7+ úžasných nástrojů pro fotky s umělou inteligencí, které byste měli využít ještě dnes

Od zpětného vyhledávání obrázků přes úpravu fotografií až po vytváření obrázků ze vzduchu – nástroje umělé inteligence pro práci s fotografiemi každý den rozšiřují možnosti a přispívají k efektivním pracovním postupům umělců a tvůrců, čímž šetří čas, úsilí i peníze.

NOVÝ Topaz Photo AI + Speciální cena

$199
Nový nástroj Photo AI společnosti Topaz Labs umožňuje automaticky doostřovat, čistit, vylepšovat a zvětšovat fotografie pomocí umělé inteligence.

Protože se možnosti nástrojů a aplikací pro hluboké učení a technologii umělé inteligence při manipulaci s obrázky neustále rozšiřují, přinášíme vám náš výběr těch nejlepších programů pro úpravu fotografií s umělou inteligencí, které, pokud jste je ještě nevyzkoušeli, tak je musíte vyzkoušet ještě dnes.

Nástroje s umělou inteligencí pro fotky: Zaměřte se na kreativitu

Pokud jde o vizuální design, technické a kreativní úkoly nejsou vždy dobře vyvážené a právě technický aspekt obvykle vyžaduje specifické dovednosti, zejména v případě editačních nástrojů, aby bylo dosaženo optimálních výsledků. 

A to je problém, který má technologie umělé inteligence vyřešit. Tam, kde jste dříve museli strávit hodiny učením se, jak používat Photoshop a Lightroom, a pak ještě více hodin pečlivou úpravou snímku, můžete nyní dosáhnout podobných výsledků jedním kliknutím sem a tam.

Vývoj spletitých neuronových sítí otevřel celý svět inteligentního zpracování obrazu, který vám umožní věnovat čas tvorbě, protože algoritmy strojového učení v softwaru pro úpravu fotografií se postarají o časově náročné technické úpravy během chvilky.

Níže uvádíme náš výběr nejlepších nástrojů pro úpravu fotografií s umělou inteligencí. Většina z nich je zařazena do našeho velkého seznamu nejlepších softwarových nástrojů 2022!

Pokud hledáte rychlý způsob, jak změnit velikost obrázků pomocí technologie AI nebo podobné, přejděte rovnou na náš seznam nejlepších online nástrojů pro změnu velikosti obrázků, ať už pro Instagram nebo jiné účely!

AI Image Upscaler (upscaling) 

7+ úžasných nástrojů pro fotky s umělou inteligencí, které byste měli využít ještě dnes 3
Kompatibilní: Webové stránky

Nejlepší volba: Každý, kdo potřebuje zvětšit své snímky bez ztráty kvality rozlišení. 

Stockphotos.com AI Image Upscaler je malý klenot: jednoduchý, výkonný a buď zdarma, nebo velmi dostupný. Jedná se o nástroj, který, jak už název napovídá, zvětšuje nebo vylepšuje vaše fotografie pomocí technologie umělé inteligence, aby nedošlo ke ztrátě kvality obrazu. Když říkáme jednoduchý, myslíme to vážně: stačí nahrát fotografii, vybrat, jak ji chcete zvětšit, a kliknout na pokračovat. To je vše: software ji během několika sekund automaticky zvětší a vy si pak můžete stáhnout soubor v několika formátech včetně JPEG a PNG a také jej oříznout nebo změnit jeho velikost na přednastavené rozměry pro sociální média nebo na vlastní rozměry (vše o standardních velikostech fotografií se dozvíte zde). Řekněte nám o užitečném bezplatném softwaru pro úpravu fotografií!

V tomto nástroji můžete dokonce zobrazit původní obrázek a vylepšený obrázek vedle sebe a pomocí posuvníku zjistit, jaký je mezi nimi rozdíl.

Potřebujete upravovat obsah videa? Pak si nenechte ujít tento seznam nejlepších nástrojů pro úpravu videa s umělou inteligencí

Je to ideální řešení pro případy, kdy potřebujete vylepšit malý obrázek nebo obrázek s nízkým rozlišením, což je velmi obtížné a časově náročné s tradičními nástroji, které obvykle nepřinášejí stejné výsledky jako tento inovativní přístup založený na umělé inteligenci. 

7+ úžasných nástrojů pro fotky s umělou inteligencí, které byste měli využít ještě dnes 4

Nástroj AI Image Upscaler je zdarma až pro 3 obrázky a až dvojnásobné vylepšení. Můžete je však zvětšit na 4násobek a dokonce 8násobek jejich velikosti/rozlišení a provést mnoho dalších zpracování obrázků zakoupením balíčků upscales, jejichž cena začíná na 20 dolarech (asi 441 Kč) za 5 obrázků. Což je skutečně výhodná koupě.

Pokud se vám líbí myšlenka inteligentního vylepšení obrazu, podívejte se na náš seznam 10 nejlepších upscalerů.

Shutterstock Predict: Analýza dat AI pro výběr obsahu

Shutterstock-umela-inteligence
Kompatibilní: Webové stránky
Cena: Zdarma v rámci předplatného Shutterstock

Nejlepší volba: Marketéři a firmy všech velikostí

7+ úžasných nástrojů pro fotky s umělou inteligencí, které byste měli využít ještě dnes 5

Společnost Shutterstock, jedna z předních světových mediálních agentur, nedávno spustila Creative Flow, kompletní sadu nástrojů na bázi své technologie Shutterstock.AI s mnoha webovými zdroji pro zákazníky fotobanek a vizuální tvůrce. Zahrnuje funkce jako např:

  • Shutterstock Tvořit: Uživatelsky přívětivý editor obrázků, který dokáže vytvořit krásné a profesionální návrhy během několika minut a bez předchozích znalostí designu. Má odstraňovač pozadí, automatickou změnu velikosti, spoustu šablon návrhů a mnoho dalšího.
  • Shutterstock Předvídat: Program, který využívá data analyzovaná umělou inteligencí z rozsáhlé knihovny obsahu Shutterstocku, aby vyhledal a navrhl přesně ten typ obrázků, které budou mít dobrou marketingovou účinnost pro vaše konkrétní potřeby.
  • Plánovač obsahu: Plánujte a publikujte své návrhy na jednom místě
  • Obsahový kalendář: Udržujte všechny své návrhy uspořádané a naplánované

Mezi další užitečné funkce patří.

Nejlepší na tom je, že služba Shutterstock Creative Flow je součástí předplatného služby Shutterstock bez dalších nákladů. Ať už se jedná o předplatné obrázků, multimediální předplatné Flex, individuální plán, týmové, nebo dokonce podnikové členství, všechny obsahují službu Creative Flow jako bonus zdarma.

FREE Shutterstock Creative Flow+ a 10 obrázků ZDARMA

<strong>ZDARMA*</strong>
*Měsíční zkušební verze ročního plánu předplatného obrázků s 10 soubory ke stažení na měsíc, včetně služby Creative Flow + zdarma
Využijte všech možností Shutterstock Creative Flow+, prémiového nástroje pro navrhování od Shutterstocku, který je součástí bezplatné zkušební verze Shutterstocku ZDARMA!
Získáte 10 obrázků ke stažení, k nimž si můžete pořídit libovolných deset obrázků dle vlastního výběru z knihovny Shutterstock, a prémiový přístup do Creative Flow+, a to zcela zdarma po dobu 30 dnů!
Kromě toho jsou všechna předplatná Shutterstocku s naším speciáním kuponovým kódem zlevněna o 15 % a všechna obsahují službu Shutterstock Creative Flow+!

Ještě lepší? S naším speciálním slevovým kódem Shutterstock můžete získat předplatné Shutterstock za zvýhodněnou cenu!

A ještě jsme neskončili: Shutterstock si také můžete vyzkoušet na jeden měsíc zdarma díky této skvělé zkušební verzi Shutterstock Free Trial!

7+ úžasných nástrojů pro fotky s umělou inteligencí, které byste měli využít ještě dnes 7

Adobe Photoshop CC: Robustní editor s novými funkcemi umělé inteligence

7+ úžasných nástrojů pro fotky s umělou inteligencí, které byste měli využít ještě dnes 8
Kompatibilní: Webové stránky (Adobe Creative Cloud), Mac, Windows, iOS
Cena:od $20.99 (463 Kč)/měsíčně

Nejlepší volba: Profesionální a amatérští fotografové a editoři snímků

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Photoshop CC je stěžejním produktem společnosti Adobe a známým průmyslovým standardem v oblasti softwaru pro úpravu obrázků. Jedná se o kompletní řešení pro úpravy fotografií, přesto se jedná o komplexní software, který vyžaduje určitou úroveň znalostí a zručnosti.

V nedávné aktualizaci představil neuronové filtry, řadu funkcí s umělou inteligencí, které automaticky provádějí běžné, ale velmi potřebné úpravy, jako je vyhlazování pleti a odstraňování prvků včetně odstraňování pozadí. Některé pokročilejší nástroje jsou zatím ve fázi beta, například kolorování černobílých fotografií nebo portrétní funkce, jako je změna výrazu nebo přidání make-upu lidem, s velmi působivými výsledky.

Tyto funkce umělé inteligence v jedné z nejoblíbenějších aplikací jsou velmi užitečné pro snížení zátěže pracovních postupů a zrychlení doby úprav při současném zvýšení vizuálního výkonu.

Všechny podrobnosti o nákladech a možnostech předplatného pro Photoshop a další aplikace Adobe najdete v našem rozpisu cen služby Creative Cloud.

Topaz Labs: Nástroje pro úpravu obrázků s umělou inteligencí, jako je Gigapixel AI

7+ úžasných nástrojů pro fotky s umělou inteligencí, které byste měli využít ještě dnes 9
Kompatibilní: Mac, Windows, PS plugin, Webové stránky
Cena: Alespoň jeden zkušební obrázek zdarma. Doživotní přístup (jednorázový poplatek) od 79,99 USD (1 955 Kč)

Nejlepší volba: Vážní zájemci a profesionálové, kteří chtějí neomezeně zpracovávat snímky

NOVÝ Topaz Photo AI + Speciální cena

$199
Nový nástroj Photo AI společnosti Topaz Labs umožňuje automaticky doostřovat, čistit, vylepšovat a zvětšovat fotografie pomocí umělé inteligence.

Maximalizujte kvalitu svých snímků bez námahy pomocí převratné technologie autopilot společnosti Topaz a po omezenou dobu ušetřete 40 dolarů v rámci svého členství v programu Photo AI! Zaplaťte pouze 159 USD (3 667 Kč) místo 199 USD (4 865 Kč) a získejte doživotní přístup k této nové aplikaci!

Topaz Labs je platforma, která vyvíjí různé nástroje pro úpravu obrázků pro vizuální tvůrce na základě nejnovější technologie hlubokého učení. Právě teď mají čtyři opravdu užitečné a skvělé softwarové aplikace:

  • Gigapixel AI – Inteligentní obrazový upscaler, který zvyšuje rozlišení obrazu namísto pouhého zvětšování pixelů, takže výsledkem jsou větší pixely s vyšším rozlišením.
  • DeNoise AI – Tento nástroj umožňuje odstranit šum a obnovit detaily obrazu v jednom kroku.
  • Sharpen AI – jedná se o inovativní editor, který přidává ostrost obrázkům na základě tří modelů vyškolených umělou inteligencí na základě různých typů rozmazání: pohybu, zaostření a měkkosti.
  • Video Enhance AI – upscaler videa založený na umělé inteligenci, který vylepšuje, odstraňuje prokládání a obnovuje videa.
YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

7+ úžasných nástrojů pro fotky s umělou inteligencí, které byste měli využít ještě dnes 11

Tato řešení jsou dostupná prostřednictvím webového prohlížeče, ale k dispozici jsou také aplikace ke stažení pro Mac, Windows a dokonce i jako plug-in pro Photoshop.

Tyto nástroje si můžete vyzkoušet zdarma, stačí se zaregistrovat pomocí e-mailové adresy na webových stránkách a zpracovaný obrázek vám bude doručen do e-mailové schránky zcela zdarma.

7+ úžasných nástrojů pro fotky s umělou inteligencí, které byste měli využít ještě dnes 12

Chcete-li však získat neomezený přístup, musíte zaplatit. Dobrá zpráva! Všechny jsou zpoplatněny doživotním a neomezeným přístupem, přičemž některé z nich zahrnují až jeden rok bezplatných aktualizací. Takže stačí zaplatit jen jednou a aplikaci můžete používat navždy, a to pro tolik snímků, kolik chcete. V aplikacích navíc můžete upravovat fotografie v dávkách.

Ceny začínají na 79,99 USD (1 955 Kč) za DeNoise AI a Sharpen AI a mohou se vyšplhat až na 99,99 USD (2 444 Kč) (Gigapixel AI). Všechny tři aplikace můžete také získat v balíčku za 199,99 USD (4 889 Kč). Nejdražším nástrojem je Video Enhancer AI za 199,99 USD (4 889 Kč).

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Máme však skvělou zprávu: náš speciální kupón vám poskytne 15% slevu na Gigapixel AI a všechny ostatní aplikace společnosti Topaz Labs! Je to skvělá příležitost získat tato robustní a inteligentní řešení pro úpravu snímků za nejnižší možnou cenu.

Generated.Photos: AI a fotografie lidí

7+ úžasných nástrojů pro fotky s umělou inteligencí, které byste měli využít ještě dnes 13
Kompatibilní: Webové stránky
Cena: zdarma pro osobní použití s uvedením autora, komerční použití od 2,99 USD (66 Kč) za fotografii

Nejlepší volba: Komerčně zaměřené návrhy, zejména na citlivá témata. 

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Generated.photos je nový koncept v oblasti lifestylových snímků (neboli fotografií lidí): pomocí technologie umělé inteligence vytváří realistické, ale falešné fotografie lidí, které si můžete stáhnout a použít ve své práci. 

Zní to šíleně? Není! Jejich software vytváří tyto vizuály lidí, které vypadají jako skutečné, ale nejsou, takže je mnohem bezpečnější je používat v komerčních projektech a projektech týkajících se citlivých témat (představte si: žádné riziko citlivého použití nebo porušení práva na soukromí). Navíc obsahují generátor obličejů, který umožňuje vybrat několik preferencí, jako je pohlaví, věk, etnický původ a barva pozadí, a poté vytvoří obrázek osoby odpovídající všem těmto parametrům. Fotografie lidí na zakázku a během několika minut? Ano tak skvělé to je. 

Vygenerované fotografie můžete zdarma použít pro osobní projekty a uvést odkaz na jejich stránky. Tyto obrázky si však můžete také licencovat pro komerční použití, a to ve vysokém rozlišení a s průhledným pozadím za cenu od 2,99 USD (66 Kč) za obrázek.

Další informace o vytváření falešných fotografií pomocí digitálních nástrojů.

Pixlr BG: AI odstranění pozadí

7+ úžasných nástrojů pro fotky s umělou inteligencí, které byste měli využít ještě dnes 14
Kompatibilní: Webové stránky
Cena: Zdarma s omezeným přístupem, prémiové plány od $7.99 (176 Kč)/měsíčně

Nejlepší volba: Vhodné pro kreativce, kteří potřebují rychle odstranit a/nebo nahradit pozadí v obrázcích.

Exkluzivně: Pixlr zkušební verze zdarma!

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Plxr je softwarová sada pro úpravu obrázků s několika aplikacemi. Mezi nimi je Pixlr BG, což je velmi zajímavý a užitečný nástroj s umělou inteligencí, který umožňuje odstranit pozadí z obrázků jedním kliknutím, což velmi zjednodušuje procesy úprav. 

Je to nekomplikované a výkonné řešení, pokud potřebujete průhledné pozadí nebo výřezy obrázků. Jedním kliknutím se zbaví pozadí obrázku a výsledky můžete také ručně doladit, abyste zajistili dokonalý výsledek. Kromě toho můžete také použít jejich specializované editory fotografií (k dispozici je pokročilý a začátečnický) k výměně pozadí obrázků a provádění dalších retušovacích úkonů, jako je například přidávání textu do obrázků.

Zde máte seznam nejlepších aplikací pro odstranění pozadí pro více možností.

Luminar AI: Všestranné úpravy obrázků umělou inteligencí

7+ úžasných nástrojů pro fotky s umělou inteligencí, které byste měli využít ještě dnes 15
Kompatibilní: Mac and Windows 
Cena: $47 (1 036 Kč) (Doživotní licence)

Nejlepší volba: Profesionální fotografové i začátečníci, grafičtí designéři, vizuální tvůrci

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Luminar AI, vyvinutý společností Skylum, mění pravidla hry: jedná se o vůbec první software pro úpravy obrázků, který je plně poháněn umělou inteligencí. Všechny jeho funkce jsou založeny na této technologii, takže je možné provádět skutečně pokročilé úpravy jediným kliknutím. Díky tomu se také velmi snadno používá, s velmi mírnou křivkou učení. Jako bonus obsahuje pluginy pro oblíbené editory obrázků. 

Pomocí aplikace Luminar můžete dělat vše: redukovat šum, měnit tvary těla, vylepšovat texturu pleti a zvýrazňovat oči na fotografiích lidí. Zlepšit vzhled oblohy nebo ji nahradit, stejně jako přidat paprsky a další vylepšení například u venkovních fotografií. 

7+ úžasných nástrojů pro fotky s umělou inteligencí, které byste měli využít ještě dnes 16

Zdaleka nejužitečnější funkcí pro kreativce jsou však šablony AI, výběr přednastavených úprav pro vylepšení a úpravu stylu fotografií. Tato funkce nejenže analyzuje vaše snímky a navrhne nejlepší šablonu k použití, ale také neuvěřitelně usnadňuje použití stejného stylu na různorodý výběr fotografií, čímž je jejich styl konzistentní. Je to obzvláště skvělé, když pracujete se skladovými fotografiemi, které mohou pocházet od různých fotografů, a je to naprosto ideální pro zajištění toho, aby všechny vaše vizuály byly v souladu se značkou. Když k tomu připočtete fakt, že jde o nástroj, který se platí jednorázově, snadno pochopíte, proč si ho zamilujeme. 

Vance AI: Nástroje pro fotky s umělou inteligencí

7+ úžasných nástrojů pro fotky s umělou inteligencí, které byste měli využít ještě dnes 17
Kompatibilní: Webové stránky
Cena: Přístup k některým nástrojům je omezený a bezplatný – placený přístup začíná na 9,99 USD/měsíc (224 Kč).
YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Vance AI je cloudová služba, která nabízí různé nástroje pro úpravu obrázků, všechny poháněné technologií umělé inteligence, jak prozrazuje název značky

Jejich sada obsahuje například vylepšovač obrazu, zvětšovač obrazu, zmenšovač obrazu, doostřovač obrazu, odstraňovač pozadí, retušér portrétů a dokonce i nástroje na proměnu fotografie v portrét, obnovu a kolorování starých a černobílých fotografií, proměnu portrétu v čárovou kresbu a další.

Jejich skvělou funkcí je možnost vytvořit „pracovní postup“, který automaticky zpracuje obrázek kombinací různých nástrojů pro dosažení optimálního výsledku. Například na jednu starou fotografii můžete použít nástroje pro restaurování, denoiser a kolorování, abyste ji vylepšili a barevně upravili. Přitom stačí obrázek nahrát a zpracovat pouze jednou. Umožňuje také dávkové úpravy fotografií, takže můžete použít automatická nastavení na více snímků najednou. Skvělé!

Společnost Vance AI nabízí bezplatný zkušební účet, který vám poskytne tři kredity měsíčně zdarma. Každý nástroj má jiný ceník kreditů, takže se liší, kolik z nich můžete využít zdarma. Jejich další funkce, jako je editor fotografií, změna velikosti obrázku a podobně, jsou také zdarma. Pokud chcete více, než umožňuje tento bezplatný účet, máte různé placené možnosti: platit průběžně nebo předplatné s 200 kredity měsíčně, které vyjde na 9,99 USD/měsíc (244 Kč) nebo 59,88 USD/rok (1 464 Kč) (což v přepočtu činí 4,99 USD/měsíc (122 Kč).

Wirestock: Snadný prodej stock fotografií online

7+ úžasných nástrojů pro fotky s umělou inteligencí, které byste měli využít ještě dnes 18
Kompatibilní: Webové stránky
Cena: zdarma – Premium plán (volitelně) od 12,99 USD/měsíc (318 Kč)

Nejlepší volba: Kreativci, kteří chtějí vydělávat pasivní příjem ze svých obrázků, ilustrací a videí prostřednictvím stránek s fotografiemi.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Tento je trochu jiný. Wirestock je služba, která využívá technologie umělé inteligence, aby pomohla přispěvatelům do stock médií snadněji a rychleji nahrávat, spravovat a sledovat prodej jejich obsahu v nejlepších stock fotografických agenturách online.

Mají platformu, na které se můžete zaregistrovat a nahrávat fotografie, ilustrace a videa na seznam populárních webů se stock médii -Shutterstock, Adobe, Alamy, Dreamstime, Pond5, Depositphotos a 123RF-, stejně jako prodejní místa Instant Pay, jako je Freepik, a dokonce i Extra Channels, které přidávají prostřednictvím soukromých partnerství a distribučních smluv.

Umělá inteligence zajišťuje automatické vytváření klíčových slov, čímž zcela eliminuje jeden z časově nejnáročnějších úkolů v pracovním postupu přispěvatele. Služba ale také sleduje všechny vaše prodeje a spravuje všechna vaše portfolia napříč různými agenturami. Kromě toho vám poskytne stránku s portfoliem, kde můžete prodávat výtisky.

Registrace a přispívání na Wirestock je zcela zdarma, nicméně z výdělku si strhávají 15 %. Máte také možnost přejít na prémiový plán a získat přednostní zacházení, pokud jde o klíčová slova a recenze, zákaznickou podporu a další. Cena členství Premium je 12,99 USD/měsíc (318 Kč) nebo 119,88 USD/rok (2 931 Kč).

DALL-E: Obrázky AI pro komerční použití

7+ úžasných nástrojů pro fotky s umělou inteligencí, které byste měli využít ještě dnes 19
Kompatibilní: Webové stránky
Cena: 50 počátečních kreditů zdarma + 15 kreditů zdarma každý měsíc – balíčky kreditů na 115 kreditů za 15 USD (367 Kč).

Nejlepší volba: Kreativci, kteří chtějí vytvářet obrázky bez použití fotoaparátu nebo softwaru pro úpravu fotografií.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

DALL-E je generátor obrázků s umělou inteligencí od OpenAI – technologické firmy Elona Muska – který se nedávno otevřel veřejnosti v rámci beta testování a pozval zájemce z čekacího seznamu. Tento inteligentní software dokáže z písemných popisů vytvářet fotorealistické a ilustrační obrázky nebo obrázky ve stylu malby. Kromě toho dokáže také provádět úpravy obrázků nebo vytvářet jejich varianty, a to vše na základě písemných pokynů. Softwaru můžete například dát pokyn, aby přidal kontrast, změnil nastavení expozice nebo upravil teplotu barev na fotografii.

Obrázky vytvořené uživateli v nástroji DALL-E jsou od nynějška dodávány s plnými právy na použití, což vám umožní komerčně využívat vizuály vytvořené pomocí tohoto nástroje.

Díky značně flexibilnímu bezplatnému příspěvku a možnosti zakoupit si kredity pro další tvorbu obrázků, pokud je potřebujete, je DALL-E jistě zajímavým nástrojem pro tvorbu fotografií s umělou inteligencí, protože vám umožní vytvořit jakýkoli vysněný obrázek, aniž byste jej museli fotografovat fotoaparátem nebo kreslit či malovat.

Lensa (portréty a selfie – pro mobilní telefony)

7+ úžasných nástrojů pro fotky s umělou inteligencí, které byste měli využít ještě dnes 20
Kompatibilní: iOS and Android
Cena: 7 dní zdarma, pak 7,99 USD (176 Kč)/měsíc

Nejlepší volba: Lidé, kteří pracují se selfie nebo portréty

7+ úžasných nástrojů pro fotky s umělou inteligencí, které byste měli využít ještě dnes 21

Aplikace Lensa pro chytré telefony od společnosti Prisma Labs přináší technologii umělé inteligence pro dokonalá selfie. Jedná se o uživatelsky velmi přívětivou aplikaci s rychlými a efektivními funkcemi pro vylepšení selfie a portrétů přímo v telefonu iPhone nebo Android. Její inteligentní funkce Magic Correction automaticky vyladí snímky a můžete také ručně odstupňovat nastavení ve funkcích, jako je přirozená textura pleti, retuš obličeje, vylepšení barev, rozostření pozadí a další. 

Lensa je na prvních 7 dní zdarma a poté si můžete zvolit měsíční nebo roční předplatné, které začíná na 7,99 USD (176 Kč) měsíčně.

Nejčastější dotazy k nástrojům s umělou inteligencí

Pojďme se rychle věnovat nejčastějším otázkám týkajícím se fotografických nástrojů s umělou inteligencí!

Co je fotografická umělá inteligence?

Fotografická umělá inteligence je termín, který často označuje technologie související s fotografováním s funkcemi umělé inteligence. Může se jednat o obrázky generované umělou inteligencí, o nástroje AI pro vyhledávání obrázků, o nástroje pro odstraňování pozadí poháněné umělou inteligencí a mimo jiné o software pro úpravu fotografií s umělou inteligencí.

Co je umělá inteligence v úpravách fotografií?

AI je umělá inteligence. V oblasti úprav fotografií to znamená software s inteligentními funkcemi a neustálým tréninkem, který dokáže rozpoznat vizuální prvky a/nebo předvídat vizuální výsledky či vylepšení a poloautomaticky provádět úpravy s minimálním vstupem z vaší strany.

Jak se umělá inteligence používá při úpravě fotografií v můj prospěch?

Nástroje umělé inteligence pro práci s fotografiemi umožňují automatizovat (nebo částečně automatizovat) různé úlohy: vyřazování obrázků, úpravy obrázků – včetně dávkových úprav -, vylepšování nebo zvětšování obrázků a další. Časově náročné a nezajímavé kroky v pracovním postupu tak můžete přenechat „strojům“ a soustředit se pouze na kreativnější aspekty. Navíc můžete dosáhnout profesionálních výsledků, i když nejste zkušený editor obrázků.

Co je to nástroj pro vylepšení fotografií s umělou inteligencí? Co je vylepšení fotografií AI?

Nástroj pro vylepšení fotografií s umělou inteligencí je nástroj, který využívá umělou inteligenci k tomu, aby vaše fotografie byly co nejlepší. Existují různé typy nástrojů pro vylepšení fotografií s umělou inteligencí, od aplikací, které vám navrhnou nejlepší úhly pro pořízení fotografií v jakékoli scéně, přes editační software, který zlepší nastavení snímku na několik kliknutí, až po webové nástroje, které zvýší kvalitu a velikost fotografie během několika sekund. Nástroje, které zvyšují rozlišení snímků pomocí umělé inteligence, se nazývají image upscalery.

Jaký je nejlepší upscaler obrazu s umělou inteligencí?

Podle našeho názoru je jedním z nejlepších nástrojů pro zvýšení rozlišení obrázků s umělou inteligencí paradoxně nástroj AI Image Upscaler společnosti Stockphotos.com. Je webový, má bezplatnou zkušební verzi a je neuvěřitelně efektivní, rychlý, jednoduchý na použití a cenově dostupný. Těžko si lze přát víc!

Existuje automatický editor fotografií?

Ano, existují aplikace, které provádějí automatické úpravy obrázků pomocí několika kliknutí. Adobe Photoshop neustále aktualizuje a přidává funkce automatických úprav fotografií AI, ale nástroje jako Dall-E, Luminar AI a Vance AI jsou plnohodnotnými automatickými editory fotografií.

Je používání Dall-e zdarma?

V současné době ano. Dall-e poskytuje pozvaným uživatelům bezplatný přístup k platformě a jejím nástrojům s omezeným bezplatným příspěvkem ve formě kreditů. V případě potřeby existuje také možnost zakoupit si další kredity.

Kolik stojí luminar AI?

Luminar AI, výkonný software pro úpravu obrázků s umělou inteligencí, stojí 47 dolarů (1 149 Kč) při jednorázové platbě.

Zlepšete svou vizuální hru s nástroji AI Photo Tools

Toto jsou naše oblíbené aplikace, ale existuje mnoho fotografických aplikací založených na umělé inteligenci, které můžete objevovat, a stále se objevují nové.

Proto se pusťte do používání nástrojů umělé inteligence ve svém tvůrčím pracovním procesu. Dejte nám vědět, co jste vybrali!

Nenašli jste o AI to, co jste hledali? Zeptejte se!

🤓 Potřebuji více informací o AI photo toolss

🤨 Mám dotaz ohledně fotografických nástrojů AI

🤔 Nevím, který fotografický nástroj AI je pro mě ten pravý

🙄 Něco jiného…

Renata

Renata

Zajišťuje koordinaci překladů a kontrolu obsahu jednotlivých článků o fotobankách. Zodpoví vaše dotazy pokud čemukoliv nerozumíte nebo potřebujete podrobněji vysvětlit.

Rádi se dovíme, co si o tom myslíte vy.

Leave a reply

Fotobanka
Logo