Neomezené stahování fotografií: 4 nejlepší agentury s neomezeným a levným stahováním

Pokud potřebujete denně hodně (a myslím tím hodně) fotek z fotobanky, předplatné fotografií je pro vás určitě dobrá volba. Co se však stane, když potřebujete více než běžný limit 750 stahování za měsíc? Nebo co když nechcete pracovat s limity stahování? V těchto případech je vaší spásou neomezené stahování fotografií s předplatným.

Můžete se ptát, existuje taková věc? Odpověď je ano. Nejedná se o nejběžnější nabídku, ale existuje několik společností, které nabízejí plány, které vám poskytují neomezený počet fotografií ke stažení za paušální poplatek. Něco jako Netflix nebo Spotify, ale aplikováno na fotografie.

Chcete vědět, kde získat předplatné s neomezeným stahováním fotografií? Čtěte dál!

Předplatné s neomezeným stahováním fotobankových fotografií: Co musíte vědět

K tomuto typu nabídky není třeba co vysvětlovat, protože je to evidentní: platíte paušální sazbu (měsíčně nebo ročně) a máte právo stahovat tolik obrázků, kolik chcete. Je však třeba zvážit několik bodů, než se pustíte do jednoho z těchto plánů.

Velikost knihovny – Zatímco většina velkých fotografických agentur nabízejících měsíční plány a limintní stahování má ve svých sbírkách miliony, ne-li stovky milionů obrázků, společnosti nabízející neomezené stahování mají sbírku přibližně s 500 000 souborů. Ne, že by se nejednalo o velkou knihovnu, ale ve srovnání je o něco menší.

Vaše budoucí využití – Všechny tyto nabídky „all you can eat“ jsou levné, dostupné pro většinu rozpočtů a bez skrytých poplatků. Ale jak pohodlné jsou pro vás, záleží samozřejmě na tom, kolik souborů si stáhnete. Řekněme, že knihovna má 500 000 souborů a platíte 99 $ (2 290 Kč) ročně. Pokud stáhnete 800 obrázků, dostanete každý za pouhých 0,12 $ (3 Kč). Představte si, jak vypadá výpočet, pokud stáhnete 8 000 obrázků! Toto je skutečná hodnota v neomezeném počtu stažení.

Pravidla hromadného stahování – Možná vás zajímá, „proč nezaplatit jen za měsíc, stáhnout celou knihovnu a být zásoben po zbytek mého života?“ Pokud by taková praxe byla možná, nejednalo by se o ziskový obchod, takže logicky agentury uvádějí politiku společnosti, aby tomu zabránily. Stejně jako u většiny společností, které prodávají Royalty Free licence, vám neomezené možnosti stahování umožňují uchovávat a používat obrázky, které si stáhnete, navždy. Stažené obrázky, které se po uplynutí předplatného nepoužívají, však mají časový limit. Tento limit je obvykle stanoven na 3 až 6 měsíců (vždy si přečtěte podmínky licence a používejte je opatrně). Takže i když každá fotografie, kterou si stáhnete a použijete ve své práci, je vaše navždy, po zrušení vašeho plánu však nemůžete shromáždit tisíce souborů pro budoucí použití.

Top 4 nabídky fotobank s neomezeným stahováním

Nyní máte jasno v tom, jak tyto nabídky fungují, pojďme se podívat na nejlepší 4 s neomezeným stahováním. Stojí za zmínku, že se všichni dostali na náš seznam nejlepších fotobankových agentur na trhu!

Storyblocks – „All You Can Eat“ tržiště medií

logo Storyblocks

Storyblocks je nová služba fotobanky, která nabízí neomezené stahování. Nyní to může být nové dítě v bloku, ale Storyblocks je vlastně rebranding a expanze již úspěšné společnosti: Graphicstock.

Graphicstock měl snímky (fotografie a ilustrace) a současně byl ve vlastnictví společnosti Videoblocks (společnost se stejným modelem, která prodává video záběry). Videoblocks i Graphicstock (spolu s Audioblocks pro hudební skladby) se v tomto oboru proslavily díky tomu, že byly jedním z prvních, které přinesly na burzovní média model „all you can eat“: nabízejí měsíční nebo roční členství, které umožňuje neomezené stahování z jejich zcela vlastněné knihovny.

V letošním roce společnost vyvinula větší úsilí se zaměřením na statické snímky, sestavila obrovskou sbírku fotografií a spustila ji spolu s celým rebrandingem jako Storyblocks, platformy, která integruje všechny jejich mediální nabídky.

screenshot Storyblocks

Storyblocks má knihovnu s 400 000 fotografií, vektorů a ilustrací a nabízejí členství za 49 $ (1 134 Kč) měsíčně nebo 99 $ (2 290 Kč) za rok. S členstvím získáte neomezené stahování z celé jejich knihovny, plus přístup na a la carte tržiště pocházející od přispěvatelů, kde platíte jednotlivě za fotografie, které chcete. Je to určitě výhodná nabídka pro neomezené množství fotografií!

Přejít na Storyblocks a začít stahovat obrázky hned! (PS: Jejich sesterský web Videoblocks od Storyblocks nabízejí neomezené množství videí)

Envato Elements – neomezený výběr pro designéry

logo EnvatoElementsEnvato Elements je relativně nová fotobanka nabízející předplatné s neomezeným stahováním, je důvěryhodná, protože je součástí platformy Envato, online platformy konkrétních mediálních trhů.

Envato udělal Elements, což je kolekce ručně vybíraného obsahu napříč všemi jejich tržišti, včetně fotografií, vektorů, fontů, šablon a dalších. V knihovně je k dispozici přes 340 000 grafických prvků a více než 300 000 fotografií, které jsou připraveny ke stažení a použití.

screenshot Storyblocks

Envato Elements pracuje s jedinou možností paušálního předplatného za 29 $ (671 Kč) měsíčně. Toto předplatné vám umožní neomezené stahování z celé sbírky, plus přístup k výukovým programům, eKnihám a dalším výhodám. S ohledem na velikost a kvalitu sbírky a spolehlivý zdroj, ze kterého pochází, je to určitě hodně. Více o Envato Elements se můžete dozvědět zde.

Jste připraveni získat neomezené množství fotografií a dalších výhod? Navštivte Envato Elements zde!

StockUnlimited – všechny fotografie a vektory, které chcete na jednom místě

logo StockUnlimited

StockUnlimited (aka Stock Unlimited) na trhu již několik let nabízí, jak již název napovídá, neomezené stahování obrázků. Začali pouze s vektorovými ilustracemi, ale od té doby se rozšířili o fotografie, fonty, šablony i zvukové soubory (i když se prodávají jednotlivě). Díky velmi jednoduché struktuře plateb je tato společnost dobrá alternativa, pokud potřebujete velmi mnoho fotografií a vektorů.

screenshot StockUnlimited

Na StockUnlimited máte tři různé možnosti nákupu, ale všechny nabízejí neomezené stahování jak pro fotografie, tak pro vektory. Rozdíl je v délce trvání plánu. Můžete si ji předplatit  měsíčně za 9 $ (208 Kč), ročně za 39 $ (902 Kč), nebo po dobu 3 let za pouhých 89 $ (2 059 Kč).

Ve své knihovně mají přes 1 milion obrázků, všechny dostupné s předplatným. Mají rozmanitost a kvalitu, díky které jsou dobrou volbou pro umělce a designéry.

Navštivte StockUnlimited zde a prozkoumejte jejich knihovnu!

Lensdrop – neomezené stahování a skromná sbírka

logo LensdropFotobanka Lensdrop má velmi jednoduchou a přímou nabídku na neomezený počet stahování fotografií. S bezplatnou zkušební verzí a jednou z možností členství, s Lensdrop, co vidíte, je to, co dostanete. Je to skromná nabídka, ale určitě užitečná.

Stránka má sbírku slušných velikostí s přibližně 20 000 obrázky. Říká se, že každý měsíc přidají až 3 000 nových souborů, takže můžete očekávat, že se knihovna časem obnoví a rozšíří.

screenshot Lensdrop

Lensdrop dělá to, že nabízí bezplatnou registraci, která zahrnuje 7denní bezplatnou zkušební verzi. V tomto počátečním týdnu si můžete stáhnout až 5 obrázků denně. Pokud se rozhodnete pokračovat v používání svého účtu, budete po 7 dnech upgradováni na placené předplatné ve výši 199 $ (4 604 Kč) ročně a získáte neomezená práva ke stahování.

Pomocí tohoto systému můžete stáhnout celou knihovnu, pokud chcete (a nezapomeňte, že se každý měsíc přidává nový obsah), a stažené obrázky můžete použít kdykoli budete chtít. S obrázky 20 kB za pouhých 199 dolarů (4 604 Kč) po dobu 12 měsíců je to velmi dobrý obchod.

Klikněte sem a prozkoumejte Lensdrop a jeho sbírku!!

Klepnutím na předplatné s neomezeným stahováním maximalizujte svůj rozpočet!

U každé z těchto nabídek máte nárok na získání všech obrázků, které budete možná potřebovat, za velmi nízký paušální poplatek. Ať už je to měsíční nebo roční předplatné, platíte pouze jednou periodicky a získáte tolik souborů, kolik si přejete. Nemusíte se obávat termínů vypršení platnosti, limitů stahování ani nevyužitého příspěvku. Před stažením obrázku nemusíte přemýšlet dvakrát: pokud to není úplně to, co jste chtěli, můžete si vždy stáhnout další a dalších deset, dalších, a tak dále. Pokud chcete více rozmanitosti, podívejte se sem na naše nejlepší levná předplatná fotografií.

Pokud potřebujete šíleně velké množství obrázků nebo pokud nechcete pracovat s omezeními a překážkami, kolik souborů si můžete stáhnout, je pro vás ideální neomezené stahování fotografií. A s nízkými cenami, se kterými pracují, je velmi pravděpodobné, že zapadají do vašeho rozpočtu. Podívejte se také na náš seznam nejlepších předplatných fotek na stránkách FootageSecrets.com

Nyní je čas, abyste prozkoumali tyto alternativy a našli tu správnou pro vás! Která to bude? Dejte nám vědět v komentářích!

Amos

Amos

Jsem vydavatel a podnikatel v oblasti produktů na fotobankách, zaměřuji se na poskytování informací a řešení pro kupující, přispěvovatele a agentury s cílem přispět k růstu a rozvoji tohoto odvětví.Já jsem zakladatelem a redaktorem Stock Photo Press, jedné z největších sítí on-line časopisů v tomto odvětví a zakladatel Microstock Expo, jediná konference věnovaná segmentu microstock.Proto jsem vytvořil několik softwarových řešení v stock photography, jako PixelRockstar a WordPress Plugin.Jsem vracejícím se řečníkem na fotografické scéně Photokina a průmyslovým poradcem společnosti StockPhotoInsight. Jsem vášnivý v oblasti technologií, marketingu a vizuálních snímků.

Rádi se dovíme, co si o tom myslíte vy.

Leave a reply

Fotobanka
Logo