Kolik stojí fotky Adobe Stock? – Odpověď na Vaše otázky!

Pojďme zpět na začátek roku 2015 kdy společnost Adobe koupila Fotolia Stock Market, krátce poté, se zrodil Adobe Stock, patřící společnosti Adobe již existující na konkurenčním trhu s fotografiemi.

Společnost Adobe přichází s některými důležitými funkcemi, včetně hluboké úrovně integrace s jejich Creative Cloud Suite a službami. Díky několika kliknutím myši okamžitě snadno zpřístupnila 10 miliónů obrázků celé své předplatitelské základně. A brzy se tak dostali na vysoké místo v našem seznamu nejlepších webů s fotobankovými fotografiemi! Další informace o Adobe naleznete v naší Adobe Stock recenzi.

Kolik tedy stojí fotky společnosti Adobe? Čtěte dál a rozdělím vám jejich roční nabídky a měsíční předplatné. A nyní můžete službu bezplatně vyzkoušet pomocí naší bezplatné zkušební verze Adobe Stock!

Získejte 10 standardních datových zdrojů ve službě Adobe Stock s 30denní zkušební verzí zdarma. Možnost bezrizikového zrušení během prvního měsíce.

Snímek obrazovky - Adobe Stock

Jaká je cena fotek Adobe Stock?

Jak jsem již zmínil, Adobe má různé plány a možnosti, ze kterých si můžete vybrat, každý přichází se svými vlastními klady a zápory, které budete muset prohlédnout, abyste se mohli rozhodnout, co je pro vás nejlepší, ale všechno to tady pro vás vyjasním snadno pochopitelným způsobem, abyste se mohli rychle a snadno rozhodnout a vrátit se k navrhování, které máte rádi!

Roční cena Adobe Stock

Takže, začněme s ročními předplatnými Adobe, podívejte se níže na rychlý přehled, který jsem pro vás našel!

10 Standardních obrázků měsíčně40 Standardních obrázků měsíčně350 Standardních obrázků měsíčně750 Standardních obrázků měsíčně
$29.99 měsíčně$79.99 měsíčně$169.99 měsíčně$199.99 měsíčně
$3.00 za obrázek$2.00 za obrázek$0.49 za obrázek$0.27 za obrázek

Roční předplatné Adobe je založeno na základním modelu předplatného, platíte měsíční poplatek, ale také souhlasíte, že tak učiníte po dobu minimálně 12 měsíců. Kromě základních fotek, které každé balení umožňuje, vám také umožňují zakoupit další fotky v různých cenových bodech v závislosti na vašem předplatném. S cenami v rozmezí od 2,99 euro až do 0,21 euro (asi 77 až 6 Kč) za jednotlivé snímky můžete svůj plán rozšířit tak, aby vyhovoval vašim potřebám!
Balíčky 10 obrázků měsíčně, 40 standardních obrázků a 750 obrázků měsíčně. Také vám umožňují přenést své nepoužité obrázky do dalšího roku, pokud budete pokračovat v plánu předplatného!

Adobe Stock měsíční předplatné

Přechod na měsíční tarify Adobe, je o něco s vyšší cenou, ale s mnohem větší flexibilitou, což vám dává větší kontrolu nad svými penězi a snímky. Podívejte se na můj výčet s Adobe měsíčním předpaltným!

3 Standardní obrázky měsíčně40 Standardních obrázků měsíčně350 Standardních obrázků měsíčně750 Standardních obrázků měsíčně
$29.99 měsíčně$99.99 měsíčně$199.99$249.99
$10.00 za obrázek$2.50 za obrázek$0.57 za obrázek$0.33 za obrázek

Plány měsíční vám také umožňují přenést určité množství obrázků na konci období 1 roku do vašeho plánu na následující roky, pokud máte zbylé obrázky a rozhodnete se, že chcete pokračovat v předplatném nebo dokonce upgradovat na jiné!

snímek obrazovky - Adobe Stock

Jednodušší a levnější návrh s Adobe Stock!

Jak vidíte, ceny společnosti Adobe jsou docela rozumné, a to spolu s dalšími cenovými nabídkami dostupnými na trhu, ale s přidanou hodnotou jejich integrace do Creative Cloudu a se schopností zakoupit týmové a podnikové plány, rok co rok nebo na měsíc měsíční předplatné, další objenatelné snímky a vše další povedou k docela přesvědčivému produktu, který rozhodně stojí za váš čas.

Pokračujte a přejděte přímo do Adobe Stock a získejte nyní své předplatné! A nenechte si ujít šanci vyzkoušet jejich služby zdarma pomocí bezplatné Adobe Stock zkušební verze s 10 fotografiemi zdarma!

Získejte 10 standardních datových zdrojů ve službě Adobe Stock s 30denní zkušební verzí zdarma. Možnost bezrizikového zrušení během prvního měsíce.
Renata
Renata

Zajišťuje koordinaci překladů a kontrolu obsahu jednotlivých článků o fotobankách. Zodpoví vaše dotazy pokud čemukoliv nerozumíte nebo potřebujete podrobněji vysvětlit.

Rádi se dovíme, co si o tom myslíte vy.

Leave a reply

fotobanka.cz
Logo