5 nejlepších webů kde koupíte fotky online (a ušetříte)

Jaké jsou nejlepší stránky k nákupu fotek online?

Existuje spousta fotobank, kde si můžete zakoupit fotografie online aniž byste museli vyloupit banku, ale znát nejlepší a nejdostupnější může vyžadovat trochu pomoci. Proto jsme se rozhodli dát dohromady 5 nejlepších webů k nákupu fotografií, abyste přesně věděli, kde získat nejlepší royalty free fotografie za nejlepší cenu. Chcete-li vědět více, podívejte se na náš velký seznam 20 nejlepších fotobank nebo našich nejlepších free fotobank.

Existuje mnoho různých předplatných fotografií a obrazových kreditních balíčků dostupných od různých fotobankových agentur. Některé agentury s fotografiemi vás však budou stát o něco více než jiné, ale existuje několik, které nabízejí nejlepší možnou cenu s kvalitními fotkami. Například Stock Photo Secrets má své vlastní předplatné nazvané 99club, který vám dává spoustu obrázků za pouhých 0,49 $ (asi 11 Kč) za obrázek!

Top 5 nejlepších agentur pro nákup fotografií online

Sestavili jsme seznam pěti nejlepších fotografických agentur, kde si můžete koupit fotky, abyste věděli, kde přesně najít nejlepší obrázky za nejlepší cenu. I když některé mohou být dražší než jiné, každá z těchto pěti nejlepších agentur je nejlepšími místy na internetu, kde můžete vyhledávat a objevovat prémiové fotky k vašemu projektu.

Pokud hledáte úsporu času a peněz, jste na správném místě. Takže bez dalších řečí, zde je 5 nejlepších agentur, na kterých se nakupují levné fotky.

BONUS! 99club od StockPhotoSecrets

5 nejlepších webů kde koupíte fotky online (a ušetříte) 14

Kde jinde můžete získat 200 XXL (XXL znamená, že můžete s jistotou tisknout ve formátu A3 s 300 dpi až 6 ‘x 6' s 72 dpi.) royalty free obrázky, prémiové vektory a písma za pouhých 99 $ (2 290 Kč) (pouze 0,49 $ (11 Kč) za obrázek!). Stock Photo Secrets’ 99club je ideální pro malé firmy nebo nezávislé grafické designéry, kteří potřebují stovky obrázků ročně za omezeného rozpočtu. Můžete si vybrat z více než 4 000 000 obrázků v naší sbírce, přičemž každý měsíc se přidá až 80 000 nových. 99club vám poskytuje exkluzivní přístup k naší rostoucí sbírce prémiového obsahu a to za jednu z nejnižších cen, které najdete.

Přečtěte si naši recenzi 99club, abyste zjistili, že je pro vás perfektní. Pokud jste připraveni se zaregistrovat, zakupte si předplatné fotografií s licencí 99club.

Limitovaná nabídka: 200 stažení XXL obrázků + 10 ZDARMA

A nyní máte skvělou časově omezenou možnost ke koupi skvělých a levných fotografií na StockPhotoSecrets! Naše nové a vzrušující měsíční předplatné vám umožní získat od 25 až do 500 obrázků XXL za měsíc, a to každý za pouhých 0,21 $ (5 Kč)! Nejlepší ze všeho je, že si kupujete tyto plány měsíc po měsíci, tak dlouho, jak chcete, bez žádných chytáků! Podívejte se na naše měsíční plány!

Shutterstock

5 nejlepších webů kde koupíte fotky online (a ušetříte) 16

Shutterstock-logo             Shutterstock nabízí pro své zákazníky jak obrazové kredity, tak možnosti předplatného.                                                        Kolekce obrázků Shutterstock je jednou z největších, s více než 290 miliony                                                              royalty free fotografií, ale je na vyšším konci tvorby cen. Ať už provozujete tým nebo                                                              potřebujete stovky a stovky sériových obrázků za měsíc, jejich flexibilní předplatné plány a obrazové kredity budou vyhovovat vašim potřebám.

Přečtěte si naši Shutterstock recenzi a získejte více informací o tom, co nabízejí. Chcete-li si ověřit jejich členství a bezplatně se zaregistrovat nebo zkontrolovat, zda máme Shutterstock slevový kupón Shutterstock slevový kupón, klikněte zde. Můžete také získat 10 fotografií zdarma prostřednictvím zkušební verze Shutterstock.

Kupte si vybrané stock snímky nebo záběry na Shutterstocku s 15% slevou na předplatné a balíčky snímků.

Potřebujete videa? Shutterstock má více než 18 milionů z nich, a nyní mají nové předplatné skladových videí, které vám umožní získat je v kvalitě HD a 4K za pouhých 9 dolarů (221 Kč) za klip! Získejte předplatné skladového videa za sníženou cenu s naší exkluzivní nabídkou!

Získejte 15% slevu na váš výběr předplatného videa Shutterstock, který začíná na 139 $ (š 803 Kč) měsíčně za stáhnutí 10 videí.

Adobe Stock

5 nejlepších webů kde koupíte fotky online (a ušetříte) 19Adobe Stock logo Adobe Stock je jedním z nejnovějších hráčů ve fotobankách a je skvělá pro uživatele Creative Cloud díky své integraci se softwarem. Můžete si koupit obrázky s měsíčními plány počínaje 3 obrázky za 9,99 $ (23 Kč) a existují také možnosti ročního předplatného. I když jsou spíše na dražším konci, snadnost použití pro Adobe Stock, když pracujete ve Photoshopu nebo Illustratoru, je na špičkové úrovni a velikost jejich sbírky obrázků je po letošní akvizici s Fotolia a Dollar Photo Club obrovská. Co je skutečně užitečné, je to, že můžete vyhledávat obrázky přímo v softwaru, což také umožňuje návrhářům a editorům navrhovat a kompilovat obrázky před zakoupením licence. Zde si přečtěte naši Adobe Stock recenzi.

Klikněte sem a zeregistrujte se do Adobe Stock. Chcete-li se ujistit, že dostanete 10 obrázků zdarma k použití bez rizika v příštím měsíci, zde získejte bezplatnou zkušební verzi.

Získejte 10 obrázků zdarma bez rizika k použití v příštím měsíci.

Získejte 10 standardních datových zdrojů ve službě Adobe Stock s 30denní zkušební verzí zdarma. Možnost bezrizikového zrušení během prvního měsíce.

Photocase

5 nejlepších webů kde koupíte fotky online (a ušetříte) 21PhotocasePhotocase je dobře zavedená fotografická agentura se sídlem v Berlíně se silným zaměřením na umělecké fotografie. Již více než 15 let se specializují na umělecké, elegantní a velmi jedinečné snímky. Toto je špičková fotobanka, která překračuje normu pro typické fotografie. Pokud hledáte obrázky, které jsou různé a vizuálně působivé, pak Photocase je ta pravá agentura pro vás!

Jejich knihovna obsahuje širokou škálu fotografií, které pokrývají oblíbená témata a žánry, vždy se zaměřují na autentickou estetiku a představují moderní perspektivu. Tyto prémiové snímky nabízejí za velmi rozumné ceny, podle velikosti. Můžete si je koupit pomocí kreditních balíčků a ušetřit, když kupujete více fotek a můžete je také zakoupit jednotlivě.

Zjistěte více o této výrazné a renomované fotobance v naší Photocase recenzi. Pokud jste připraveni koupit prémiové obrázky, nezapomeňte použít náš Photocase slevový kód a získat 5 kredity zdarma + 10% sleva!

Získejte 5 kreditů zdarma a 10% slevu při prvním nákupu u Photocase.

iStockphoto

5 nejlepších webů kde koupíte fotky online (a ušetříte) 23

5 nejlepších webů kde koupíte fotky online (a ušetříte) 24iStockphoto (nyní iStock) od Getty Images je jednou z nejstarších a největších foto agentur v okolí (začala v roce 2000). Prodávají obrázky podle kreditů a předplatného, nabízejí některé ze špičkových fotobankových obrázků, z nichž si můžete vybrat, zejména pokud víte, že občas potřebujete opravdu jedinečný obrázek. Fotografie si můžete zakoupit na vyžádání za $8 až $33 (185 – 764 Kč), nebo je můžete získat s předplatným od 40 USD (926 Kč) za 10 stažení měsíčně.

Jejich fotky jsou skvělé a sbírka je v milionech. Další informace najdete v naší iStock recenzi. iStock také každý týden nabízí bezplatné stahování, takže si zde přečtěte, ať víte, kde najít iStock fotky zdarma.

Členství v iStocku je zdarma, zaregistrujte se zde a kliknutím sem zobrazíte podrobné nabíbky a ceny iStocku.

A hádejte co? Máme pro vás teké skvělou exkluzivní nabídku: náš iStock slevový kód, který vám poskytuje 15% slevu na všechny produkty iStock! Kupte si vše, co chcete, za sníženou cenu! Pospěšte si, je to časově omezená nabídka!

Kupte si svůj výběr obrázků a videí na iStock se slevou 15% na předplatné a balíčky obrázků.

Limitovaná nabídka: 15% sleva na VŠE pro všechny zákazníky

Získejte 15% slevu ve všechna předplatná a kreditní balíčky iStock

Fotografie zdarma Vs. nákup fotografie

Jak již pravděpodobně víte, existuje spousta míst, kde můžete získat zdarma fotografie ke stažení s Creative Commons (CC), a webové stránky, kde můžete získat fotografie zdarma. Zní to jako úžasná věc a z větší části to někdy může být, kromě toho… vždy je tu háček.

Při používání běžných wiki commons (autorská páva volých fotografií public domain) nebo jiných bezplatných fotografií existují určitá omezení, jak můžete obrázek použít, ať už jde o jeho přiřazení, přidání odkazů na tvůrce obsahu, nemožnost měnit nic nebo něco jiného, co musíte udělat.

Například u některých obrázků máte omezení, že je komerčně používáte nad rámec redakčního použití. Řekněme, že chcete použít pouze jeden prvek z volného snímku CC. Můžeš to udělat? Odpověď je obvykle ne, protože každý tvůrce obsahu / fotograf vám může přesně říci, jak můžete a nemůžete použít jeho soubor, a nejčastěji vám nedovolí nic změnit.

Proč jsou fotky z fotobanky pro váš projekt lepší

Existuje omezení, jak můžete použít CC nebo obrázky zdarma. V žádném případě je nemůžete změnit a musíte se ujistit, že přidělujete soubor přesně tak, jak je uvedeno.

Je tedy použití Creative Commons dobré pro nezávislé grafické designéry nebo malé firmy, které potřebují k podpoře svých návrhových projektů používat obrázky? Ne, kvůli omezením. Použití zakoupených obrázků na fotobance vám umožní retušovat nebo upravovat fotografie podle vašich představ, zejména pokud potřebujete pouze prvek na konkrétní fotografii. Chcete se dozvědět více o úpravách fotografií, přečtěte si Mohu retušovat fotografie, které jsem si zakoupil?, zde zjistíte, co můžete a co nemůžete udělat.

A co použití CC fotek na tričku k dalšímu prodeji?

Využití obrázku CC je velmi omezené a velmi zřídka je dovoleno změnit nebo retušovat jakoukoli část snímku, nemluvě o všech možných překážkách, které musíte splnit. Pokud tedy chcete použít fotografii v návrhovém nebo tvůrčím projektu, je důležité, abyste si zakoupili royalty free fotografii, abyste pokryli všechny své zásady, zejména pokud se jedná o další prodej.

Ve všech agenturách s fotografiemi, pokud potřebujete vytvořit projekt, který něco prodává, můžete prodlouženou licenci na své obrázky získat velmi snadno zaplacením vyšší ceny (každá rozšířená licence se bude lišit v tom, jak ji můžete použít). Když tedy kupujete obrázek, který chcete použít v komerčním projektu, jako je tričko nebo pohlednice, zakoupíte si rozšířenou licenci pro více komerčních licencí. Na Stock Photo Secrets vás to bude stát méně, zejména s naším plánem předplatného 99club, kde si můžete zakoupit rozšířenou licenci pouze za 30 $ (694 Kč) (60 $ (1 388 Kč) pro členy bez předplatného).

Takže stojí to za to? Mohlo by to být pro jednotlivce, ale pro majitele malých podniků, kteří mají potřeby používat fotky bez velkého omezení, nic se nevyrovná royalty free fotografiím.

Tipy na nákup fotek

Mohli byste se ptát, kde všichni získají tyto skvělé fotografie? A jak mohu naskočit a koupit obrázky online a bez toho aniž bych vykradl banku?

Je to snadná odpověď, protože existuje spousta webových stránek, na kterých můžete nakupovat fotografie z webu online a nikdy nemusíte opustit váš stůl.

Je to pravda, nemusíte ani opustit stůl, abyste našli všechny fotografie, které potřebujete pro své návrhy, blogy a webové stránky. Z pohodlí vaší kanceláře můžete najít miliony obrázků, které vyžadují jakoukoli koordinaci fotografií, žádné model nebo property releases a které jsou okamžitě dostupné stisknutím tlačítka koupit.

Proč nakupovat fotky na fotobance, když je můžu získat zdarma?

Fotky z fotobanky jsou již licencovány, levné a prémiové! Existují fotografové, kteří se fotografováním živí, kteří fotografují a předkládají fotky fotobankám za účelem získání svého příjmu.

U většiny fotek s royalty-free licencí ji může fotobanková agentura prodat tolikrát, kolikrát chtějí, takže fotografie jsou stále prodávány namísto toho, aby fotograf musel najít pouze jednorázového kupce. To je to, co dělá fotobanky funkční! Kupujícím je na fotografii poskytnuto právo na použití fotografie, nikoli výlučné vlastnictví, aby mohla být znovu a znovu licencována.

Licencování je klíčem fotobank. Creative Commons vyžaduje, aby uživatelé bezplatných fotografií odkazovali, požadovali svolení, komunikovali s fotografem a v některých případech i více. U fotobankových agentur se zaregistrujete na webu, vyberete svou fotografii, zaplatíte a stáhnete. Neexistuje žádná povinnost, vyhledávání jsou rychlejší a vaše fotografie máte rychleji.

Výhoda fotobanky

Výhody nákupu správného kreditu nebo předplatného pro vaše obchodní potřeby je důležitá, protože díky správným znalostem ušetříte čas a hlavně peníze. Obrázky Creative Commons a fotografie zdarma mají svá omezení.

Pokud potřebujete fotografie, které můžete retušovat, manipulovat s nimi, upravovat, pak vás může fotografie CC nebo fotografie zdarma omezit. S fotografiemi na fotobankách nemáte omezení. Z větší části je každý obrázek dodáván se standardní licencí, která umožňuje upravovat a retušovat fotografie bez velkých problémů. Kredity nebo předplatné na fotobance vám ušetří čas, peníze a poskytnou vám prémiové obrázky, které můžete použít pro své kreativní projekty.

99club je jednou z nejlepších možností dnešní doby a dostanete ji s 200 obřími a levnými obrázky z velké kolekce fotek. Můžete si koupit fotografie pro komerční použití a koupit si obrázky pomocí PayPal, abyste si usnadnili práci, pokud jste mezinárodní zákazník. Klikněte sem a přečtěte si, kterých 5 nejlepších fotobankových agentur přijímají Paypal.

Doufáme, že naše tipy na nákup fotografií byly užitečné a povedou vás správným směrem, který vám bude nejlépe vyhovovat. Podívejte se na naše možnosti nákupu levných fotografií, abyste si mohli vybrat z více webů, než budete připraveni nakupovat fotografie online.

Nejste si jisti, že nechcete něco konkrétnějšího? Možná je pro vás něco jako vlastní fotografie.

Pictures © ashumskiy – Fotolia.com / © adam121 – Fotolia.com

Renata
Renata

Zajišťuje koordinaci překladů a kontrolu obsahu jednotlivých článků o fotobankách. Zodpoví vaše dotazy pokud čemukoliv nerozumíte nebo potřebujete podrobněji vysvětlit.

Rádi se dovíme, co si o tom myslíte vy.

Leave a reply

fotobanka.cz
Logo