Recenze 99clubu od Stock Photo Secrets

99club Recenze – dostupné fotografie pro jakýkoli rozpočet

Možná jste už slyšeli o členství 99club ve Stock Photo Secrets Shop’s . Vytvořil jsem 99club s cílem poskytnout malým a středním podnikům cenově dostupné předplatné obrázků se velkou hodnotou pro své zákazníky. 99club vám dává 200 XXL vysoce kvalitních fotografií, vektorů a fontů za pouhých 99 € (asi 2 708 Kč) !

Fotografie v 99clubu jsou jedinečné v tom, že je lze použít navždy s velmi malými omezeními jejich použití, například můžete obrázky použít na sociálních sítích bez připsání fotografů, jak to většina fotografických agentur vyžaduje. Stažené obrázky lze použít i navždy, takže jakmile je stáhnete, budou vaše i po vypršení předplatného.

Kliknutím sem zjistíte, zda je pro vás 99club vhodný

99club Recenze – základy

 • Přístup k více než 6 000 000 prémiových sériových snímků
 • Zahrnuje fotografie, vektory a písma ve vysokém rozlišení (bez videa)
 • 200 XXL stažení každý rok
 • Royalty Free Licence
 • Používejte své obrázky NAVŽDY
 • Předplatné je pouze 99 € (2 708 Kč) BEZ dalších poplatků!
 • NOVINKA: Automatické obnovení: zabezpečte si nízkou cenu, dokud bude nabídka existovat

99club podrobnosti – Co je to 99club?

99club uvodni stranka

99club byl vytvořen speciálně pro designéry, malé firmy, marketingové agentury, bloggery a ostatní., kteří potřebují zdroj cenově dostupných royalty free fotografií. Již více než deset let jsem odborníkem na fotografie. Znám tedy cenu získání skvělé hodnoty, pokud jde o obrázky z fotobank. 99club vám poskytuje kvalitu, kterou požadujete, aniž byste zruinovali svůj rozpočet.

Jedním z důvodů, proč se k 99clubu připojují noví zákazníci, je uzavření Dollar Photo Club. 99club se stal alternativou Dollar Photo Clubu, protože za stejnou cenu zdvojnásobí stažení (200 obrázků) oproti starému členství DPC.

Tato nabídka je tak dobrá, že je uvedena v našem průvodci nejlepšími fotobankami!

3 důvody, proč se připojit k 99club

 1. Prémiový obsah
 2. Miliony profesionálně vytvořených obrázků
 3. Každý měsíc přidáno až 100 000 nových sériových obrázků

99club Video návod

Zde je video návod, jak používat webové stránky Stock Photo Secrets a vyhledávání fotografií. 99club vám umožní přístup k royalty free fotobankovým fotografiím, ale i vektory a písma si můžete také stáhnout. Jako alternativa Dollar Photo Club je 99club skvělou volbou pro členství s DPC s ukončenou platností.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se našich možností členství nebo 99clubu, které nebyly zodpovězeny v mém videu, neváhejte mě kdykoli kontaktovat.

Cena za 99club

99club nemá žádné další poplatky a je automaticky obnovitelný: předplatné 99club bude automaticky obnoveno o další roční období v plánovaném datu obnovení (po uplynutí platnosti prvního předplatného). Obnovení bude vždy za stejnou cenu jako původní předplatné.

O zvyšování cen se nemusíte starat: za 200 obrázků XXL budete vždy platit 99 € (asi 2 708 Kč) ročně. Automatické obnovení zajišťuje, že budeme udržovat nízkou cenu řešení, dokud bude nabídka existovat! Navíc budete upozorněni před datem automatického obnovení a předplatné můžete kdykoli zrušit.

Můžete si také stáhnout libovolný počet obrázků za měsíc bez omezení, ale pokud si stáhnete více než 200, můžete si zakoupit další balíčky obrázků po 50 za 49 € (1 341 Kč); nebo 100 za 69 € (1 889 Kč).

99club Rozdělení cen

 • Za 99 € (2 708 Kč) dostanete 200 XXL fotografií, vektorů a písem (Cena za obrázek je 0,49 € (13,50 Kč)
 • Pokud si stáhnete více než 200, můžete si koupit další obrazové balíčky po 50 za 49 € (1 340 Kč) (0,98 € (27 Kč) za obrázek); nebo 100 za 69 EUR (1 889 Kč) (0,69 € (19 Kč) na obrázek
 • Můžete si koupit tolik dalších obrazových balíčků, kolik chcete
 • Automatické obnovení za stejnou cenu (99 € (2 708 Kč)) – lze kdykoli zrušit
 • Členství v 99club si mohou koupit nový i stávající zákazníci Stock Photo Secrets

Hledání a kolekce obrázků

Stock_Photo_Secrets_vyhledavani

 

I když je naše sbírka fotografií velká, není tak rozsáhlá jako u ostatních fotobank. Další věc je, že naše vyhledávání obrázků není schopno zobrazovat výsledky z řady fotografií nebo schopnost najít konkrétní model na každém obrázku, na kterém jsou uvedeny ve Stock Photo Secrets.

Naše kolekce obrázků, což je 6 000 000 sériových obrázků se neustále inovuje, roste a aktualizuje se až o 100 000 nových sériových snímků za měsíc. Hledání obrázků na Stock Photo Secrets vám umožní prohledávat fotografie, vektory, písma a má funkci lightbox pro ukládání obrázků, které si chcete prohlédnout později.

Přestože se jedná o několik nevýhod, neustále pracujeme na vylepšení těchto vyhledávacích funkcí, abychom našim zákazníkům mohli nabídnout ještě lepší zážitek s vyšší hodnotou.

Podívejte se, jaké obrázky najdete s členstvím v 99clubu.

Možnosti a použití licencí pro 99club

Při zvažování fotografie z fotobanky je při rozhodování naprosto zásadní zaměřit se na podmínky používání a udělování licencí, abyste se ujistili, že máte správné fotky pro potřeby vaší firmy. Například mnoho agentur vyžaduje zvláštní přiřazení a vodoznaky se jménem fotografa v rámci fotografie. 99club však ne.

Často také existují omezení, jak dlouho můžete používat fotografie z různých agentur. Skvělá věc na 99klubu je, že jakmile stáhnete obrázek, můžete jej použít navždy bez velkého omezení. Pokud tedy chcete použít na více než jednou na jedné z vašich stránek na Facebooku, můžete tak učinit.

Další informace o tom, jak nelze fotografie na Facebooku použít.

99club Standardní licenční smlouva

Členství 99club, stejně jako naše další možnosti členství, jsou všechny vybaveny standardní licenční smlouvou. Naše standardní licence na obrázky je velmi přímá a je to skvělá licence, která je vhodná pro všeobecné použití, ale u všeho, co chcete komerčně prodávat jako tričko nebo pohlednice, budete muset zakoupit jednu z našich rozšířených licencí (což stojí 35 euro (958 Kč) za obrázek pro pro členy 99Clubu; 70 euro (1 915 Kč) pro nečleny).

 Se standardní licencí 99clubu můžete:

 1. Používejte obrázky jako součást komerčních nebo reklamních účelů v časopisech a novinách nebo jako konstrukční prvky pro videohry nebo CD-ROM.
 2. Používejte obrázky online v elektronických publikacích, sociálních médiích nebo na webových stránkách, ale NENÍ ve spojení s jakoukoli šablonou webové stránky nebo softwarovým produktem pro distribuci nebo další prodej ostatními.
 3. Používejte obrázky jako součást marketingových, reklamních nebo propagačních materiálů, včetně tiskových reklam, poštovních zásilek, letáků a obalů (s tiskem až 300 000).
 4. Použijte obrázky pro všechny formy polepu firemních vozidel a označení.
 5. Používejte obrázky publikovaných redakčních funkcí v jakémkoli médiu (včetně novin, knih a periodik)
 6. Stažené obrázky používejte i po skončení období předplatného.

Standardní limity reprodukce licence

Jak můžete reprodukovat obrázky z fotobanky podle našich standardních licenčních smluv, existují určitá omezení.

Zde jsou některé příklady a omezení v reálném světě:

 • Tiskněte až 300 000 kopií na tištěné obaly
 • Lze použít v tištěných knihách, časopisech a novinách až do 300 000 kopií
 • Používá se v sociálních médiích, e-mailech, e-knihách, reklamních a marketingových materiálech až 300 000 krát

Rozšířená licenční ujednání

Stock Photo Secrets rozsirena licence

Rozšířená licenční smlouva je ideální pro komerční použití, například pro prodej tvůrčích projektů, se kterými chcete vydělat peníze.

S rozšířenou licencí pro 99club můžete mít neomezené použití pro tyto účely za pouhých 35 € (958 Kč) pro členy 99club a 70 € (1 915 Kč) pro nečleny. Rozšířenou licenci můžete snadno zakoupit pomocí našeho vyhledávání obrázků kliknutím na rozšířenou kartu vybraného obrázku.

Co můžete prodávat s rozšířenou licencí za 35 € (958 Kč)

 • Neomezený počet výtisků a vzor tapet
 • Neomezené potisky na trička a oblečení
 • Neomezený tisk na hrnky, kalendáře, hry, pohlednice, webové šablony

Zde je tabulka pro porovnání licencí, která vám ukáže, jak můžete ve svých kreativních projektech použít sériové obrázky 99club ve srovnání s rozšířenou licencí. Přestože je na základě naší standardní licenční smlouvy prodej zboží zakázán, můžete si na libovolném obrázku zakoupit rozšířenou licenci za 35 EUR (958 Kč) za fotku s členstvím v 99club (a 70 EUR (1 915 Kč) pro nečleny).

Stock Photo Secrets Comparison Table

Na našich obrázcích nabízíme také právní ochranu 10 000 €, abyste byli legálně chráněni, pokud někdo tvrdí, že jejich autorská práva byla porušena.

Ve velmi nepravděpodobném případě, že se to stane, protože naši přispěvatelé jsou si plně vědomi našich licenčních podmínek, zajistíme, abychom vám nabídli další ochranu, abyste svou mysl mohly nechali v klidu.

Proč byste se měli připojit k 99clubu

99club je plný vysoce kvalitních, prémiových fotografií bez licenčních poplatků, které lze stáhnout a použít navždy, aniž byste se museli obávat dalších licenčních poplatků nebo omezení. Naše fotobanka neustále roste a naše vyhledávání obrázků se stále zlepšuje.

Předplatné 99clubu nemá žádné další poplatky a lze přidat další obrázky ke stažení, takže se nemusíte obávat, že vám dojdou obrázky ke stahování. Můžete si stáhnout tolik obrázků, kolik chcete měsíčně, a pokud stáhnete více než 200 obrázků, můžete si koupit ještě více obrazových balíčků za skvělou cenu.

Recenze členství 99club

99club existuje ve vysoce konkurenčním světě licenčních fotografií, ale naše cenová dostupnost není naší jedinou výhodou. Pokud jste malý podnik, nezávislý pracovník, webmaster nebo blogger s rozpočtem, pak je členství v 99clubu pravděpodobně tou nejlepší volbou pro vás. Naše kolekce obrázků roste každý měsíc a každý nový přidaný obrázek zvyšuje kvalitu a velikost naší banky obrázků.

Flexibilita naší standardní licence prakticky dnes neexistuje v žádné jiné agentuře s fotografiemi, takže stahování vašich obrázků jde ještě dále, když máte více projektů a vyžadujete velmi malá omezení.

99klub od Stock Photo Secrets je ideální pro malé a střední podniky, které potřebují cenově dostupné fotografie s menším omezením.

Klady

   • Zahrnuty jsou všechny obrázky, vektory a písma z našich 6 000 000 obrázků
   • 200 stažení XXL ročně (pouze 0,49 € (13,50 Kč) za obrázek!)
   • Royalty Free Licence
   • Používejte obrázky NAVŽDY
   • Předplatné pouze 99 € (2 708 Kč) bez dalších poplatků!
   • Automatické obnovení za 99 EUR (2 708 Kč) bez dalších poplatků, kdykoli je možné jej zrušit
   • Pokud potřebujete stáhnout více než 200, můžete si zakoupit další obrazové balíčky po 50 za 49 EUR1 340 Kč) (0,98 € (27 Kč) za obrázek): nebo 100 za 69 EUR (1 888 Kč) (0,69 € (19 Kč) na obrázek.

Zápory

   • Hledání obrázků potřebuje vylepšit
   • Žádné překlenutí do dalšího roku, tzn. Po jednom roce budou ztraceny všechny nevyužité kredity
   • Nelze použít hledání obrázků k nalezení série fotografií z focení, nebo nelze filtrovat k nalezení dalších obrázků konkrétního modelu

Děkujeme, že jste si přečetli naši recenzi 99club – Kliknutím sem se nyní připojte k 99clubu

Renata
Renata

Zajišťuje koordinaci překladů a kontrolu obsahu jednotlivých článků o fotobankách. Zodpoví vaše dotazy pokud čemukoliv nerozumíte nebo potřebujete podrobněji vysvětlit.

Rádi se dovíme, co si o tom myslíte vy.

Leave a reply

fotobanka.cz
Logo