Jakou velikost fotografie musím tisknout na plakát?

Vytisknutí plakátu, vypadá skvěle, a to se vytvoří obrázkem s dostatečně velkým rozlišením, s dostatkem bodů na palec (dpi), aby vypadal dobře. V podstatě potřebujete fotografii nebo vektor s vysokým rozlišením, aby se váš plakát nevytiskl jako pixelová 8bitová postava z videohry z 80. let.

Takže jaké přesně je to správné rozlišení pro tisk plakátu? Alespoň 300 dpi nebo pomocí vektorového souboru. A kde můžete získat nejlepší nabídku na vektory a fotografie s vysokým rozlišením? S předplatným Stock Photo Secrets 99club.

Za 99 $ (asi 2 292 Kč) získáte 200 obrázků XXL, které vám umožní sebevědomě vytisknout plakát, až do velikosti A3 při 300 dpi nebo až 6 x 6 při 72 dpi, včetně royalty free licence fotografií, vektorů a písem. Přečtěte si recenzi 99club od Stock Photo Secrets.

Toto je zahrnuto v předplatném 99club:

 • Přístup k více než 5 000 000 prémiových sériových snímků
 • Zahrnuje fotografie, vektory a písma ve vysokém rozlišení (bez videí)
 • 200 stažení XXL každý rok
 • Royalty Free licence
 • Použijte své obrázky NAVŽDY
 • Předplatné je pouze za 99 $ (2 292 Kč) bez dalších poplatků!
 • NOVINKA: Automatické obnovení: zajistěte si nízkou cenu, dokud nabídka existuje

Další informace o předplatném 99clubu najdete zde.

Chcete vědět, kde jinde si můžete koupit velké obrázky? Pak si prohlédněte naše nejnovější doporučení a najděte nejlepší fotobanky s velkými fotkami.

Požadavky na tisku plakátů

pixelované nízké rozlišení vs obrázek s vysokým rozlišením

Standardní marketingové kousky, jako jsou brožury, vizitky, papírenské zboží a letáky, vyžadují poměrně standardní velikost fotografie, která při tisku opravdu nevyžaduje žádné zvláštní ohledy. Když se však dostanete do větších formátů, jako jsou plakáty, musíte mít dostatečně vysoké rozlišení, abyste mohli vytisknout velký plakát.

K dispozici jsou 3 běžné velikosti plakátů, které zahrnují velikost plakátu A2 (42,0 x 59,4 cm), A3 (29,7 x 42,0 cm) a A4 (21,0 x 29,7 cm). Všechny tyto velikosti plakátů jsou poměrně snadno splněny při použití vektorového souboru od 99club a můžete tisknout až do formátu A3 s 300 dpi bez obav.

Pokud nejste obeznámeni s tím, co je vektor, jedná se v podstatě o řadu matematických výrazů nebo cest, které nejsou pixely, takže místo toho je to pole pixelů různých barev, které lze zvětšit do obrovských rozměrů, jako je velikost billboardu. Použití vektorové magie k vytváření vektorových obrázků.

Zvláštní požadavky, které musíte splnit při tisku plakátu, jsou obrázky s vysokým rozlišením alespoň 300 dpi nebo pomocí vektorového obrázku.

Snímek obrazovky - Stock photo secrets

Podívejte se, jaký druh vektorů si můžete koupit pomocí předplatného 99club.

Znáte své velikosti a pixely

Při plánování velkého formátu, jako je plakát, potřebujete vědět, jakou velikost budete potřebovat. Mít 200 až 300 pixelů na palec je obecné pravidlo pro tisk. Pro plakát 20″x 30″ by vaše počáteční velikost bude 4000 x 6000 pixelů, nebo asi 24 megapixelů. Nicméně pro tuto velikost a větší byste stále mohli dosáhnout ostrých výsledků tím, že dosáhnete 150 pixelů na palec (PPI) nebo dokonce 100 PPI. To vám poskytne určitou volnost, ale nechcete jít pod méně než 2000 x 3000 pixelů. Zakoupení největší velikosti vždy zaručí pěkný ostrý obraz pro váš projekt.

Pokud jsou obrázky, které najdete pro svůj projekt, menší než minimální velikost 2 000 x 3 000 pixelů, můžete zvážit nákup několika velkých obrázků, abyste vytvořili velikost plakátu. Použitím několika fotografií ve vašem projektu můžete na svém plakátu navrhnout obraz koláže nebo mřížky. To může také pomoci předat vaši zprávu velmi poutavě.

Kde najdu velké množství obrázků pro svůj plakát?

99club

Máte štěstí. Většina fotobankových agentur prodává velmi velké obrázky za skvělé ceny, a zejména předplatné Stock Photo Secret 99club vám umožní přístup k fotografiím s vysokým rozlišením a vektorům, které vám umožní snadno tisknout plakáty a billboardy.

Přeskočte přemýšlení, jak pořídit vlastní velkoformátovou fotografii, a nechte ji na fotografy, kteří to již pro vás udělali. Využitím fotobankových agentur, jako jsou Stock Secrets, můžete mít jistotu, že si zakoupíte velké soubory. Zakoupené obrázky s royalty free licencí se mohou zvětšovat pro všechna média vašeho projektu. Spolu s plakátem lze obrázek použít ve všech následujících formátech vaší kampaně.

Rozdělení cen 99 club

99club-logo-obrazek

Naše předplatné 99club je neuvěřitelně levné a umožňuje vám přístup ke všem jednotlivým skladovým obrázkům dostupným v obchodě Stock Photo Secrets. Pro snazší pohled na to, kolik vám 99club ušetří, v dlouhodobém horizontu si prohlédněte naše níže uvedené členění cen.

 • Za 99 USD (2 292 Kč) dostanete 200 XXL fotografií, vektorů a písem (Cena za obrázek je 0,49 $ (11 Kč))
 • Pokud si stáhnete více než 200, můžete si koupit další obrazové balíčky po 50 za 49 $ (926 Kč) (0,98 $ (23 Kč) za obrázek); nebo 100 za 69 USD (1 598 Kč), (0,69 $ (16 Kč) na obrázek
 • Můžete si koupit tolik dalších obrazových balíčků, kolik chcete
 • Po jednom roce můžete obnovit své členství v klubu 99club za stejnou cenu  $99 (2 292 Kč)
 • Nový i současní zákaznící Stock Photo Sercets si mohou koupit členství v 99 clubu.

Proč potřebujete fotografie k tisku plakátů

Vědět, jak tisknout plakáty nebo něco tak velkého jako billboard, se může zdát docela skličující pro každého, zejména pokud o tisku a rozlišení vůbec nevíte. Ale vše, čeho se obáváte, může být odstraněno pouhým použitím obrázků s vysokým rozlišením od fotografické agentury.

Jak mohu získat vyšší rozlišení obrázku?

Abyste se ujistili, že váš tisk dopadne krásně, můžete svou víru vložit do fotografické agentury, která má velké XXL obrázky. Můžete snadno tisknout plakáty a velké plochy jako billboard s předplatným 99club, který vám dá 200 XXL (od velikosti A3 při 300 dpi, až 6 ‘x 6' při 72 dpi) fotografie, vektory a písma, která můžete použít aby vaše plakáty vypadaly skvěle.

Riziko, že bude obraz příliš malý pro vaše potřeby tisku, nejen stojí vaše peníze, ale také zabere spoustu času, než přijdete na to, jak získat správnou velikost. Fotografická agentura, jako je Stock Photo Secrets, vám však umožňuje stáhnout všechny naše obrázky v největší velikosti XXL pro každé stažené obrázky.

Kliknutím sem zakoupíte předplatné 99club a získáte 200 XXL obrázků za pouhých 99 $ (2 292 Kč)! 

Renata
Renata

Zajišťuje koordinaci překladů a kontrolu obsahu jednotlivých článků o fotobankách. Zodpoví vaše dotazy pokud čemukoliv nerozumíte nebo potřebujete podrobněji vysvětlit.

Rádi se dovíme, co si o tom myslíte vy.

Leave a reply

fotobanka.cz
Logo