu na jakékoli kreditní balíčky nebo předplatné - platí pro nové zákazníky.

Bonus: 10% slevový kód pro stávající zákazníky

Stávající zákazníci 123RF získají 10% SLEVU na kredity nebo 10% SLEVU na předplatné!

Chcete-li se podívat na 123RF: zaregistrujte se zdarma zde! Nenechte si ujít náš slevový kód 123rf! Tato nabídka se vztahuje pouze na plány předplatného, balíčky ke stažení NEJSOU zahrnuty.

 

123RF_fotobanka

123RF Rychlá recenze

123rf LogoStručně řečeno, tady je to, co musíte vědět o této společnosti a jejích fotografických službách:

 • Více než 173 milionů sériových fotografií a vektorů
 • Knihovna videí a audio knihovna
 • Obrázky ve formátu EVO, což jsou prémiové fotky, které jsou za vyšší cenu
 • Royalty-Free licence s právy na použití za nízký jednorázový poplatek
 • Rozšířená licence pro další práva na užívání, za vyšší cenu
 • K dispozici je licence pro redakční použití
 • Fotky na vyžádání s kreditními balíčky a předplatným skladových fotografií s denními nebo měsíčními limity stahování
 • Platba přes PayPal, Visa, American Express a MasterCard, + šek a bankovní převod
 • Pokročilý vyhledávací modul, který nyní zahrnuje funkce zpětného vyhledávání obrázků
 • Zdarma online editor fotografií pro úpravu vašich obrázků před nákupem
 • Mobilní aplikace pro procházení jejich sbírky jednoduše z telefonu
 • Společnost byla založena v roce 2005

Stručná historie: Založení 123RF

Název společnosti odráží typ licence, na které je založena její činnost: „RF“ v názvu znamená royalty-Free. 123RF byla založena v roce 2005, založili ji zakladatelka Inmagine Andy Sitt a Stephanie Sitt, která byla až do nedávné doby generální ředitelkou této společnosti: letos oznámili jako nového generálního ředitele Marka Oonka, který agentuře dal nové vedení a soustředil své úsilí při rozšiřování jejich dosahu na mezinárodních trzích.

123RF působí na všech kontinentech, má více než 200 zaměstnanců a přibližně 100 000 přispívajících fotografů přidávajících obsah do jejich knihovny.

123RF_kategorie

Fotografie 123RF: Vysoce kvalitní, rozmanité za nízké ceny

Agentura má knihovnu s více než 173 miliony stock fotografií a vektorových ilustrací a každý den přidá více než 100 000 nových obrázků. Tato rozsáhlá sbírka stock fotografií, uspořádaná podle kategorií oblíbených témat, pokrývá všechny druhy témat a předmětů, takže v ní najdete, co hledáte.

Všechny obrázky jsou navíc kontrolovány z hlediska technické kvality a jsou k dispozici v různých velikostech pro použití na webu i pro tisk, což zaručuje, že získáte vysoce kvalitní obrázky, které potřebujete k vytvoření přesvědčivých a vizuálně přitažlivých návrhů.

Nejlepší ze všeho je, že všechny obrázky jsou levné a přicházejí s velmi pohodlnými podmínkami použití.

Cena 123RF: Vše, co potřebujete vědět, abyste mohli koupit fotografie

Recenze 123RF - levné fotografie a skvělé bonusové funkce 2

 

Fotky na vyžádání s kredity

Recenze 123RF - levné fotografie a skvělé bonusové funkce 6123RF vám umožňuje nakupovat obrázky jeden po druhém a platit tak, jak je potřebujete (podívejte se na jejich cenu zde). Jejich systém však vyžaduje minimální nákup a je založen na kreditech (proprietární cenová jednotka, více informací o kreditech zde). Všechny jejich obrázky jsou oceněny v kreditech, podle typu souboru a velikosti obrázku:

Cena jednoho snímku v kreditech

 • Small: 1
 • Medium: 2
 • Medium-Large: 3
 • Large: 4
 • XL: 5
 • XXL: 6
 • XXL Tiff: 10

Chcete-li si však tyto obrázky koupit, musíte si zakoupit kredit. Úvěrové balíčky začínají na 1 335 Kč za 40 kreditů a čím větší je balení, tím menší jsou jednotlivé náklady – což znamená, že čím více zaplatíte předem, tím levnější bude každý obrázek -. Minimální nákup kreditu je 2 kredity.

 

 

Cena kreditových balíčků

 • 40 kreditů: 1 335 Kč – nebo 33,37 Kč za kredit
 • 90 kreditů: 2 935 Kč – nebo 32,61 Kč za kredit
 • 200 kreditů: 5 899 Kč – nebo 29,49 Kč za kredit
 • 400 kreditů: 11 245 Kč – nebo 28,11 Kč za kredit
 • 800 kreditů: 20 732,50 Kč – nebo 25,91 Kč za kredit
 • 1000 kreditů: 25 200 Kč – nebo 25,20 za kredit

Jak vidíte, u větších kreditních balíčků se uplatňuje sleva oproti běžné ceně kreditu, což snižuje konečnou cenu obrázku. Největší balíček za 1000 kreditů vám umožní ušetřit z běžné ceny a za obrázek malé velikosti zaplatíte pouhých 25,20 Kč a za velký obrázek přibližně 70 Kč, což z nich dělá jednu z nejlevnějších nabídek fotografií na vyžádání na trhu. Mají také funkci nákupu vlastních kreditů, která vám umožní koupit si libovolný počet kreditů, počínaje 2 kredity. Mějte na paměti, že všechny vlastní nákupy nad 1000 kreditů mají cenu 25,20 za kredit. To je nejnižší cena, kterou s tímto systémem získáte.

S kredity na vyžádání si můžete zakoupit jakýkoli z mediálních souborů 123RF: standardní sériové fotografie a vektory, obrázky EVO (více k tomuto níže), TIFF, sériová videa a zvukové záznamy, ať už s licencí Royalty Free nebo Editorial.

Kupte si 123RF fotografie na vyžádání, zaregistrujte se zdarma hned teď!

Kdy je nejlepší koupit fotografie na vyžádání?

Pokud potřebujete občas jen několik zásob fotografií, pokud nikdy nevíte přesně, kdy budete muset stahovat obrázky, nebo pokud chcete mít plnou kontrolu nad tím, kolik utratíte a tam kde je nákup na vyžádání s kredity nejvíce vhodná volba.

Nejmoudřejší věc, pokud to váš rozpočet dovolí, je koupit si velký kreditní balíček, protože vám poskytne lepší sazbu za kredit a umožní vám získat více obrázků za nižší cenu. Kredity jsou platné jeden rok po datu nákupu, takže si můžete svůj účet skladovat ve velkém balení a poté je použít kdykoli v průběhu následujícího roku. Jinak si můžete koupit balíček, který vám lépe padne.

Tak či onak jsou kredity na vyžádání skvělým způsobem, jak plně kontrolovat své výdaje za fotografie: jsou jednorázovou platbou a nejste vázáni pravidelnými poplatky ani dalšími závazky s agenturou, což z nich činí dobrou volbu vyzkoušet jejich vody před rozhodnutím o předplatném.

Navíc, pokud chcete prémiový obsah EVO nebo potřebujete rozšířenou licenci (o všech se dozvíte níže), kredity na vyžádání jsou jediným způsobem, jak si je můžete zakoupit.

123 RF fotky s předplatným

Recenze 123RF - levné fotografie a skvělé bonusové funkce 7                Recenze 123RF - levné fotografie a skvělé bonusové funkce 8

Tato agentura také nabízí způsob, jak neustále nakupovat velké množství fotografií za nejlepší možnou cenu. Mají dva typy předplatného fotografií na základě toho, jak pravidelně se aktualizuje limit stahování a oba lze zakoupit na měsíc nebo až na jeden rok, kde roční možnost nabízí nejnižší ceny.

Denní limit předplatného

 • Poskytuje 5 stažení denně (150 obrázků za měsíc)
 • 3 029 Kč měsíčně po dobu jednoho měsíce – 20,19 Kč za obrázek
 • 27 249 Kč za 12 měsíců – 15,14 Kč za obrázek

Díky tomuto plánu získáte denní limit stahování 5 obrázků, který se každý den aktualizuje. Získáte 150 stažení měsíčně, ale je to omezeno na 5 obrázků denně. Minimální doba, na kterou si můžete tento plán zakoupit, je jeden měsíc, ale pokud si ho zakoupíte na déle, získáte větší slevu: s ročním plánem zaplatíte za každý obrázek pouze 15,14 Kč. Pokud však chcete dosáhnout větší flexibility v limitech stahování a nechcete být omezeni na počet obrázků za den (ani ztratit veškerá nevyužitá stahování ze dne na den), existuje pro vás další možnost: měsíční předplatné bez limitů stahování.

Měsíční limit předplatného

 • Získáte 350 stažení měsíčně, bez denních limitů
 • 4 049 Kč měsíčně po dobu jednoho měsíce – 11,57 Kč za obrázek
 • 36 449 Kč měsíčně po dobu 12 měsíců – 8,68 Kč za obrázek

Měsíční limit stahování je mnohem flexibilnější, protože nejste vázáni počtem stahování denně, můžete si stáhnout až 350 obrázků za měsíc, kdykoli budete chtít. Tato možnost také nabízí nejlevnější ceny ze všech nabídek 123RF a můžete získat obrázky za pouhých 8,68 Kč.

Předplatné 123RF vám umožní stahovat standardní obrázky a vektory, ať už s licencí Royalty Free nebo Editorial, ve formátu JPEG nebo EPS. Stahování nezahrnuje soubory TIFF ani EVO a jsou vyloučeny videa a zvukový obsah. Podívejte se na předplatné 123RF zde.

Kdy je nejlepší koupit předplatné na fotografie?

Pokud budete potřebovat spoustu sériových obrázků neustále, je předplatné fotografií z fotobanky volbou, která dává větší smysl, protože vám poskytuje objem fotografií, které budete potřebovat, a poskytuje na ně nejlevnější možné ceny. Takto můžete ušetřit spoustu peněz a můžete si být jisti, že máte přístup ke všem požadovaným obrázkům.

Obrázky EVO: Prémiová kvalita, více jedinečného obsahu

V knihovně 123RF najdete označení EVO na některých vybraných obrázcích, což je na obrázku signalizováno ikonou koruny. Obrázky EVO jsou prvotřídní: mají vyšší technickou kvalitu a často také vyšší hodnotu produkce. Navíc jsou o něco exkluzivnější než zbytek obsahu knihovny v tom smyslu, že jejich cenová úroveň a kurátorství je činí méně rozšířenými a používanými.

Obrázky EVO lze najít pomocí filtru kolekce v jejich vyhledávači, který umožňuje zobrazit výsledky pouze ze štítku EVO. Tyto fotografie a vektory si můžete zakoupit pouze s kredity na vyžádání (nikoli s předplatným) a ceny jsou vyšší než za standardní obsah.

Ceny souborů EVO se stanoví podle jejich úrovně (Silver, Gold, Titanium a Platinum) a velikosti obrázku (M, L, XL, XXL):

Ceny EVO za jeden obrázek

 • Silver: od 5 do 20 kreditů
 • Gold: od 10 do 40 kreditů
 • Titanium: od 20 do 80 kreditů
 • Platinum: od 40 do 160 kreditů

Rozšířené licence jsou k dispozici také pro soubory EVO, v jiné cenové kategorii, jak uvidíte níže.

Možnosti licence 123RF

Licencování 123 RF

 

Royalty-Free Licence

Jak jsme řekli, Royalty-Free je dokonce v názvu společnosti, což jasně ukazuje na její silné zaměření na tento typ licence. Licence 123RF Royalty Free vám umožňuje používat obrázky v několika komerčních nebo osobních projektech:

 • Marketing a reklama: Propagační materiály, reklamy, marketingové kampaně atd. (Tisk, digitální nebo pro televizi)
 • Online použití: Webové stránky a blogy
 • Firemní materiály: Multimediální prezentace, firemní videa, tištěné dokumenty, jako jsou poštovní zásilky, hlavičkové papíry atd.
 • Obrázky pro osobní použití: Spořiče obrazovky atd.

Toto jsou jen některá z použití, na která se vztahuje standardní licence, a všechny přicházejí za jednorázový poplatek. Jedná se o velmi flexibilní a dostupnou licenci, která vám poskytuje širokou škálu uživatelských práv, bez časových omezení ani geografických omezení, a umožňuje použití stejného obrazu ve více projektech současně nebo v průběhu času.

Kdy potřebuji standardní licenci Royalty-Free?

Pokud se chystáte obrázky použít pro komerční nebo pro ziskové projekty, ale finální práci nebudete prodávat ostatním, pak bude vaše potřeby pokrývat standardní Royalty-Free licence. Mějte na paměti, že omezení „Produkty pro další prodej“ se týká sériového přeprodeje – jako u trička, hrnků, pohlednic atd. -. Pokud jste grafický designér, marketingový pracovník nebo podobně, a kupujete fotografie pro projekt, za který jste zaplatili za design, nebo který prodáte jednomu konečnému zákazníkovi, slouží k vašemu účelu standardní licence Royalty-Free. .

Redakční licence

123RF má také k dispozici licenci pro redakční použití, která vám umožňuje získat práva na užívání obrázků, které nelze komerčně použít (hlavně proto, že nebyly uvolněny potřebné verze modelu a vlastnictví).

S licencí Standard Editorial můžete použít sériové obrázky jako doplňkové médium k ilustraci tématu nebo článku v široké škále umístění:

 • Časopisy a noviny (tištěné a digitální)
 • Blogy nebo zpravodajské portály
 • Učebnice, knihy a elektronické knihy
 • Vzdělávací materiály založené na multimédiích
 • Kniha a eBook obaly

Je důležité vědět, že standardní licenční limity jsou až pro 500 000 kopií. A nejdůležitější je vědět, že s licencí Editorial můžete obrázky používat pouze pro redakční účely. Jakékoli komerční použití je přímým porušením licenčních podmínek. Je to však stále velmi flexibilní nabídka, protože nemá časová ani geografická omezení a můžete obrázek použít tolikrát, kolikrát chcete, na tolika místech, kolik chcete.

Kdy potřebuji redakční licenci?

Pokud jste vydavatel a chcete pro ilustraci svých článků použít obrázky, je pro vás redakční licence ideální. Obzvláště pokud potřebujete fotografie celebrit, populární zábavy nebo sportu nebo jakéhokoli jiného tématu souvisejícího s veřejným zájmem: slavní lidé obvykle nepředávají práva na komerční využití a totéž platí pro majitele a manažery renomovaných událostí, takže obrázky, jako jsou tyto, jsou často dostupné pouze pod licencí Editorial. Musíte mít vždy na paměti, že tyto obrázky nemůžete používat žádným způsobem souvisejícím s komerčními účely, a že pokud potřebujete tisknout nebo distribuovat více než 500 000 kopií, budete potřebovat rozšířenou licenci.

Rozšířená licence

Agentura také povoluje různé rozšířené licence, které vám udělují konkrétní užívací práva, která nejsou zahrnuta ve standardní licenci. Hlavně právo používat fotografie na výrobcích k dalšímu prodeji. 123RF prodává různá Rozšířená práva samostatně, podle povahy a média zamýšleného použití.

 • Rozšířená licence k tisku: Přidává právo používat obrázky ve fyzických produktech pro další prodej (hrnky, trička, design obalů atd.) Až do 10 000 kopií.
 • Licence Electronic Only Extended: Přidává právo používat obrázky v digitálních produktech pro další prodej (návrhové šablony, softwarové aplikace, spořiče obrazovky atd.)
 • Komplexní rozšířená licence: Přidává všechna práva od společnosti Print and Electronic do jedné jednotné licence
 • Licence pro více uživatelů: Přidává právo udělit více než jednomu uživateli přístup ke stejnému účtu, stáhnout nebo zobrazit stažené obrázky. Tato licence se prodává jako doplněk. Abyste mohli dále přidat více míst, musíte si zakoupit buď licenci Standard, nebo jednu z rozšířených licencí.

Rozšířené licence lze zakoupit pouze za kredity na vyžádání a mají vyšší cenu než standardní:

 • Pouze pro tisk: 50 kreditů
 • Pouze v elektronické podobě: 75 kreditů
 • Komplexní: 100 kreditů
 • Pro více uživatelů: 30 kreditů

Konečná cena každé z těchto licenčních možností samozřejmě závisí zcela na zakoupeném kreditním balíčku.

Kdy potřebuji rozšířenou licenci?

V zásadě pokaždé, když máte v úmyslu prodat nebo dále distribuovat položky obsahující fotografie z fotobanky. Design trička, který chcete prodat, balení produktu, který komercionalizujete, šablony webové stránky, kterou jste vytvořili, přání, které jste vytvořili s … cokoli, co hodláte prodat nebo dále distribuovat ve velkém měřítku (nebo více než jednomu koncovému zákazníkovi) bude vyžadovat rozšířenou licenci. V případě redakčního použití, pokud chcete vytvořit více než 500 000 kopií článku nebo publikace, kde jste obrázek použili, budete také potřebovat licenci Print Only Extended, která odstraní tento limit tisku.

Skvělé funkce 123RF

Nízké ceny a flexibilní licenční podmínky jsou u fotografií rozhodně hodně. Ale 123RF tam nekončí. Hodnota jejich služeb spočívá v přidávání skvělých funkcí, které usnadňují vyhledávání a licencování jejich obrázků, a dalších výhod, jejichž cílem je lepší obsluha zákazníků. A tady je nejdůležitější z nich:

123rf-free-imagesFotografie zdarma

123Rf má galerii fotografií zdarma, které si můžete stáhnout a používat zcela zdarma. Jejich podmínky použití bezplatných obrázků umožňují komerční použití fotografií v tištěné i digitální podobě (v případě tisku je limit 10 000 kopií).

Kolekce bezplatných obrázků má v současnosti k dispozici více než 50 000 souborů. Všechny soubory mají dobu vypršení, po které jsou odstraněny z galerie (ale zůstanou vaše k použití navždy, dokud je stáhnete před vypršením platnosti).

To je skvělý způsob, jak vyzkoušet vody této agentury, prozkoumat kvalitu jejich obsahu a zjistit jak dobře to může fungovat pro vaše potřeby, aniž byste utratili korunu. Zahrnují také výběr vektorů a zvukových nahrávek zdarma.

123RF_vyhledavani

Zde jsme sepsali jak stahovat obrázky 123rf zdarma.

Rozšířený vyhledávač + zpětné vyhledávání obrázků

123RF_pokrocile_vyhledavani

 

 

Jednou z nejlepších funkcí na webu 123RF je jejich vyhledávací nástroj, který zahrnuje pokročilé funkce. Nejen, že umožňuje vyhledávat obsah podle klíčových slov, a dále upřesňovat podle typu média. Můžete se také rozhodnout zobrazovat výsledky podle relevance, rozmanitosti, nejnovějších a oblíbenosti, můžete zobrazit všechny obrázky nebo vybrat fotografie nebo vektorové ilustrace a také filtrovat podle orientace obrázku. Ještě navíc máte řadu pokročilých filtrů, které můžete použít k nalezení výsledků podle sbírky (včetně EVO), podle toho, kdy byly přidány, počtu zobrazených lidí a dokonce i barevného filtru.

123RF_vyhledavani_podle_fotky

A je toho ještě víc. 123RF má nyní funkci reverzního vyhledávání obrázků, která vám umožní najít stejné obrázky jako jiný obrázek. Můžete buď nahrát soubor obrázku nebo odeslat adresu URL obrázku. Systém vám ukáže fotografie z knihovny agentury, které odpovídají té, které jste zadali. Takto najdete obrázky, které lze licencovat, které jsou podobné těm, které jste viděli a které se vám líbily, a alternativní obrázky k těm, které již máte, pro rozmanitost. Ušetří vám to také snahu popsat, co hledáte, pomocí klíčových slov, čímž se proces zjednoduší.

123rf-photo-editorOnline editor fotografií

123rf Editor Screenshot

Další skvělou funkcí v 123RF je jejich bezplatný online nástroj pro úpravu fotografií. Je to velmi jednoduchý a efektivní způsob vytváření vizuálů pro vaše sociální média nebo podobné účely a je to velmi rychlé a uživatelsky přívětivé.

123rf-photo-editor-samplesJediné, co musíte udělat, je vybrat obrázek, který chcete upravit, a zvolit velikost nové vizuální podoby. Můžete vybrat jednu z předvolených velikostí pro kanály sociálních médií nebo zadat vlastní velikost. Dále můžete pomocí řady filtrů získat správnou náladu a finální vzhled obrázku a přidat kopii pomocí výběru přednastaveného textu nebo vytvořením vlastního. Nakonec si můžete stáhnout svůj hotový obrázek a získat tak konečný neoznačený soubor.

Je to rychlé, jednoduché a zdarma. Vše, co potřebujete pro přístup k editoru obrázků zdarma, je bezplatná registrace na 123RF.

Mobilní aplikace

Pokud jste uživatelem chytrého telefonu, budete rádi, že 122RF je také ve světě aplikací. Jejich aplikace 123RF Stock Photo vám umožňuje přístup k vašemu účtu a procházet nebo hledat v jejich knihovně zajímavý obsah. Můžete také vytvářet a spravovat své lightboxy, přidávat a ukládat obrázky, které vás upoutají, a dále je licencovat na ploše.

Jejich mobilní platforma je kompletní s aplikací zaměřenou na přispěvatele, která pomáhá fotografům odesílat své obrázky na 123RF a sledovat jejich účty z telefonu.

Firemní služba

Většina agentur nabízí firemní služby pro firemní klienty, ale 123RF umožňuje svým zákazníkům z velkých podniků celou platformu Corporate +. V aplikaci Corporate + máte přístup k diskontním sazbám, prémiovým funkcím, přizpůsobeným licencím a zefektivnění pracovního postupu bez dalších poplatků (platíte pouze za obsah, který licencujete). Tento systém umožňuje řídit, kteří uživatelé budou přidáni do vašeho firemního účtu a jak mohou interagovat s obrázky akcií z knihovny 123RF.

Pokud máte velkou společnost, pracujete s týmem velkých návrhářů nebo s oběma, najdete v této službě velkou hodnotu, protože vám umožní spolupracovat a zefektivnit grafické navrhování pomocí jednoho účtu s fotografiemi na jednom místě.

Podívejte se, jak Corporate + v tomto videu funguje:

 

Vimeo

By loading the video, you agree to Vimeo's privacy policy.
Learn more

Load video

Uživatelská přívětivost

Celkově má 123RF velmi uživatelsky přívětivý web, který dělá vše pro to, aby poskytoval jasné a stručné informace, jakož i jednoduchý a snadno použitelný systém pro procházení, vyhledávání a licencování fotografií z fotografií.

Tato stránka obsahuje velmi podrobné a rozšířené FAQ – mají dokonce vyhrazené FAQ pro obrázky EVO – a mají velmi dobrý výkon zákaznické podpory. To vše umožňuje, že budete mít pomoc při porozumění všem detailům v jejich službách, jejich nabídce a licenčním podmínkám, a budete moci činit promyšlená rozhodnutí o tom, jaké obrázky stáhnout, s jakou licencí a pod kterým modelem nákupu.

Co přichází do 123RF

Budoucnost společnosti je potvrzena mezinárodní expanzí, zejména na asijský trh. 123RF je již globální společností s pobočkami po celém světě na klíčových regionálních trzích a obsluhující zákazníky z celé řady zemí.

Je však jasné, že se nyní více zaměřují na globální expanzi: nedávno jmenovali svého bývalého ředitele britské divize Marko Oonka za nového generálního ředitele společnosti. Oonk vstoupil do kanceláří společnosti v Kuala Lumpur a jeho hlavní cíle vedení jsou zaměřeny na dosažení větší přítomnosti na asijském trhu a na hluboké proniknutí na mezinárodní trhy obecně.

Podle jejich plánů můžeme očekávat, že 123RF bude každý den globálnější a přináší vám čerstvé obrázky z celého světa, které vám umožní licencovat a používat v několika jednoduchých krocích a za velmi nízké ceny.

Shrnutí recenze 123RF: Skvělá agentura pro levné fotografie

123rf LogoExistuje mnoho faktorů, díky nimž je 123RF skvělým dodavatelem fotobankových fotografií:

 • Jsou zavedená společnost, zkušená a podporovaná tradiční agenturou pro fotografie
 • Jsou to velká globální společnost
 • Jsou v první desítce online fotobank
 • Mají velkou a rozmanitou knihovnu
 • Prodávají fotografie levné, velmi levné a vysoce kvalitní
 • Mají flexibilní licenční podmínky
 • Mají skvělé bonusy jako bezplatný editor fotografií a firemní platforma

Pokud hledáte levné fotografie, které jsou také vysoce kvalitní a vhodné pro vícenásobné použití v komerčním a redakčním vydávání, pokud chcete rozmanitost a robustní zákaznický servis, pokud chcete nízké ceny a flexibilní nákupní možnosti … pak 123RF je určitě jedna z agentur, které stojí za zvážení.

Zaregistrujte se zdarma na 123RF ještě dnes a začněte stahovat skvělé fotografie svých návrhů!

Získejte 20% slevu na jakékoli kreditní balíčky nebo předplatné - platí pro nové zákazníky.
Stávající zákazníci 123RF získají 10% SLEVU na kredity nebo 10% SLEVU na předplatné!

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

fotobanka.cz
Logo