Rex Features nyní přejmenován na Shutterstock Editorial

Shutterstocklogo Shutterstock neustále vyvíjí svou nabídku redakčních snímků. Důkazem toho je jejich poslední krok: rebranding jejich prémiové redakční služby Rex Features na Shutterstock Editorial.

To je jen poslední z pokračujících sérií kroků směřujících ke zvýšení nabídky vlastního redakčního obsahu Shutterstock, který má nyní k dispozici více než 40 milionů obrázků a denně přibívají desítky tisíc nových souborů.

Přečtěte si více o nové službě Shutterstock Editorial (dříve Rex Features)!

Další informace o agentuře naleznete v naší Shutterstock recenzi.

Rex Features nyní přejmenován na Shutterstock Editorial 2

Historie funkcí Rex Features od Shutterstocku

Rex Features byla původně britská redakční mediální společnost, kterou společnost Shutterstock získala v roce 2015. Nabízí živý obsah s nejnovějšími fotografickými tématy jako je zábava, sport, novinky, celebrity a další.

Mají také kurátorské tematické galerie, jako jsou rysy, kompilace a sbírky pro televizi, filmy, umění atd. Jejich archiv obsahuje miliony redakčních obrazů přesahujících několik desetiletí až po současnost. Jsou dobře známí pro své profesionální a personalizované služby zákazníkům a pracují s výše uvedenými cenami mikrofotobank vzhledem k povaze svých licencí.

V té době to byl jeden z prvních kroků, které tato agentura převzala do redakčního mediálního světa. Chtěli si zachovat nezávislost společnosti Rex a zároveň se od nich poučit a poskytovat zákazníkům společnosti Rex i zákazníkům Shutterstock přístup k fotografiím nejvyšší úrovně, jak nám řekli v tomto exkluzivním rozhovoru o akvizici  Rex Features se Shutterstockem.

Od akvizice fungovala společnost Rex jako samostatná webová stránka a služba pod vedením společnosti Shutterstock. Tak to bylo doposud, nyní byla formálně rebrandována na Shutterstock Editorial.

Tento proces aktualizace je zatím pouze estetický: zatímco logo, obsah webových stránek a e-mailová adresa byly upraveny tak, aby odrážely novou značku, služba stále funguje na svých vlastních webových stránkách a doménách a každodenní pracovní postup pro kupující, přispěvatele a partnery zůstávají skoro stejné.

Podívejte se na nový vzhled aplikace Shutterstock Editorial!

Rex Features nyní přejmenován na Shutterstock Editorial 3

Sebejistý směr Shutterstocku v oblasti zpravodajských fotografií

Tyto kosmetické a jmenovité změny ve funkcích Rex se nemusí jevit samy o sobě jako relevantní, ale vzhledem k nejnovějším krokům, které Shutterstock provedl v oblasti redakčních snímků, získávají nový význam, když poukazují na to, jak vážný (a ziskový) je tento segment společnosti.

Nezapomínejme, že to není tak dlouho poté, co agentura zpřístupnila jejich vlastní redakční knihovnu všem zákazníkům na svých hlavních stránkách, přičemž ji předčasně zpřístupnili pouze zákazníkům Premier. Neméně důležitá je i skutečnost, že jejich pokračující snaha o růst této nabídky je dovede k jejich aktuálnímu balíčku s více než 40 miliony vysoce kvalitních redakčních obrázků a přibližně 20 000 nových souborů přidaných každý den. Další informace naleznete na kartě Shutterstock Editorial!

Po téměř pěti letech provozu Rexu, přejmenování na Shutterstock Editorial signalizuje silné opěrné body Shutterstocku – pravděpodobně krále cenově dostupných, komerčních fotografií – které má v redakčním mediálním byznysu.

Vyzkoušeli jste službu Shutterstock Editorial images? Pokud ne, navštivte stránku Shutterstock Editorial (dříve Rex Features) a prozkoumejte ji!

Renata
Renata

Zajišťuje koordinaci překladů a kontrolu obsahu jednotlivých článků o fotobankách. Zodpoví vaše dotazy pokud čemukoliv nerozumíte nebo potřebujete podrobněji vysvětlit.

Rádi se dovíme, co si o tom myslíte vy.

Leave a reply

fotobanka.cz
Logo