Kód Bigstock kupónu – 15% sleva na předplatné a kredity (+ úžasná zkušební verze zdarma)

Potřebujete pro své projekty fotografie, ale pracujete s napjatým rozpočtem. Vždy hledáte nejlepší ceny fotografií, slevy a propagační akce, aby jste co nejlépe nakoupili.

Popisuje vás to? Pak jste na správném místě!

bigstock-logo

Fotografická agentura Bigstock (někdy je také nazývána jako BigstockPhoto) poskytla pro naše čtenáře exkluzivní slevový kód! Ať už jste novým nebo stávajícím zákazníkem společnosti Bigstock, máme pro vás skvělé slevy na vaše  kreditní balíčky, vaše předplatné, a na vše dohromady! A ti z vás, kteří nakoupíte od Bigstocku poprvé, mohou získat 10 kreditů zdarma při zakoupení balíčku 25 Image Credit Pack! Plus, můžete vyzkoušet Bigstock zdarma na dobu 7 dnů!

Chcete se dozvědět více o těchto speciálních nabídkách a chcete vědět jak je používat? Čtěte dál!

Získejte až 35 obrázků zdarma se zkušební verzí Bigstock

Chcete si vyzkoušet Bigstock před tím, než se rozhodnete předplatit si jej nebo koupit kredit? S touto nabídkou můžete zkusit Bigstock na týden zdarma! Bezplatná zkušební verze umožňuje bezplatně stáhnout až 35 Royalty-Free fotografií z knihovny Bigstock po dobu 7 dnů.

Bigstock vás požádá, abyste uvedli podrobnosti o vaší kreditní kartě, abyste měli přístup k jejich službám, ale po dobu 7 denní zkušební doby vám nic neúčtují. Jakmile toto období skončí, společnost Bigstock začne účtovat poplatky z vaší kreditní karty za používání jejich služby. To znamená, že jakmile vyprší vaše bezplatná zkušební verze, můžete buď zrušit svůj účet, nebo přejít na nákup kreditního balíku a nebo si koupit předplatné.

Pokud se rozhodnete, že nechcete kupovat další fotografie z Bigstocku, nezapomeňte zrušit svůj účet před tím, než skončí 7 denní zkušební verze Bigstocku, abyste se vyhnuli poplatkům.
Jste připraveni začít používat Bigstock? Vezměte si kupón a začněte stahovat obrázky Bigstock zdarma!

Připojte se k Bigstocku a získejte možnost 10 kreditů zdarma

Získejte více z nákupu Bigstock Image Package! S touto nabídkou získají noví zákazníci, kteří si zakoupí 25 Image Credit Pack v Bigstocku, 10 kreditů zdarma ke stažení více obrázků! Chcete-li využít této příležitosti, zaregistrujte se jako nový zákazník u společnosti Bigstock.

Po registraci a zakoupení balíčku 25 Image Credit Pack obdržíte na svém účtu 10 kreditů zdarma. Tyto volné kredity můžete použít ke stažení jakékoli fotografie nebo vektoru ze sbírky společnosti Bigstock s více než 82 miliony snímků. 10 kreditů zdarma, 10 obrázků na webu, zdarma! Není třeba žádné další slevové kódy, stačí se jen zaregistrovat prostřednictvím našeho exkluzivního odkazu zde.

Získejte 15% slevu s kreditními balíčky na fotografie na vyžádání

S touto nabídkou mohou noví i stávající zákazníci získat slevu na své kreditní balíčky! Pokud chcete koupit fotografie na vyžádání, pak je tento kupón pro vás! S touto speciální nabídkou získáte 15% slevu na nákup jakéhokoliv kreditního balíčku od Bigstocku. Ušetřete na stahování vysoce kvalitních snímků s Bigstock!

Ušetřete 15% na vašem předplatném Bigstock

Hledáte předplatné na fotobance? Bigstock má širokou nabídku předplatného s denními a měsíčními limity stahování, s tímto kupónem ušetříte 15% z ceny při nákupu jakéhokoliv předplatného Bigstock! Tato nabídka platí pro nové i stávající zákazníky, takže si pospěšte a získejte slevu 15%!

 

Ušetřete za vaše fotografie s Bigstock slevovým kódem!

registrace-Bigstock

 

 

 

 

 

Toto je skvělá nabídka jen pro nové zákazníky, jak získat slevu na své fotografie od Bigstocku, ať už kupujete kreditní balíčky nebo předplatné!

Jak funguje Bigstock kupón?

  1. Klikněte na tento exclusivní link
  2. Klikněte na tlačítko “viz plány a ceny”
  3. Vyberte si některý z balíčků a cen
  4. Zaregistrujte se a zakupte si balíček
  5. Sleva bude uplatněna na konci transakce

Napište nám v komentářích, co si myslíte o Bigstocku a jak plánujete utratit své kredity! Doufáme, že se vám líbí náš Bigstock promo kód!

Užijte si skvělé služby Bigstocku za sníženou cenu

Společnost Bigstock, kterou od roku 2009 vlastní společnost Shutterstock, stejně jako většina ostatních vysoce kvalitních fotografických agentur, má v knihovně k dispozici velké množství obrázků. Nicméně přes 82 milionů.

Jedním z pozoruhodných rysů v Bigstocku je, jak dobře organizovaná a prohledávatelná knihovna je. Jejich výhodou pro zákazníky je, že mohou s velkou lehkostí hledat kvalitní fotografie.

Bigstock poskytuje velmi intuitivní vyhledávací proces pro jejich kvalitní kolekci fotografií. S našimi speciálními nabídkami uvedenými výše můžete začít využívat těchto skvělých funkcí!

Vychutnejte si nabídku Bigstock obrázků

Bigstock nabízí sbírku s více než 82 milionů snímků, které jsou vysoce kvalitní, s velkým množstvím témat, aby všichni kupující mohli najít to, co hledají.

Cenová nabídka společnosti Bigstock je mnohem širší než Shutterstocku. Mají více možností jak pro obrazové balíčky, tak pro předplatné. Chcete se dozvědět více? Zde si přečtěte naše úplné vysvětlení cen Shutterstock a Bigstock.

Bigstock sdílí některé funkce s aplikací Shutterstock. Přidávají hodnotu své sbírce tím, že poskytují velký zážitek z vyhledávání. Tato sbírka je jednoduše prohledávatelná a je snadno použitelná, ale přesto obsahuje pokročilý systém vyhledávání a filtrování, který vám umožňuje rychleji a snadněji vyhledat obrázky, které hledáte oproti jiným agenturám.

Pokud jste u Bigstocku noví, můžete nyní prozkoumat jejich nabídku s naším speciálním kódem Bigstock pro nové zákazníky. Registrace kupónu vám umožní získat 10 kreditů zdarma, abyste si mohli zakoupit obrázky, které chcete. Získejte kód Bigstock nyní s naším exkluzivním odkazem a začněte využívat vylepšené vyhledávání a skvělé fotografie společnosti Bigstock!

Šetřete čas a úsilí s vyhledávačem Bigstock

Jak? Stačí zadat obecná a důležitější klíčová slova do pole vyhledávacího pole a poté výsledky vylepšit pomocí rozšířených filtrů a konkrétnějších klíčových slov, aby se výběr zúžil na přesně ten typ fotografií, které chcete.

Podívejme se na příklad hledání fotografií psa v přírodě. První věc, kterou musíte udělat, je představit obecná klíčová slova “pes venku”. Počáteční výsledky (více než 59 000 snímků) ukazují širokou škálu vysoce kvalitních fotografií psů různých plemen, v různých lokalitách a situacích.

Přímo pod vyhledávacím panelem v horní části stránky naleznete 3 hlavní možnosti třídění výsledků. Jeden je pro nejoblíbenější obsah a umožňuje zobrazit nejnovější nebo nejrelevantnější obrázky jako první. K dispozici je také filtr s libovolnou licencí, který vám umožní vybrat si mezi redakčními obrázky (k dispozici pouze pro publikování a další redakční použití), bez redakční úpravy (umožňující komerční použití) a Model Releas (to je nutné pro komerční použití, když obrázky zahrnují lidi). A nakonec možnost Bezpečné vyhledávání, která skrývá nebo zobrazuje obsah klasifikovaný jako nevhodný pro diváky všech věkových kategorií. Pokud hledáte fotografie, které chcete použít pro reklamu nebo jiné komerční účely, budete muset vybrat možnost Non Editorial.

Pokud se podíváte na pravou stranu vyhledávacího panelu, najdete tlačítko Filtrovat výsledky, které zobrazuje více možností filtrování. Zde si můžete vybrat orientaci obrázků a filtrovat podle kategorie a typu obrázku (fotografie, vektory nebo ilustrace); v tomto případě byste chtěli vybrat “fotografie”. Ale také najdete pokročilé funkce. Nejužitečnější je vyloučení klíčových slov (a proto zamítnutí nepřesných výsledků). Řekněme, že hledáte fotografie zobrazující pouze psy, bez lidí. Vylučujeme klíčová slova „lidé“, „člověk“ a „žena“ (každé slovo oddělené čárkou). Nyní je vyloučen jakýkoli výsledek, který zahrnoval lidi. Výsledky můžete také filtrovat podle přispěvatele, zadávat jejich jméno a počet osob zahrnutých do obrázku.

The next step is to add more specific keywords to your initial search. Go back to the search bar and introduce further keywords to get the exact images you're looking for. If you add “labrador” to your search, the results now show a variety of photos of labradors of different ages, sizes and colors in the outdoors. And this search process has narrowed your results from over 59,000 to little over 3,400 high quality stock photos that meet all your needs. The only thing left to do is to choose the photos you want, and buy them!

Dalším krokem je přidání konkrétnějších klíčových slov do počátečního vyhledávání. Vraťte se na vyhledávací panel a zadejte další klíčová slova, abyste získali přesné obrázky, které hledáte. Pokud k vyhledávání přidáte „labrador“, výsledky nyní zobrazují různé fotografie labradorů různého věku, velikostí a barev v přírodě. Tento vyhledávací proces zúží vaše výsledky z více než 59 000 na více než 3 400 vysoce kvalitních fotografií, které splňují všechny vaše potřeby. Jediné, co zbývá udělat, je vybrat si fotografie, které chcete, a koupit je!

Prozkoumejte Bigstock s naším Bigstock kupónem

Pokud jsou cenově dostupné a flexibilní ceny společnosti Bigstock a pokročilé vyhledávání pro vás zajímavé, máme pro vás skvělou a exkluzivní nabídku, abyste mohli začít zkoumat jejich nabídku.

S naším kupónem Bigstock získáte 10 kreditů zdarma: Můžete si zdarma stáhnout až 10 obrázků ve vysokém rozlišení! To znamená, že můžete nakupovat a seznámit se s nákupním systémem společnosti Bigstock bez dodatečných nákladů!

Chcete-li získat kupón, budete si muset od Bigstocku zakoupit sadu 25 obrázků. Ale i když budete muset udělat malou počáteční investici, budete mít prospěch z fotografií zdarma a z velké knihovny Bigstocku.

Jak uplatnit svůj Bigstock Coupon?

Nejprve budete potřebovat účet u společnosti Bigstock, takže se ujistěte, že jste si vytvořili nový účet. Poté následujte náš odkaz na kód kupónu Bigstock na jejich stránky a odtud se podívejte na to, jaké cenové plány mají v nabídce, a to tak, že přejdete na tlačítko „viz plány a ceny“. Aby bylo možné odemknout deset obrázků zdarma s naším kódem, musíte nejprve zakoupit 25 kreditů, což vás bude stát 49 dolarů (asi 1 134 Kč). S naším exkluzivním kódem, který přidává celkem až 35 obrázkových kreditů za pouhých 49 USD (1 134 Kč), což je pouze 1,40 USD (33 Kč) za obrázek. Skvělá nabídka pro fotografie na vyžádání!

Abychom to shrnuli: 10 bezplatných fotografií z Bigstocku na nás, s nákupem 25 kreditních balíčků z jejich nabídky na vyžádání. To je deset bezplatných fotografií, které můžete použít pro jakékoli potřeby vaší firmy, včetně všech vašich komerčních a reklamních účelů. To je deset fotografií zdarma, a vše, co je potřeba k jejich získání je několik kliknutí a malá počáteční investice do 25 kreditních balíčků Bigstock. Pokud to zní jako dobrý obchod, ujistěte se, že ji dnes využijete s naším slevovým kódem Bigstock.

Použijte své fotografie zdarma Bigstock pro více účelů

Stručně řečeno: Vaše deset bezplatných obrázků, stejně jako placené obrázky, lze použít pro jakoukoli z vašich komerčních nebo redakčních potřeb, včetně webové propagace, reklamy, publikování na blogu nebo interních účelů. Všechny snímky Bigstock jsou Royalty Free, což znamená, že je můžete použít tak často, jak se vám líbí, jakmile je stáhnete, a existuje jen velmi málo omezení, na kterých mohou být fotografie použity. Jediné, co je třeba vzít v úvahu, je to, že snímky zakoupené s redakční licencí nelze použít pro komerční účely.

Existuje několik explicitních omezení pro používání fotografií Bigstock. Snímky nelze použít na výrobcích k dalšímu prodeji, ať už se jedná o fyzické nebo digitální produkty, reprodukce obrazu je omezena na 250 000 kopií (digitálních i tištěných) a použití v televizi, filmu nebo jiném multimédiu je omezeno na projekty až s 250 000 diváky. Fotografie společnosti Bigstock lze navíc upravovat tak, jak chcete, pokud si neprohlásíte vlastnictví žádného z upravených kusů své produkce.

Navíc nemůžete používat obrázky způsobem, který zobrazuje modely nebo předměty urážlivým způsobem (můžete si přečíst licenční smlouvu společnosti Bigstock a zjistit, co přesně to znamená). Snímky nelze použít ani pro loga nebo ochranné známky, protože nebudete mít výlučná práva ke snímkům Royalty Free, které si stáhnete. A nezapomeňte, že redakční fotografie nelze použít pro komerční účely, ale pouze pro ilustraci článků na blogu, časopisech, novinách atd.

Agentura má k dispozici rozšířené licence, pokud chcete používat své fotografie na produktu, který prodáváte, a získat další práva k používání fotografií. Ale obecně, free fotografie, které si stáhnete z Bigstocku s naším kupónem, můžete použít, jak budete chtít, stejně jako u jiných fotografií, které si koupíte u společnosti Bigstock.

Využijte příležitost na slevový kód Bigstock

Stručně řečeno, náš kód kupónu vám umožní prozkoumat služby a široké galerie společnosti Bigstock bez časových limitů a limitů na stahování v bezplatné zkušební verzi. S malou investicí získáte stejný počet stažení, ale jeden rok, abyste je mohli používat, bez skrytých a dodatečných poplatků.

Zkušební verze zdarma vám umožní získat až 35 sériových fotek po dobu 7 dnů. Jakmile se blíží týden ke konci můžete si fotky, které jste stáhli nechat a používat je, ale jste omezení tím, že fotky musíte stáhnout v rámci toho týdne. K získání bezplatné zkušební verze vás Bigstock požádá o platnou kreditní kartu, a jakmile skončí sedmidenní zkušební verze, začnou účtovat poplatky z karty. Pokud se tedy po 7 dnech rozhodnete, že nechcete kupovat kredity ani předplatné u společnosti Bigstock, musíte svůj účet zrušit dříve, než vyprší zkušební doba, abyste se vyhnuli účtování poplatků.

Náš Bigstock Coupon Code je silnější a flexibilnější alternativou. Poskytuje vám bezplatné kredity na 10 bezplatných fotografií, které zůstanou ve vašem účtu tak dlouho, jak budete chtít, dokud je nevyužijete. Není časově omezen. Můžete je všechny okamžitě použít, stáhnout a použít je ve svém dalším velkém projektu, nebo použít jeden nebo dva a další až třeba za týden. Je to jen na vás.

Za pouhých 49 dolarů (1 132 Kč), je balení vaše a neobsahuje žádné další poplatky, takže je to skvělý způsob, jak vyzkoušet Bigstock a ušetřit peníze! Každá z 10 bezplatných fotografií, které dostanete s naším kupónem, je příležitostí analyzovat a rozhodnout se, zda je pro vás společnost Bigstock tou pravou volbou.

Pokud hledáte cenově dostupné, vysoce kvalitní fotografie pro vaše projekty, Bigstock je skvělá volba. Agentura nabízí velkou rozmanitost, promyšlené vyhledávací funkce a všechny snímky, které byste kdy mohli pro své podnikání potřebovat.

A s naším slevovým kupónem Bigstock, můžete začít zkoumat tuto výhodu s deseti snímky zdarma ještě dnes!

Získejte 35 obrázků zdarma se zkušební verzí Bigstock

Získejte 15% slevu na vaše předplatné Bigstock

Renata
Renata

Zajišťuje koordinaci překladů a kontrolu obsahu jednotlivých článků o fotobankách. Zodpoví vaše dotazy pokud čemukoliv nerozumíte nebo potřebujete podrobněji vysvětlit.

Rádi se dovíme, co si o tom myslíte vy.

Leave a reply

fotobanka.cz
Logo