Doma, ale ne přilepení! Korona virus-pomocný seznam free fotek a zdrojů zdarma

Pandemie Koronaviru a následné uzavření po celém světě nás všechny drží uvnitř i mimo naše pracoviště. Ale být doma nemusí znamenat, že jste uvěznění doma!

Podívejte se na to z lepší stránky: kdy budete mít tolik volného času na sezení a sestavení úžasných grafických návrhů bez rozptýlení? Kdy budete mít dny na to, abyste se zavázali k online seminářům a tutoriálům k upgradu vašich dovedností?

Chápeme, že to zasahuje globální ekonomiku, a také vaše podnikání. Mnoho společností tomu také rozumí a jsou ochotny poskytnout pomoc – a kreativní – ruku, s bezplatnými zdroji.

Zde shromažďujeme nejlepší fotky zdarma, bezplatné zkušební verze, předplatná zdarma a další z oboru fotografování a grafického designu, abychom mohli využít a to co nejlépe toto uzavření.

Podívejte se na ně!

Obrázky zdarma od fotobank

Několik nejlepších webů s fotografiemi zahájilo výběr bezplatných obrázků – s tématem COVID-19 – abyste mohli pokračovat v komunikaci, publikování a propagaci se svými zákazníky a čtenáři, aniž byste opustili domov a aniž byste utratili korunu!

Snimek obrazovky - COVID-19, Stock Photo Secrets

Stock Photo Secrets Corona-Help: Obrázky zdarma!

Doma, ale ne přilepení! Korona virus-pomocný seznam free fotek a zdrojů zdarma 24Tým v Stock Photo Secrets Shop nabízí výběr fotek zdarma na téma koronavirus-related images, které můžete použít ve svých vizuálech, aniž byste cokoli platili.

Rádi pomůžeme kreativcům a majitelům firem, zejména těm, kteří mají v současné době omezené rozpočty a snaží se udržovat komunikaci se zákazníky, marketing a jejich podnikání držet nad vodou. A doufáme, že tyto obrázky zdarma udělají své!

Abyste k nim měli přístup, stačí se ve Stock Photo Sectrets zdarma zaregistrovat a můžete tyto soubory stáhnout zdarma.

Získejte 10 obrázků koronaviru zdarma právě teď

Doma, ale ne přilepení! Korona virus-pomocný seznam free fotek a zdrojů zdarma 25

Shutterstock Free fotky koronavirus

Shutterstock logoFotobankový giant Shutterstock spustil sbírku s více než 40 obrázků zdarma pro firmy, které pokrývají všechny druhy populárních témat, aby pokračovaly v podpoře firem prostřednictvím různých kanálů. Stahování svazků je povoleno a můžete také vybrat jednotlivé obrázky.

Získej hned od Shutterstock fotky Coronaviru zdarma

Doma, ale ne přilepení! Korona virus-pomocný seznam free fotek a zdrojů zdarma 26

Plus, vydali celý seznam zdrojů COVID-19 plný bezplatných obrázků, záběrů a témat, jako je epidemie Coronavirus, práce z domova a sociální distancování. Plus bezplatné virtuální pozadí pro rozveselení videokonferencí, cenné poznatky a tipy, jak z vašeho nového pracovního prostředí využít to nejlepší, a další řešení komunikace o pandemii COVID-19.

Stáhněte si soubory Shutterstock Covid-19 zdarma

Shutterstock přemýšlel o všem a jsou skutečně odhodláni vám v této době pomoci. Takže využijte jejich podpory!

Jediné, co musíte udělat, je zaregistrovat se zdarma na jejich webových stránkách pro přístup k tomuto a dalším free fotografiím.

Pokud vám chybí obrázky, pamatujte, že je můžete získat pomocí zkušební verze Shutterstock s až 10 stažením obrázků zdarma na jeden měsíc!

A pokud si chcete koupit obrázky za super nízkou cenu, využijte náš speciální kupón Shutterstock s až 25% slevou!

iStock-koronavirus

iStock fotky zdarma na téma koronavirus

Logo iStockRenomovaná fotografická agentura iStock připravila kurátorskou sbírku s téměř 70 obrázky zdarma o pandemii Coronavirus a vším, co s sebou nese: sociální distancování, práce z domova, hygienické návyky, lékařské vybavení a další.

Můžete si stáhnout všechny obrázky najednou nebo jednotlivě, jak uznáte za vhodné. Velmi cenné řešení, jak udržet návrhy a vizuální prvky i v těchto těžkých dobách.

Jdi na iStock Free kolekci COVID-19

Chcete-li získat přístup zdarma k fotografiím Coronavirus, stačí se bezplatně zaregistrovat na jejich webových stránkách.

Chcete-li získat co nejlevnější obrázky ve vysoké kvalitě, použijte náš speciální propagační kód iStock s až 15% slevou!

Adobe Stock zkušební verze zdarma: Až 40 obrázků zdarma

Adobe StockAdobe Stock logo má dobrý zdroj k získání profesionálních sériových fotografií bez nákladů, které můžete určitě využít v obdobích, jako je toto, kde musíte snížit své náklady. Zkušební verze Adobe Stock vám poskytuje až 40 bezplatných stažení obrázků po dobu 30 dní a můžete je použít k získání skvělých obrázků, ať už se jedná o Coronavirus nebo ne, k použití ve vaší grafice.

Zdrama 5 kreditů Photocase na fotky + 10% sleva

logo PhotocaseNepředvídatelná fotografická agentura Photocase má pro vás speciální nabídku, která se velmi hodí, k ušetření peněz za fotobankové fotky. Poskytují vám 5 kreditů zdarma ke stažení obrázků, navíc k 10% slevě na váš nákup. Tyto volné kredity můžete použít podle svého uvážení k získání jakýchkoli fotografií z jejich knihovny.

Ideální a levné řešení, jak získat poutavé obrázky, které můžete použít při komunikaci se sociálními médii.

Získejte kód Photocase právě teď!

Doma, ale ne přilepení! Korona virus-pomocný seznam free fotek a zdrojů zdarma 27

Nouzový marketingový balíček PantherMedia

Doma, ale ne přilepení! Korona virus-pomocný seznam free fotek a zdrojů zdarma 28 Tradiční fotografická společnost PantherMedia je tu s velkou kreativní sadou pro bojující firmy. Jejich balíček nouzového marketingu zahrnuje bezplatné stahování obrázků, bezplatné srovnávání obrázků, pro 12měsíční, bezúročný platební plán pro velké nákupy, bezplatné firemní účty pro týmy a další. Jedná se o oboustranné řešení pro společnosti, které potřebují udržet svůj marketing a komunikaci v chodu, ale snaží se najít prostředky.

Chcete-li získat přístup k této sadě, musíte odeslat svou žádost. Agentura provede kontrolu vaší žádosti a v případě schválení vás kontaktuje e-mailem s údaji o účtu.

Požádejte o nouzový marketingový balíček PantherMedia

Nástroje grafického designu zdarma

Besides free content, you can find cool freebies regarding graphic design apps and other relevant resources to create visuals. 

Adobe Creative Cloud: Zdarma přístup na 2 měsíce

Doma, ale ne přilepení! Korona virus-pomocný seznam free fotek a zdrojů zdarma 29Kdo nemá rád úpravy fotografií pomocí Photoshopu nebo grafiky pomocí Illustratoru? Adobe Creative Cloud je nejoblíbenější aplikace pro úpravy obrázků a nyní vám umožňují přístup k celé své platformě – obvykle přístupné pouze pro členy – na dobu dvou měsíců, zcela zdarma.

Tato nabídka není nikde inzerována a funguje pouze pro ty, kteří mají aktivní členství. Je to způsob, jak si ušetřit nějaké peníze, zatímco budete nadále používat váš software pro editaci. 
Chcete-li odemknout tuto nabídku, musíte v zásadě zrušit své stávající předplatné s uvedením „je to příliš drahé“ jako důvod, a bude vám nabídnuta nabídka 60 dní vašeho plánu zdarma (na konci tohoto období bude fakturace pokračovat automaticky). Zde můžete vidět podrobný postup od Petapixela.

Získejte 2 měsíce Adobe Creative Cloud zdarma

Adobe Creative Cloud: bezplatný přístup z domova pro studenty

Doma, ale ne přilepení! Korona virus-pomocný seznam free fotek a zdrojů zdarma 29 Pro všechny studenty grafického designu, kteří využívají Adobe Creative Cloud ve školách, se platforma otevřela a poskytla jim bezplatný přístup k aplikacím z domu do 31. května 2020. Skvělá pomoc, když je většina kampusů kvůli pandemii uzavřena.

For this to be available to you, your school’s IT admin has to request access at Adobe’s page and let you know when your login is ready to be used to access the platform from your home. 

Aby to bylo k dispozici i pro vás, musí IT administrátor vaší školy požádat o přístup na stránce Adobe oznámí nám, kdy je vaše přihlášení připraveno k přístupu k této platformě z vašeho domova.

Získejte z domu přístup ke Creative Cloud pro studenty

Více bezplatných zdrojů pro kreativce a pracující z domu

Protože při stěhování vaší kanceláře do vašeho domova je toho tolik, na co nezapomenout, a protože čas doma lze využít k mnohem více než jen k práci, zde je více zdrojů, které stojí za to vědět.

Doma, ale ne přilepení! Korona virus-pomocný seznam free fotek a zdrojů zdarma 31

iStock Free Zoom pozadí

Doma, ale ne přilepení! Korona virus-pomocný seznam free fotek a zdrojů zdarma 32Chcete-li oživit vaše virtuální schůzky a zachránit si tvář nebo není-li vaše domácí kancelář ideální (a vaší domácí kanceláří můžeme mít na mysli váš obývací pokoj), iStock má na výběr video pozadí zdarma pro použití ve videokonferenční aplikaci Zoom.

Tento malý bonus prozradí, a je to perfektní způsob, jak přidat nějaký zábavný a a na pohled snadný prvek na vaše týmové schůzky.

Objevte zdarma iStock pozadí pro vaše videokonference

Doma, ale ne přilepení! Korona virus-pomocný seznam free fotek a zdrojů zdarma 33

Adobe Connect: 3 měsíce zdarma

Doma, ale ne přilepení! Korona virus-pomocný seznam free fotek a zdrojů zdarma 34Společnost Adobe nabízí 90denní bezplatnou zkušební dobu pro platformu Adobe Connect, její platformu pro videokonference. Zkušební verze zahrnuje až 25 účastníků, takže pokud jste se svým týmem začali vzdáleně spolupracovat, jedná se o velmi dobrou příležitost použít profesionální nástroj pro videohovory bez utrácení.

Začněte svou 90denní zkušební verzi zdarma s aplikací Adobe Connect

Poslední, ale o nic méně důležitý: my bychom dodali

Tým společnosti Stock Photo Secrets také chce udělat vše, co je v našich silách. Za tímto účelem jsme shromáždili naše nejlepší zdroje, abychom získali materiály a naučili se, jak dělat věci v grafickém designu během této pandemie:

NOVINKA: Zeptejte se nás na cokoli!
Pokud se po přečtení našeho skvělého obsahu stále potýkáte s čímkoli, co se týče stahování obrázků, licencování obrázků, nákupu od fotobank, úprav obrázků, používání obrázků atd. … pak se nás zeptejte přímo!

Jsme rádi, že se můžeme podělit o své znalosti a máme pro vás individuální konzultace, které vám pomohou překonat vše, co vám brání v produktivním využití vašeho pobytu doma!

Kontaktujte nás!

Doufáme, že tyto štědré a promyšlené nabídky splní své poslání a zmírní vaše starosti a pracovní zatížení během náročných dnů, kterými procházíme.

Šťastné designování, zůstaňte doma a zůstaňte v bezpečí!

Renata
Renata

Zajišťuje koordinaci překladů a kontrolu obsahu jednotlivých článků o fotobankách. Zodpoví vaše dotazy pokud čemukoliv nerozumíte nebo potřebujete podrobněji vysvětlit.

Rádi se dovíme, co si o tom myslíte vy.

Leave a reply

fotobanka.cz
Logo