Depositphotos slevový kupón – 5 stažení zdarma + 25% sleva – promo kód 2020

S tolika skvělými fotobankami, které splňují potřeby většiny uživatelů, se může zdát nemožné prozkoumat všechny možnosti a najít tu pravou pro vaše potřeby.  Ale pokud jste dosud neprozkoumali Depositphotos, určite si najděte čas: tato agentura má velmi výhodné ceny, několik unikátních funkcí a snadno použitelnou funkcionalitu, která vám pomůže rychle získat fotografie, které potřebujete. A navíc můžete vyzkoušet nabídku s naším bezkonkurenčním kupónem Depositphotos!

Nabídka: Získejte 5 fotografií ZDARMA + 25% SLEVU na první nákup

Jedná se o exkluzivní nabídku od Depositphotos, právě pro vás. Zaregistrujte se pomocí služby Depositphotos a získejte 5 bezplatných kvalitních obrázků v jakékoli velikosti (až do HD)! Jednoduše dokončete registrační proces a ve vašem účtu bude automaticky k dispozici 5 bezplatných obrázků ke stažení.

Získejte 25% slevu na předplatné a stahování na vyžádání v Depositphotos! Nabídka platí na vše na Depositphotos, jak pro nové, tak pro všechny ...

Začněte s naším slevovým kupónem Depositphotos

Depositphotos slevový kupón - 5 stažení zdarma + [coupon_discount] sleva - promo kód 2020 2

Chcete-li získat přístup k naší jedinečné nabídce slev Depositphotos, nebudete si muset zapisovat nebo pamatovat žádné dlouhé kódy. Jediné, co musíte udělat, je navštívit vstupní stránku, která se otevře ve vašem prohlížeči. Odtamtud můžete získat svých 5 obrázků zdarma a 25% slevu jen za pár kliknutí.

Jakmile jste na vstupní stránce Depositphotos, klikněte na modré tlačítko v pravém horním rohu obrazovky na “Register an Account“. Až tak učiníte, budete vyzváni k zadání uživatelského jména a e-mailové adresy. Nebojte se, z našich zkušeností Depositphotos neposílá uživatelům mnoho spamových e-mailů ani propagačních materiálů, takže zadávání e-mailů a vytváření účtu je bez rizika a problémů.

Po zadání přihlašovacích informací je dalším krokem při registraci zadání osobních a fakturačních údajů, jako je celé jméno, adresa a údaje o kreditní kartě. Tato fotobanka je v činnosti od roku 2009 a od té doby si udržuje dobrou reputaci jako velmi seriózní a spolehlivá společnost v oboru. S touto nabídkou vám NEBUDE účtováno 5 počátečních stažení fotografií, takže není důvod se obávat při poskytování soukromých informací. Můžete se však rozhodnout, že tyto podrobnosti neodešlete okamžitě, a to jednoduše klepnutím na možnost “skip for now” ve spodní části obrazovky.

Jakmile dokončíte registraci nebo ji přeskočíte, budete přesměrováni na svoji profilovou stránku na webu Depositphotos, do části kde spravujete svůj účet, včetně nákupů, stahování a další. Uvidíte uvítací zprávu a všechny důležité informace uvedené ve velmi jednoduchém rozhraní. Vpravo v horní části obrazovky uvidíte mřížku s příslušnými informacemi, která obsahuje počet dostupných stažení a která uvádí, že máte k dispozici 5 stažení jednorázově, zcela zdarma.

Depositphotos slevový kupón - 5 stažení zdarma + [coupon_discount] sleva - promo kód 2020 3

Je to tak jednoduché. Jen na pár kliknutí a objevili jste sílu Depositphotos zcela zdarma. Těchto pět bezplatných snímků zůstane ve vašem účtu až po dobu jednoho roku, takže můžete některé využít ihned a prozkoumávat stránky tak dlouho, jak budete chtít, než použijete zbývající stažené snímky. Nyní, když máte pět bezplatných stažení se můžete podívat jak je využít pro stažení vysoce kvalitních profesionálních komerčně licencovaných snímků ze stránek.

Použití vašich bezplatných fotografií Depositphotos 

Z domovské stránky se jednoduše dostanete do knihovny fotobanky, kde můžete začít používat váš bezplatný kupón Depositphotos ke stažení krásných snímků.

Depositphotos slevový kupón - 5 stažení zdarma + [coupon_discount] sleva - promo kód 2020 4

Chcete-li začít prohlížet miliony obrázků v rozsáhlé knihovně Depositphotos, stačí využít vyhledávacího panelu v levém horním rohu domovské obrazovky uživatele zadáním jednoduchého dotazu pro požadovaný druh obrázku. Například vyhledejte “jablko”. Po vyhledávaní uvidíte spoustu výsledků, které se vám velmi rychle zobrazí, a díky dalším funkcím Depositphotos můžete tyto výsledky omezit přesně na to, co potřebujete.

V levém horním rohu výsledků vyhledávání uvidíte čtyři různé způsoby řazení vašich obrázků “jablka”. Ve výchozím nastavení jsou obrázky seřazeny podle “nejlepší shody” a můžete vidět, že jablka v horní části stránky jsou poměrně základní a pravděpodobně snadno použitelné v mnoha projektech. Můžete také třídit snímky podle “Nejlepšího prodeje”, abyste zjistili, co je populární, “Nejnovějších”, kde najděte nejnovější fotografie knihovny nebo “Neobjevené”, abyste našli fotografie jablka, které jsou méně stahovány.

Depositphotos slevový kupón - 5 stažení zdarma + [coupon_discount] sleva - promo kód 2020 5

Na pravé straně vyhledávacího panelu se zobrazí ikona posuvných přepínačů a kliknutím zde můžete přizpůsobit výsledky vyhledávání ještě víc. Můžete si vybrat věci, jako je velikost obrázku a barevné schéma, orientace a použití. Kromě toho můžete omezit výsledky vyhledávání vyloučením určitých klíčových slov a dokonce i vyhledat sbírku podle jména přispěvovatele. Většina jejich vyhledávacích funkcí je jednoduchá, snadno použitelná a všechny přispívají k jedné věci: knihovnu lze snadno prohlížet a jednoduše vyhledat perfektní fotografie.

Poté, co jste nalezli požadované fotky, je snadné využít jejich bezplatné stažení. Stačí kliknout na požadovaný obrázek a uvidíte různé možnosti pro velikost a rozlišení obrázku. Zjistíte, že jakákoli velikost, kterou vyberete, se rovná 1 stažení, což znamená, že vašich 5 volných stažení získaných pomocí našeho kupónu Depositphotos vám umožní získat 5 fotografií v libovolném rozlišení, které potřebujete. Stačí vybrat požadovanou velikost a kliknout na tlačítko “stáhnout obrázek”. Jedno z vašich bezplatných stahování bude odečteno za okamžitě staženou vysoce kvalitní fotku.

Depositphotos slevový kupón - 5 stažení zdarma + [coupon_discount] sleva - promo kód 2020 6

Máte-li jakékoli dotazy ohledně získaní svých bezplatných kreditů, dejte nám vědět v komentářích. Pro většinu uživatelů je proces velmi jednoduchý a umožňuje bez problémů získat přístup k 5 bezplatným fotkám.

Získejte 25% slevu z vašeho prvního nákupu pomocí našeho kupónu Depositphotos

Na všechny skvělé fotografie v knihovně Depositphotos můžete ihned využít těchto pět bezplatných stažení. Ale je to jen polovina toho co můžete získat, díky našem exkluzivnímu kupónu Depositphotos! Tato nabídka vám pomůže prozkoumat Depositphotos a pokud se po prozkoumání nabídky rozhodnete, že tato fotobanka bude pro vás vhodná, kupón, který jste získali, vám slevní i váš první nákup u Depositphotos a to až o 25%.

Získejte 25% slevu na předplatné a stahování na vyžádání v Depositphotos! Nabídka platí na vše na Depositphotos, jak pro nové, tak pro všechny ...

Tato 25% sleva se vztahuje na balíčky pro jednorázovou objednávku i na předplatné (s výjimkou nového Flexibilního plánu), takže pokud potřebujete více fotografií, zvažte možnost výběru předplatného. Ať už chcete získat více fotografií s předplatným, nebo budete potřebovat jen pár fotografií s kreditem, můžete si zakoupit libovolnou možnost z hlavní stránky webu. Stačí kliknout na tlačítko “Naše plány a ceny” buď v uvítací zprávě, nebo v pravém horním rohu obrazovky kde uvidíte všechny cenové možnosti, které vám jasně ukazují 25% slevu.

Depositphotos slevový kupón - 5 stažení zdarma + [coupon_discount] sleva - promo kód 2020 8

Ještě více dobrých zpráv! Náš speciální kupón Depositphotos s 25% slevou se vztahuje také na video soubory, takže pokud potřebujete i videa pro video produkci, můžete ušetřit peníze i tam!

Depositphotos slevový kupón - 5 stažení zdarma + [coupon_discount] sleva - promo kód 2020 9Kolik ušetříte s 25% slevovým kupónem?

Pokud máte zájem o získání nejlepší nabídky můžete na Depositphotos, začít s naším 25% slevovým kupónem. Zde najdete kolik peněz můžete ušetřit s různými možnostmi nákupu.

V závislosti na tom, kolik stažení potřebujete, má Depositphotos několik stahovacích balíčků pro jednorázový nákup v různých cenových relacích a náš kupón vám pomůže ušetřit. Bez slevy získáte 10 obrázků za 42,00 dolarů, což je 4,20 dolarů za obrázek: Se SLEVOU, vás 10 obrázků bude stát jen 35,70 dolarů nebo 3,57 dolarů za obrázek. Pokud chcete mít největší stahovací balíček, bez slevy zaplatíte 254 dolarů za 100 snímků což je 2,54 dolarů za obrázek: Se SLEVOU zaplatíte 215,90 dolarů což je 2,15 dolarů za obrázek.

V případě, že chcete získat absolutně nejnižší cenu za obrázek, je pro vás nejlepší volbou předplatné. Nejlevnější měsíční předplatné je dostupné jen za 50,15 dolarů za 75 snímků na měsíc s naším slevovým kódem, který sníží cenu na 0,66 dolaru za obrázek. Chcete-li nejvyšší měsíční balíček s největšími úsporami, můžete za měsíc získat 750 obrázků za 143,65 dolarů tzn. 0,19 dolaru za obrázek.

Získejte 25% slevu na předplatné a stahování na vyžádání v Depositphotos! Nabídka platí na vše na Depositphotos, jak pro nové, tak pro všechny ...

Podívejte se na video, jak tuto slevu uplatnit

Vytvořili jsme rychlý video návod, který vám ukáže, jak můžete tuto slevu uplatnit a získat tak zdarma obrázky z Depositphotos.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Závěrem o Depositphotos a jejich fotografiích zdarma

Depositphotos slevový kupón - 5 stažení zdarma + [coupon_discount] sleva - promo kód 2020 11Depositphotos toho udělal hodně a má díky tomu velkou přidanou hodnotu a snadné navigační rozhraní. Tuto fotobanku určitě doporučujeme každému, kdo hledá vysoce kvalitní fotografie za dobrou cenu. A pokud jste čekali na ten správný čas k vyzkoušení fotobanky, naše exkluzivní nabídka Depositphotos kupónu znamená, že teď je ten čas.

Navštivte naši hlavní stránku Depositphotos a získejte své obrázky zdarma a k tomu 25% slevu!

Renata
Renata

Zajišťuje koordinaci překladů a kontrolu obsahu jednotlivých článků o fotobankách. Zodpoví vaše dotazy pokud čemukoliv nerozumíte nebo potřebujete podrobněji vysvětlit.

Rádi se dovíme, co si o tom myslíte vy.

Leave a reply

fotobanka.cz
Logo