8 pozitivních vizuálních nápadů pro komunikaci a inspiraci v časech koronaviru

Pandemie koronaviru – známá také jako COVID-19 – má většinu světa v různých stupních karantény a preventivní izolace. Některé regiony jsou postiženy více než jiné, ale globální společnost podrobně sleduje zprávy o propuknutí choroby.

Takové zprávy mohou vést k úzkosti a nervozitě a omezení nepomůže obecné náladě. Při zodpovědné a ohleduplné komunikaci je nutností nepřilévat oleje do ohně úzkosti a smutku, jako kreativní / majitel firmy si můžete zvolit způsob komunikace.

Místo toho se můžete rozhodnout vysílat pozitivní vibrace a pomoci publiku cítit se lépe a soustředit se na dobré věci, které jim pomohou zůstat v bezpečí a spokojenosti. Tato velmi vítaná úleva může také přinést lepší výsledky z obchodního hlediska.

Abychom vám pomohli v této misi, zde vám během pandemie COVID-19 představíme 8 nápadů na podporu vašich vizuálů.

Pokud ilustrujete pandemii po lékařské vizualizaci, přejděte k našemu průvodci nejlepšími lékařskými fotografiemi, najdete tam vše, co potřebujete!
Pokud váš rozpočet bojuje o přežití, podívejte se na náš seznam korona-help plný bezplatných zdrojů pro firmy během omezení.

#1. Domov je tam, kde je srdce

Mezi prací nebo školou, nakupováním, provozováním schůzek, chozením do tělocvičny, setkáním se s přáteli na drink, pečováním o rodiče a mnoha dalšími, trávíme spoustu našeho dne venku.

máma hrající si s holčičkou

Copryright mashiki / Photocase.com, all rights reserved

Být náhle omezen na pobyt doma můžezpůsobit, že se cítíte omezení a může přinést myšlenku „drží mě tady“. Ale můžete všem připomenout, že to vůbec není špatná věc!

Tato karanténa je perfektní šancí ocenit jedno místo na světě, které můžeme efektivně nazvat naším: náš domov.

kočka v náručí majitele

Copyright Romina Schwenker / Photocase.com, all rights reserved

Přemýšlejte o všem, co máte rádi, co je zde ukotveno a nikdy nemáte dost času na to, abyste si to mohli užít: vaši rodinu, domácí mazlíčky, útulný koutek pro čtení … Komfort a láska, kterou jste doma obklopeni, jsou jedinečné, rozhodně není nic špatného na tom se tím vším nechat zahřát!

žena v posteli s knihou a káva

Copyright SianStock / Photocase.com

#2. Týmová práce pro vítězství

Nikdy nepodceňujte schopnost, kterou jsme jako druh v těžkých dobách vždy měli a to je dostat ze sebe to nejlepší! Jednou z nejjasnějších stránek této globální situace jsou naše přirozené sklony k jednotě.

Muži tahají lano

Copyright real-enrico / Photocase.com, all rights reserved

Po celém světě se lidé scházejí, aby bojovali proti společnému nepříteli. Silní udělali krok zpět a zůstali doma v naději, že budou chránit ohrožené osoby. Všichni otevřou svá okna a spojí své hlasy v písni, aby si navzájem připomněli, že jsou spolu.

Komunita je velmi aktivní, a to je něco, co stojí za to využít.

papíroví abstraktní muži

Copyright complize / Photocase.com, all rights reserved

#3. Socialní-jízda technologie

Hodně se diskutovalo o tom, jak nás technologický vývoj stále více a více distancuje od naší podstaty jako lidí a mění nás v bytosti, které ovlivňuje stroj.

děti videohovory s babičkou

Copyright davidpereiras / Photocase.com, all rights reserved

Tato pandemie však ukazuje, jak se nám daří dělat přesný opak pomocí všech dostupných technologií (zejména internetu a softwarových nástrojů), abychom se cítili prakticky propojeni, zatímco fyzické, sociální distancování se stává nezbytností.

těhotná žena s chytrým telefonem

Copyright Eva Blanco Fotografia. / Photocase.com, all rights reserved

Videohovory, rychlé zasílání zpráv, platformy sociálních médií, se staly skvělým spojencem, který nás udržoval v kontaktu s těmi, které milujeme, a všichni se cítili doprovázeni.

#4. Domov = Životní operační středisko

Stejně tak cenné jako komunikační technologie, jsou i aplikace technologií pro provádění každodenních životních úkolů z domova, jsou skutečnými záchranáři života v časech, jako je tento.

Muž na podlaze s notebookem pohovka se psem

Copyright Vadim Brown / Photocase.com, all rights reserved

Lidé z mnoha různých oborů dokázali pokračovat v práci z domova. Běžné věci, jako je nákup potravin nebo placení účtů, stejně jako ty mimořádné, jako je lékařská prohlídka, lze vyřídit nebo vyžádat pomocí několika kliknutí na našich telefonech, a to vše zcela z pohodlí našeho domova.

žena módní návrhářka

Copyright Criene / Photocase.com, all rights reserved

Omezení nezabránilo světu v otáčení se a ani v životě lidí, a to je určitě něco, co chcete, aby si vaše publikum pamatovalo!

#5. Hodně potřebný čas pro sebe

Zjistili jsme, že je toho hodně, co můžete dělat z domova … ale máte také vzácnou šanci nedělat vůbec nic.

mladá žena při pohledu přes okno s šálkem kávy

Copyright Lissy74 / Photocase.com, all rights reserved

Karanténa a izolace vytvářejí ideální scénář, abyste se mohli soustředit na zpomalení, uvolnění a uvolnění stresu a trávení času sami se sebou.

mladá žena sleduje notebook v posteli ve tmě

Copyright Vapi / Photocase.com, all rights reserved

Čtení té knihy, která ležela na stole měsíce. Užívání si perličkové koupele bez jediného náznaku spěchu. Chystáte se do té skvělé série Netflix, kterou jste nikdy nedokončili. Přetrvávat doslova v ničem.

žena cvičí jógu doma

Copyright SianStock / Photocase.com, all rights reserved

Sladkost života lze nalézt také v těchto okamžicích.

#6. Ocenění nezbytného personálu

Dalším velkým pozitivním majákem v tomto moři nejistoty je to, jak všichni projevují svou chválu a vděčnost těm, kteří se o nás starají.

africký lékař v červeném oblečení - ruce k srdci

Copyright Gelpi / Photocase.com, all rights reserved

Lékaři, zdravotní sestry, technici, zdravotníci, hasiči, ale také policejní a armádní síly, poskytovatelé potravin a základních předmětů, všichni, kteří se vystavují, aby chránili ostatní.

zdravotní sestra latexové rukavice pletené červené srdce

Copyright ndanko / Photocase.com, all rights reserved

Zaslouží si veškeré uznání, které dostávají dnes a každý den. Je skvělé vidět, jak je přijímají.

#7. Země dýchá

Mnoho fotožurnalistů a občanů proměněných v dokumentaristy si všimlo jasného a ohromujícího dopadu, které má na životní prostředí méně lidí a méně lidské činnosti.

Krajina pohled shora cesta lesy město

Copyright derProjektor / Photocase.com, all rights reserved

Benátské kanály se znovu zaleskly a byly na nich vidět labutě. Hloučky jelenů byly opatrně zachyceny při procházce ulicí USA, intenzivně znečištěné městské oblohy se začaly čistit.

ruka držící skleněnou kouli s odrazem krajiny

Copyright nanihta / Photocase.com, all rights reserved

Země si od nás dává přestávku a používá ji k uzdravení. Je to hmatatelné ponaučení, které jsme se měli naučit, a také krásně inspirativní okamžik, kterého jsme svědky.

ovce na ulici

Copyright christina kohnen / Photocase.com, all rights reserved

#8. Sladká oslava

“Co bude první, co uděláš, až bude po všem?” – Víme, že jste se na tuto otázku zeptali a odpověděli si alespoň jednou za poslední dny. Je to jedna z věcí, která většinou přijde na mysl každého, zatímco čekáme na ukončení pandemie.

přátelé radost venkovní grilování

Copyright davidpereiras / Photocase.com, all rights reserved

A je to mocné duchovní povzbuzení, který posuzujeme. Plány, kdy už budeme bez omezení a kam půjdeme, pomáhají udržovat veselé myšlení a naději.

přátelé při chůzi po pláži

Copyright manupadilla / Photocase.com, all rights reserved

Grilování s celou vaší rodinou a přáteli? Celodenní nákupy? Túra do nejvyššího bodu ve vašem regionu? Na co si vzpomeneš. Obrázky, které inspirují nejkrásnější projekce na konci pandemie, jsou nutností.

Muž s dalekohledem a turistika na louce

Copyright Jo3rch / Photocase.com, all rights reserved

Bonus: Kde najít úžasnou, pozitivní fotografii

Nyní jste viděli náš seznam nápadů, pojďme krátce hovořit o tom, kde získat obrázky z fotobank k vytvoření skvělých vizuálů, které zvyšují celkovou náladu.

Doporučujeme seznam s více než 20 nejlepšími fotobankovými weby, z nichž všechny jsou spolehlivé a s obrovskými sbírkami, ze kterých si můžete vybrat.

logo photocaseExistuje však jedna fotobanka, kde nemusíte hledat dlouho, abyste našli fotografické drahokamy připravené splnit vaši kreativní vizi, a to je Photocase: německá fotografická agentura, která vyniká v jedinečných, uměleckých a netradičních fotkách.

Ve Photocase můžete surfovat po stovkách a stovkách nepředvídatelných, zábavných a vysoce kvalitních fotografií, které přinášejí realitu a lidskost na fotce.

Právě jste získali ochutnávku jejich knihovny, protože všechny obrázky, které doprovázejí tento článek, pocházejí z Photocase!

Inspirujte se a inspirujte ostatní pozitivním zobrazením

Nezapomeňte, že v časech, které jsou tak složité, vám bude nabídnuta možnost, jak vytvořit rámec vaší komunikace, marketingu a vizuálů obecně.

Věříme, že temné stránky příběhu a všechny nevýhody pandemie a následné karantény zasahují více než dost lidí.

Jít na světlou stránku je vítanou úlevou pro vaše publikum, a velkou příležitostí pro vaši značku.

Doufáme, že vás těchto 8 nápadů inspiruje k tvorbě a pomůže inspirovat ostatní prostřednictvím vašeho obsahu. A rádi bychom viděli vaše pozitivní návrhy!

Renata
Renata

Zajišťuje koordinaci překladů a kontrolu obsahu jednotlivých článků o fotobankách. Zodpoví vaše dotazy pokud čemukoliv nerozumíte nebo potřebujete podrobněji vysvětlit.

Rádi se dovíme, co si o tom myslíte vy.

Leave a reply

fotobanka.cz
Logo