Neomezené stahování fotografií: 3 nejlepší agentury s neomezeným a levným stahováním

Pokud denně potřebujete spoustu (a tím myslím spoustu) stock snímků, předplatné stock fotografií je pro vás určitě vhodné. Co se ale stane, když budete potřebovat více než běžný limit 750 stažení za měsíc? Nebo co když neradi pracujete s limity stahování? V těchto případech je pro vás záchranou neomezené předplatné stock fotografií, jako je toto od společnosti Canva.

Můžete se ptát, existuje taková věc? Odpověď je ano. Nejedná se o nejběžnější nabídku, ale existuje několik společností, které nabízejí plány, které vám poskytují neomezený počet fotografií ke stažení za paušální poplatek. Něco jako Netflix nebo Spotify, ale aplikováno na fotografie.

Chcete vědět, kde získat předplatné s neomezeným stahováním fotografií? Čtěte dál!

Předplatné s neomezeným stahováním fotobankových fotografií: Co musíte vědět

K tomuto typu nabídky není třeba co vysvětlovat, protože je to evidentní: platíte paušální sazbu (měsíčně nebo ročně) a máte právo stahovat tolik obrázků, kolik chcete. Je však třeba zvážit několik bodů, než se pustíte do jednoho z těchto plánů.

Velikost knihovny – Zatímco většina velkých fotografických agentur nabízejících měsíční plány a limintní stahování má ve svých sbírkách miliony, ne-li stovky milionů obrázků, společnosti nabízející neomezené stahování mají sbírku přibližně s 500 000 souborů. Ne, že by se nejednalo o velkou knihovnu, ale ve srovnání je o něco menší.

Vaše budoucí využití – Všechny tyto nabídky „all you can eat“ jsou levné, dostupné pro většinu rozpočtů a bez skrytých poplatků. Ale jak pohodlné jsou pro vás, záleží samozřejmě na tom, kolik souborů si stáhnete. Řekněme, že knihovna má 500 000 souborů a platíte 99 $ (2 290 Kč) ročně. Pokud stáhnete 800 obrázků, dostanete každý za pouhých 0,12 $ (3 Kč). Představte si, jak vypadá výpočet, pokud stáhnete 8 000 obrázků! Toto je skutečná hodnota v neomezeném počtu stažení.

Pravidla hromadného stahování – Možná vás zajímá, „proč nezaplatit jen za měsíc, stáhnout celou knihovnu a být zásoben po zbytek mého života?“ Pokud by taková praxe byla možná, nejednalo by se o ziskový obchod, takže logicky agentury uvádějí politiku společnosti, aby tomu zabránily. Stejně jako u většiny společností, které prodávají Royalty Free licence, vám neomezené možnosti stahování umožňují uchovávat a používat obrázky, které si stáhnete, navždy. Stažené obrázky, které se po uplynutí předplatného nepoužívají, však mají časový limit. Tento limit je obvykle stanoven na 3 až 6 měsíců (vždy si přečtěte podmínky licence a používejte je opatrně). Takže i když každá fotografie, kterou si stáhnete a použijete ve své práci, je vaše navždy, po zrušení vašeho plánu však nemůžete shromáždit tisíce souborů pro budoucí použití.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Top 3 nabídky fotobanek s neomezeným stahováním

Nyní máte jasno v tom, jak tyto nabídky fungují, pojďme se podívat na nejlepší 4 s neomezeným stahováním. Stojí za zmínku, že se všichni dostali na náš seznam nejlepších fotobankových agentur na trhu!

#1. Canva Pro – Neomezené stahování pro uživatele, kteří nejsou designéry

CanvaLogo Canva začínala jako bezplatný, uživatelsky přívětivý editor obrázků pro tvorbu jednoduchých vizuálů se sadou nástrojů, která obsahovala skladové obrázky k použití v návrzích, některé zdarma a některé za malý poplatek za obrázek. Nyní však můžete přejít na Canva Pro, předplacenou službu pro firmy, která vyřeší všechny vaše potřeby v oblasti designu najednou a obsahuje neomezené množství obrázků ke stažení z knihovny, která byla nedávno rozšířena na 60 milionů obrázků!

Sbírky médií Canva obsahují stock fotografie, ilustrace, ikony, grafické prvky, šablony návrhů a další. Za pouhých 9,95 USD měsíčně při roční fakturaci (nebo 13,95 USD při měsíční platbě) máte přístup k libovolnému počtu stažení z tohoto katalogu a k nejrůznějším marketingovým a designovým funkcím, jako je správce sady značek, asistent pro publikování na sociálních sítích, profesionální šablony pro každou příležitost a další. A samozřejmě plný přístup k jejich vlajkovému editoru obrázků, který vám umožní navrhovat, aniž byste byli designéři!

Skvělé na aplikaci Canva Pro je to, že nejenže řeší potřebu stock fotografií, ale stará se i o všechny ostatní hlavní úkoly tvorby vizuálního obsahu pro komerční účely. Je to dokonalé řešení pro malé firmy, které si nemohou dovolit designovou firmu na tvorbu vizuálů, ale přesto potřebují profi obsah k propagaci své značky.

Na webu Canva se můžete ihned zdarma zaregistrovat. Nezapomeňte si však přečíst naši úplnou recenzi Canva, kde najdete kompletní informace.

A ta nejlepší zpráva: Canvu Pro si nyní můžete vyzkoušet na jeden měsíc zdarma! S naší skvělou zkušební verzí Canva Pro zdarma si odemknete jeden měsíc služby včetně neomezeného počtu stažení, a to zcela zdarma!

Vyzkoušejte si Canva Pro na 30 dní zdarma. Plný přístup k funkcím Canva Pro na 15 dní navíc oproti běžné zkušební verzi nabízené na webových ...

#2. Yay Images – Neomezené stahování multimédií za výhodnou cenu

Logo Yayimages

Yay Images je zavedená stock fotografická agentura s úspěšnou historií, která pomáhá kreativcům získávat média potřebná pro jejich projekty.

Nyní mají opravdu skvělou nabídku v podobě plánu neomezeného stahování, předplatného, které vám umožní získat tolik stažení, kolik si přejete, z kurátorského fondu obsahu, který zahrnuje 12 milionů fotografií a vektorů a 250 tisíc stock videí v rozlišení HD a 4K. Navíc jsou tyto zdroje dodávány s rozšířenou licencí a vaše předplatné obsahuje speciální výhody pro začínající firmy! Je to ideální řešení, pokud pracujete se statickými i pohyblivými snímky a potřebujete neustále spoustu obsahu.

#3 Envato Elements – neomezený výběr pro designéry

logo EnvatoElementsEnvato Elements je relativně nová fotobanka nabízející předplatné s neomezeným stahováním, je důvěryhodná, protože je součástí platformy Envato, online platformy konkrétních mediálních trhů.

Envato udělal Elements, což je kolekce ručně vybíraného obsahu napříč všemi jejich tržišti, včetně fotografií, vektorů, fontů, šablon a dalších. V knihovně je k dispozici přes 340 000 grafických prvků a více než 300 000 fotografií, které jsou připraveny ke stažení a použití.

screenshot Storyblocks

Envato Elements pracuje s jedinou možností paušálního předplatného za 29 $ (671 Kč) měsíčně. Toto předplatné vám umožní neomezené stahování z celé sbírky, plus přístup k výukovým programům, eKnihám a dalším výhodám. S ohledem na velikost a kvalitu sbírky a spolehlivý zdroj, ze kterého pochází, je to určitě hodně. Více o Envato Elements se můžete dozvědět zde.

Jste připraveni získat neomezené množství fotografií a dalších výhod? Navštivte Envato Elements zde!

Klepnutím na předplatné s neomezeným stahováním maximalizujte svůj rozpočet!

U každé z těchto nabídek máte nárok na získání všech obrázků, které budete možná potřebovat, za velmi nízký paušální poplatek. Ať už je to měsíční nebo roční předplatné, platíte pouze jednou periodicky a získáte tolik souborů, kolik si přejete. Nemusíte se obávat termínů vypršení platnosti, limitů stahování ani nevyužitého příspěvku. Před stažením obrázku nemusíte přemýšlet dvakrát: pokud to není úplně to, co jste chtěli, můžete si vždy stáhnout další a dalších deset, dalších, a tak dále. Pokud chcete více rozmanitosti, podívejte se sem na naše nejlepší levná předplatná fotografií.

Pokud potřebujete šíleně velké množství obrázků nebo pokud nechcete pracovat s omezeními a překážkami, kolik souborů si můžete stáhnout, je pro vás ideální neomezené stahování fotografií. A s nízkými cenami, se kterými pracují, je velmi pravděpodobné, že zapadají do vašeho rozpočtu. Podívejte se také na náš seznam nejlepších předplatných fotek na stránkách FootageSecrets.com

Nyní je čas, abyste prozkoumali tyto alternativy a našli tu správnou pro vás! Která to bude? Dejte nám vědět v komentářích!

Nenašli jste neomezenou agenturu Stock Agency, kterou hledáte? Zeptejte se zde!

🤓 Potřebuji více informací o Unlimited Stock Photos

🤨 Mám dotaz ohledně Unlimited Stock Photos

🤔 Nevím, jaká agentura Unlimited Stock Photo je pro mě vhodná

🙄 Něco jiného…

Renata
Renata

Zajišťuje koordinaci překladů a kontrolu obsahu jednotlivých článků o fotobankách. Zodpoví vaše dotazy pokud čemukoliv nerozumíte nebo potřebujete podrobněji vysvětlit.

Rádi se dovíme, co si o tom myslíte vy.

Leave a reply

fotobanka.cz
Logo