Vzrušující fotografické trendy 2021

Je tu zbrusu nový rok a na objevení čekají svěží a čerstvé fotografické trendy.

Zde vám představujeme všechny foto trendy roku 2021, které musíte sledovat, jsou odhalené odborníky z nejlepších fotobankových stránek.

Sledujte seznam, následujících agentur a trendy přijdou!

A nezapomeňte si prohlédnout náš článek o fotografických trendech roku 2020, kde najdete vzájemné srovnání a vývoj vizuálních trendů!

Máte chuť na analýzu trendů? Nebo prostě chcete ještě lepší přehled o vizuálních trendech? Máme výroční zprávy obsahující 7 let! Podívejte se na ně:
Fotografické trendy 2014
Fotografické trendy 2015
Fotografické trendy 2016/2017
Fotografické trendy 2018
Photography Trends 2019

Shutterstock

wwww.shutterstock.com homepage

Po minulém roce, nás povzbudila pozitivita, originalita a odolnost projevená komunitou Shutterstock, což se odrazilo v jejich vyhledáváních. Letošní trendy se soustředily na individualitu, nedokonalost, autentičnost a únik – navzdory překážkám jsme byli nuceni se zorientovat a vzhledem k nejistotě, které jsme čelili, nebyl nedostatek kreativity a inovací. Tyto trendy, shromážděné z miliard vyhledávání klíčových slov našimi uživateli, položily základ pro obsah, který můžeme očekávat v kreativních výstupech, B2B a B2C marketingu v příštím roce.

Flo Lau, Creative Director at Shutterstock

Fotografování

V souladu s událostmi v roce 2020 existovala poptávka po začlenění a zastoupení, přičemž vzestupná byla vyhledávání jako nebinární (+ 2 300%) a autentičtí lidé (+ 133%).

Nezkreslená identita zahrnuje autentický portrét a plné spektrum krásy po celém světě.

Vzrušující fotografické trendy 2021 2

Zaměření se na vnitřní život a péči o sebe (+ 177%) přimělo mnoho lidí, aby v příštím roce posunuli zaměření směrem k jednoduchým životním potěšením.

Vzrušující fotografické trendy 2021 3

Grafika

Volně se prolínající inkoustové krajiny, jedinečné svého druhu

Vzrušující fotografické trendy 2021 4

Tie Dye vzory

Vzrušující fotografické trendy 2021 5

A kroucení, liniové portréty zobrazující surrealistické tváře, ukazují přijetí individuality – a nedokonalosti.

Vzrušující fotografické trendy 2021 6

Keywords such as pastel tie dye (+2,404%), alcohol ink (+381%), and face line art (+536%) are on the rise, as we see a surge of flaws, fantasy, and distinctive flair among textures, backgrounds, and illustrations.

Na vzestupu jsou klíčová slova, jako jsou pastelové barvy na tie dye (+ 2 404%), alkoholový inkoust (+ 381%) a obličejové linie (+ 536%), protože mezi texturami vidíme nárůst chyb, fantazie a výrazného vkusu, pozadí a ilustrace.

Záběry

Filmy mají jedinečnou schopnost vyvolat emoce.

The Sublime zaznamenal nárůst vyhledávání intenzivních a zastrašujících scén z přírody: od bouřlivé pláže (+ 480%) po duny (+ 394%) a horských scén (+ 1 396%).

Vzrušující fotografické trendy 2021 7

Excentrická animace poskytla tvůrcům obsahu nové způsoby, jak vyjádřit své nápady a přijmout hravější styly animace a pohybové grafiky, které jsou náladové (+ 13 572%) a zábavné. Tento trend poskytuje živý, energický a barevný výstup pro kreativce, kteří nevyžadují odbornou produkci a odvrací se od vážnosti roku 2020.

Vzrušující fotografické trendy 2021 8

Chcete-li lépe porozumět trendům ve stopáži, podívejte se na toto video:

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Bonus: Trend ke sledování

Po událostech z minulého roku jsou umělci na lovu Neprozkoumaného. Od biologické rozmanitosti pramenící z požárů a přírodních katastrof, do spuštění SpaceX v roce 2020, fascinace vesmírem, rozmachu jógy, meditace a nezmapovaných jevů našeho spojení mysli a těla.

Vzrušující fotografické trendy 2021 9

To je prozatím vše, ale zůstaňte s námi, protože vám v následujících dnech přineseme další fotografické a kreativní trendy!

Header image: Copyright by knallgrün/Photocase.com, all rights reserved.

Renata
Renata

Zajišťuje koordinaci překladů a kontrolu obsahu jednotlivých článků o fotobankách. Zodpoví vaše dotazy pokud čemukoliv nerozumíte nebo potřebujete podrobněji vysvětlit.

Rádi se dovíme, co si o tom myslíte vy.

Leave a reply

fotobanka.cz
Logo