Objevte nejlepší alternativu k Thinkstocku – bezkonkurenční nabídka!

Pokud jste zákazníkem fotografické agentury  Thinkstock, máme pro vás několik ne-tak dobrých zpráv: v roce 2019 svou činnost ukončují. Mateřská společnost Getty Images již informovala všechny uživatele o uzávěrce a jejich roční předplatné již yní nejsou k dispozici. Takže je čas najít nějakou dobrou alternativu k Thinkstocku!

Nemusíte chodit daleko: máme pro vás tři opravdu dobré alternativy Thinkstocku! Zakladatel Getty Images a dceřiná společnost iStock, plus náš ShopPhotoSecrets Shop, všichni mají úžasné nabídky, které jsou srovnatelné s Thinkstockem, a ještě lepší, pokud jde o ceny, možnosti nákupu a kvalitu snímků. A navíc, jsou to všechny top stock foto agentury zahrnuté v našem velkém seznamu nejlepších fotografických webů!

Nastudujte si všechny podrobnosti o těchto alternativách k Thinkstocku a přejděte, abyste se mohli i nadále těšit na úžasné royalty-free snímky za nízkou cenu!

Thinkstock alternativy – rychlé shrnutí

Podívejte se na tuto tabulku, kde najdete informace o třech nejlepších alternativách ve srovnání s Thinkstockem:

PředplatnéThinkstockiStockGetty ImagesStockPhotoSecrets Shop
Měsíční25 obrázků/den - $299750 obrázků/měsíc - $199On-demand Ultrapacks: $575 to $9500 - bez datumu expirace500 obrázků/měsíc - $105
Roční50 obrázků/měsíc - $1668 ročně NEBO $139 měsíčně50 obrázků/měsíc - $89 měsíčněPlán šitý na míru - exkluzivní výhody - žádost o demoLow Volume: 600 obrázků/rok - $199
Roční25 obrázků/den - $2498 ročně NEBO $208 měsíčně750 obrázků/měsíc - $159 měsíčněPlán na míru - exkluzivní výhody -žádost o demo500 obrázků/měsíc - $999 ročně

Snímek obrazovky stránky Thinkstock

Proč Thinkstock končí?

Thinkstock (původně Thinkstockphoto) je fotografická agentura nabízící royalty-free obrázky za přijatelné ceny. Byly vlastněny přední agenturou iStock (dříve iStockphoto), která byla později zakoupena, rebrandovaná a přešla pod záštitu velmi prestižní, tradiční společnosti na fotografie Getty Images.

Thinkstock logoSpolečnos Thinkstock je již mnoho let úspěšnou a spolehlivou agenturou (zde si můžete přečíst naši  Thinkstock recenzi), která se zaměřuje především na rozšiřování cenové nabídky a možnosti nákupu od společnosti iStock a Getty Images. V nabídce mají balíčky snímků na vyžádání, a předplatné s denními nebo měsíčními limity stahování, účtováné za měsíc nebo za rok.

snímek obrazovky s cenovou nabídkou

Plány předplatného Thinkstock – roční možnosti již nejsou k dispozici

 

Webové stránky již nejsou aktualizovány a zdá se, že mateřská společnost se rozhodla, že je lepší ji uzavřít a nabídnout svým zákazníkůmlepší nabídky s lepší zkušeností s ostatními pobočkami. Stránka bude oficiálně ukončena v roce 2019, ale proces migrace zákazníků již začal dříve a jejich nabídky již nejsou k dispozici.

Proto je teď nejlepší čas začít hledat alternativu k Thinkstocku!

Nejlepší alternativy k Thinkstocku

Getty Images logicky nasměrovává zákazníky, aby se rozhodli pro některou ze svých dvou fotobank jako svého nového poskytovatele fotografií, a jsou to opravdu skvělé, seriózní a pohodlné fotografické služby. Pro zákazníky předplatných fotografií a flexibilních plánech navrhují iStock, a ti, kteří mají roční předplatné a zájem o nejlepší obsah, velké objemy stahování a účty pro více uživatelů jsou zváni ke Getty Images. Podívejme se na ně:

iStock: Flexibilní alternativa Thinkstocku

iStock je agentura microstock, a je průkopnickou společností s dlouholetou pověstí, která je známá svým specializovaným kurátorským procesem a kolekcí exkluzivních obrázků (více v naší iStock recenzi). Mají velmi přijatelné ceny a flexibilní nabídky, které zahrnují kreditní balíčky na nákupy na vyžádání, stejně jako měsíční a roční předplatné.Logo iStock

Jejich nabídky pro sbírku Essentials (nabitá miliony vysoce kvalitních, neexkluzivních, rozpočtových snímků) jsou dodávány s měsíčními limity stahování – s různými možnostmi velikostí – a mohou být měsíční nebo roční (přesto jsou vždy účtovány měsíčně). Plány začínají na pouhých 10 snímcích za 29 dolarů (asi 665 Kč) a jdou až na 750 stažení za $ 199 (4 562 Kč). Pokud hledáte více možností výběru stahování, určitě je mají. Přechod z Thinkstock na iStock je moudrý:

Snímek obrazovky iStock

Měsíční předplatné

Pokud máte rádi měsíční předplatné od společnosti Thinkstock, které vám umožní 25 stažení denně za 299 dolarů (6 853 Kč) měsíčně, budete milovat měsíční plán iStock's Essentials: 750 stažení za měsíc za $ 199 (4 561 Kč)! Všimněte si, že:

 • To vám dává stejný počet snímků za měsíc, ale s více flexibilním limitem pro stahování
 • Je o $100 (2 292 Kč) levnější!
 • iStock má také měsíční plány s 10, 25 a 50 staženími, které logicky nabízí za nižší cenu

Roční předplatné

Pokud jste zákazníkem ročního předplatného Flexu od společnosti Thinkstock, který vám umožňuje 50 stažení za měsíc za 1668 dolarů (38 226 Kč) ročně, můžete přejít na základní roční plán iStock: 50 stažení měsíčně na rok, za pouhých 89 dolarů (2 040 Kč)! Proč?

 • Je to stejné množství obrázků, se stejnou úrovní flexibility stahování
 • Ušetří vám 600 USD (13 751 Kč) oproti Thinkstocku!
 • Všechny ostatní iStock nabídky mají i roční předplatné a všechny vám ušetří více než měsíční předplatné ceny.

Za roční plán společnosti Thinkstock Pro plan, který měl 25 stažení za den za 2496 dolarů (57 202 Kč) ročně, byste měli vyzkoušet roční předplatné iStock's Essentials: 750 snímků měsíčně, jen $ 159 (3 644 Kč) měsíčně ! Dává to smysl, protože:

 • Získáte stejné množství obrázků, ale s měsíčním stahováním namísto denního
 • V dlouhodobém horizontu zaplatíte o 588 dolarů (13 475 Kč) méně!
 • Mají také více ročních plánů s více fotkami a levněji

Tak tam jděte! iStock je dobrou alternativou k Thinkstocku, takže byste se měli určitě zdarma zaregistrovat na iStock a zkontrolovat jejich ceny,nabídky a sbírky. Navíc můžete využít náš iStock slevový kupon a ulovit tak 15% slevu na některou z jejich nabídek!

Getty Images: Ta nejlepší alternativa k Thinkstocku

Getty ImagesLogo Getty images je jednou z nejznámějších a nejprestižnějších značek na světě a jejich sbírka je plná špičkových, exkluzivních a jedinečných snímků (více si můžete přečíst v naší úplné Getty Images recenzi). Je to třešnička na dortu ve fotobankách: prezentují to jejich ceny a jejich snímky stojí za to.

Getty Images je skvělá volba, pokud chcete špičkové fotografie, které jsou jedinečné, exkluzivní a často je i nemožné najít je někde jinde, ať už jde o redakční nebo komerční použití. Pokud jde o alternativu Thinkstocku, je to výhodné, pokud máte zájem o plán pro více uživatelů (což vám umožňuje přístup k více uživatelům na jednom účtu, což je ideální pro tvůrčí týmy), a má větší smysl, pokud chcete roční předplatné.

Baner nabídky getty images

Getty Images Roční předplatné

Pokud máte u Thinkstocku roční předplatné pro více uživatelů, je pro vás  Getty Images roční předplatné vhodnou alternativou. Zatímco Thinkstock se pohybuje mezi $ 1668 a $ 2796 (38 226 a 64 077 Kč), v Getty budete muset požádat o individuální nabídku a dostanete plán na míru, který bude odpovídat vašim potřebám. Ten bude zahrnovat:

 • Roční limit stahování až po neomezené stahování
 • Přístup ke všem sbírkám Getty Images
 • Multi-seat přístup pro všechny uživatele

Snímek obrazovky Ultrapacks od Getty images

 

 

 

 

 

Getty Images Ultrapacks

Nejlepší způsob jak se dostat k prémiovému obsahu za dostupné ceny je Getty Images' Ultrapacks. Jedná se o balíček snímků na vyžádání (stejně jako u společnosti Thinkstock) můžete si stahování předplatit v předstihu a pak stahovat snímky kdykoliv budete chtít. Více detailů si můžete přečíst v  naší Ultrapacks recenzi. Zde je to co nabízí:

 • Ceny jsou stanoveny podle 3 možností rozlišení, a to ve 4 různých velikostech
 • Cenové rozpětí mezi $ 575 a až $ 9500 (13 178 až 217 714 Kč)
 • Přístup ke všem Royalty Free obrázkům a videím, plus výběr redakčních fotografií
 • Ušetříte až 33% z jednotlivých cen stahování

Getty Images nabízí prémiovou službu a její ceny jsou mnohem vyšší než ceny Thinkstocku. Samozřejmě to odráží i kvalita a rozmanitost obrázků. Pokud jste připravení utratit více a užít si nejlepší fotografie podívejte se na Getty Images! Poptejte si svůj individuální roční plán, nebo si pohodlně zvolte Ultrapacks!

StockPhotoSecrets Shop: Nepřekonatelná alternativa k Thinkstocku

Teď přijde alternativa, která by vás možná nenapadla, a ta, o které byste určitě měli vědět.

StockPhotoSecrets ShopLogo Stockphotosecrets je speciálně určen pro malé a střední firmy, které potřebují skvělé a cenově dostupné nímky. Má úžasná předpatná, které jsou nejen srovnatelná, ale i překonávají Thinkstock.

Abyste mohli používat náš shop jako alternatuvu Thinkstocku, tím nejlepším způsobem, prohlédněte si naše srovnatelné produkty, a můžete přejít z vašeho končícího Thinkstock předplatného na tu nejlepší variantu předplatného StockPhotoSecrets:

Low Volume: výhodné roční předplatné

Pokud máte roční předplatné Flex (50 stažení za měsíc, 1668 dolarů(38 226 Kč)), budete milovat náš exkluzivní Low Volume plan:  600 obrázků ročně za pouhých $199 (4 561 Kč)!

Všechny obrázky mají velikost XXL bez dodatečných nákladů. Zaplatíte $ 199 (4 561 Kč) a můžete si stáhnout 600 fotografií, vektorů a fontů podle svého výběru z více než 5,9 milionů obrázků s vysokým rozlišením, kdykoliv budete chtít během jednoho roku. Další podrobnosti naleznete v naší Low Volume recenzi. Důvody proč milovat tuto nabídku jsou křišťálově jasné.

Nabídka Low Volume Trial od Stockphotosecrets

 • Dává vám stejné množství stažení, ale s ročním limitem stahování: lepší flexibilita!
 • Je skutečně za babku: ušetří vám neuvěřitelných 1469 dolarů(33 666 Kč) oproti Thinkstocku!
 • Platíte pouze jednou za rok!

Musíme říkat víc? Rozdíl je nepostřehnutelný!

Získejte naši nejlepší omezenou nabídku Low Volume přímo zde. Pospěšte si, než vyprší!

Roční předplatné 500 snímků měsíčně

Pokud jste byli předplatitelem Thinkstocku Pro (25 obrázků denně za 2498 USD (57 248 Kč)), budete rádi, že se dozvíte o našem ročním předplatném s měsíčním limitem stahování: 500 stažení měsíčně za pouhých 719 USD (16 478 Kč) za rok!

S tímto plánem můžete získat libovolný obrázek z naší knihovny s více než 5,9 miliony souborů (a stovky tisíc přidaných měsíčně), až do velikosti XXL za stejnou cenu, a to až 500 z nich měsíčně. Limit je měsíční, ale platí se ročně, a to za pouhých 0,12 USD (3 Kč) za fotografii. Skvělá nabídka levných fotografií a dobrá alternativa k Thinkstocku.

Roční cenová nabídka Stockphotosecret

 • Celkem poskytuje méně obrázků, ale přidává flexibilitu s měsíčním limitem stahování
 • Cena za snímek je o 0,11 centů (2,50 Kč) nižší, což vám ušetří peníze v dlouhodobém horizontu
 • Mají podobné plány s menším počtem obrázků za nižší cenu

Měsíční předplatné 500 snímků měsíčně

Máte rádi měsíční plánování? Pokud se vám líbilo měsíční předplatné Thinkstocku (25 obrázků denně za 299 dolarů měsíčně), můžete určitě využít naše měsíční předplatné: 500 stažení měsíčně za 105 USD!

Stejně jako u roční verze předplatného, i tato dohoda vám umožní přístup k celému katalogu s více než 5,9 miliony souborů, který stále narůstá, plus vám umožní přenášet nepoužitá stahováních z jednoho měsíce na další (pokud obnovíte předplatné). Je to cenově dostupná a pohodlná alternativa Thinkstocku.

Měsíční nabídka Stockphotosecret

 • Má menší počet obrázků, ale je méně omezující s měsíčním limitem místo denního
 • Má lepší pořizovací cenu, protože každá fotka je levnější o 0,18 $ ( asi 4 Kč)
 • Má také další měsíční plány s méně obrázky za méně peněz

StockPhotoSecrets Shop je skvělou alternativou k Thinkstocku: je flexibilní, cenově dostupný a kvalitní! Navštivte StockPhotoSecrets Shop právě teď a podívejte se na krásné símky.

Získejte svůj Low Volume plan dokud je stále k dispozici!

Získejte své měsíční nebo roční předplatné právě teď!

Tvořte i nadále skvělí design s náhradami Thinkstocku

Thinkstock tu byla nějakou dobu jako dobrá fotobanka. Je smutné vidět jí končit, zejména pokud jste jejich zákazníkem.

Ale dobrou zprávou je, že máte skvělé náhrady, abyste mohli i nadále nakupovat fotografie ve srovnatelných, ale i levnějších cenových hladinách, aniž by byla zanedbána kvalita snímků a služeb!

Podívejte se na StockPhotoSecrets Shop a na jejich nabídky jako náhradu za Thinkstock.

Užijte si alternativy Thinkstocku a udržujte design za nízkou cenu!

Renata
Renata

Zajišťuje koordinaci překladů a kontrolu obsahu jednotlivých článků o fotobankách. Zodpoví vaše dotazy pokud čemukoliv nerozumíte nebo potřebujete podrobněji vysvětlit.

Rádi se dovíme, co si o tom myslíte vy.

Leave a reply

fotobanka.cz
Logo