Úžasná zkušební verze Canva! Zde je návod, jak získat Canva Pro zdarma na 30 dní

logo Canva

Canva je velmi populární designová platforma, proslulá svým uživatelsky přívětivým editorem obrázků, který je navržen pro nedesignéry, a svou širokou sbírkou grafických zdrojů.

Canva Pro, je jejich designové řešení pro podniky, které zahrnuje neomezené stahování z knihovny 75 milionů obrázků a je založeno na předplatném. Ale naše EXKLIZIVNÍ zkušební verze Canva vám umožní vyzkoušet kvalitu služby Canva Pro, aniž byste utratili jediný halíř!

Canva nabízí pravidelnou zkušební verzi pro všechny uživatele. Díky ní získáte přístup k aplikaci Canva Pro na 30 dní (zkušební období), včetně neomezeného počtu stažení a všech funkcí grafického designu a marketingu, které Canva nabízí. Ale na fotobanka.cz, vám nabízíme EXKLUZIVNÍ, rozšířenou CANVA PRO ZDARMA zkušební verzi po dobu 30 dnů! To je 15 dní navíc oproti tomu, co nabízí Canva na svých webových stránkách. 

Vyzkoušejte si Canva Pro na 30 dní zdarma. Plný přístup k funkcím Canva Pro na 15 dní navíc oproti běžné zkušební verzi nabízené na webových ...

Abyste se ujistili, že z této jedinečné nabídky získáte veškerou možnou hodnotu, připojte se k nám, a přečtěte si přehled výhod programu Canva Pro kde podrobně popisujeme, jak zkušební verze Canva Free funguje! Nebo se podívejte na náš podrobný přehled cen Canva Pro zde!

Nejprve se ale rychle podívejme, o čem je Canva Pro:

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Canva Pro zdarma: 30 denní plné členství zdarma!!

Naše exkluzivní zkušební verze Canva Free Trial je velmi jednoduchá: získáte úplně vše, co je součástí běžné sady Canva Pro, a to zcela zdarma na 30 dní (namísto běžné 30denní lhůty).

To znamená, že máte přístup ke všemu od návrhářského nástroje až k funkcím publikování na sociálních médiích, sadě značek a co je nejdůležitější, k celé knihovně obrázků s miliony souborů s neomezeným počtem stažení, máte přístup zcela zdarma po dobu jednoho měsíce. Chcete-li získat podrobnější informace o tom, co zahrnuje bezplatná zkušební verze, pokračujte ve čtení. A pro plný rozsah této služby se podívejte na naši recenzi Canva Pro!

Canva Pro pravidelně podléhá paušálnímu předplatnému, což je 13,95 $ (asi 332 Kč) měsíčně, pokud platíte měsíčně, ale klesá na 9,95 $ (237 Kč) měsíčně, pokud si zaplatíte službu na celý rok a zaplatíte předem.

Bezplatná zkušební verze je spojena s možností ročního členství. Když zahájíte smlouvu s bezplatnou zkušební verzí, v zásadě se registrujete na roční předplatné programu Canva Pro. Počáteční měsíc získáte zcela zdarma a po prvních 30 dnech se upgraduje na placený program Canva Pro.

Jak zrušit zkušební verzi Canva Pro

Pokud si nepřejete upgradovat na placené členství v programu Canva Pro, otázka „mohu zrušit bezplatnou zkušební verzi programu Canva Pro?“ musí být již ve vaší mysli. Nebojte se, tato nabídka je bezplatnou zkušební verzí právě proto, že si můžete službu vyzkoušet, aniž byste za ni museli platit. A je to super jednoduché!

Musíte pouze zrušit svůj účet Canva Pro do 30 dnů od data registrace. Pokud tak učiníte, za dobu, kdy jste službu využili, vám nebude účtován ani halíř.

Pokud provozujete firmu nebo se snažíte zahájit projekt a potřebujete grafiku pro svůj marketing a branding, je to jedinečná příležitost získat velmi kvalitní řešení doslova za nic.

Vyzkoušejte Canva Pro zdarma ještě dnes!

Vyzkoušejte si Canva Pro na 30 dní zdarma. Plný přístup k funkcím Canva Pro na 15 dní navíc oproti běžné zkušební verzi nabízené na webových ...

Mohu zrušit své předplatné Canva Pro?

Může se také stát, že přemýšlíte, zda můžete svůj plán Canva Pro zrušit poté, co souhlasíte s jeho platbou. Proč ne, můžete. A je to velmi jednoduché. Z vašeho účtu Canva Pro stačí pouze – Nastavení účtu, vyberte kartu Fakturace a týmy, přejděte dolů na Předplatné a klikněte na Zrušit předplatné. Nezapomeňte, že pokud máte měsíční předplatné, budete mít možnost pozastavit plán až na 3 měsíce namísto jeho úplného zrušení, ale můžete to udělat také, pokud si budete přát.

Úžasná zkušební verze Canva! Zde je návod, jak získat Canva Pro zdarma na 30 dní 4

Získání zkušební verze Canva – Průvodce krok za krokem

Jak získat Canvu zdarma pro profesionální verzi? Neskonale jednoduché! Postupujte podle těchto kroků:

 • Klikněte přímo na banner Canva zkušební verze
Vyzkoušejte si Canva Pro na 30 dní zdarma. Plný přístup k funkcím Canva Pro na 15 dní navíc oproti běžné zkušební verzi nabízené na webových ...
 • Vytvořte si účet Canva nebo se přihlaste, pokud jej již máte
 • Vyberte roční nabídku Canva Pro (9,95 $ (237 Kč) měsíčně účtováno ročně)
 • Zadejte své platební údaje, které si můžete vybrat mezi kreditní kartou nebo službou PayPal (nebojte se, po dobu prvních 30 dní vám nebude nic účtováno)
 • Stiskněte tlačítko „Získat bezplatnou zkušební verzi“
 • Hotovo! Po ověření osobních a platebních údajů získáte plný přístup k programu Canva Pro na dobu jednoho měsíce!

Pamatujte: Pokud si nepřejete pokračovat v používání Canva Pro po zkušební verzi zdarma, musíte zrušit předplatné kdykoli do 30 dnů od jeho zahájení, abyste se vyhnuli dalším poplatkům.

Canva Pro zdarma: Co je v balíčku

Krátce jsme vám řekli, že bezplatná zkušební verze Canva Pro vám umožní zdarma vyzkoušet všechny funkce této služby po dobu 30 dnů. Nyní si rozložíme přesně to, k čemu máte přístup, a to jak s bezplatnou zkušební verzí, tak v případě, že se rozhodnete upgradovat na placené předplatné.

 • Neomezené stahování: Používejte a stahujte tolik grafických prvků, kolik si budete přát, bez dalších nákladů
 • Designový nástroj Canva: nosný webový editor obrázků společnosti, oblíbený pro svůj jednoduchý koncept drag-and-drop, díky kterému je mediální design přístupný i pro designéry.
 • Vysoce kvalitní fotografie: Vyberte si z knihovny 75+ milionů obrázků zdarma
 • Grafické šablony: Můžete si vybrat z více než 420 000+ šablon pro snadné vytvoření vizuálního obsahu
 • Kolekce písem: přes 1 000 vlastních písem pro vynikající kopii
 • Vlastní prvky návrhu: nahrajte svá vlastní písma, loga, grafické prvky, obrázky a další a přizpůsobte si tak svůj vizuální obsah
 • Sada značek: Udržujte svůj tým a všechny své návrhy v souladu s barvami značky, logem a dalšími prvky budování identity
 • Asistent publikování: změna velikosti, naplánování a publikování vizuálního obsahu na sociálních médiích (Facebook, Twitter, Instagram atd.) Bez námahy
 • Odstranění pozadí: jednoduchý nástroj pro odstranění průhledného pozadí a vytvoření dokonalých výřezů
 • Animace: Snadno vytvářejte animované GIF a další prvky animace

A to jsou jen hlavní rysy!

Použití Canva pro práci nebo podnikání je perfektní způsob, jak vyřešit všechny vaše potřeby grafického designu efektivním, jednoduchým a levným způsobem!

Canva Pro Zdarma

 

Canva Pro

Canva Pro cena

Proč Canva – nejjednodušší řešení grafického designu

Po přečtení toho, co je součástí programu Canva Pro, a tedy ve 30 denní bezplatné zkušební verzi, je jasné, že Canva má co nabídnout každému, kdo potřebuje vytvořit vizuální stránku. Od jednotlivého uživatele, který chce skvělý obrázek pro své příspěvky na sociálních médiích, podnikateli, který začíná nový projekt a potřebuje sortiment propagačních materiálů pro bloggery posedlé nejdokonalejším obrázkem na blogu.

Je Canva lepší než Photoshop?

Pouze vy můžete to můžete posoudit. Je pravda, že Canva byla koncipována a stále je mnohem jednodušší aplikací pro úpravu obrázků než složitá a robustní aplikace Adobe Photoshop. Je však perfektní vytvářet krásné vzory, které nevyžadují mnoho práce. 

Kromě kreativních potřeb je Canva také ideální pro kohokoli, kdo má jen malé nebo žádné znalosti grafického designu a nástrojů pro úpravu obrázků. Jeho profesionální šablony a super jednoduchý drag-and-drop koncept pro editorovou aplikaci vám umožní vytvářet skvěle vypadající obsah, aniž byste museli ovládat například Adobe Photoshop nebo Adobe Illustrator.

Mohu použít Canvu pro komerční účely?

Absolutně. Licence společnosti Canva umožňuje komerční využití všech jejich prvků, takže můžete bezpečně vytvářet grafiku pro marketing a reklamu a všechny další propagační nebo obchodní účely, které můžete mít.

Stojí za to zaplatit za program Canva Pro?

Pak je tu záležitost rozpočtu. Canva má bezplatnou verzi, která je také zdarma navždy a je velmi užitečná pro rychlé a sporadické návrhové úkoly. Přístup ke zdrojům je omezený, ale stále nabízí bezplatné fotky a bezplatné šablony a je to velmi dobrá možnost prozkoumat, zda opravdu musíte utrácet. Hodnota Canva Pro však značně převyšuje její skromné náklady, tím spíše, když vezmete v úvahu hlavní přínos, který spočívá v tom, že máte vše, co potřebujete pro návrh a odeslání grafiky na jednom místě.

Přemýšlejte o tom. Místo toho, abyste museli vybírat předplatné fotobankových fotografií v agentuře, stahovat obrázky, importovat je do nástroje pro úpravy obrázků, vytvářet grafiku, kterou jste si představovali, exportovat ji na místní disk a nakonec ji nahrát nebo vytisknout pro její použití … stačí, když otevřete program Canva Pro, vyberte pěknou šablonu, použijte vlastní grafiku a písma z funkce sady značky, proveďte kreativní úpravy pomocí několika tahů a klepnutím myši. Nástroj Publikování umožňuje změnu velikosti a konečnou vizuální úpravu na jakýkoli kanál, který si přejete osvěžit. To vše bez přechodu z webu Canva.com… a jen za 9,95 $ (237 Kč) měsíčně!

Pokud máte zájem o podobné služby, nenechte si ujít náš skvělý seznam 19 alternativ Canva!

Canva Pro socialni site

Vyzkoušejte Canva Pro na 30 dní zdarma

Pokud si přejete vyzkoušet vody s touto kompletní službou pro podnikání, aby jste vytvořily krásné designy bez najímání grafiků, nyní je čas dát Canva Pro šanci a na to nebude nikdy lepší možnost než s touto bezplatnou zkušební verzí Canva!

Vyzkoušejte si Canva Pro na 30 dní zdarma. Plný přístup k funkcím Canva Pro na 15 dní navíc oproti běžné zkušební verzi nabízené na webových ...

A dejte nám vědět, co si o tom myslíte!

Nenašli jste, co jste hledali o společnosti Canva? Zeptejte se zde!

🤓 Potřebuji více informací o bezplatné zkušební verzi aplikace Canva

🤨 Mám dotaz ohledně bezplatné zkušební verze aplikace Canva

🤔 Nevím, jestli je pro mě Canva Free Trial vhodná

🙄 Něco jiného…

 
Renata
Renata

Zajišťuje koordinaci překladů a kontrolu obsahu jednotlivých článků o fotobankách. Zodpoví vaše dotazy pokud čemukoliv nerozumíte nebo potřebujete podrobněji vysvětlit.

Rádi se dovíme, co si o tom myslíte vy.

Leave a reply

fotobanka.cz
Logo