Kde nakupovat fotky pro webové stránky – Ušetřete se stock fotografiemi!

Hledáte fotky zdarma pro vytvoření webových stránek pro svou společnost nebo firmu, případně pro svou osobní kariérní propagaci.

Myslíte si, že stock fotky zdarma a fotky, které jste našli můžete bez problémů použít na svých webových stránkách? I když stránky tvrdí, že jsou zdarma, a že existuje mnoho webových stránek se stock fotografiemi s vysoce kvalitními obrázky – ujistěte se, že máte správnou licenci pro použití těchto obrázků s vysokým rozlišením. Většina webů s fotografiemi zdarma uvádí, že jejich snímky jsou pod veřejnou doménou (public domain) a jsou royalty-free. Těmto bezplatným webovým stránkám se stock fotografiemi příliš nevěřte. Existuje mnoho mnohem lepších alternativ s více než 335 miliony royalty-free snímků a videí.

Ponořte se do našeho níže uvedeného seznamu nejlepších webových stránek – většina z nich nejsou stock snímky zdarma pro komerční použití, protože je to bez řádné licence riskantní, a podívejte se, že jsou vysoce kvalitní. Na těchto stránkách, si stáhnete obrázek pro své webové stránky s řádnou licencí oproti jinými webovými stránkám, kde mohou také nabízet vyhledávání obrázků zdarma.

Kde koupit fotky pro webové stránky

Online! Kde jinde? Fotobankové agentury a stock služby online jsou jedním z nejlepších zdrojů pro nákup snímků, které můžete použít na svých vlastních stránkách. Je to jednoduché, rychlé a u nejlepších dodavatelů také velmi levné.

Zde jsou nejlepší místa pro nákup obrázků online!

Pokud máte jako CMS Wix, pak je Bigstock skvělý, a pokud víte, jak nahrát obrázky do vašeho CMS, můžete použít všechny následující stock agentury.

1. Stock Photo Secrets Shop (Pro všechny tvůrce webových stránek)

Kde nakupovat fotky pro webové stránky - Ušetřete se stock fotografiemi! 1

Náš StockPhotoSecrets Shop je skvělým místem pro získání snímků pro webové stránky, zejména pokud pracujete s omezeným rozpočtem, protože to je naše specialita. Máme katalog s více než 4 miliony vysoce kvalitních obrázků, které nejen pokrývají oblíbená témata a styly, ale také splňují standardy pro použití na webu. A s naší licencí Royalty Free smíte použít jakoukoli fotografii z naší knihovny na webových stránkách, včetně těch s komerčním účelem. Skvělá alternativa, pokud chcete nakupovat obrázky levně!

Všechny naše plány stahování jsou přizpůsobeny malým a středním firmám a nabízíme výhodné balíčky obrázků na vyžádání i výhodné nabídky měsíčního předplatného. Navíc máme hvězdný roční balíček, který vám poskytne obrázky za super nízké ceny. V závislosti na zvoleném nákupním modelu se naše obrázky pohybují od 7,80 USD až po 0,16 USD (asi 170 Kč až pouhých 3,50 Kč) za stažení, takže jsou velmi cenově dostupné!

Navštivte StockPhotoSecrets Shop ještě dnes a začněte stahovat skvělé snímky pro své webové stránky!

2. Shutterstock (Všechny nástroje pro tvorbu webových stránek)

Kde nakupovat fotky pro webové stránky - Ušetřete se stock fotografiemi! 2

Shutterstock jedna z průkopnických stock fotografických agentur a nejlepších stránek se stock fotografiemi, je také skvělým zdrojem obrázků pro webové stránky. Ačkoli se na toto použití nespecializuje, její snímky Royalty Free jsou legálně vhodné pro použití na webu, a to pro většinu druhů komerčních účelů.

Ačkoli není přímo integrován do žádného systému CMS, Shutterstock hostí na svých stránkách knihovnu s více než 100 miliony obrázků, s pokročilým a snadno použitelným vyhledávacím nástrojem a všechny jejich fotografie lze snadno stáhnout do místního úložiště, odkud je můžete importovat do vybraného nástroje pro tvorbu webových stránek.

Obrázky z fotobanky Shutterstock jsou velmi kvalitní a levné. Můžete si je koupit v balíčcích obrázků nebo prostřednictvím předplatného a jejich cena se pohybuje mezi 14,50 a 0,26 dolaru (316 Kč až 5,70 Kč) za stažení v závislosti na tom, jaký systém pro nákup použijete.

Díky své bezvadné pověsti a silné nabídce je Shutterstock jistě skvělým zdrojem obrázků pro webové stránky. Zaregistrujte se zdarma na stránkách Shutterstock! A nezapomeňte si vzít náš speciální slevový kód Shutterstock, abyste ušetřili při nákupu!

Hledáte videa z fotobanek? Shutterstock právě přidal do své nabídky předplatné stock videí! Za cenu od 159 dolarů (3 466 Kč) za 10 klipů měsíčně si můžete stáhnout HD a 4K video obsah za necelých 9 dolarů (196 Kč) za kus! A nyní můžete získat předplatné se skvělou 15% slevou od společnosti Stock Photo Secrets!
Získejte 15% slevu na váš výběr předplatného videa Shutterstock, který začíná na 139 $ (š 803 Kč) měsíčně za stáhnutí 10 videí.

3. Photocase (Všechny nástroje pro tvorbu webových stránek)

Kde nakupovat fotky pro webové stránky - Ušetřete se stock fotografiemi! 4

Photocase je velmi moderní německá stock fotografická agentura s velmi charakteristickou knihovnou plnou nepředvídatelných, uměleckých fotografií, které vyjadřují jedinečný berlínský styl. Je to ideální místo pro nákup obrázků pro webové stránky, pokud se snažíte vytvořit moderní, mladý a vizuálně působivý koncept. Jejich katalog je záměrně malý a přísně kurátorský, ale přesto velmi pestrý a kompletní. Najdete zde všechny druhy snímků, včetně stylizovaných stock fotografií a mnoho dalšího. Důležitější je, že všechny fotografie jsou ve vysokém rozlišení a profesionálně nafocené, připravené ke stažení a použití ve vašem webovém designu. V rámci licencí Royalty-Free jsou tyto snímky právně bezpečné pro použití na webu a velmi flexibilní při dalším komerčním využití, jako je propagace na sociálních sítích a další.

Tato společnost má velmi jednoduchou cenovou strukturu. Prodávají fotografie na vyžádání a platí se za ně průběžně. Ceny jejich snímků se pohybují mezi 14 a 42 $ (305 až 916 Kč) podle rozlišení a při hromadných nákupech můžete ušetřit i značné částky prostřednictvím jejich kreditních balíčků. Díky tomu jsou snímky Photocase, které milují zábavu, nejen krásné a všestranné, ale také velmi cenově dostupné ve srovnání s jinými prémiovými, uměleckými kolekcemi stock fotografií.

Prozkoumejte Photocase a začněte ihned stahovat skvělé fotografie pro své webové stránky! Chcete-li je získat za nejlepší cenu, nezapomeňte použít náš exkluzivní slevový kód Photocase!

4. iStock (Všechny nástroje pro tvorbu webových stránek)

Kde nakupovat fotky pro webové stránky - Ušetřete se stock fotografiemi! 5

iStock je jednou z průkopnických fotobankových agentur na webu a také jednou z nejznámějších. Tento web, za nímž stojí prestižní Getty Images a který obsahuje rozsáhlou knihovnu plnou profesionálních snímků, včetně milionů exkluzivních souborů, je ideální pro nalezení skvělých stock snímků, které můžete použít na svých webových stránkách. Je to jedno z mála míst, kde můžete nakupovat fotografie po jednotkách, a to i jen po jedné. A mezi kreditními balíčky a předplatným mají velmi výhodné nabídky, které se vejdou do každého rozpočtu. Přečtěte si naši recenzi iStock pro další podrobnosti a nezapomeňte použít náš speciální iStock slevový kód, abyste při nákupu ušetřili!

5. Adobe Stock (Všechny nástroje pro tvorbu webových stránek)

Kde nakupovat fotky pro webové stránky - Ušetřete se stock fotografiemi! 6

Adobe Stock je služba stock fotografií nabízená společností Adobe, která je úzce integrovaná s platformou Creative Cloud. Její kolekce obsahuje více než 60 milionů snímků s licencí Royalty-Free, které jsou vhodné pro použití na webu.

Silnou stránkou této služby je integrace s aplikacemi Creative Cloud, která vám umožní dokončit proces návrhu v kratším čase a jednoduchým, bezproblémovým způsobem. Jejich knihovna je pestrá a má všechny vysoce kvalitní fotografie a ilustrace, které splňují standardy pro použití na webových stránkách. Ceny jsou také velmi přijatelné, začínají na 9,99 USD (218 Kč) a dosahují pouhých 0,26 USD (5,70 Kč) za stažení v závislosti na balíčku předplatného, který si pořídíte.

Pokud chcete při práci s obrázky na svých webových stránkách používat některý z nástrojů Creative Cloud pro úpravu obrázků, pak je Adobe Stock určitě dodavatelem fotografií, který stojí za zvážení. Předplatné Adobe Stock si můžete pořídit přímo zde, a pokud chcete, můžete si službu zdarma vyzkoušet pomocí naší zkušební verze Adobe Stock!

bigstock6. Bigstock (Wix)

Bigstock je renomovaná fotobanková agentura s dlouholetou působností na trhu, kterou vlastní společnost Shutterstock, jeden z gigantů v oblasti stock fotografického průmyslu. S kolekcí více než 55 milionů royalty-free stock fotek je dobrou volbou pro nákup fotek pro webové stránky, pokud používáte jako CMS systém Wix: Bigstock a Wix již několik let spolupracují a díky tomu je přidávání obrázků z Bigstocku na vaše stránky založené na Wixu mnohem snazší.

Tato agentura má vysoce kvalitní snímky v různých rozlišeních a nabízí je na vyžádání s kreditními balíčky a také v rámci předplatného. Její ceny jsou velmi přijatelné, žádný obrázek nestojí více než 15 dolarů (327 Kč) a v nejlepším případě je možné si jej stáhnout za méně než 0,50 dolaru (11 Kč).

Pokud provozujete webové stránky ve Wixu a chcete na nich používat fotografie, stojí za to vyzkoušet fotobanku Bigstock. Díky jejich nízkým cenám a integraci do platformy pro tvorbu webových stránek můžete levně a snadno získat skvělé obrázky za kratší dobu. Zaregistrujte se na Bigstock zde! A s naším skvělým kupónem Bigstock ušetříte na fotografiích ještě víc!

7. Getty Images (WordPress)

gettyimageslogo

Getty Images je jednou z nejznámějších fotobankových agentur na světě, která působí již desítky let od počátků tradičních tištěných katalogů fotografií až po současnou online platformu s miliony snímků dostupných k licencování. Pracují jak s licencemi Rights Managed, tak s licencemi Royalty Free a mají celou sekci obsahu určeného pouze pro redakční účely. Jejich ceny jsou vyšší než u jiných prodejců, ale vzhledem k jejich prvotřídním snímkům a službám jsou přiměřené.

Pokud jste uživateli WordPressu, jistě vás potěší, že tato agentura má plugin pro WordPress s velmi zajímavými výhodami. Za prvé vám umožní prozkoumat obsah Getty Images, aniž byste museli opustit rozvržení WP. Ale co je zajímavé: můžete používat obrázky z výběru 66 milionů pouze redakčního obsahu, a to zdarma! Pokud je použijete ve své publikaci pro nekomerční účely, můžete jakékoliv z těchto fotografií použít prostřednictvím funkce pro vkládání, a to zdarma.

Pokud jste platícím zákazníkem služby Getty Images, získáte také přístup ke knihovnám, na které se vztahuje váš účet, a budete moci licencovat, stahovat a používat fotografie ze sbírek na svých webových stránkách pomocí několika jednoduchých kliknutí.

Pokud máte rádi prémiové snímky nebo potřebujete hodně redakčních fotografií pro svůj blog, je Getty Images dobrou alternativou. A pokud chcete získat snímky levněji, využijte naši speciální slevu Getty Images s Ultrapacky!

Zdokonalte své webové stránky úžasnými a levnými fotografiemi

Při použití kterékoli z výše uvedených služeb máte jistotu, že získáte vysoce kvalitní a krásné snímky, díky nimž budou vaše webové stránky vypadat profesionálně a atraktivně pro vaše potenciální zákazníky, a to za nejlepší možné ceny a s nejlepšími funkcemi.

Bez ohledu na to, s jakým systémem CMS pracujete, pro každý z nich existují možnosti fotografií z fotobanky!

Kterou z nich použijete?

Amos

Amos

Jsem vydavatel a podnikatel v oblasti produktů na fotobankách, zaměřuji se na poskytování informací a řešení pro kupující, přispěvovatele a agentury s cílem přispět k růstu a rozvoji tohoto odvětví.Já jsem zakladatelem a redaktorem Stock Photo Press, jedné z největších sítí on-line časopisů v tomto odvětví a zakladatel Microstock Expo, jediná konference věnovaná segmentu microstock.Proto jsem vytvořil několik softwarových řešení v stock photography, jako PixelRockstar a WordPress Plugin.Jsem vracejícím se řečníkem na fotografické scéně Photokina a průmyslovým poradcem společnosti StockPhotoInsight. Jsem vášnivý v oblasti technologií, marketingu a vizuálních snímků.

Rádi se dovíme, co si o tom myslíte vy.

Leave a reply

Fotobanka
Logo