Etnicky rozmanité fotky: 10 nejlepších agentur s různorodým obsahem

Není nic nového na tom, že žijeme v globálním společenství kde jsou rozmanité kultury, etnicity, životní volby atd. Rozmanitost v naší současné společnosti je jedním z aspektů, které veřejnost chválí a lépe se k nim přibližuje, takže příchod rozmanité fotografie fotobanek není překvapením a jsou jedním z nejlepších trendů na trhu.

Rozmanité obrázky uvolňují váš potenciál komunikovat s publikem přesným, hmatatelným způsobem a vytvářejí některé z nejlepších obrázků pro marketingovou a vizuální strategii obsahu.

Kde tedy najít tyto obrázky s rozmanitými národnostmi v profesionální kvalitě pro použití ve vašich návrzích? Zde jsme uvedli seznam nejlepších agentur pro fotografie, které nabízejí vysoce kvalitní obrázky s různorodým zaměřením. Prozkoumejte je!

Názor našeho odborníka: Důležitost rozmanitosti a začlenění

Rozmanitost a především inkluze se v posledním roce staly středem pozornosti, protože globální události opět vyvolaly na veřejných fórech a v médiích zásadní témata, jako jsou lidská práva, rasová nenávist a nerovnost. Po celém světě se rozvíjejí diskuse, protesty a osvětové akce jako kolektivní výzva k ukončení rasismu a prosazování inkluzivní společnosti.

Kromě toho sociální hnutí, která podněcují pozitivitu těla a obrazu, jsou stále více přitahována a ovlivňována společností a všechny životní etapy se nazývají inkluzivní a odrážejí to i vizuálně. Tento trend zaujímají velké značky, zejména v segmentech módy, sportu a krásy. Dalším rostoucím vizuálním tématem je téma moderního seniorského života: populační ročníky dosáhly vysokého věku a stejně jako v dospělosti znovu definují, jak seniorský život vypadá. A konečně, nebinární identity se společensky dostaly do popředí zájmu, přičemž genderfluidní osoby požadovaly a dosáhly větší viditelnosti.

V této souvislosti je zejména v obchodních obrázcích nutná silná a poctivá vizuální reprezentace rozmanitosti. Ženská fotografie se nyní také silně zaměřuje na dvojitou menšinu: melanované ženy (barevné ženy) v pracovní síle. Móda zvyšuje své zastoupení v modelkách větších velikostí a různých typů těla.  Moderní fotografie seniorů jsou o aktivním životním stylu a lidech narušujících stereotypy.

Hledání a používání různých obrázků ve vaší komunikaci – zejména u příspěvků na sociálních médiích – vás uvede do souladu s dobou, ve které žijeme, a pošle správnou zprávu vašemu publiku. 

Ivanna Attié - Stock Industry ExpertIvanna Attié - Stock Industry Expert
Když mluvíme o různorodých fotografiích, nemyslíme tím jen zahrnutí jednoho afroamerického modelu do skupinového záběru bělošských lidí, ani krutou fotografii bílého podnikatele vedle jeho bílé a šťastně vypadající sekretářky, a rozhodně nic blízkého černošské rodinné fotografii, která je stylizovaná podle hegemonické estetiky.
K řešení rozmanitosti ve vašich vizuálech v roce 2020 musíte použít snímky s autentickým a přirozeným dojmem v obsahu, který představuje rozmanitost v celé její velikosti a modernosti: etnicky rozmanité (rodinné) skupiny (například hispánské fotografie z fotobanek), nestereotypní pohlaví role, lidé se zdravotním postižením, více životních stylů. Chcete do svých obrázků vnést skutečný svět.
Dále se také chcete ujistit, že berete v úvahu vizuální preference publika. Například muži a ženy dávají přednost různým barvám a dokonce i různým tónům. Zatímco modrá je obecně oblíbená, muži jdou pro jasnější odstíny a ženy pro klidnější. Stejným způsobem muži preferují odstíny (barva míchaná s černou) a dámy volí odstíny (barva míchaná s bílou). Použití psychologie barev a chytrých barevných kombinací ve vašich obrázcích je nutností.
Jedná se o velmi efektivní způsob, jak dosáhnout působivých vizuálních návrhů, které se lépe spojí s vaším publikem nebo cílovým trhem (zejména millennials a generace Z, kteří se narodili v éře rozmanitosti).

10 nejlepších agentur na nákup rozmanitých fotografií

Shutterstock

Shutterstock-logoShutterstock, jedna z  největších a nejpopulárnějších fotografických agentur, má v knihovně více než 100 souborů širokou škálu multikulturních obrázků. Jsou uvedeny v kategoriích a najdete je také pomocí klíčových slov jako „multikulturní“, „rozmanitost“ a podobných výrazů. Najdete zde spoustu fotografií představujících různorodou společnost naší doby.

Samozřejmě uvidíte typické, „silné“ záběry, jako je kruh rukou od etnicky rozmanitých lidí a dokonalá smíšená rodina, ale mají také pěkný výběr autentičtějších stylizovaných obrazů zobrazujících různé skupiny millennials v každodenních životních situacích, jakož i konkrétnější obsah o konkrétních kulturách a etnikách.

Etnicky rozmanité fotky: 10 nejlepších agentur s různorodým obsahem 40

Fotky ze Shutterstocku jsou opravdu levné a stojí jen 9,16 USD (215 Kč), pokud jsou zakoupeny na požádání, a jen 0,26 USD (6 Kč) na obrázek s plánem předplatného.

Přihlaste se zdarma na Shutterstock a objevte jejich rozmanité fotografie! Chcete-li ušetřit při nákupu, využijte náš speciální Shutterstock slevový kód s 15% slevou!
Zkušební verze Shutterstocku zdarma!

Objevte miliony obrázků ve fotobance Shutterstock, jednoduše zadejte hledané výrazy do pole níže a stiskněte tlačítko „Najít na Shutterstocku“!

Photocase

Etnicky rozmanité fotky: 10 nejlepších agentur s různorodým obsahem 41

Osvědčená fotografická agentura se sídlem v Berlíně Photocase, je specialistou na autentické a módní snímky a má širokou škálu různých fotografických fotografií v realistickém, moderním a uměleckém stylu.

Unikátní fotografie společnosti Photocase představují rozmanitost mnoha různými způsoby. Od specializovaných sbírek fotografií až po výsledky založené na klíčových slovech. Najdete zde spoustu fotografií týkajících se lidské rozmanitosti, pokud jde o kulturu, etnicitu, genderové role, zvyky, životní volby a další. To vše v prvotřídní kvalitě a s velmi výrazným uměleckým citem.

Etnicky rozmanité fotky: 10 nejlepších agentur s různorodým obsahem 42

Tato agentura prodává fotografie na vyžádání a ceny jsou podle velikosti. Pokud si je koupíte jednotlivě, dostanete je za 10 až 20 $ (235 až 470 Kč) ale pomocí kreditních balíčků můžete v dlouhodobém horizontu ušetřit spoustu peněz.

Prozkoumejte úžasné umělecké fotografie Photocase! A pokud si chcete koupit levnější fotografie, pořiďte si speciální Photocase slevový kód, který vám poskytne 5 kreditů ZDARMA + 10% sleva!

Podívejte se na všechny krásné rozmanité fotografie, které jsou nyní k dispozici na Photocase, stačí zadat klíčová slova do pole níže a klepnutím na tlačítko „Najít“ zobrazíte výsledky!

iStock

Etnicky rozmanité fotky: 10 nejlepších agentur s různorodým obsahem 43

Průkopnická fotografická agentura pro web, iStock je stále jedním z nejpopulárnějších v okolí a zahrnuje velký výběr obrázků v tématu kulturní rozmanitosti. Ve svých sbírkách cenově dostupných a exkluzivních špičkových sbírek nabízejí spoustu fotografií představujících multikulturalismus a moderní převzetí globální společnosti.

Existují tradiční fotografická témata, jako jsou rasově různí lidé držící se za ruce a fotografické koláže etnicky rozmanitých modelů zblízka, smíchané s více trendy snímky ukazující rozmanitost v obchodním, dětském, přátelském a rodinném prostředí.

Etnicky rozmanité fotky: 10 nejlepších agentur s různorodým obsahem 44

Fotografie iStock jsou super dostupné, ať už je to na vyžádání s kredity nebo prostřednictvím předplatného. V závislosti na tom, z jaké kolekce pocházejí, můžete je zakoupit za pouhých 0,42 $ a 0,26 $ (10 a 6 Kč) za každý, nebo mezi 8 a 24 $ (189 a 566 kč) za použití kreditních balíčků.

Zaregistrujte se zdarma na iStock a objevte jejich etnicky rozmanité fotografie! A určitě chcete využít náš speciální a exkluzivní iStock slevový kód s 15% slevou na VŠE! Tato nabídka platí po omezenou dobu a poskytuje vám 15% slevu na kreditní balíčky v předplatném, ať už jste novým zákazníkem nebo stávajícím členem! Popadněte ji, co nejrychleji!

Chcete si hned teď prohlédnout rozmanité fotografie iStock? Tak pomocí vyhledávacího pole níže zadejte hledané výrazy a stisknutím tlačítka Najít, uvidíte jaké obrázky rozmanitosti se vám zobrazí!

Getty Images

gettyimageslogo Getty Images, je jedna z nejznámějších tradičních fotografických agentur na světě, obsahuje obrázky na téměř jakékoli téma nebo námět, které si dokážete představit, a to včetně etnické rozmanitosti.

Mají vyhrazené sbírky fotografií, které pokrývají různá témata v rámci etnické rozmanitosti: kolekce nakloněné pro moderní role žen, předvoj pro současný obchodní životní styl a mnoho dalších výběrů, v nichž jsou zobrazovány různorodé kulturní, etnické, věkové a genderové osoby, které plní každodenní životní úkoly.

Etnicky rozmanité fotky: 10 nejlepších agentur s různorodým obsahem 45

Getty Images prodává fotografie za výrazně vyšší cenu než agentury s názvem „microstock“, ale také nabízejí konkrétní práva na užívání a všechny jejich snímky jsou prvotřídní kvality. Rights Managed fotografie může být cokoli od pár stovek do tisíců dolarů podle získaných práv. Pod licencí Royalty Free najdete fotografie s cenou od velikosti od 50 do 500 $ (1 173 až 11 730 Kč). Díky jejich speciálním Ultrapackům (předplacené stahování) získáte tyto obrázky za mnohem méně peněz a ušetříte až 33% z běžné ceny.

Navštivte Getty Images ještě dnes a prozkoumejte všechny jejich úžasné sbírky! Chcete-li ušetřit na fotografiích s prémiovou rozmanitostí, použijte Ultrapack a ušetřete až 33% při nákupu!

Najděte si svou ideální různorodou fotografii přímo zde pomocí níže uvedené funkce vyhledávání. Zadejte hledaný výraz, stiskněte tlačítko a Najít a dívejte se na obrázky vyplňující vaši obrazovku!

SPS Shop

StockPhotoSecrets-Logo-WhiteNáš vlastní StockPhotoSecrets Shop je fotobanka určená speciálně pro malé a střední podniky, které hledají úžasné, profesionální snímky za dostupné ceny, které odpovídají jejich rozpočtu. Protože se zaměřujeme na poskytování všech správných fotografií, aby vaše podnikání vyniklo, v naší sbírce nemohou chybět ani fotky různých etnik. Mezi naše 4 miliony vysoce kvalitních fotografií a obrázků patří pěkný výběr kulturně rozmanitých fotografií připravených ke stažení a použití.

V našich kategoriích, jako jsou Lidé, Životní styl a Rodina, nebo podle klíčových slov, najdete spoustu fotografií HD zobrazujících lidi všech etnik, věku a kulturního prostředí, od portrétů až po každodenní životní situace a scény.

Etnicky rozmanité fotky: 10 nejlepších agentur s různorodým obsahem 46

Fotografie v SPS shop jsou opravdu levné, ať už je kupujete na vyžádání pomocí obrazových balíčků, nebo koupíte jeden z našich výhodných měsíčních plánů. Jeden z nejlepších obchodů je s naším ročním plánem 99club. V závislosti na vámi zvoleném modelu nákupu můžete získat naše multikulturní rozmanité fotografie každou za 7,80 $, až na 0,49 $ (183 až 12 Kč) za obrázek. Tak cenově dostupné, jak to jen jde!

Objevte naše rozmanité fotografie v SPS shopu!

Prohlédněte si náš velký výběr obrázků rozmanitosti hned teď, zadáním klíčových slov do našeho vyhledávacího pole níže a stisknutím klávesy Najít si jděte pro výsledky!

Adobe Stock

adobe stock logoAdobe Stock je fotobanková služba nabízená společností Adobe. Hlavní výhodou je, že je plně integrována do platformy Adobe Creative Cloud – což znamená, že můžete přistupovat ke katalogu a licencovat obrázky přímo z vašich oblíbených aplikací pro úpravy obrázků -, ale je to také samostatná agentura sama o sobě s vysokým -kvalitní knihovna.

Před nějakou dobou již vydali kolekci Adobe Stock Fluid Self, jejímž cílem bylo přidat různorodý obsah jak v etnických, tak v životních koncepcích. Jejich knihovna obecně ukazuje každý den rozmanitější obsah a nedávno zahájili dvě iniciativy určené ke zvýšení rozmanitých a inkluzivních snímků v jejich nabídce.

Adobe Stock The Fluid Self Ussin Yala Fotografie různých fotografů: 10 nejlepších agentur s obrázky kulturně rozmanitých lidí

Zatímco The Fluid Self je prémiová sbírka a obrázky se prodávají za 249,99 $ (5 415 Kč), běžná knihovna má v rámci předplatných plánů rozmanité fotografie, které se pohybují od 9,99 $ do 249,99 $ (od 217 do 5 415 Kč) měsíčně podle objemu stažení. Svůj první měsíc si můžete také užít zdarma s bezplatnou zkušební verzí Adobe Stock. A obrázky ze sekce Adobe Stock Free Assets jsou zcela zdarma!

Navštivte Adobe Stock ještě dnes!

Alamy

alamylogo > Etnicky rozmanité fotky: 10 nejlepších agentur s různorodým obsahemAlamy je dobře zafixovaná agentura pro fotografie, která stejně jako Getty začala tradičním způsobem a později naskočila na digitální vlnu. Dnes jejich web hostí velkou a rozmanitou knihovnu, kde nemohly chybět etnické obrázky. A dokonce mají vyhrazenou galerii pouze pro tento typ fotografií.

Alamy's Diversity Collection je tvořena stovkami fotografií zobrazujících rozmanitost všemi způsoby: kultura, etnická příslušnost, pohlaví, náboženství, životní styl a mnoho dalších konceptů. Charakteristickým faktorem této kolekce je, že zahrnuje obrázky připravené ke komerčním účelům, ale také fotografie pro redakční použití a dokonce i obsah archivu. V nedávné době jejich kolekce snímků BAME (černá, asijská a etnická menšina) hostí nádherné fotografie zaměřené na tato etnika.

Alamy Diverse Stock Photos > Etnicky rozmanité fotky: 10 nejlepších agentur s různorodým obsahem

Alamy prodává tyto fotografie pouze na vyžádání a můžete si vybrat mezi licencemi Royalty-Free a Rights Managed. Cena za obrázek se pohybuje mezi 19 až 375 USD (mezi 412 až 8 123 Kč) v závislosti na typu licence, zamýšleném použití a velikosti souboru, ale můžete ušetřit 15% z ceny jednoho obrázku (sleva až 150 USD (3 250 Kč) s předplaceným balíčkem obrázků, který také mají k dispozici.

Objevte Alamy's Diversity Collection!

Podívejte se na BAME Collection od Alamy!

A podívejte se, co mají právě na skladě, pomocí jejich vyhledávací lišty!

DragonImages

Etnicky rozmanité fotky: 10 nejlepších agentur s různorodým obsahem 47DragonImages je značka pro fotobankové fotografie a studio, které vlastní a spravuje Pressfoto Group, což je dlouho zavedená domácí a fotobanková agentura. Společnost DragonImages sídlí v Asii a zaměřuje se silně na produkci asijských snímků, které přesně reprezentují etniku, kulturu a zvyky tohoto regionu.

Pomocí asijských modelů, fotografování na asijských místech a pokrytím všech druhů témat a scén vytváří DragonImages rozmanité fotobankové fotografie, které přinášejí moderní a místní pohled na Asii, lidi a krajinu.

Etnicky rozmanité fotky: 10 nejlepších agentur s různorodým obsahem 48

Obrázky z jejich sbírky jsou k dispozici v agentuře Pressfoto, jakož i ve většině nejlepších fotografických agentur na webu: Shutterstock, iStock, Dreamstime a další. Všechny tyto fotobanky pracují s velmi nízkými cenami, díky čemuž jsou fotografie DragonImages velmi dostupné, někdy za méně než 1 $ (24 kč).

Podívejte se na sbírky DragonImages!

PICHA

picha site logo > Diverse Stock Photos: Best 10 Agencies with Culturally Diverse People ImagesPICHA je knihovna fotografií pro afrocentrické snímky s posláním poskytovat moderní a pozitivní zobrazení Afriky, afrických lidí a černých komunit. Jejich hlavní zaměření je na kulturu a hodnoty, protože doufají, že kreativcům poskytnou správný obsah pro použití ve vizuálech s africkou tematikou.

Jejich stránka nabízí kurátorské sbírky nejrůznějších a nejrelevantnějších témat, jako je obchod, práce, rodinný život, jídlo, městské prostředí, venkovské krajiny, ženy v technice, a dokonce i redakční snímky. Mají také fotografie a ilustrace, všechny bez licenčních poplatků a připravené k použití v komerčních projektech (s výjimkou redakčních obrázků).

PICHA images > Etnicky rozmanité fotky: 10 nejlepších agentur s různorodým obsahem

Na PICHA si můžete koupit obrázky a-la-carte, od 10 $ (217 Kč) za standardní velikost a standardní licenci. Ceny se zvyšují, pokud chcete velké obrázky, a mají řadu rozšířených možností licencování s vyšší cenou, například vícemístné, neomezený náklad a produkty pro další prodej. Navíc mají k dispozici také měsíční předplatné, počínaje 70 USD (1 516 Kč) měsíčně za 10 stažení.

Podívejte se na nádherné afrocentrické snímky na PICHA!

Mocha Stock

mochastock logo > Diverse Stock Photos: Best 10 Agencies with Culturally Diverse People ImagesMocha Stock je výsledkem toho, že si marketingový pracovník Sequoia Houston všiml nedostatečné rozmanitosti jak v kreativních týmech, kterých byla součástí, tak ve vizuálech, které pomáhala navrhovat pro různé marketingové kampaně. Unavená z toho, že nenašla komerčně cenné a rozmanité obrázky, které chtěla vidět, založila fotobanku, která se na to specializuje.

Mocha Stock nabízí stovky fotek, ilustrací a dokonce i videí, které všechny představují etnicky rozmanité lidi s realistickou estetikou. Zahrnují kurátorské galerie k objevování relevantních témat, jako jsou ženy, obchod nebo rodina.

Mochastock Images > Diverse Stock Photos: Best 10 Agencies with Culturally Diverse People ImagesProdávají fotografie na vyžádání v rozmezí od 11 do 450 dolarů (od 238 do 9 748 Kč) podle velikosti a zaručeně najdete obrázky ve vysokém rozlišení pro velkoformátový tisk a podobné profesionální designy.

Objevte sbírky Mocha Stock!

Nappy

Nappy.conappy logo > Diverse Stock Photos: Best 10 Agencies with Culturally Diverse People Images je sbírka krásných fotografií černých a hnědých lidí zaměřených na startupy, značky, agentury a všechny, kteří chtějí autentické a moderní zastoupení rozmanitých lidí v obrazech. Vyvinula jej agentura Shade zabývající se ovlivňováním, která se specializuje na rozmanitost.

Jejich obrázky pokrývají vše od sportu a módy až po obchod a rodinu. Obrázky mají příjemný pocit, který je ideální zejména pro sociální média.

Nappy Images > Diverse Stock Photos: Best 10 Agencies with Culturally Diverse People ImagesCo je nejlepší ze všech? Všechny fotografie jsou zdarma ke stažení a použití v komerčních designech, protože jsou všechny pod licencí Creative Commons Zero (CC0).

Objevte Nappy.co a jejich bezplatné fotografie rozmanitosti!

SnapHubr

Etnicky rozmanité fotky: 10 nejlepších agentur s různorodým obsahem 49SnapHubr je nigérijská agentura pro fotobankové fotografie, která se věnuje prodeji a propagaci vysoce kvalitních snímků, které lépe reprezentují Afriku, včetně její geografie, fauny a lidí. Pokud hledáte kulturně rozmanité fotografie, je to správné místo k nalezení mnoha zastoupení africké kultury.

Nabízejí velkou sbírku 7 milionů obrázků, které pokrývají všechna nejoblíbenější témata a scény, jako je podnikání, rodina nebo technologie. Zahrnují regionálně relevantní kategorie, jako jsou festivaly, zvířata, tradiční lidé a další. Celkově vzato, jejich fotky mají vše, co potřebujete k přesnému zobrazení Afriky moderně a umělecky.

Etnicky rozmanité fotky: 10 nejlepších agentur s různorodým obsahem 50

Tato agentura prodává obrázky hromadně ve formě obrazových balíčků, které si můžete koupit na vyžádání. Mají možnosti od 1 do 300 obrázků, ceny jsou v závislosti na zamýšleném použití. I když jsou ceny v nigérijské nairě (jejich místní měně) cenově dostupné, převádějí se do nákladů od 1,10 do 20,90 USD (26 až 490 Kč) za fotku podle zamýšleného použití a vybrané velikosti balíčku.

Objevte SnapHubr a jejich úžasné africké fotografie!

Colorstock

Etnicky rozmanité fotky: 10 nejlepších agentur s různorodým obsahem 51Colorstock je fotografická agentura, která se specializuje na obrázky různých národností. Jejich knihovna je plná etnicky rozmanitých fotografií s černými, asijskými, latinskými a mnoha dalšími etnickými skupinami lidí.

Zaměřují se na životní styl, mají kurátorské sbírky mnoha populárních témat, jako je rodina, láska, zdravý život, vzdělávání atd. Jejich estetika je poznamenána určitou uměleckou perspektivou a autentickým přírodním stylem, ve kterém jsou skuteční lidé v reálných životních situacích. Rozhodně jsou dobrým zdrojem při hledání etnické rozmanitosti na fotografiích.

Etnicky rozmanité fotky: 10 nejlepších agentur s různorodým obsahem 52

Colorstock funguje pouze na vyžádání a prodává fotografie a la carte za 20 USD (470 Kč). Díky tomu jsou také velmi cenově dostupnou možností, a proto je to skvělý způsob, jak do vaší práce přidat rozmanité snímky lidí, aniž byste museli vyloupit banku.

Aktualizace: Od dubna 2018 je Colorstock uzavřen a jeho kolekce již není online k dispozici.

TONL

Etnicky rozmanité fotky: 10 nejlepších agentur s různorodým obsahem 53Mladá fotobanka, která chce přinést rozmanitost a zastoupení moderního životního stylu do fotografií, TONL má širokou sbírku obrázků pokrývajících etnickou, kulturní a rasovou rozmanitost, se silným zaměřením na barvu lidí.

Seskupené do sedmi hlavních kategorií, které lze také prohledávat podle klíčových slov, najdete všechny druhy fotografií zobrazujících lidi ve všech představitelných aspektech života, všechny s uměleckou a moderní estetikou, která vypadá, že lépe reprezentuje rasovou rozmanitost. Portréty, páry a skupinové fotografie zaplňují tuto skvělou a velmi rozmanitou sbírku obrázků.

Etnicky rozmanité fotky: 10 nejlepších agentur s různorodým obsahem 54

TONL prodává fotografie a la carte za 20 USD (470 Kč) a má několik možností měsíčního předplatného s nízkým objemem, které vám umožní ušetřit značné množství peněz, od 15 stažení po 29 až 75 obrázků za 105 USD (2 463 Kč). Skvělý způsob, jak získat rozmanité fotografie bez toho, že byste utratili hodně, i když potřebujete jen několik obrázků za měsíc.

Objevte úžasné sbírky fotografií TONL zde!

Wellness Stock Shop

Etnicky rozmanité fotky: 10 nejlepších agentur s různorodým obsahem 55

Wellness Stock Shop je fotobanka provozovaná oceněnou fotografkou Brienou Sashovou a představuje jedinečnou a špičkovou sbírku fotografií zaměřenou na wellness, zdravá a přírodní témata. Všechny obrázky, které vytvořila Briena, zahrnují profesionály ze skutečného života a lidi různých ras, pohlaví, věku a na různém pozadí. Je to perfektní vizuální zdroj pro firmy v odvětví zdravého životního stylu.

Katalog ve Wellness Stock Shop zahrnuje makety, psací stoly a ploché návrhy, fotografie životního stylu a další, vše kolem tématu wellness. Všechny jsou Royalty Free a obsahují přednastavené soubory pro použití v sociálních médiích. Sbírky jsou rozděleny podle jednotlivých odvětví (výživa, fitness, krása, spiritualita atd.) A také podle stylu. Všechny fotografie však sdílejí estetiku založenou na autentičnosti, přirozeném pocitu, se spoustou bílé a nádechem jasných barev. Umělecké oko fotografky přidává těmto obrázkům hodnotu, díky čemuž jsou nejen technicky vhodné pro profesionální použití, ale také jedinečné a esteticky přitažlivé.

Etnicky rozmanité fotky: 10 nejlepších agentur s různorodým obsahem 56

Tento web má tři možnosti členství. Pro Pack je nejdostupnější, platný po dobu 3 měsíců pro 45 stažení. Další dva, balíčky Blogger a Developer, jsou na 1 rok a poskytují neomezené stahování. Rozdíl mezi nimi je v povoleném použití fotografií. Balíčky Pro a Blogger, které jsou všechny Royalty Free, vám umožňují používat obrázky pro vlastní podnikání nebo účely. Developer pack umožňuje používat fotografie v provedeních pro vaše klienty.

Objevte Wellness Stock Shop zde!

Diversity Photos

Etnicky rozmanité fotky: 10 nejlepších agentur s různorodým obsahem 57Název už nemůže být jasnější: tato agentura se specializuje na přínos rasové rozmanitosti na fotobankové fotografie. Knihovna Diversity Photos s přirozenou, autentickou stylizovanou estetikou a vysoce kvalitními obrázky pokrývá všechny možné aspekty lidské rozmanitosti a nabízí royalty free a dostupné snímky, které můžete použít v každém svém návrhu.

Když říkáme každý aspekt lidské rozmanitosti, tak máme na mysli každý. Diversity Photos má velký katalog uspořádaný do kategorií, z nichž každá představuje aspekt v konceptu. Od podnikání a zdraví po spiritualitu a postižení, prochází rodinou, etnickou a kulturní rozmanitostí, věkovými skupinami a dalšími. Tato rozmanitost a stupeň specializace zajišťuje, že najdete profesionální, vysoce kvalitní fotografie pro každý projekt, který máte na mysli.

Etnicky rozmanité fotky: 10 nejlepších agentur s různorodým obsahem 58

Agentura prodává fotografie jak na vyžádání, tak s předplatným. Platba za každý snímek je 25 – 50 $ (587 – 1 173 Kč) podle velikosti, ale můžete získat 25% slevu s obrazovým balíčkem a až 50% slevu s ročním předplatným, přičemž cena individuálního obrázku klesne na pouhých 12,50 – 25 $ (293 – 586 Kč). Velmi příznivé ceny pro fotografie HD připravené pro komerční použití.

Buďte rozmanití s úžasnými multikulturními fotografiemi

Jak vidíte, existuje mnoho skvělých zdrojů pro nákup fotografií, které jsou vysoce kvalitní, komerčně vhodné a připravené k použití a představují stále aktuální téma rozmanitosti.

Pomocí rozmanitých fotografií můžete vytvořit inkluzivní vizuální koncepty, které lépe propojí vaše cílové publikum a přesněji předají zprávu.

K dispozici jsou různorodé fotobankové fotografie pro každou potřebu a pro každý rozpočet. S naším seznamem top 10 různých agentur na fotografie nyní najdete ty, které vám vyhovují!

Kterou zkusíte jako první?

Renata
Renata

Zajišťuje koordinaci překladů a kontrolu obsahu jednotlivých článků o fotobankách. Zodpoví vaše dotazy pokud čemukoliv nerozumíte nebo potřebujete podrobněji vysvětlit.

Rádi se dovíme, co si o tom myslíte vy.

Leave a reply

fotobanka.cz
Logo