Getty Images Ultrapacks – Jednoduché licencování až s 30% slevou

Getty Imageslogo getty images je jednou z nejznámějších fotografických agentur. Jsou dobře známí pro své vysoce kvalitní fotografie obsahující všechna témata a styly, které existují, a to jak v komerčních, tak v redakčních licencích. (Přečtěte si naši Getty Images zezenzi)

Getty Images je akciová společnost, která pracuje s různými licenčními typy a cenovými možnostmi, které jsou vyšší než u microstock fotobank. Chcete-li nakupovat obrázky na vyžádání, musíte postupovat podle delšího procesu, který vysvětluje použití fotografie, aby bylo možné určit cenu. Pokud by vás tento způsob od nákupu fotografií na Getty Images odrazoval, tak nejste sami.

Ale teď se to změní. Getty Images představila nové Ultrapacks, což je rychlejší a jednodušší možnost nákupu, která poskytuje až 30% slevu na běžné ceny obrázků a zároveň šetří váš čas.

Zajímavé? Získejte Getty Images Ultrapacks hned! Chcete se o tomto produktu dozvědět vícet? Čtěte dál!

Getty Images Ultrapacks: Zaplaťte předem a používejte vždy, když potřebujete

snímek obrazovky Getty Images Ultra Packs

snímek obrazovky Getty Images Ultra Packs

Nové Ultrapacky jsou předem připravené balíčky obrázků, které si můžete zakoupit na vyžádání. Nabízejí pro kupující velké výhody:

 • Kupte Ultrapack, zaplaťte předem, a stahujte obrázky, kdykoli budete chtít. Žádné další poplatky ani pravidelné platby.
 • Ušetřete až 30% ceny obrázku
 • Přístup k více než 50 milionům komerčních fotografií, videí a redakčním obrázkům.
 • Získejte zjednodušenou vlastní licenci
 • Získejte další práva k používání fotografií
 • Nedělejte si starosti s termíny vypršení platnosti. Ultrapacky nikdy nevyprší.
 • Zvolte velikost, která vyhovuje vašim potřebám. Ultrapacky jsou dodávány v 5, 10, 15 a 25 snímcích, v rozlišení Low, Medium a High Resolution. Další možnosti jsou na vyžádání.
 • Stáhněte si více obrázků najednou s tímto zjednodušeným licenčním systémem.

S Ultrapacks, můžete zaplatit předem za určenou řadu práv k použití určitého počtu obrázků, které si pak můžete vybrat z výběru své knihovny.

Ultrapacks umožňuje eliminovat problémy s výběrem, přizpůsobením licencí a platebního procesu pro každou fotografii individuálně a umožňuje vám pracovat efektivněji. S tímto systémem můžete stahovat více snímků najednou, což šetří čas a námahu.

Další skvělou vlastností v Ultrapacks je, že nikdy nevyprší. Pokud se přihlásíte ke svému účtu Getty Images jednou ročně, každý rok po zakoupení, váš Ultrapack zůstane aktivní a bude připraven k použití kdykoliv budete chtít. Přihlaste se jednou a nebudete se muset starat o termíny vypršení platnosti vůbec!

Ultrapacks jsou skoro stejně dobré jako Getty Images promo kód!

Pokračujte ve čtení a dozvíte se více o výhodách používání Ultrapacks.

Výhody použití UltraPacks: Ušetřete až 30% z ceny obrázku

Každý Ultrapack poskytuje slevy z ceny za obrázek. Čím větší je balení, tím větší je sleva.

Například nejmenší 5 obrazový soubor obrázků s nízkým rozlišením stojí 800 USD (asi 18 334 Kč), což představuje snížení o 8,5% z běžné ceny a ušetří vám 75 USD (1 719 Kč).

Zní vám to dobře? Pak přejděte na Getty Images a a kupte si Ultrapack ještě dnes!

snímek obazovky Getty images Low resolution

10 obrázků Low Res Ultrapack za 1500 $ (34 376 Kč) vám ušetří 250 $ (5 730 Kč) z běžné ceny. Největší 25 obrazový Ultrapack pro snímky s vysokým rozlišením snižuje běžnou cenu až o 3000 USD (68 752 Kč)!

snímek obrazovky Getty images High resolution

 

Balíčky s vysokým rozlišením jsou nejdražší v rámci nabídky, ale snímky s vysokým rozlišením jsou nejuniverzálnější a nejpohodlnější možností, protože kvalita snímků zajišťuje, že budou vhodné pro více použití. Sady s nízkým a středním rozlišením jsou levnější, ale obrázky, které si stáhnete, nemusí být pro některá použití vhodná.

Přístup k obrovské sbírce komerčních a redakčních obrázků

Getty Images funguje většinou s licencemi spravovanými pomocí práv (Rights Managed). To znamená, že cena, kterou zaplatíte za každou fotografii, závisí na použití, které potřebujete. Licencí Royalty Free (ty, které používá většina agentur od microstock) znamenají, že platíte jednorázový paušální poplatek za širokou škálu standardních práv, která vám umožní používat obrázek různými způsoby.

Nové Ultrapacky vám umožní přístup k více než 50 milionům obrázků, které zahrnují všechny jejich Creative (to jsou Komerční) fotografie a videa zdarma, a na většinu jejich redakčních práv. (zde se můžete dozvědět více o jejich skvělé redakční celebrity nabídce).

Getty Images galerie je dobře známá na trhu pro svou širokou nabídku a vysokou kvalitu jejich obsahu, můžete zde najít obrázky pro všechny vaše potřeby.

Získejte vlastní licenci, aby zjednodušila cenu a zahrnovala vaše potřeby

Další skvělou vlastností Ultrapacks je, že přicházejí s vlastní licencí, která přidává více práv na fotografie, které si koupíte, což umožňuje širší využití. Navíc zjednodušují ceny Getty Images se strukturou paušálních cen za zobrazení.

Snímky zakoupené u Ultrapacks lze použít v tištěných, digitálních, rozhlasových a sociálních médiích.

Neexistují žádné limity pro tištěné výtisky nebo zobrazení, žádné peněžní limity na odškodnění a přístup více uživatelů ke staženým obrázkům. Ve společnostech Shutterstock, iStockphoto a dalších agenturách microstock jsou tato práva prodávána v rozšířených licencích za vyšší ceny, ale zde je získáte za stejnou cenu (se slevou!).

Komerční fotografie a videa, které si zakoupíte s Ultrapacks, jsou vázány na licenci Getty Images ‘Royalty Free. Umožňuje mnohonásobné digitální nebo fyzické využití a právo používat obrázky ve vašich projektech navždy.

Redakční fotografie zakoupené u společnosti jako Ultrapacks jsou dodávány s vlastní licencí s redakčním právem, která umožňuje pouze redakční použití (fotografie nelze používat komerčně ani na obalech publikací) po dobu 15 let.

Proč Getty Images?

Tato společnost je jednou z nejznámějších v oblasti fotografického průmyslu a je k tomu mnoho důvodů.

Kvalita a rozmanitost jejich obsahu znamená, že můžete pokrýt všechny své potřeby snímků na jednom místě. A nové Ultrapacky dělají nákupní proces rychlejší a jednodušší a zároveň šetří peníze.

Kromě kvality a rozmanitosti, dodává důležitou výhodu pro jejich nabídku styl obrázků. Getty Royalty Free obrázky mají definovaný styl, díky kterému se cítíte příjemněji a méně “strojeně”.

Tyto fotografie jsou lépe použitelné na webových stránkách a jiných umístěních, než obrázky z jiných levných fotobankových stránek, a jsou skvělým zdrojem, pokud vy nebo vaši klienti hledáte kvalitní, příjemné a poutavé obrázky.

Getty Editorial obrázky zahrnují fotografie z téměř každé relevantní zábavy, módy, sportovní akce a všechny druhy zpravodajských událostí na celém světě. Ve svém výběru redakčních fotgrafií mají PR fotografie, upřímné obrázky a dokonce i studiové záběry.

V tomto videu níže se podívejte jak společnosti používají Ultrapacks:

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Ultrapacky FAQ

Teď už víte, že Ultrapacky jsou skvělou nabídkou pro kvalitní snímky na Getty Images. Máte však stále pochybnosti o tom, jak můžete použít Ultrapacks k získání snímků, které potřebujete? Zde odpovídáme na nejčastěji kladené otázky:

Co je součástí Ultrapacku, jaký druh médií mohu koupit?

Ultrapacky, jak bylo vysvětleno, jsou slevové objemové balíčky od 5 stažení. Stahování Ultrapacks je omezeno na výše uvedené sbírky: Royalty Free Creative (komerční) fotografie a videa a většina fotografií spravovaná redakčními právy. V rámci těchto sbírek však neexistují žádná omezení, jaká média lze zakoupit. Se stejným Ultrapackem si můžete bezvadně stahovat RF fotografie, RF videa a redakční fotografie a každé médium odpovídá jednomu stažení. Pokud je obsah, který chcete, zahrnut do dosahu Ultrapacks, můžete si jej stáhnout.

Musím hned použít celý svůj Ultrapack?

Ne. Můžete, pokud chcete, ale nemusíte. Zakoupený produkt Ultrapack a jeho stažení  jsou akreditovány ve vašem členském účtu. Pokaždé, když se rozhodnete stáhnout obrázek nebo video pomocí Ultrapacku, je stahování z vašeho Ultrapacku odebráno. Zbývající soubory ke stažení jsou stále ve vašem účtu. Pokud se přihlásíte jednou ročně, stále platí, že si budete moci stáhnout více obrázků, kdykoli budete chtít.

Mohu si koupit Ultrapack, pokud již mám účet aktivní?

Ano. Současně mohou ve vašem účtu existovat různé programy Ultrapacks. Ultrapacky můžete zakoupit v různých velikostech a rozlišeních obrazu najednou nebo v čase. Pokud chcete získat obrázek nebo video, budete mít možnost vybrat, který Ultrapack chcete použít ke stažení, a stahování bude odebráno z vybraného Ultrapacku. Dokud se přihlásíte jednou ročně, budou všechny vaše Ultrapacky platné.

Pokud jsem si stáhl obrázek pomocí stahování ze systému Ultrapack a použil jsem ho v projektu, mohu znovu stáhnout stejný obrázek?

Ano, pokud jste si již stáhli (licencovali) obrázek, můžete si jej stáhnout znovu a to tak dlouho, jak je k dispozici na Getty Images, tato stahování nebudou započítána do vašeho zbývajícího stažení.

Pokud si stáhnu obrázek s Ultrapackem s nízkým rozlišením, mohu získat stejný obraz, ale ve vysokém rozlišení?

Ne, protože Ultrapacky jsou přizpůsobeny rozlišení obrazu a vyšší rozlišení jsou také jinou nabídkou. Pokud si stáhnete obraz s balíčkem s nízkým rozlišením, dostanete verzi s nízkým rozlišením a nemůžete ji upgradovat. Chcete-li získat snímky s vysokým rozlišením, musíte mít funkci Ultrapack s vysokým rozlišením.

Z tohoto důvodu doporučujeme balíčky s vysokým rozlišením. Jsou dražší než možnosti nízkého a středního rozlišení, ale tímto způsobem se ujistíte, že obrázky, které dostanete, jsou kompatibilní s téměř jakýmikoliv způsobem použití. S obrázky s nižším rozlišením můžete platit méně, ale budete uzamčeni v tomto rozlišení a omezeních, která s ním přicházejí. Vysoké rozlišení poskytuje vyšší hodnotu pro vaše snímky nebo videa.

Pokud máte více otázek na Ultrapacks, přejděte prosím na Getty Images pro další informace.

Získejte další výhody

Kromě všech výše uvedených, mají Ultrapacks některé velmi dobré doplňky:

 • Koupit tolik Ultrapacks, kolik chcete, a použít je kdykoliv budete chtít. Žádné expirace ani další poplatky.
 • Vlastní licence zlepšuje nákupní proces a umožňuje vašemu týmu nebo klientům přístup ke staženým fotografiím a každému snímku přiřazuje nebo připojuje poznámky, což zjednodušuje pracovní postup.
 • Nakoupíte přímo z webových stránek v několika jednoduchých krocích, nebo kontaktujte prodejního asistenta pro větší objem a možnosti větší slevy.

Můžete si zakoupit více než jeden Ultrapack ve stejnou dobu nebo v čase. To znamená, že můžete koupit Ultrapacky stejné nebo jiné velikosti a rozlišení ve stejný den, nebo si je můžete koupit dnes a další v následujících dnech. Každý Ultrapack bude přidán do vašeho účtu a můžete si vybrat, který bude použit při stahování obrázku nebo videa. A nezapomeňte, že nikdy nevyprší!

Jak jsme řekli, Ultrapacks umožňuje více uživatelům (například vašemu týmu nebo klientům) přístup ke staženým obrázkům. U většiny ostatních agentur nebo microstock musíte za to zaplatit dodatečný poplatek. Je to skvělý zdroj, aby váš tým pracoval na snímcích současně, nebo aby se svými klienty obrázky konzultovali ještě před zahájením práce.

Můžete také „přiřadit“ snímky Ultrapack jinému zákazníkovi. S vestavěnou funkcí reportování můžete dokonce označit každý jednotlivý obrázek určitému klientovi nebo osobě připojením poznámky, která se stáhne ve formátu CVS spolu s obrázkem.

Ultrapacky se dodávají ve 4 různých velikostech od 5 do 25 obrázků, z nichž si můžete snadno vybrat a zakoupit online na stránkách Getty Images. Na vyžádání je však k dispozici větší balení pro 50 a až 250 snímků. Můžete si koupit balíček větší než 25 obrázků (se slevou 30%), a to tak, že se obrátíte na asistenta prodeje na svých webových stránkách.

Ať už jsou vaše fotografie na cokoli, Getty Images je jistě pokryli novými Ultrapacky a jsou skvělou alternativou Getty Images promo kódu, pokud chcete nějaké levnější fotografie, podívejte se prosím na náš iStock promo kód.

Na co ještě čekáte? Získejte nyní Getty Images Ultrapack!

Ultrapack Bar

 

Renata
Renata

Zajišťuje koordinaci překladů a kontrolu obsahu jednotlivých článků o fotobankách. Zodpoví vaše dotazy pokud čemukoliv nerozumíte nebo potřebujete podrobněji vysvětlit.

Rádi se dovíme, co si o tom myslíte vy.

Leave a reply

fotobanka.cz
Logo