Bigstock recenze

Bigstock je agentura s fotografiemi s téměř 15 letou zkušeností v podnikání, kterou koupila společnost Shutterstock. Tato společnost má velmi rozsáhlou knihovnu obrázků plnou kvalitních royalty free fotografií a mnohem širší cenové rozpětí s možnostmi pro každý rozpočet.

Prodávají obrázky na vyžádání pomocí kreditních balíčků mezi $ 0,99 a $ 21 (5 a 19 Kč) každý podle velikosti snímku a kreditního balíčku. S předplatným máte spoustu možností, mezi denními a měsíčními limity stahování, objemem a dobou trvání od jednoho měsíce až do jednoho roku. Tyto plány vám umožní získat obrázky za pouhých 0,16 až 2,75 dolarů (4 až 64 Kč) za stažení. Bigstock je velmi spolehlivá agentura a stojí za to jí prozkoumat, zda se vám líbí více jejich nabídek.

Offer: Bigstock zkušební verze zdarma

Vyzkoušejte Bigstock zdarma po dobu 7 dní. Stáhněte si až 35 royalty-free snímků.

Získejte 15% slevu z jakéhokoliv nákupu kreditního balíčku. To platí pro nové i stávající zákazníky! Užijte si stahování vysoce kvalitních snímků z Bigstocku.

Získejte 15% slevu na jakékoli předplatné Bigstock. To platí pro nové i stávající zákazníky! Užijte si stahování vysoce kvalitních snímků z Bigstocku.

Bigstock recenze 5

Bigstock, dříve známý jako Bigstockphoto, přišel na scénu fotoagentur v roce 2004 a v roce 2009 ho koupil Shutterstock. Bigstock je fotografická agentura, která nabízí kreditové ceny vedle pohodlné “Pay As You Go”. Existuje jedna standardní licence a pro prodej na zboží a webových šablonách Bigstock nabízí jednu rozšířenou licenci. Bigstock stojí především na jednoduchosti a snadné navigaci na webových stránkách. To umožňuje uživatelům snadno najít obsah, který hledají za velmi přijatelné ceny.

Bigstock Logo

Od nákupu společností Shutterstock prošla společnost Bigstock redesignem stránek. Nový design přidal některé skvělé vyhledávací funkce, nové logo, nové rozhraní por nakupující a přidání rozhraní API, takže komunikace může přesahovat jejich webové stránky. Několik zajímavých doplňků, jako je galerie sbírek a sekce „Be Inspired“, byla přidána, aby pomohla a získala zájem kupujících o fotografie z fotobanky.

Firemní filozofie se nezměnila. Udržel si svůj kreditový model a levné nákupní možnosti. Bigstock by měl být sledován, aby jsme viděli jaké další změny provede jeho mateřská společnost Shutterstock. Přidání nových německých a španělských webových stránek v roce 2011 by mohlo mít za následek rozšíření mezinárodního dosahu společnosti Bigstock.

Bigstock základy

 • Více než 82 milionu obrázků, které přibívají každý den
 • Společnost Bigstock je online od roku 2004 a společnost Shutterstock ji koupila v roce 2009
 • V roce 2010 byl změněn název z Bigstockphoto na Bigstock
 • Typy souborů prodaných na Bigstock jsou fotografie, ilustrace a vektorové soubory
 • Jedna standardní a jedna rozšířená licence

Bigstock specifikace

 • Vyhledávání podle: klíčových slov, kategorie nové obrázky, nejoblíbenější obrázky a další. Vyhledávač je nový a klíčová slova byla aktualizována pro lepší výsledky vyhledávání
 • Jazyky: angličtina, španělština a němčina s mezinárodními stránkami věnovanými těmto jazykům.
 • Jejich FAQ jsou rozsáhlé pro členy a přispěvatele. Sekce FAQ jsou navrženy tak, aby vyhledávaly odpovědi a je snadné se s nimi seznámit.
 • Bigstock má své sídlo v New Yorku v kancelářích Shutterstock

Možnosti nákupu kreditů

Snímek obrazovky, nabídky kreditů Bigstock

Nabídka kreditů Bigstock

 

 

 

Možnost nákupu kreditu Bigstock je transparentní a levná. S jejich průvodcem nákupu kreditu může kupující snadno identifikovat svůj nejlepší kreditní balíček. Kupující si mohou zakoupit 25 kreditů za 49 USD (asi 1 134 Kč)  za cenu kreditu 1,96 USD (46 Kč). Zákazníci si mohou také koupit největší kreditní balíček ve výši 500 kreditů za 495 USD (11 452 Kč), kde jeden kredit činí pouze 0,99 USD (23 Kč).

Možnost nákupu kreditu Bigstock:

 • Kredity lze zakoupit buď s jedním z předem určených balíčků, nebo pokud zákazník potřebuje více než 500 kreditů, může si vybrat velikost kreditního balíčku podle potřeby
 • Kredity začínají na pouhých 0,99 USD (23 Kč)
 • Nejmenší kreditní balíček je k dispozici za $ 49 USD (1 134 Kč) za 25 kreditů
 • Bigstock nabízí jednu standardní a jednu rozšířenou licenci za 50 kreditů nebo $ 99 USD (2 290 Kč), když je zakoupen pomocí služby “Pay As You Go”.

Plusy kreditu

 • Standardní a rozšířenou licenci lze zakoupit s kredity nebo “Pay As You Go”
 • Kreditní balíčky jsou k dispozici pouze za více než 500 kreditů.
 • K zahájení nákupního procesu je zapotřebí nízkých investic
 • Úspory začínají na 19% v kreditových balíčcích

Mínusy Kreditu

 • Větší úspory se nalézají až ve větších kreditních balíčcích

Nástroje pro vyhledávání obrázků

snímek obrazovky Bigstok s vyhledáváním

snímek obrazovky Bigstok s vyhledáváním slova žena

Bigstock právě vylepšil svůj vyhledávač a jejich systém klíčových slov (zkuste hledat ženu) tak, aby obrázky bylo snazší najít, a aby byly relevantní a rychlé. Je to jednoduché, snadno použitelné a umožňuje počáteční vyhledávání podle přispěvatele, datum vydání, kategorie, orientace, typu média, typu souboru, prémiové obrázky a obsah na vysoké úrovni, a vylepšuje to pomocí možnosti sekundárního definovatelného vyhledávání, pokud kliknete na nalezený obrázek. Uživatelé mohou také vyhledávat podle nových a oblíbených obrázků.

Některé věci je třeba mít na paměti:

 • Mezinárodní internetové stránky (němčina a španělština) jsou určeny pro rodilé mluvčí, takže uživatelé mohou ve svém jazyce snadno vyhledávat
 • Jedná se o vyhledávač, který byl přidán v roce 2010

Možnosti licencování

Bigstock nabízí 2 možnosti licencování, které uživatelům ještě více usnadňují určení správné licence pro jejich používání.

Standardní licence je dodávána s každým staženým obrázkem a je zahrnuta v ceně obrázku. Rozšířená licence stojí 50 kreditů nebo $ 99 USD (2 290 Kč), když je fotka zakoupena pomocí služby „Pay As You“.

Doplňky a speciální funkce

Blog pro nahrávání – Jedná se o nový přírůstek na webové stránky a zdá se, že vytváří nějaký zájem. To zahrnuje konzultace designu, sezónní snímky, propagace a aktualizace kupujícího. Příspěveky se objevuje každých 5 až 7 dní, takže je velmi aktivní. Blog pro nahrávání je určen pro přispěvatele. Blog je také dostupný v němčině a španělštině.

Sekce inspirovat se – toto je zvláštní funkce, která zahrnuje sbírky, cestovatelské fotografie, blog odkaz a další pomoc a zajímavé informace pro kupující. Galerie sbírek stojí za shlédnutí a je to pěkný doplněk webové stránky.

Cut and Paste location URL – for designers that want immediate approval for images from their clients, Bigstock has a cut and paste URL option on each image page. This is an excellent tool for those who are searching for various images and require client approval quickly.

Vyjmout a vložit umístění URL adresy – pro designéry, kteří chtějí okamžité schválení obrázků od svých klientů, má společnost Bigstock na každé stránce obrázku možnost vyjmout a vložit adresu URL. To je vynikající nástroj pro ty, kteří hledají různé obrázky a vyžadují rychlé schválení klienta.

Podívejte se, co je nového na Bigstock

Bigstock | čas přejít na Bigstock z Vimeo.

Bigstock shrnutí

Společnost Bigstock byla založena v roce 2004 s cílem poskytovat cenově dostupné obrázky bez licenčních poplatků a pokračovala v této filozofii při nákupu společností Shutterstock. Bigstock nadále roste a je uznáván jako jedna z největších kreditových fotografických agentur, která nabízí miliony vysoce kvalitních fotografií, ilustrací a vektorů. Nový vyhledávač Bigstock zlepšil jeho použitelnost. Nejnovější internetové stránky ve španělštině a němčině ukazují, že Bigstock oslovuje mezinárodní komunity.

Bigstock má některé skvělé nabídky kreditů a uživatelé mohou těžit z registrace. Pokud hledáte předplatné, jejich sesterské stránky Shutterstock mohou být pro vaše potřeby vhodnější.

tlačítko k registraci na Bigstock

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

fotobanka.cz
Logo