5 alternativ k Shutterstocku, které vás překvapí

Shutterstock je jednou z nejlepších a nejoblíbenějších fotografických webových stránek. Její historie, reputace, kvalita služeb a dostupné ceny z ní činí oblíbenou fotobanku pro mnoho zákazníků po celém světě. Pokud však jejich nabídky nebudou přizpůsobilé tomu, co potřebujete, nebo pokud jste prostě ten, kdo má rád možnosti, rádi se seznámíte s těmito skvělými možnostmi Shutterstock, abyste mohli koupit levné snímky Royalty free online. Takže odpovězte na otázku, jaká je nejlepší alternativa Shutterstocku?

Není snadné najít nejlepší alternativu k Shutterstock, ale jsme si jisti, že tento rychlý seznam agentur a nabídek vám pomůže najít tu, která je pro vás nejlepší: Máte omezený rozpočet? 99club od Stock Photo Secrets Shop je nejlepší volbou. Potřebujete snímky každodenního života? iStock je dobrá a ještě nižší ceny docílíte s předplatným. Jste uživatel Creative Cloud? Běžte do toho s Adobe Stock a jejich plnou integrací do Photoshop and Co. Potřebujete spoustu obrázků? Low Volume od Stock Photo Secrets Shop pro vás může být nejlepší. Níže jsme shromáždili a porovnali nejlepší alternativy s produkty Shutterstock ve formě cenových nabídek, počtem snímků, uživatelskými právy, rozlišením snímků a kvalitou služby. A vybrali jsme jen třešničky na dortu, protože všechny tyto alternativy Shutterstocku jsou zahrnuty do našeho seznamu Nejlepší fotobanky!

Objevte je níže!

Ale počkejte chvíli…

Shutterstock má pro vás úžasnou nabídku, s exkluzivním, časově omezeným slevovým kódem Shutterstock můžete ušetřit až 15 % na nákupu vysoce kvalitních snímků! Jedná se o super speciální nabídku platnou pouze po omezenou dobu. A vztahuje se na vše na webu Shutterstock, včetně jejich obrovské kolekce více než 406 milionů royalty free obrázků! Nakupujte stock snímky, royalty free vektorovou grafiku, stock videa a stock hudební skladby za sníženou cenu. Kupón se vztahuje i na balíčky obrázků a předplatné. Pospěšte si!

Kupte si vybrané stock snímky nebo záběry na Shutterstocku s 15% slevou na předplatné a balíčky snímků.

A pokud hledáte nejlepší alternativu Shutterstocku zdarma, máme pro vás dobrou zprávu: přinášíme vám exkluzivní zkušební verzi Shutterstocku, která vám poskytne 10 bezplatných obrázků Shutterstock na jeden měsíc, což z ní činí nejlepší bezplatnou alternativu ze všech!

Ještě lepší: Nejlepší alternativy Shutterstocku, které uvádíme níže, jsou také dodávány s exkluzivními bezplatnými zkušebními verzemi a zdarma, takže jsou také jedny z nejlepších bezplatných alternativ Shutterstocku, které najdete!

Porovnání nejlepších alternativ se Shutterstockem

PŘÍRUČKA:

Zde jsou některé rychlé podrobnosti, abyste lépe porozuměli této srovnávací tabulce:

 • Nabídky, které jsou uvedeny, jsou předplatné pro velké množství fotografií: jedná se o vlajkovou loď firmy Shutterstock a to od svých začátků a na ni jsme se zaměřili
 • Ve srovnání zvýrazňuje cenu za snímek: domníváme se, že vědět, kolik platíte za stažení za snímek sRoyalty-free licencí, opravdu pomáhá vidět hodnotu těchto nabídek
 • Poplatek za stažení je zdůrazněn: všechny předplatné mají na Shutterstocku měsíční limity stahování, ale alternativy zahrnují i roční a měsíční limity. Myslíme si, že je užitečné vědět, jak omezující jsou nabídky z každé agentury microstock

Zde klikněte pro stažení seznamu na 7 alternativ k Shutterstocku (PDF)

Pro více podrobností o každé nabídce si přečtěte náš seznam níže!

5 nejlepších fotobankových alternativ k Shutterstocku

Exclusivní: 99club – Perfektní alternativa k Shutterstocku

entertheclub

Stock Photo Secrets Shop je microstock agentura určená speciálně pro malé a střední firmy. Naše nabídky jsou považovány za vyhovující jejich potřebám, pokud jde o službu a rozpočet, a nikdo to neudělá lépe než náš hvězdný produkt: náš 99club vám dává 200 XXL royalty-free fotografií na jeden rok jen za $99 (asi 2 193 Kč), což znamená $0,49 (11 Kč) za jedno stažení! Jistě, skvělá alternativa Shutterstocku, pokud se vám líbí jejich nízké ceny za stažení, ale nemůže pracovat s jejich vysokým objemem měsíčních plánů.

A cena není jediná věc, pro kterou byste tento plán mohli milovat. Podívejte se na to, co získáte s členstvím v 99clubu:

 • Flexibilní plán s ročním limitem pro stahování: stahujte od 1 až po 200 snímků, kdykoli budete chtít během jednoho roku
 • Vyberte si ze sbírky více než 5 millionů souborů: obsahuje fotografie s vysokým rozlišením, vektorovou grafiku a písma
 • Až 100 000 nových souborů přidaných měsíčně: co dnes v knihovně nenajdete, zítra byste mohli najít
 • Stahování až do XXL velikosti bez dodatečných poplatků: to platí pro jpg obrázek, vektorové soubory a písma
 • Royalty-free licence s trvalým používáním: Koupíte fotky dnes a můžete je používat KDYKOLIV!
 • Bonusové slevy na rozšířené licence a video balíčky
 • Možnost automatického obnovení: zablokujte si výhodnou cenu dohodou na tak dlouho dokud bude dostupná

Je snadné pochopit, proč je 99club nejlepší a nejvhodnější alternativou Shutterstocku pro ty s omezeným rozpočtem: nejen že je tak levná, ale také flexibilnější, s mnoha výhodami a od spolehlivé agentury, která je podporovaná profesionály z oboru. Co víc si přát?

Chcete se dozvědět více? Přečtěte si recenzi 99clubu.

Jste připraveni k nákupu? Získejte členství v 99clubu přímo zde!

iStock – alternativa Shutterstocku v ceně a ve schvalování

5 alternativ k Shutterstocku, které vás překvapí 6

iStock (dříve známý jako iStockphoto) je jedna z nejstarších a nejznámějších fotografických agentur, které jsou proslulé svou vysoce vybranou knihovnou, která hostí miliony a miliony obrázků ve vysokém rozlišení, rozdělená do dvou hlavních sbírek: Essentials (nízký rozpočet, neexkluzivní obsah) a Signature (vysoká cena, exkluzivní soubory). Obě sbírky mají fotografie s vysokým rozlišením a vektorovou grafiku. Kromě toho nabízejí zásoby videí a audio knihovny.

Existují předplatné s přístupem pouze k Essentials, které jsou mnohem cenově dostupnější, a předplatné s přístupem k celé knihovně včetně Signature, které jsou trochu dražší, ale stále poměrně cenově dostupné a přidávají hodně hodnoty s obsahem, který jinde nenajdete. Informace o iStock ceně naleznete zde. Takže, co získáte s předplatným od iStocku?

 • Stahování za měsíc – od 10 do 750
 • Typy předplatného – měsíční a roční – dva typy předplatného, iStock Essentials (základní a neexkluzivní soubory) a iStock Signature (pro exkluzivní obsah plus Essentials).
 • Cenové rozpětí – od $29 (643 Kč) do $249 (5 515 Kč) měsíčně
 • Obrázkové soubory – Royalty-free fotografie a vektory
 • Velikosti – většina souborů je dostupná až do vysokého rozlišení bez dalších nákladů
 • Typ licence – Royalty free umožňující komerční a osobní použití na webových stránkách, v tiskovinách, reklamách, na sociálních médiích a dalších

Co dělá iStock tak skvělou alternativou Shutterstocku? Stejně jako to Shutterstock, nabízejí fotografické předplatné až do 750 stažení za měsíc, ale mají dvě kategorie obrázků a dvě úrovně cen, máte mnohem více možností, pokud jde o cenu, podle toho, jaké fotografie potřebujete, a některé jsou ještě levnější než Shutterstock! I když se vám líbí tato fotografická agentura, můžete využít i jiné alternativy iStocku!

Teď, ale přichází skvělá zpráva: Na omezenou dobu máme skvělý, exkluzivní iStock promo kód a ten vám dává 15% slevu na VŠECHNO! Je to pravda: vše co jen chcete stáhnout z webu je za sníženou cenu! Vemte si iStock promo kód nyní, protože platí jen do konce dubna 2020!

iStockphoto jako alternativa Shutterstocku:

Získejte exkluzivní slevu 25 % na nákup velkých kreditních balíčků u společnosti iStock! Tato sleva se vztahuje pouze na balíčky od 18 kreditů.
BONUS: iStock jako alternativa zdarma k Shutterstocku
Pokud hledáte alternativu k Shutterstocku, kde nemusíte platit za fotky, možná vás překvapí, že iStock je dobrá volba: Na své domovské stránce nabízejí zdarma týdenní soubory, které zahrnují jednu bezplatnou fotografii, jednu bezplatnou ilustraci a jedno video zdarma každý týden. Jistě je to velmi omezená nabídka, ale i tak je to dobré:

 • Profesionální tým iStocku schvaluje obsah
 • Jsou Royalty Free a vybaveni všemi právy a povoleními – mnohem lepší než licence Creative Commons, které jsou riskantní
 • Jsou zcela zdarma

Chcete-li získat přístup k těmto bezplatným předváděcím obrazům, stačí se jen zdarma zaregistrovat na iStock a budete si je moci stáhnout – nemusíte nic nakupovat!

Adobe Stock – Alternativa k Shutterstocku pro členy Creative Cloud

Adobe Stock logo

Adobe Stock je fotobanka služby společnosti Adobe a je postavena na základně knihovny fotobanky Fotolia. Nejdůležitější je to, že je plně integrována do platformy Adobe Creative Cloud a umožňuje přístup, surfování, testování úprav a licencování obrázků z kolekce přímo v rámci oblíbených aplikací pro úpravy obrázků. Nabízejí různé plány předplatného s přístupem ke sbírce více než 60 milionů bezplatných fotografií a vektorových ilustrací. Mají také grafické šablony, 3D modely, videoklipy a další.

Jejich předplatné pokrývají širokou škálu objemových úrovní a mají ceny pro každého. Můžete si také vybrat mezi měsíčními nebo ročními předplatnými. Zde je to, co můžete získat:

 • Stahování za měsíc – od 10 do 750
 • Typy předplatného – měsíční a roční
 • Cenové rozpětí – od $29,99 (665 Kč) do $249,99 (5 537 Kč)
 • Obrázkové soubory – Royalty-free fotografie a vektory
 • Velikosti –všechny velikosti až do vysokého rozlišení bez dalších nákladů
 • Typ licence – Royalty Free licence pro komerční a osobní použití 
 • Bonus: Plně integrován do Adobe Photoshopu, Illustratoru a mnoha dalších produktů Creative Cloud

Adobe Stock je skvělá alternativa k Shutterstocku, pokud ke svému kreativnímu procesu používáte nástroj Creative Cloud. Tato služba má nejen předplatné srovnatelné s předplacením služby Shutterstock a dostatek fotografií, z nichž si můžete vybrat spoustu možností, ale důležitější je hodnota a5dds s plnou integrací s produktem Creative Cloud, která značně zjednodušuje pracovní postup. Takže pokud chcete pracovat s Illustrator CC a podobnými, je to určitě alternativa Shutterstocku, která stojí za to prozkoumat!

Adobe Stock jako alternativa Shutterstocku

BONUS: Adobe Stock jako alternativa zdarma k Shutterstocku
Co se stane, když fotky nenacpete do svého rozpočtu a potřebujete alternativu zdarma k Shutterstocku? No, Adobe Stock vám může pomoci i zde, protože mají skvělou měšíční zkušební verzi zdarma! Jedná se o první měsíc zdarma pro roční předplatné, ale můžete jej zrušit bez rizika během prvního měsíce a bude pro vás zcela zdarma! Dostanete:

 • 10 nebo 40 volných obrázků po dobu 30 dní
 • Všechny fotografie z hlavní sbírky ve vysoké kvalitě
 • Pod licencí royalty-free – vyhnete se právním rizikům oproti používáním creative commons licence!
 • Stačí se zaregistrovat na 10 nebo 40 stahování na měsíční nebo roční předplatné (které stojí 29,99 (665 Kč) dolarů a 79,99 (1 773 Kč) dolarů měsíčně) a dostanete svůj první měsíc zdarma!

Chcete-li zahájit bezplatnou zkušební verzi, stačí kliknout na tutoAdobe Stock zkušební verzi, přejít na Adobe Stock a vybrat požadované předplatné. Dokončete registraci a zadejte své platební údaje (za první měsíc vám nebudou účtovány poplatky) a vše je hotovo!

Photocase – Alternativa Shutterstocku pro umělecké fotografie

Photocase

Photocase je berlínská fotografická agentura, která nabízí umělecké fotografie za velmi přijatelné ceny. Jejich vysoce rozmanitá knihovna je plná prvotřídních obrázků s vysokou uměleckou hodnotou, autentických a s moderní estetikou, která je na trhu trendem. Díky tolika letům v oboru je to velmi spolehlivá a profesionální služba, kde najdete druhy fotografií, které žádná další agentura neposkytuje.

Nepracují s předplatnými, ale nabízejí vám pohodlné kreditní balíčky, které vám ušetří objemné nákupy, a platíte jen tolik co potřebujete. Jejich fotografie jsou oceněny podle velikosti od 5 do 15 kreditů a jejich konečná cena bude záviset na kreditu, který si koupíte. Kreditní balíčky začínají na euro 50 (1.288, Kč) za 25 kreditů, a to až do výše euro 1375 (35 439 Kč) za 1000 kreditů, což vám v konečné ceně ušetří neuvěřitelných 45%. Zde jsou podrobnosti:

 • Stahování za měsíc – tolik, kolik vám vaše kredity umožňují koupit (kredity nikdy nevyprší)
 • Typy předplatného – On-demand (bez předplatného)
 • Cenové rozpětí – mezi euro 7,60 (195 Kč) a euro 33 (850 Kč)
 • Obrázkové soubory – Royalty-free fotografie
 • Velikost – malé, střední a velké, podle toho jsou oceněny
 • Typ licence – Royalty Free pro komerční a osobní použití, včetně použití v sociálních médiích

Photocase je fantastická alternativa k Shutterstocku, pokud to, co hledáte, jsou jedinečné fotografie, které najdeme ve sbírce společnosti Shutterstock. Pokud budete následovat umělecké a vyjmečně estetické fotografie, ale za nízké ceny, je to perfektní alternativa pro vás!

Co je ještě lepší: jako čtenář StockPhotoSecrets, můžete získat na Photocase fotografie ještě levněji díky našemu exkluzivnímu Photocase kupónu se 5 kredity ZDARMA + 10% sleva! Nabídka, kterou si nemůžete nechat ujít!

Photocase jako alternativa Shutterstocku:

Low Volume – alternativa k Shutterstocku s velkooběmovým předplatným

stock-photo-secrets-logo-with-gem

Byl navržen speciálně pro malé a střední firmy od Stock Photo Secrets Shop a má další skvělou alternativu ke Shutterstocku: jeho Low Volume předplatné. Jedná se o časově omezenou a exkluzivní nabídku, která vám dává 600 XXL royalty-free fotografií za pouhých 199 dolarů (4 408 Kč) za rok! To je jen 0,33 dolaru (8 Kč) za fotku!

Toto předplatné vám poskytne 3x více stažení než náš 99club pouze za zlomek ceny. A můžete si vybrat ze škály s více než 5 miliony obrázků, a každý měsíc přidaných až 100 000 nových! Zde je vše, co potřebujete vědět:

 • Stahování za měsíc – až 600 (je nutné stáhnout vždy do jednoho roku)
 • Typy předplatného – roční
 • Cenové rozpětí – $199 (4 408 Kč)
 • Obrázkové soubory – Royalty-free fotografie, vektory a písma (fonty)
 • Velikost –až do XXL za stejnou cenu
 • Typ licence – Royalty Free pro komerční a osobní použití: web, marketing, reklama, sociální média, osobní projekty a další
 • Bonusové slevy na další produkty

Low Volume je zajímavou alternativou k Shutterstocku pro každou firmu, která potřebuje stovky snímků pro marketingové a propagační účely, ale pracuje s napjatým rozpočtem. Jistě, Shutterstock vám dává až 9000 snímků za rok, ale účtují vám až 199 dolarů (4 408 Kč) měsíčně, a pokud nepoužíváte tak obrovské množství stahování, skutečně ztrácíte peníze.

Naše nabídka Low Volume Vám nabízí značné množství fotografií s flexibilním ročním limitem pro jejich stažení za mnohem nižší, jednorázový poplatek. Všimněte si také, že Shutterstock má předplatné na rok na 600 stažení, ale omezuje jej na 50 stažení za měsíc a účtuje za něj 1188 dolarů (26 313 Kč) (99 dolarů (2 193 Kč) za měsíc). Je to jasná volba, Low Volume je lepší volba!

Pokud chcete toto předplatné využít, udělejte to rychle! Je to časově omezená nabídka a nebude k dispozici dlouho!

Low Volume nabídka jako alternativa k Shutterstocku

BONUS: Canva Pro – Alternativa s neomezeným počtem stažení

Canva> 5 alternativ k Shutterstocku, které vás překvapíCanva je velmi populární webový a uživatelsky příjemný nástroj pro grafický design. Možná ale nevíte, že do své předplacené služby Canva Pro integrují velmi velký katalog 60 milionů vysoce kvalitních fotografií fotografií, který také nabízí grafické šablony, nástroje pro publikování a sady značek a mnoho dalších funkcí, které zjednodušují vizuální vytváření obsahu.

Hlavní výhodou předplatného programu Canva Pro je to, že přichází s neomezeným počtem stažení, což je něco, co Shutterstock nenabízí, a přístupem k velmi jednoduchému, ale výkonnému editoru obrázků, který byl inspirací i pro editor Shutterstocku. Zde je jejich nabídka:

 • Stahování za měsíc – NEOMEZENÁ – Můžete si stáhnout libovolný počet obrázků bez dalších nákladů!
 • Typ předplatného – Měsíční nebo roční (druhý je účtován předem)
 • Cenové rozpětí – 9,95 $ (221 Kč) za měsíc (s ročním tarifem) – 13,95 $ (343 Kč) za měsíc (měsíční tarif)
 • Obrazové soubory – fotografie, ilustrace, šablony a další bez licenčních poplatků
 • Velikost obrázku – všechny velikosti až do HD bez dodatečných nákladů
 • Typ licence – Royalty Free pro komerční použití – Dostupné licence na jedno použití a více použití
 • Zdarma měsíční zkušební verze pro vyzkoušení služby zdarma

Canva Pro je velmi kompletní řešení pro malé podniky, zejména pro ty lidi, kteří si nemohou najmout grafického designéra, aby navrhovali vizuální prvky, ale také nejsou dostatečně důvtipní, aby mohli používat složité nástroje pro úpravu obrázků. Nejlepší ze všeho je, že je to velmi cenově dostupné.

A další dobré zprávy! Nyní můžete vyzkoušet Canva Pro zdarma po dobu 30 dnů, a to díky naší zkušební verzi Canva Free! Stačí kliknout na banner níže a odemknout jeden měsíc Canva Pro zcela zdarma!

Vyzkoušejte si Canva Pro na 30 dní zdarma. Plný přístup k funkcím Canva Pro na 15 dní navíc oproti běžné zkušební verzi nabízené na webových ...

Canva Pro jako alternativa Shutterstock

Shutterstock: nejoblíbenější fotobanka

Pojďme si krátce pohovořit o Shutterstock – koneckonců, pokud by nebyl Shutterstock, tak by nebyla potřeba alternativ pro Shutterstock, ne?

5 alternativ k Shutterstocku, které vás překvapí 9Je to fotografická agentura pod licencí modelu microstock: prodávají obrázky s vysokým rozlišením (to znamená fotografie a vektorové ilustrace) online pod Royalty-free licencí, za velmi nízké ceny s minimálním požadavkem na platbu. Byli průkopníky předplatného mezi fotobankami, to znamená nákupního modelu, za který souhlasíte s pevným měsíčním poplatkem výměnou za pevný počet stahovaných obrázků za měsíc s neuvěřitelně nízkou cenou za snímek. Zatímco teď mají několik možností v objemu obrázků, jejich hvězdným produktem bylo vždy předplatné na 750 fotografií měsíčně za 249 dolarů (5 515 Kč) měsíčně nebo 1999 dolarů (44 275 Kč ) ročně. To je to, co je od počátku oblíbené, protože kupující získávají kvalitní fotografie za pouhých 0,26 (6 Kč) až 0,33 (7,50 Kč) USD.

Existuje však mnoho dalších důvodů pro jejich úspěch. Hostují největší online fotografickou knihovnu na světě s více než 220 miliony souborů a stále roste. Zavádějí nejnovější inteligentní technologii pro vyhledávání obrázků, mají další katalogy médií, jako jsou skladby a zvuky, a zahrnují ve svých službách například bezplatný editor fotografií. Další informace naleznete v naší Shutterstock recenzi.

To je důvod, proč tolik zákazníků volí Shutterstock. Chcete-li se k nim připojit využijte náš exkluzivní Shutterstock kupón se slevou až 15% při nákupu!

Chytrý nákup fotografií s nejlepšími alternativami k Shutterstocku

Nakupování royalty-free fotografií bude nyní jednodušší než kdy předtím! Nejenže dostanete úžasnou slevu z velmi populární nabídky na Shutterstocku, ale také 6 úžasných alternativ k Shutterstocku ke stažení zdarma royalty-free fotografií!

Pokud nejste v pozici kdy můžete utrácet peníze za fotky, naše bonusové informace o bezplatných fotkách z těchto spolehlivých agentur se hodí, protože získáte profesionální snímky, které jsou bezpečně použitelné v komerčních projektech a určitě mnohem bezpečnější než fotografie creative commons.

Rekapitulace!


Kam půjdeš?

Renata
Renata

Zajišťuje koordinaci překladů a kontrolu obsahu jednotlivých článků o fotobankách. Zodpoví vaše dotazy pokud čemukoliv nerozumíte nebo potřebujete podrobněji vysvětlit.

Rádi se dovíme, co si o tom myslíte vy.

Leave a reply

fotobanka.cz
Logo