Nejlepší lékařské fotografie a kde je najít

Vzhledem k tomu, že podniky a služby související se zdravotnictvím a lékařstvím jsou stejně úspěšné jako dříve, jsou sbírky lékařských fotografií velmi žádané majiteli firem, designéry a kreativci.

Pokud vyvíjíte, řídíte a propagujete lékařský výrobek nebo službu, budete samozřejmě potřebovat krásné, tematické snímky.

A zde najdete vše, co potřebujete vědět o lékařských fotografiích s vysokým rozlišením a kde je najít, abyste se dostali k těm nejzajímavějším a dokonalým lékařským snímkům pro vaše návrhy.

Tady jsou! Získejte své snímky lékařů, zdravotní sestry, lékaře se stetoskopem a další lékařské zařízení používané v nemocnici pro zdravotní péči nebo na klinice.

NEJNOVĚJŠÍ! KORONAVIRUS – FOTOGRAFIE Z FOTOBANK

Vydavatelé, blogeři, poskytovatelé služeb, všichni prohledávají web a hladají obrázky, které ilustrují současný stav věcí se světovou pandemií Covid-19 známou také jako Koronavirus. Jste jeden z nich? Pak se nebojte, ocitl jste na správném místě! Doporučujeme vám podívat se na skvělou zdrojovou stránku Shutterstocku o Covid-19 zde!

Nejlepší obrázky o Koronaviru (Covid-19)

Pokud existuje takové globálně relevantní a citlivé téma, je důležité, aby bylo toto téma přesné a ohleduplné.
Jistě, některé věci mohou stále podléhat memům a jiným humorným konceptům, které pomáhají osvětlit náladu, ale s lékařskými a zdravotními informacemi by mělo být zacházeno odpovědně a obrázky a grafika použité k jejich ilustraci musí být vkusné a co nejpřesnější.

Máme seznam užitečných klíčových slov k nalezení dokonalých obrázků na toto téma. Do těchto klíčových slov zahrnujeme výsledky ze Stock Photo Secrets Shop, ale můžete (a doporučujeme vám) je použít ve vyhledávacích lištách pro kteroukoli z fotobankových agentur, které doporučujeme níže, abyste objevili další a další možnosti.

Obecný přehled obrázků na téma Koronavirus získáte klepnutím na modré tlačítko zde!

 • Koronavirová pandemie: Protože Covid-19 je oficiálně pandemií, fotografie musí odrážet jeho závažnost.
 • Korona test: Výsledky laboratorních testů jsou velmi důležité při detekci choroby Covid-19 a rychlé Corona testy jsou středem mnoha diskusí na toto téma.
 • JIP: Toto lékařské vybavení ilustruje nejhorší scénář této choroby, ale je to opakující se vizuální zdroj, který vynucuje potřebu zabránit šíření jeho nákazy.
 • Zápal plic: Jedná se o nejvíce akutní komplikaci z koronové infekce, takže je to také ta nejvíce zmiňované. Dalším užitečným termínem je plicní virus.
 • Plicní ventilator: Mechanické dýchací pomůcky jsou klíčem k léčbě pacientů se závažnými příznaky koronaviry a jsou uváděny velmi často. Dalším dobrým klíčovým slovem k nalezení obrázků je dýchání nebo mechanický ventilator.
 • Lékařská maska: Symbol prevence před koronaviry je i lékařská rouška.
 • Horečka: Vysoká tělesná teplota je jedním z hlavních a nejčasnějších příznaků, které pomáhají včasné diagnostice koronaviru.
 • Kašel: Je to další běžný příznak infekce koronavirem.
 • Hygiena rukou: Opakovaným bodem, jak zabránit šíření koronaviru, a k tomu napomáhá dobrá hygiena rukou. Používání dezinfekčních prostředků je neustále vynucováno. Dalším dobrým klíčovým slovem jsou čisté ruce.
 • Starší pacienti: Jedná se o vysoce rizikovou skupinu pandemie koronaviru, a proto jsou v komunikaci o této záležitosti nejvíce zastoupeni a diskutováni.
 • Vakcinace: Nanejvýš důležitá je potřeba vyvinout a hromadně vyrobit lék na Covid-19, a je o tom mnoho rozhovorů po celém světě.

Nezapomeňte, že níže máte seznam 8 skvělých fotografických agentur, ze kterých můžete získat lékařské snímky, a na kterékoli z nich můžete vyzkoušet tato klíčová slova a najít nejlepší fotografie koronaviru pro svůj vizuální obsah!

Shutterstock COVID-19

Aktuální fotky ke koronaviru

BONUS: Shutterstock vydal skvělou stránku zdrojů COVID-19. Což by mělo pomoci zpravodajským agenturám a firmám získat ten správný obraz a mediální zdroje pro komunikaci s publikem.

Lékařské fotografie jako velice specifický obor

V tomto okamžiku, už pravděpodobně víte, že on-line fotobankový trh má do značné míry jakýkoliv snímek, který můžete potřebovat nebo si představit, a pravděpodobně miliony variant pro každého z nich. Logicky je to poptávkou po určitých druzích fotografií, co pohání jejich množství, které je k dispozici v rámci fotobank.

Pokud jde o lékařské snímky, jak jsme již stručně zmínili výše, jsou stále žádoucí, protože mnoho činností (komerčních, nekomerčních, i vládních) v této oblasti vyžaduje neustálý tok vizuálů.

Taková nehynoucí potřeba má za následek nejen rozsáhlé sbírky lékařských fotografií, zdravotní péče a zdraví v každé špičkové fotografické agentuře, ale také existenci specializovaných knihoven, které se zaměřují výhradně na toto téma. Chcete-li vědět, které z nich to jsou, čtěte dále!

Lékařské snímky z fotobank – vychytávky

Pokud jste zkušený kupující fotografií, nebude to pro vás novinkou. Pokud ale nejste grafik nebo běžný uživatel fotografií a něco vás sem zaválo a hledáte nejlepší lékařské snímky (řekneme vám, kde je získat!), měli byste se dozvědět o výhodách v oblasti zdravotnické fotografie:

Proč jsou lékařské fotografie tak cool?

 • Optimální kvalita lékařských knihoven a lékařských ikon: Většina agentur pro fotografování fotografií nabízí snímky s vysokým rozlišením, které jsou vhodné pro profesionální práci a budou vypadat nádherně v téměř každém místě, kde je chcete používat
 • Profesionální zdravotnické snímky: Tyto fotografie jsou od přispěvatelů, kteří jsou běžně profesionálními fotografy, kteří své řemeslo velmi dobře znají a zhmotňují na snímcích
 • Okamžitá dostupnost: Narozdíl od toho, co se stane, když si objednáte vlastní fotografii, jsou fotografie na fotobankách ihned připraveny ke stažení a použití
 • Efektivní cena lékařských fotografií z fotobanky: Royalty-free fotografie je velmi cenově dostupná a poskytuje vám řadu uživatelských práv za jednorázový poplatek, což z ní činí velmi účinný zdroj pro většinu firem – fotografie spravované právy (Rights-managed ) mohou být dražší, ale mohou zahrnovat speciální práva, jako je exkluzivní použití
 • Právní bezpečnost: Používání licencovaných fotografií uděluje právem odměnu fotografům za jejich práci a také vám zajišťují legálnoust použití, což je velmi důležité, pokud používáte fotografie pro komerční účely.

Nemusíte přemýšlet dvakrát, abyste mohli získat fotografie z lékařské sbírky, které jsou vhodným řešením pro vaše vizuální potřeby

Kde nakoupit nejlepší lékařské fotografie online

Zde je rychlý seznam nejlepších agentur se sbírkami lékařských fotografií s vysokým rozlišením royalty free lékařských fotografií, nejlepší kvality a nejlepší cenou. Většina z nich je zařazena do našeho seznamu 20+ nejlepších fotobank, takže víte, že jsou z důvěryhodného zdroje!

Nejlepší lékařské fotografie a kde je najít 24

Stock Photo Secrets Shop

Nejlepší lékařské fotografie a kde je najít 25Náš Stock Photo Secrets Shop má celou sbírku obrázků věnovaných lékařské a zdravotní péči, se sbírkou více než 130.000 fotografií medicíny, která stále roste! Můžete také najít perfektní lékařské téma na fotografii pomocí pokročilého vyhledávače buď s klíčovým slovem nebo pomocí referenčního obrázku.

Obchod má nejlepší nabídku a ceny v royalty-free fotografiích pro malé a střední podniky a také pro lékařské ikony, takže je to určitě jedno z nejlepších míst pro získání fotografií lékařských témat.

Nejlepší lékařské fotografie a kde je najít 26

Náhled na lékařské fotografie Shutterstocku

Shutterstock – Skvělé lékařské fotografie

Nejlepší lékařské fotografie a kde je najít 27Shutterstock je jednou z největších a nejoblíbenějších agentur na fotografie a jejich obrovská knihovna zahrnuje výběr zdravotní péče/lékařský výběr s více než 5 miliony souborů. Je snadné se zde orientovat, protože se dělí na tématické kategorie, jako je medicína, nouzová situace, nemoci atd. Kromě toho má Shutterstock špičkový vyhledávač, ve kterém můžete najít obrázky pomocí klíčových slov a filtrů a použít jiný obrázek jako reference.

Tato agentura má velmi levné nabídky v royalty free licenci a vy můžete získat nižší cenu, pokud použijete tento speciální Shutterstock kupón s 15% slevou na omezenou dobu!

Náhled lékařských fotografií Getty Images

Lékařské fotografie na Getty Images

gettyimages logoGetty Images, jedna z nejprestižnějších fotobankových agentur na celém světě, má velký výběr s více než milionem snímků s lékařským tématemver a million, které si můžete prohlédnout zadáním klíčového slova „lékařský“ do jejich mocného vyhledávacího nástroje. Tuto skupinu fotografií můžete zúžit přidáním klíčových slov a použitím filtrů výsledků.

Tato agentura má k dispozici více typů licencí a cen, které jsou k dispozici, podle vašich konkrétních potřeb, ale pro vás je bude nejlepší obchod prostřednictvím Ultrapacks, což vám ušetří až 30% z nákupů!

Náhled lékařské sbírky iStock

Zdravotnické fotografie na iStocku

Nejlepší lékařské fotografie a kde je najít 28Společnost iStock, která je renomovanou fotografickou agenturou, vám přináší lékařskou a zdravotnickou sbírku, kde můžete procházet miliony obrázků rozdělených do tematických sbírek, jako je nemocnice, chirurg, alternativní medicína a další. Samozřejmě můžete také vyhledávat správné snímky pomocí jejich moderní funkce vyhledávání, buď s klíčovými slovy nebo s libovolným obrázkem, který chcete najít pomocí podobností fotografie.

iStock má velmi výhodné ceny a možnosti pro všechny rozpočty, a jejich obrovský výběr exkluzivního obsahu – včetně lékařských obrázků – je velkou přidanou hodnotou. Navíc po omezenou dobu můžete ušetřit 15% slevu z kreditních balíčků v iStock s naším velkým iStock slevovým kódem! Tak si pospěšte!

[/wpsm_list]

Nejlepší lékařské fotografie a kde je najít 29

Náhled kolekce Adobe Stock

Adobe Stock

Adobe Stock logoSpolečnost Adobe Stock má vlastní službu – integrovanou do platformy Creative Cloud -, společnost Adobe Stock má spoustu fotografií o zdravotnických službách a zdravotní péči. Najdete zde tisíce až miliony z nich v jejich kategorii věda, ale můžete je také hledat pomocí klíčových slov, nebo dokonce provádět zpětné vyhledávání obrázků na základě jakéhokoli obrázku, který poskytnete.

Adobe Stock má vynikající nabídky v royalty free licencích, a to včetně zkušební verze zdarma na jeden měsíc zkušební verze zdarma na jeden měsíc, kterou můžete použít ke stažení obrázků zdarma a otestovat jejich služby!

Nejlepší lékařské fotografie a kde je najít 30

Photocase lékařské obrázky

Photocase Medical Pictures

Nejlepší lékařské fotografie a kde je najít 31 Nejlepší lékařské fotografie včetně obrázků zdarma – Korona Virus (Covid-19)” width=”300″ height=”128″>Photocase je německá fotografická agentura, která je známá svými obrázky ve stylu out-of-the-box. I když jejich fotografie mají silný umělecký a jedinečný pocit, stále pokrývají všechny druhy populárních témat, a to včetně  lékařských fotografií. Jsou perfektním tokenem pro intimnější a individuální reprezentaci medicíny a lékařských témat.

Photocase prodává fotografie jednotlivě a umožňuje tak ušetřit i s předplacenými kreditními balíčky. Nejlepší nabídku však získáte díky našemu kódu Photocase slevovým kódem s 5 kredity zdarma + 10% sleva na nákup!

Přesvědčte se sami, jaké působivé lékařské fotografie můžete získat na Photocase tím, že stisknete tlačítko níže!

[/wpsm_list]

Nejlepší lékařské fotografie a kde je najít 32

Medical Images – Nejlepší lékařské fotografie

Nejlepší lékařské fotografie a kde je najít 33Dříve známá jako Foto Take, Medical Images je foto agentura specializovaná, jak se domníváte, na lékařské fotografie. Mají více než milion obrázků, zobrazených v kategorizovaných galeriích a prohledávatelných podle klíčových slov. Jedná se o vysoce specializovanou knihovnu, která obsahuje vše od mikrografie až po klinické snímky a odobně.

Pracují s profesionálními přispěvateli a poskytují velmi přesný obsah se specializovanými tituly, které mohou zjednodušit vaši práci. Můžete dokonce požádat o vlastní fotografie z lékařského knihovny, pokud nemají to, po čem toužíte.

Lékařské snímky mají k dispozici jako rights managed a royalty free, takže můžete najít lékařskou fotografii, která vám vyhovuje ve všech aspektech.

Nejlepší lékařské fotografie a kde je najít 34

Science Source

Nejlepší lékařské fotografie a kde je najít 35Photo Researchers Inc. vlastní obrazy Science Source Images, a mají více než 50 letou historie v poskytování snímků z vědy a medicíny pro vydavatele a kreativce. Jejich knihovna je plná velmi specifických kategorií a snímků, od konkrétních nemocí až po všeobecnější zdravotnické snímky.

Tato společnost pracuje s licencemi rights managed licenses, které jsou šity na míru a jsou stanoveny podle vašeho zamýšleného použití, přičemž získáte přesné pokrytí, které potřebujete.

Nejlepší lékařské fotografie a kde je najít 36

Vintage Med Stock

Nejlepší lékařské fotografie a kde je najít 37Vintage Med Stock je zvláštní fotobanka vytvořená fotografem Markem Sozier. Poskytuje stovky historických a vintage lékařských snímků, které lze v jiných knihovnách jen těžko nalézt.

Můžete si koupit některý z těchto vintage snímků souvisejících se zdravím a medicínou s royalty free licencí, která vám umožní používat komerčně různými způsoby.

BONUS: Lékařské fotografie zdarma

Pokud sedíte a přemýšlíte: „je to všechno v pořádku a dobře, ale teď si nemohu dovolit platit za fotografie“ (nebo chcete-li zdarma pořídit obrázky pro svůj lékařský projekt), měli byste se také vědět. Na následujících webových stránkách si budete moci zdarma stáhnout obrázky zdravotnických produktů.

Důležitá poznámka! Většina bezplatných webových stránek používá licenční smlouvy od organizace Creative Commons nebo umísťuje obrázky do veřejné sféry. I když jsou tyto nabídky zdarma a technicky legální, existuje mnoho skrytých rizik. Především rizika, že fotografie nejsou řádně licencovány, ani lidé v nich, kteří neschválili použití své podoby. Taková rizika jsou mnohem vyšší, když používáte obrázky pro komerční účely.

Toto varování by vám nemělo bránit v používání fotografií zdarma, ale musíte být velmi vybíraví a opatrní tam, kde je stahujete a jak je používáte.

Naštěstí pro vás, všechny uvedené fotobanky jsou zahrnuty v našem přehledném Seznam 27+ nejlepších free fotobank, takže budou tak bezpečné, jak jen mohou být!

Pixabay

Pixabay je německá free fotobanka a je stejně velká jako spolehlivá. Nabízejí velkou sbírku s více než 10 000 bezplatnými zdravotnickými fotografiemi, které můžete bezplatně použít na základě licence Creative Commons.

Unsplash

Je oblíbená free fotobanka s komunitním stylem, Unsplash100+ krásné lékařské-tématické fotografie , které můžete snadno vyhledávat pomocí vhodných slov, jako je “lékařství”, “zdravotní péče” nebo “lékařské”. A můžete je používat zdarma na základě vlastní licence na bezplatné užívání.

PikWizard

PikWizard je skvělá bezplatná stránka pro stahování fotografií, kterou vlastní profesionální mediání značka, a mají k dispozici stovky lékařských snímků, které můžete snadno vyhledávat pomocí jejich vyhledávacího nástroje a používat ve své práci na základě vlastní licence, zcela zdarma.

Pexels

Pexels je free webová stránka s fotografiemi vytvořená v Německu, která hostí širokou škálu zdravotnických fotografií, které jsou připraveny ke stažení a použití ve vašich návrzích zdarma, s licencí Creative Commons (CC0).

Burst

Burst je fotobanka zdarma vyvinutá Shopify, se silným komerčním zaměřením. Mají 300 +  se zdravotnictvím a medicínou související fotografie pro vás, které jsou ideální, pokud podnikáte v lékařství. Tyto obrázky si můžete zdarma stáhnout a použít buď s licencí Creative Commons nebo s vlastní licencí.

Všechny typy lékařských snímků, které můžete najít

Skutečnost, že toto téma je tak široce pokryto jak ve velkých fotobankách, tak v menších specializovaných knihovnách, má mnoho pozitiv, a to zahrnuje širokou paletu témat, které vám nabízejí, budete mít spoustu možností v cenově dostupných a vysoce kvalitních i bezplatných knihovnách fotografie s lékařským tématem prozkoumat, bez ohledu na to, co váš konkrétní projekt je. Zde jsou nějaké příklady:

Snímky lékařského personálu při práci: fotografie lidí, jako jsou studenti medicíny, vědci, lékaři, zdravotní sestry a technici v nemocnicích, na klinice, v ordinaci, z laboratoře a podobně

Fotky o léčebných procedurách: fotografie zdravotnických pracovníků, kteří pracují s pacienty nebo s nimi

Fotografie lékařského vybavení: nástroje, dodávky a další

Obrázky lékařské specializace: chirurgická, traumatologická, dermatologická, rentgenová, atd.

Fotografie nemocí: osoby trpící specifickými chorobami, nemocemi nebo bolestmi

Vědecké lékařské fotografie: mikrografie, ilustrace v mikroskopickém stylu, anatomie člověka a další

Fotografie zdravotní péče a zdravého životního stylu: fitness a tělesné aktivity, zdravá strava, lázeňské služby, meditace a relaxace a další

Vintage lékařské fotografie: historie medicíny, lékařské postupy, nástroje, instruktážní plakáty atd.

A to jsou jen některé z mnoha specifických stylů obrázků, které najdete v knihovnách fotografií. Jak vidíte, budete mít na výběr z krásných snímků pro své vizuální efekty, nezávisle na konkrétním oboru medicíny a zdravotní péče vašeho projektu!

Jak používat lékařské fotografie

Royalty Free lékařské snímky jsou stejně jako ostatní druhy fotografií bez licenčního poplatku, v tom smyslu, že je můžete použít v nejrůznějších scénářích a za komerčním účelem za malou cenu (a jednorázový poplatek).

S tímto zdrojem, budete moci použít lékařské fotografie pro téměř každý projekt, který máte na mysli. Ať už jste profesionál se soukromou praxí, součástí nové lékařské kliniky nebo služby, provozujete zdravotnický podnik, pracujete pro zdravotnickou organizaci (nebo jste projektantem najatým některým z nich), můžete tyto obrázky použít pro:

 • Rozvoj nových podniků v oblasti zdravotnických služeb
 • Nastínění kampaní na zvýšení informovanosti o zdraví
 • Příprava prezentací s lékařským tématem pro lékaře, vědce, léčiva atd.
 • Publikování v oblasti zdravotnictví: blog, články, atd.
 • Rekonstrukce nebo aktualizace webových stránek souvisejících s léky
 • Oživení nebo aktualizace sociálních mediálních kanálů s lékařským zaměřením

To vše a i více je možné s royalty-free fotografií, a jak jste si právě ověili výše, máte masivní paletu lékařských a zdravotnických tématických obrázků přímo na dosah ruky!

Jak najít nejlepší lékařské fotografie pomocí klíčových slov

Při hledání lékařských snímků jsme sestavili velký seznam nejpoužívanějších klíčových slov:

 • pojištění
 • zdravotnické sítě
 • dotek ruky
 • ruka lékaře
 • povědomí o rakovině prsu
 • lékař pracující s moderní technologií
 • pracující lékař
 • péče a lékařské péče
 • zdravotnická pěče a zdravotnictví
 • růžová stužka
 • prevence nemoci
 • rakovina prsu
 • zdravotní péče
 • informace o rakovině
 • zkřížené kosti
 • zdravotní péče a zdravotnictví
 • zdravotnické snímky
 • rentgenové snímky
 • nemocnice
 • lékárna
 • ikona péče
 • elektronický zdravotní záznam
 • moderní medicína
 • ochrana zdraví
 • tým lékařů
 • elektronické lékařské
 • lékařský design
 • moderní nemocnice
 • dotek ženských rukou
 • lékařský výzkum
 • léky
 • inovativní technologie
 • lékařský tým
 • zdravotní záznam
 • moderní virtuální obrazovky
 • operační sál
 • lékařské informace
 • lékařský servis
 • ženské ruce
 • ženského lékařství
 • internetové připojení
 • vektorový design
 • lékařské fotografie
 • pracující ruka
 • lékař medicíny
 • lékař pracující
 • koncept sítě
 • ženský doktor
 • lékařka
 • doktorka
 • zdravotnické ikony
 • zdravotnický personál
 • lékařský koncept

Zde jsou některé příklady obrázků ze Stock Photo Secrets, abyste viděli nejlepší výsledky pro klíčová slova použitá výše:

Co nemůžete dělat s lékařskou fotografií

Pokud jde o lékařské fotografie je Royalty Free, jak jste právě viděli, výhodnou a všestrannou licencí, která vám umožní spoustu práce s obrázky. Ale není to všechno. Existuje několik omezení a zákazů, které potřebujete znát a vyhnout se jim:

Citlivé použití

Většina fotobank vkládá do svých licenčních podmínek klauzuli „citlivé použití“, která vám brání v používání obrázků způsobem, který by mohl vyobrazovat zobrazené osoby, umělce, který ji vytvořil, nebo dokonce agenturu pod špatným světlem.

A pokud jde o zdraví, některé z nich spadají pod toto citlivé omezené použití: vážné nemoci, zvláštní schopnosti / potřeby nebo podmínky odvozené od výběru životního stylu jsou citlivá témata, s nimiž byste se měli při navrhování vizuálu zabývat.

Pokud si nejste jisti, zda by zamýšlené použití porušilo omezení citlivého použití, obraťte se přímo na agenturu a vyžádejte si vysvětlení.

Přímé schválení

Povaha fotografie znamená, že povolení, která musíte použít, jsou obecná a nejsou specifická pro zamýšlené použití. Z tohoto důvodu, nesmíte prezentovat lidi na obrázcích na fotografiích, jako by přímo podporovali produkty nebo služby.

Je důležité vědět před vytvořením vizuálů pro lékařské služby: můžete použít fotografie lidí, kteří vystupují jako profesionálové, pacienti atd. Nemůžete však v žádném případě naznačovat, že jsou skutečnými lékaři nebo zákazníky služby, kterou propagujete.

Příklady
Fotografie ženy v bílém plášti, která se usmívá na objektiv: Můžete ji použít a přidat nápis „Nejpřátelštější profesionálové jsou tu pro vás“. Pokud však váš text říká: „Čeká na vás doktorka Smithová“, je to přímá podpora a velké NE.

V souvislosti s citlivým používáním – Fotografie mladých lidí v baru: Plakát, který varuje před nebezpečím pití, je v pořádku. Ale použití fotografie mladého muže vedle textu, který zní: „John vypije každý den šest balení a jeho játra trpí“, je mimo limit.

Pro tisk

Většina standardních licencí bez licenčních poplatků má limit kopií, obvykle nastavený mezi 300 000 a 500 000 jednotkami, pro tisk i digitální reprodukce.

Pokud tedy používáte lékařské fotografie v letácích nebo podobně, je třeba mít na paměti tento limit. Pokud si myslíte, že jej překročíte, budete potřebovat rozšířenou licenci, která fotografii nezlepší, ale poskytne vám neomezená práva na reprodukci.

Produkty pro další prodej

Tenhle případ by se ve zdravotnických firmách nemusel hodně objevovat, ale stále stojí za zmínku:

Standardní licence neumožňuje použít obrázky přímo k maloobchodním výrobkům, kde fotografie představují základní hodnotu. K tomu budete potřebovat rozšířenou licenci.

I když si musíte být vědomi těchto scénářů k použití, je zcela zřejmé, že práva a výhody na bezplatných lékařských fotografiích daleko přesahují několik omezení.

Vylepšete svou vizuální hru pomocí lékařských fotografií

Pokud pracujete v oblasti zdravotnictví a souvisejících průmyslových oborů (nebo si vás najali, abyste navrhli), můžete si být jisti, že jste se na trhu s licencí royalty free zabývali.

Nejenže najdete úžasné, profesionální obrázky a obrázky ve vysokém rozlišení v každé možné variantě tohoto předmětu, ale také je můžete získat s flexibilní licencí za skutečně dostupné ceny. Na co se ještě zeptat?

Vyberte si svého dodavatele a hned začněte stahovat skvělé lékařské obrázky!

 • Stock Photo Secrets pro lékařské fotografie přátelské k rozpočtu
 • Getty Images pro exkluzivní a prvotřídní lékařské snímky
 • iStock pro cenově dostupné a jedinečné lékařské fotografie
 • Shutterstock pro obrovskou rozmanitost lékařských obrázků
 • Adobe Stock pokud navrhujete grafiku lékařských témat pomocí aplikací Creative Cloud
 • Depositphotos pokud potřebujete lékařské obrázky a flexibilní ceny
 • Medical Images pouze pro lékařské obrázky a různé možnosti licencování
 • Science Source pro spolehlivé lékařské fotografie s vlastní licencí
 • Vintage Med Stock pro historické lékařské fotografie k komerčnímu použití

Dejte nám vědět, kterou lékařskou agenturu s fotografiemi si vyberete!

Renata
Renata

Zajišťuje koordinaci překladů a kontrolu obsahu jednotlivých článků o fotobankách. Zodpoví vaše dotazy pokud čemukoliv nerozumíte nebo potřebujete podrobněji vysvětlit.

Rádi se dovíme, co si o tom myslíte vy.

Leave a reply

fotobanka.cz
Logo