Nejlepší 19 webových stránek podobných jako Canva pro rychlé a jednoduché grafické návrhy

Technologie otevřela mnoho řešení a nástrojů, které umožňují průměrný přístup k jednoduchým grafickým editorům online. Mnozí by souhlasili s tím, že existuje jeden online návrhářský nástroj, který je stále populárnější než ostatní – Canva. A s mnoha alternativami ke Canvě není vytváření krásných vzorů jen pro profesionály.

Podle průzkumu společnosti Adobe 59% globálních zákazníků upřednostňuje krásný design před jednoduchým elementárním designem, než se rozhodnou pro interakci se značkou. To vyvolalo poptávku po cloudovém softwaru pro grafický design a potřebu mít ji okamžitě k dispozici. Proto společnost Adobe nabízí program Adobe CC Express (Adobe Spark), který je jedním z nejjednodušších editorů.

Platforma grafického designu společnosti Canva způsobila revoluci v tom, jak vytváříme různé typy kreativního obsahu, jako jsou obrázky sociálních médií, infografika, návrhy designu triček, obrázky médií a další. Canva Pro nyní také přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí. Mobilní aplikace společnosti Canva pro iPhone, iPad a mobilní telefony s Androidem jsou také k dispozici ke stažení přes Apple Store a Google Play, což uživatelům umožňuje vytvářet umělecká návrhy zdarma i bez přístupu k jejich počítačům. Canva má také opravdu dobré šablony Canva a šablony zdarma, jak začít navrhovat. Fotobankové fotografie, pokud používáte Canvu se docela dobře integrují do vašeho plánu a dalších funkcí. Canva Design můžete snadno rozpoznat, pokud si vytvoříte grafiku pro bydlení. Veškeré podrobnosti o této službě jsou v naší recenzi na Canvu.

Pro získání ohromujících výsledků nemusíte být ani odborníkem, ani studovat grafický design. Mnoho grafických profesionálů, podnikatelů a živnostníků touží po tomto grafickém nástroji, včetně Candy Bigwood, Mobile Art Director v The Huffington Post. S ohledem na perspektivu uživatele řekla: „Nejsou vyžadovány žádné dovednosti v designu nebo nákladné stahování programu, které musí procházet schválením. Výsledky jsou okamžité. “

Canva má však řadu omezení, která bývají problémem pro některé z jejích uživatelů. Možnosti úpravy obrázků jsou ve srovnání s ostatními editory stále omezené. Jeho funkce změny velikosti je k dispozici pouze pro prémiové uživatele a pokud chcete používat některé z lépe vypadajících obrázků v jejich knihovně, musíte za ně zaplatit.

Takže pokud jste fanouškem tohoto programu zdarma, ale hledáte weby, jako je Canva online s lepšími nebo srovnatelnými funkcemi, Stock Photo Secrets sestavila 18 nejlepších alternativ webových stránek Canva a aplikací, jako je Canva.

Nejlepších 19 alternativ grafického designu ke Canvě:

Zde je seznam nástrojů, jako je Canva a další grafické editory a nástroje pro úpravu fotografií, pokud máte malý marketingový rozpočet. Některé z nich jsou více nástroji sociálních médií, zatímco jiné jsou tvůrci designu. Většina z nich obsahuje knihovnu obrázků a nahrazuje Photoshop pro základní editaci, pro snadné ovládání aniž by jste museli studovat grafický design.

Použijte kterýkoli z těchto nástrojů pomocí našich 102 tipů k vytvoření vizuálního obsahu bez pomoci grafiků!

Adobe CC Express (Adobe Spark) (20% sleva) (doporučeno) 

logo Adobe CC Express (Adobe Spark)

Pro působivé návrhy, které jsou vytvářeny bez námahy, je Adobe CC Express (Adobe Spark) další snadno použitelná platforma, která umožňuje vytvářet obrázky během několika minut. To je ideální pro grafické designéry, kteří již znají sadu nástrojů Adobe.

 • Více než 25 000 šablon
  Vyberte si z nejmodernějších prémiových šablon
 • Zdarma obrázky a ikony
  Získejte zdarma přístup k miliónům obrázků, ikon a GIFů
 • Adobe Fonts
  Získejte kompletní knihovnu krásných Adobe písem
 • Jaký vodoznak?
  Odeberte vodoznak Adobe CC Express (Adobe Spark) – navždy
 • Personalizace jedním kliknutím
  Použijte své logo, barvy a písma jedním kouzelným klepnutím
 • Obrendování
  Vytvořte ze značkových šablon a motivů
 • Spolupráce
  Týmová práce umožňuje práci snů – pozvat ostatní ke spolupráci
 • Více značek
  Při úpravách projektů můžete snadno přepínat mezi značkami a zvýšit tak svou produktivitu

 Tato platforma, která je k dispozici na webu nebo v mobilu, nabízí tři mobilní aplikace: Spark Post pro vytváření sociálních obrázků, Spark Page pro navrhování webových stránek a Spark Video pro vytváření krátkých videí během několika minut. Tyto mobilní aplikace jsou k dispozici na Google Play a Apple Store. Adobe CC Express (Adobe Spark) nabízí bezplatnou nabídku, která vám umožní použít některé bezplatné šablony.

Chcete se podrobně podívat na tento nástroj? Podívejte se na naši recenzi Adobe CC Express (Adobe Spark)!

Nejlepší 19 webových stránek podobných jako Canva pro rychlé a jednoduché grafické návrhy 2

Fotor

logo fotor

Ať už potřebujete upravit fotografii, vytvořit koláž nebo navrhnout obrázek pro blogový příspěvek, Fotor vám poskytne snadno použitelnou platformu a jejich funkci drag and drop provedenou několika kliknutími. Pro nováčky i odborníky poskytuje Fotor také knihovnu krátkých videonávodů a článků a tvůrce koláží.

K dispozici jsou také tisíce profesionálně navržených šablon a návrhů, které jsou ideální pro různé kanály sociálních médií, jako jsou příspěvky na Instagramu, na Facebooku, Youtube bannery a další. Chcete-li vytvářet návrhy na cestách, můžete si mobilní aplikaci grafického designu Fotoru stáhnout také v obchodech Apple Store a Google Play.

Ideální pro: fotografy, kteří potřebují provést nějaké úpravy fotografií, tento nástroj pro online design obsahuje technologii fotografování HDR a sadu pro retušování fotografií.

RelayThat

logo relaythat

Není třeba uměleckých dovedností. Se službou RelayThat můžete využít tisíce automaticky generovaných vizuálů pomocí jejich knihovny, u nichž můžete měnit velikost a remixovat je. Tato nejlépe hodnocená digital asset management (DAM) a designová platforma vám umožní spolupracovat se svým týmem a klienty a vytvářet dokonalé grafické návrhy pro vaše potřeby.

Můžete také spolupracovat s jejich týmem na import brandových souborů a odesílání zpráv prostřednictvím vlastního portálu. Díky inteligentním rozvržením RelayThat můžete vytvářet různé návrhy, které se drží vaší značky a jsou optimalizovány tak, aby vyhovovaly různým kanálům.

Ideální pro: začínající firmy a majitele malých podniků, kteří nemají vlastní grafické designéry, kteří by jim pomohli s jejich projekty.

Easel.ly

logo easel

S Easel.ly můžete snadno převádět a vizualizovat různé nápady tak, že z nich uděláte úžasnou infografiku. Tento jednoduchý tvůrce infografik vám pomůže proměnit jakýkoli nepříjemný obsah nebo složitý proces v krásnou a snadno pochopitelnou grafiku.

Tento nástroj je ideální pro agentury, které pravidelně vytvářejí zprávy pro své klienty. Nabízí široký výběr předem připravených šablon pro vytváření infografik pro časové osy, procesy, životopisy, srovnání, zprávy a další. Easelly má bezplatnou verzi s několika základními funkcemi.

BeFunky

logo befunky

Tento grafický software all-in-one poskytuje svým uživatelům bezproblémový pracovní postup pro úpravy fotografií, vytváření koláží a navrhování grafiky. S BeFunky můžete měnit fotografie v umění, upravovat fotografie po dávkách, vytvářet průhledná pozadí a retušovat portréty.

Jeho sada výkonných nástrojů pro grafický design zahrnuje spoustu přizpůsobitelných šablon návrhů, více než milion obrázků zdarma a tisíce ikon a vektorové grafiky. Mobilní aplikace BeFunky také nabízí výběr nástrojů pro úpravy, jako jsou fotografické efekty a šablony koláží. K dispozici pro mobilní uživatele iOS i Android.

Ideální pro: amatérské fotografy, kteří potřebují upravit své fotografie.

Pixlr

logo pixrl

Pixlr nabízí uživatelům rychlejší a chytřejší platformu pro úpravy fotografií. Je vybaven snadno ovladatelnými nástroji pro úpravy fotografií, které vám umožňují upravit, kreslit, retušovat, aplikovat filtry a další prvky na vašich obrázcích, aby bylo umělecké sdílení fotografií více umělecké.

Můžete snadno ořezávat nebo změnit velikost fotografií a snadno odstranit pozadí. Pixlr je k dispozici jak na webu, tak v mobilu. Mobilní aplikace je k dispozici ke stažení prostřednictvím Google Play a Apple Store.

Ideální pro: profesionální a amatérské fotografy, kteří potřebují ke svým fotografiím přidat trochu TLC.

Infogram

logo infogram

 Tento intuitivní vizualizační nástroj umožňuje jednotlivým uživatelům a týmům vytvářet krásné infografiky, zprávy, grafy, mapy a další. Infogram umožňuje svým uživatelům přístup k velké sbírce šablon návrhářů.

Poskytují také vlastní šablony, které pomáhají značkám dodržovat jejich zásady návrhu, které splňují (značky) barvy, písma a loga definovaná pro konkrétní značku. Animace objektů, interaktivní grafy a mapy vám pomohou vytvořit lepší vizuální obsah, který vaše publikum bude obdivovat.

S programem Infogram můžete také spolupracovat se svým týmem a prohlížet nebo obnovovat předchozí verze bez stresu. A pokud chcete sledovat výkon vašeho obsahu, Infogram vám to usnadní díky analytické funkci. Infogram také nabízí bezplatný plán s dalšími 37+ typy interaktivních grafů.

Ideální pro: začínající a digitální obchodníky, kteří propagují obsah blogu online.

FotoJet

logo FotoJetPro výkonné nástroje pro návrh a úpravy pro vytváření fotografických koláží, příběhů Instagramu a hlaviček e-mailů je FotoJet tou správnou cestou. Jeho přístup založený na šablonách při vytváření různých grafických návrhů pomůže i návrhářům na úrovni začátečníků vytvářet profesionálně vypadající obrázky.

Tento jednoduchý editor fotografií také umožňuje přidávat text nebo efekty k fotografiím a také ořezávat, měnit velikost a vylepšovat obrázky pro umělečtější obrázek, který stojí za sdílení se světem. FotoJet má také bezplatnou základní verzi s funkcemi, jako jsou editační nástroje, písma, fotografické efekty.

Ideální pro: Fotojet je ideální pro amatérské grafické designéry, kteří potřebují pomocnou ruku.

Pablo by Buffer

logo pablo

Pablo je rychlý a snadno použitelný online designový nástroj, který uživatelům umožňuje přidávat text nebo logo k obrázkům sociálních médií.

Jeho jednoduché editační rozhraní se velmi snadno používá, ale nabízí pouze omezené možnosti, pokud jde o efekty, formáty, písma, velikosti a barvy písma. Díky tomu mají uživatelé méně možností se zabývat výběrem, a proto tráví méně času vytváření grafiky sociálních médií.

Ideální pro: fanoušky startupů, tento nástroj je skvělý pro týmy, které mají omezené zdroje grafického designu.

Easil

logo easil

Nechte své grafické umění ožít s tímto snadno použitelným grafickým designovým softwarem. Easil nabízí tisíce plně přizpůsobitelných šablon pro vytváření sociálních webových příspěvků, plakátů, infografik, bannerů, vizitek, nabídek a dalších.

Tyto vysoce kvalitní šablony lze měnit podle svých potřeb. Jeho nástroje textových efektů vám umožní být kreativnější s textem, aby vám pomohly zviditelnit vaše obrázky! Program Easil Plus umožňuje ukládat vlastní barevné palety, loga, písma a obrázky pomocí sady Brand.

Brand Kit také poskytuje uživatelům možnost vytvářet exkluzivní šablony značky, které lze sdílet s vaším týmem.

Ideální pro: Ideální pro digitální marketingové pracovníky a týmy sociálního webového marketingu, kteří spolu spolupracují.

Stencil

logo getstencil

Pokud hledáte online cloudový software pro grafický design, který uživatelům poskytuje flexibilitu a velký výběr funkcí, je Stencil skvělou volbou. S více než 2 miliony fotografií, ikon a grafiky, které můžete použít, můžete vytvořit různé obrázky pro různé účely.

Tato platforma vám umožní nahrát vaše vlastní písma a loga, což vám poskytne více příležitostí k přizpůsobení vašich návrhů. Pokud chcete vytvořit nabídky pro sdílení online, můžete ve Stencil knihovně procházet přes 100 000 nabídek.

Vylepšete své obrázky pomocí obrazových filtrů, okamžitě je změňte, jejich velikost a sdílejte přímo na Facebooku, Twitteru a Pinterestu, nebo naplánujte své příspěvky pomocí vyrovnávací paměti. Tento bezplatný tvůrce obrázků je rychlý a snadno použitelný a lze jej také použít jako rozšíření Chrome nebo Safari a jako doplněk Firefox.

Ideální pro: nutnost pro agentury pro digitální marketing a sociální média, kteří vytvářejí a zveřejňují obsah sociálních médií jménem svých klientů. Šablona je důležitou součástí.

Snappa

logo snappa

Ideální pro vytváření obrázků pro sociální média a příspěvky na blogu, Snappa je snadno použitelný online designový nástroj, který vám také dává možnost okamžitě sdílet vaši nově navrženou grafiku na různých sociálních webových platformách nebo propojit váš Snappa účet s vyrovnávací pamětí a snadno naplánovat vaše příspěvky.

Máte volný přístup k více než 1 milionu sériových obrázků, více než 200 písem, více než 100 000 vektorů a tvarů dostupných v knihovně Snappa k vytvoření nádherných obrázků. Díky přednastaveným rozměrům společnosti Snappa a tisícům předem připravených šablon můžete snadno vytvářet obrázky efektivních příspěvků, které jistě upoutají pozornost publika.

Ideální pro: Je dalším úžasným nástrojem pro amatérské grafické návrháře a obchodníky se sociálními médii, zejména v malých a středních podnicích a startupech.

DesignBold

logo designbold

Díky jednoduchosti rozhraní drag-and-drop a snadnému používání klávesových zkratek vám DesignBold umožňuje vytvářet úžasné obrázky bez námahy v každém okamžiku. Ať už jste začátečník nebo zkušený grafik, DesignBold vám dá příležitost vytvářet fotografie hodné sdílení pomocí přednastavených filtrů nebo pomocí pokročilých nástrojů pro úpravy fotografií na platformě.

Můžete volně využívat rostoucí zdroje DesignBoldu včetně milionů obrázků, stovek písem, rozsáhlé sbírky rozvržení a více než 50 formátů dokumentů. Tato platforma také uživatelům usnadňuje ukládání návrhů do Dropboxu.

Ideální pro: grafické designéry všech úrovní dovedností.

PiktoChart

logo piktochart

Díky širokému výběru profesionálně navržených šablon, intuitivnímu editoru drag-and-drop a platformě určené pro týmovou spolupráci PiktoChart usnadňuje spolupráci v grafickém designu.

S více než 800 šablonami, ze kterých si můžete vybrat, můžete snadno vytvářet infografiky, prezentace, plakáty a letáky pro různé účely. Můžete přidat obrázky, animované ikony, interaktivní grafy a videa a vytvořit tak poutavější vzory, které můžete jednoduše vytisknout nebo přímo sdílet online.

Ideální pro: Perfektní řešení pro týmy grafického designu s omezenými zdroji.

Desygner

logo desygner

Bez ohledu na to, jak nezkušený jste při tvorbě uměleckých děl, tento online designový nástroj vám umožní vytvářet nádherné obrázky pro vaše příspěvky na sociálních sítích, prezentace, reklamy, letáky a další. S aplikacemi Desygner pro iOS a Android můžete vytvářet grafiku kdykoli a kdekoli.

Můžete jednoduše měnit obrázky, písma, barvy a texty a také pracovat s vrstvami, efekty a vícestránkovými soubory. Díky milionům obrázků, tisícům ikon a tvarů a stovkám předem připravených bannerů a písem, a to vše s royalty-free licencí, si nebudete muset dělat starosti s hledáním správných prvků pro své návrhy.

Jakmile je váš návrh připraven, můžete jej sdílet prostřednictvím e-mailu a různých platforem sociálních médií, použít jej pro prezentaci nebo stáhnout kopii designu ve vysokém rozlišení pro tisk.

Ideální pro: amatérské grafické designéry, kteří mají omezené zdroje

Placeit

logo placeit

Ať už potřebujete návrhy na design triček, šablony loga nebo videa, textové animace nebo příspěvky na sociálních sítích, Placeit vše pokryje. Díky výběru měsíčního nebo ročního předplatného získáte přístup k obrovskému výběru návrhových zdrojů, které mají k dispozici.

Kromě toho, že mají největší knihovnu návrhů online, poskytují uživatelům také snadno použitelnou platformu pro přetahování a pro vytváření krásných návrhů pro všechny druhy výtisků a příspěvků.

Placeit také poskytuje flexibilní šablony pro prezentaci videa, reklamy a příspěvků na sociálních médiích, které vám pomohou vytvořit jedinečný vizuální obsah pro sdílení a tisk. Hledáte perfektní logo pro svou značku? Placeit vám s tím může pomoci! S tisíci dostupnými možnostmi a každý týdnen přidávaným dalším designem určitě najdete logo, které je pro vaše podnikání to pravé.

Ideální pro: eCommerce značky, které prodávají kreativní design nebo personalizované tisky.

PixTeller

logo pixteller

Tento bezplatný online tvůrce fotografií a animací vám umožní snadno vytvářet různé vzory a animace, které budou vyhovovat vašim potřebám. S více než 1,5 milionem fotografií, 134 000 šablon, 100 000+ tvarů a 158+ animací určitě najdete perfektní prvky pro jakýkoli typ designu.

Můžete snadno vytvářet obrázky s různými přechody a průhledným pozadím, vytvářet rychlé animace pomocí časové osy animace PixTeller nebo dokonce automaticky vytvářet obrázky a rozložení videa prostřednictvím PixBot.

Ideální pro: Toto je perfektní řešení pro obchodníky na sociálních médiích, kteří chtějí okořenit své příspěvky na sociálních médiích.

BONUS: TailorBrands

Nejlepší 19 webových stránek podobných jako Canva pro rychlé a jednoduché grafické návrhy 3

Každá společnost začíná logem a identitou značky. A právě to vám TailorBrands pomáhá získat velmi snadným a přístupným způsobem. Jedná se o online službu, která vám umožní zavést název vaší společnosti a vaše preference designu do softwaru založeného na AI, který pomocí těchto informací navrhne možná loga, která můžete dále přizpůsobit pro dokonalý a jedinečný design.

TailorBrands řeší problémy dlouhých řešení a nákladných honorářů designérů a zároveň vám dává přizpůsobené logo vhodné k použití kdekoli ve vašem podnikání, plus další marketingové a brandové materiály. Nejlepší ze všeho je, že nevyžaduje žádné designové dovednosti, vše, co musíte udělat, je zadat své nápady a preference a systém udělá zbytek!

Jedná se o placenou službu se třemi dostupnými cenovými úrovněmi (měsíční nebo roční členství), ale nyní ji můžete získat se 40% slevou pomocí našeho exkluzivního kupónu TailorBrands!

Platí pro všechny nabídky pro nové zákazníky. Vše začíná logem.

Ideální pro: Je to konečné řešení, jak rychle a bez zbytečných výdajů získat originální logo společnosti a značkové materiály.

Závěrem k alternativám ke Canvě

Závěrem lze říci, že bez ohledu na to, jaký je váš účel při vytváření grafických návrhů, existuje více než jeden způsob, jak dosáhnout designových cílů, které si představujete. Z výše uvedených designových webů, jako je Canva, brzy najdete perfektní online designový nástroj, který vyhovuje vašim potřebám a preferencím. Doporučujeme zkontrolovat, zda chcete platit za měsíc nebo za stažení. Měli byste také vědět, zda potřebujete fotografie z fotobanky nebo zda jste ochotni zaplatit za nabídku.

Pokud si nejste jisti, kde začít, zde jsou některé z našich nejlepších alternativ ke Canvě: Adobe CC Express (Adobe Spark) je dokonalým řešením pro každého, kdo miluje editační nástroje Adobe a má energii, aby amatérská práce vypadala profesionálně. Fotor má uživatelsky přívětivou platformu se spoustou užitečných výukových videí. Relaythat je skvělý pro týmy, které potřebují spolupracovat interně nebo se svými klienty.

Hledáte obrázky, které lze použít v projektech v Canvě nebo na alternativních webech, použijte naše slevové kódy a získejte masivní slevu na nákup fotek z prvotřídních fotobankových agentur.

A jak jsme řekli na začátku, nyní můžete testovat Canvu Pro po dobu 30 dní zdarma.

Možná vám chyběl jeden z vašich oblíbených nástrojů? Dejte nám prosím vědět zanecháním komentáře níže.

Renata
Renata

Zajišťuje koordinaci překladů a kontrolu obsahu jednotlivých článků o fotobankách. Zodpoví vaše dotazy pokud čemukoliv nerozumíte nebo potřebujete podrobněji vysvětlit.

Rádi se dovíme, co si o tom myslíte vy.

Leave a reply

fotobanka.cz
Logo