Photocase kupón – 5 kreditů zdarma + 10% sleva

Berlínská agentura Photocase nabízí knihovnu obrázků odlišných od toho, co vidíte u jiných agentur. Přírodnější, autentičtější a realistický život. Máme k dispozici exkluzivní slevový Photocase kupón. Podívejte se na naši Photocase recenzi zde nebo jen klikněte zde, abyste získali 10% slevu.

Photocase slevový kupón

Nabídka: 5 kreditů ZDARMA + 10% SLEVA na váš první nákup

Získejte 5 kreditů ZDARMA a 10% SLEVU na první nákup u Photocase.

Získejte 5 kreditů zdarma a 10% slevu při prvním nákupu u Photocase.

Photocase kupón – 5 kreditů zdarma + 10% sleva 3Photocase je mimořádným hráčem v oblasti fotobank: jejich obrazková knihovna je poměrně malá současně s 300 000 snímky. Zaměřují se však na jedinečnější typy obrázků, které jsou odlišné tomu, co byste očekávali v konkurenčním boji.

Její německá domovská základna jim pomáhá lépe pochopit evropské potřeby. To se hodí pro firemní zákazníky, kteří nemají možnost platit kreditní kartou přes PayPal: Photocase přijímá platby prostřednictvím inkasa a má možnost fakturace. Využijte Photocase kupón a získejte zdarma 5 kreditů, které můžete použít ke stažení obrázků.

Photocase: Zdroj atypických fotografií

Photocase kupón – 5 kreditů zdarma + 10% sleva 4

Photocase je internetová fotobanka, která nabízí ručně vybírané fotografie pro lidi, kteří hledají atypické fotografie. S velmi cílenými fotografiemi, obsahuje přirozené, moderní a umělecké fotky od obrovského počtu přispěvovatelů. V současné době má ve své knihovně více než 300 000 fotek, pro redaktory, blogery a další členy tvůrčí komunity. Webové stránky obsahují fotografie s moderním vzhledem za ceny, které odpovídají jakémukoli rozpočtu.

Společnost Photocase, byla založena v roce 2001, má více než 50 000 uživatelů, kteří sdílejí vášeň pro inspirujíci fotografie. Mezi její zákazníky patří někteří z největších vydavatelů, blogerů, designových a reklamních agentur v Německu. Obrovskému množství grafických designérů na volné noze a redaktorů, je zavázána poskytovat ochranu autorských práv, a to jak kupujícím, tak i prodejcům.

Jak funguje Photocase?

Photocase kupón – 5 kreditů zdarma + 10% sleva 5

Photocase poskytuje licence k fotografiím zakoupeným uživateli, aby je ochránila před zákony o autorských právech. Umožňuje uživatelům používat fotografie ke svým projektům bez omezení. Nicméně, na rozdíl od jiných webových stránek, které jsou na internetu, nabízí více jedinečných fotografií s vyšší kvalitou. Webová stránka se pyšní výhradním výběrem fotografií, aby uživatelům ulehčili práci.

Tato fotobanka vždy vyhledávala něco neobyčejného. Výslovně to uvádí a připomíná i přispěvatelům při přidávaní fotografií. Photocase nabízí jiný styl fotografií jako alternativu k typickým fotografiím, protože věří v kvalitu nad kvantitu. Jednoduše upřednostňuje fotky s charakterem.

Jak nakoupit fotky u Photocase?

Photocase kupón – 5 kreditů zdarma + 10% sleva 6  

Uživatelé obvykle nakupují fotografie podle svých kreativních potřeb. Tyto fotografie mohou využívat na letáky, brožury, webové stránky nebo blogy. Ať jsou jejich potřeby jakékoliv, Photocase je může naplnit. Webové stránky umožňují uživatelům nakupovat fotografie pomocí kreditů nebo hotovosti. Pro uživatele, kteří potřebují pouze jednu fotografii, je k dispozici tlačítko okamžitého nákupu bez požadované registrace. Ti, kteří potřebují více fotografií, mohou využívat kredity s předplacenými účty.

Jednoduše klikněte na “Download Photo”, jakmile najdete požadovanou fotografii. Pak zvolte způsob platby, který vám vyhovuje. Chcete-li fotografii okamžitě koupit, stačí kliknout na tlačítko “Instant Buy”, které se nachází na pravé straně detailu fotky. Pokud si přejete stahovat pomocí kreditů, navštivte obchod s fotografiemi a vyberte si velikost balíčku, který vyhovuje vašim potřebám.

Nabízí Photocase předplatné?

Stejně jako jiné fotobanky nabízí společnost Photocase i předplatné. Aktuální možnosti předplatného začíná na 5 kreditech denně po dobu jednoho měsíce. Všechny plány předplatného vyžadují minimální dobu 3 měsíce. Předplatné zůstanou aktivní až do jejich zrušení. Poplatky se automaticky účtují každý měsíc zvoleným způsobem platby. Předplatné by měly být zrušeny před začátkem dalšího období.

Kolik stojí fotografie?

Photocase kupón – 5 kreditů zdarma + 10% sleva 7

Photocase nabízí fotografie v různých cenách, v závislosti na jejich velikosti. Další možnosti a kredity mohou také ovlivnit cenu. Ceny začínají na 13,00 € za fotografii. Pokud jde o kredity, čím více nakupujete, tím více ušetříte.

 • Malý kreditní balíček obsahuje 5 kreditů za 13 euro (336 Kč). Je to nejlepší velikost pro malé a digitální formáty.
 • Střední kreditový balíček obsahuje 10 kreditů za 25 euro (646 Kč). Je lepší pro větší digitální a tiskové projekty.
 • SUPER-LARGE. Velmi velký – je nejlepší volba pro velké a tištěné projekty. Za pouhých 38 euro (982 Kč) mohou uživatelé využít až 15 kreditů.

Jak získat Photocase kupón

Přestože je cena fotografií dostupná, uživatelé si mohou užívat slevy pomocí kupónových kódů. Chcete-li získat slevu, postupujte podle pokynů krok za krokem.

 • Klikněte zde pro získání kupónového kódu.
 • Otevře se nová karta pro vytvoření účtu Photocase.
 • Vyplňte požadované informace (e-mail, uživatelské jméno a heslo).
 • Zaškrtněte políčko “I have read and agree to the terms of use”.
 • Potvrďte, že nejste robot, zaškrtnutím políčka níže.
 • Klikněte na registraci.
 • Můžete se také přihlásit přes Twitter, Facebook a Google +.
 • K vašemu účtu budou automaticky přidáno 5 kreditů a 10% sleva.

Co jsou rozšířené licence?

Photocase kupón – 5 kreditů zdarma + 10% sleva 8

Vedle standardní licence nabízí Photocase rozšířené licence. Mezi ně patří Omit Copyright License, Unlimited Production Run a Merchandising License.

 • Licence bez citace (Omit Copyright License). Uživatelé obvykle musí citovat fotografa a zdroj fotografie. S touto licencí nemusíte uvádět zdroje.
 • Neomezená výroba (Unlimited Production Run). Obvykle se fotografie mohou používat jen několikrát, jak je uvedeno v podmínkách smlouvy. Uživatelé, kteří potřebují vytvořit více než 25 000 kopií pro projekt, musí zakoupit tento typ licence.
 • Licence pro další prodej (Merchandising License). Pokud uživatelé použijí fotografii na projekty k dalšímu prodeji, musí zakoupit tuto možnost. Nezahrnuje však úpravy.

Závěrem

Photocase je zajímavá alternativa fotobanky pro lidi, kteří hledají moderní fotografie podle svých rozpočtů. S možnostmi jako okamžitý nákup, stahování za kredity a s předplatným, uživatelé jistě naleznou inspiraci z knihovny unikátních ručně vybíraných snímků. Funguje to podobně jako u jiných fotobank s výjimkou, že se zabývá pouze výjimečnými uměleckými díly.

Webové stránky nabízejí fotografie ve standardních a rozšířených licencích. Standardní licence se vztahují na všechny fotografie v knihovně, zatímco rozšířené licence můžete získat za příplatek. Cílem je poskytnout krásné a kvalitní snímky pro různé projekty. Jednoduše, Photocase se pyšní přední vyváženou fotografickou agenturou s moderními, autentickými fotografiemi, které se hodí pro každého tvůrce a jeho rozpočet.

Bastografie / photocase.com

Renata
Renata

Zajišťuje koordinaci překladů a kontrolu obsahu jednotlivých článků o fotobankách. Zodpoví vaše dotazy pokud čemukoliv nerozumíte nebo potřebujete podrobněji vysvětlit.

Rádi se dovíme, co si o tom myslíte vy.

Leave a reply

fotobanka.cz
Logo