Jak mohu změnit rozlišení fotografie?

Digitální obrázky jsou velmi univerzální pro jakýkoli druh projektu, na kterém možná pracujete. Obrázky lze použít pro tisk, web nebo je začlenit do videa. Díky nim je použití ještě všestrannější, můžete zakoupit obrázek největší velikosti, který je k dispozici, a používat obrázek znovu a znovu na všech typech médií a ve všech velikostech.

AVC Labs Photo Enhancer AI: 20% SLEVA!

$15,96 $19,95
20% sleva na jakýkoli plán Photo Enhancer AI
Získejte veškerý výkon programu Photo Enhancer AI a jeho mnoho funkcí pro zvýšení kvality a vylepšení vašich snímků za zvýhodněnou cenu!
Použijte náš speciální kupón při placení a využijte 20% (SPS20OFF) slevu na jakýkoli plán pro Photo Enhancer AI, skvělý nástroj pro práci s fotografiemi s umělou inteligencí!

Topaz Photo AI: Inteligentní vylepšování obrázků

$159 $199
Doživotní přístup!
Pokud potřebujete změnit rozlišení fotografie, aby byla větší a lepší, je pro vás ideální nástroj Photo AI od společnosti Topaz Labs. Pomocí technologie umělé inteligence zítřka na několik jednoduchých kliknutí doostří, odstraní šum a zvýší rozlišení vašich fotografií.
A od teď až do 17. února 2023 můžete ušetřit 40 dolarů (888 Kč) a získat doživotní přístup k Photo AI za pouhých 159 dolarů (3 531 Kč)!

Podívejte se na naše nejnovější doporučení a najděte nejlepší velké fotografie z fotobanky.

A pokud se chcete naučit vytvářet vlastní designy jako profesionál, podívejte se na náš seznam a najděte nejlepší velké fotografie z fotobanky!

Pro automatické zvýšení rozlišení obrázku můžete také jednoduše použít nástroj pro úpravu fotografií AI.
Pokud chcete měnit velikost obrázků, vyplatí se vyzkoušet Shutterstock Creative Flow, platformu pro řešení designu pro kreativce, která nabízí spoustu zdrojů s umělou inteligencí a uživatelsky přívětivých nástrojů, které vám usnadní práci. Součástí platformy je vlastní nástroj na změnu velikosti obrázků, ke kterému máte přístup zdarma! Shutterstock Creative Flow+, prémiová verze služby, je součástí jakéhokoli předplatného Shutterstocku ZDARMA, ale můžete si také předplatit pouze službu Flow+ za 12,99 USD/měsíc (288 Kč).

15% Sleva na Shutterstock Creative Flow + předplatné Shutterstock!

od $24,65/měs. Od $29/měs.
Získejte Shutterstock Creative Flow+ ZDARMA k jakémukoli předplatnému Shutterstock za zvýhodněnou cenu!
Využijte všech možností Shutterstock Creative Flow+, prémiového nástroje pro navrhování od společnosti Shutterstock, který je ZDARMA součástí jakéhokoli plánu předplatného Shutterstock.
A to nejlepší? S tímto speciálním kuponem jsou všechna předplatná Shutterstock zlevněna o 15 %!
Využijte svůj rozpočet na návrhářské práce na maximum s nástrojem Shutterstock Creative Flow+!
Kupte si vybrané stock snímky nebo záběry na Shutterstocku s 15% slevou na předplatné a balíčky snímků.
Jak mohu změnit rozlišení fotografie? 4

Gigapixel AI od Topaz Labs

Jak mohu změnit rozlišení fotografie? 5

Pokud potřebujete neustále vylepšovat velké množství snímků, pak je Gigapixel AI určen právě pro vás. Tento nástroj využívá algoritmy hlubokého učení ke zvětšování fotografií bez ztráty rozlišení snímků a je možné jej zakoupit jednorázově s neomezeným přístupem navždy.
Gigapixel AI si můžete vyzkoušet zdarma pro jeden obrázek, stačí se zaregistrovat pomocí e-mailové adresy na jejich stránkách.

Pokud jste připraveni to vyzkoušet, teď je ten nejlepší čas!

Jak mohu změnit rozlišení fotografie? 6

Porozumění rozlišení obrazu

Při změně velikosti obrázku musíte pochopit rozlišení a to, jak počet pixelů tak i velikost souboru ovlivňují ostrost obrazu. Počet pixelů, které má obrázek, přímo souvisí s tím, jak se obrázek zobrazuje. Čím více pixelů má obrázek, tím bude ostřejší. Čím více pixelů, tím také větší velikost souboru.

Nový Topaz Photo AI

$199
S nástrojem Topaz Photo AI, který vám umožní snadno upravovat ostřejší, čistší, vylepšené a zvětšené fotografie pomocí umělé inteligence, můžete automaticky a s minimálním úsilím maximalizovat kvalitu svých snímků.

Velké velikosti souborů a vysoké rozlišení jsou v pořádku a nezbytné, pokud hledáte vytváření velkých tiskových souborů. K malému obrázku bohužel nemůžete přidat pixely, aby se zvětšil při zachování jeho ostrosti. Proto je důležité zakoupit největší dostupný soubor a podle potřeby obrázek zmenšit.

Promyslete svůj projekt. Například propagujete událost a potřebujete vytvořit velký plakát, web a vloženou e-mailovou reklamu. Když si koupíte svůj obrázek z fotobanky, přechod od největšího souboru vám umožní dokončit všechny tyto velikosti pro vaši propagaci. Vzhledem k tomu, že internet zobrazuje obrázky rychlostí 72 ppi (pixelů na palec), můžete svůj velký obrázek zmenšit, abyste neztratili přidělený úložný prostor. Vaše e-mailová reklama by neměla mít velkou velikost souboru, takže je důležité zmenšit obrázek pro použití v e-mailové reklamě.

Jak změnit rozlišení mého obrázku

Chcete-li změnit rozlišení obrázku, budete potřebovat program pro úpravu fotografií (Photoshop, Windows Paint, Picnik, PhotoScape atd.). Chcete-li změnit rozlišení, můžete udělat několik věcí. Pokud potřebujete obrázek s vysokým rozlišením, ale při menší velikosti, můžete jednoduše změnit měřítko obrázku na to, co potřebujete, za předpokladu, že váš obrázek měl vysoké rozlišení. Pokud potřebujete změnit velikost obrázku pro e-mail nebo web, můžete změnit pixely nebo velikost obrázku, čímž se změní rozlišení obrázku.

Můžete také jednoduše použít nástroj pro úpravu fotografií umělou inteligencí, který automaticky zvýší rozlišení obrázku.

Náš průvodce běžnými velikostmi fotografií – a k čemu se každá velikost běžně používá – s tím vám pomůže také.

Pokud potřebujete rychle změnit velikost obrázku, aby splňoval požadavky platformy, použijte aplikaci Canva Magic Resize. Tato uživatelsky přívětivá funkce aplikace Canva umožňuje automaticky změnit velikost obrázku na libovolný standardní nebo vlastní rozměr, a to jediným kliknutím. Další možností je nástroj pro změnu velikosti Shutterstock, který je integrován do služby Shutterstock Creative Flow.
Jak mohu změnit rozlišení fotografie? 7
Jak mohu změnit rozlišení fotografie? 8

Oříznutí

Oříznutí obrázku také zmenší velikost souboru. Pokud jsou na vašem obrázku nedůležité části, mohlo by být výhodné zbavit se částí, které nepotřebujete. Další možností je vytvořit prázdný dokument s příslušnými rozměry obrazu a ppi – tj. Obrázek 3×5 při 72 dpi. Poté s původním obrázkem vedle prázdného dokumentu můžete obrázek přetáhnout do nového prázdného souboru. Pokud změníte velikost obrázku tak, aby byl v hranicích vašeho souboru, budete mít přesně tu velikost, co potřebujete. Pokud však váš obrázek nakonec bude menší než dokument, který jste vytvořili, nebudete mít kvalitní obrázek v této velikosti, pokud ho potřebujete zvětšit.

Tyto informace, stejně jako další výukové programy a informace, jsou vám, jako našemu zákazníkovi, k dispozici v naší výukové sekci. Pokud máte nějaké další dotazy, s nimiž bychom vám mohli pomoci, kontaktujte nás (nebo zanechte komentář) kdykoli ohledně vašich požadovaných dotazů. Snažíme se být lídrem v oblasti informací pro komunitu kupujících.

Změna rozlišení fotky: ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Mohu změnit rozlišení souboru JPEG?

Ano, u obrázků ve formátu JPEG lze změnit rozlišení, a to buď zmenšením, nebo zvětšením, nebo oříznutím.

Lze zvýšit rozlišení fotografie / Lze převést fotografii do vysokého rozlišení?

Ano, ale k úspěšnému převedení malého obrázku nebo obrázku s nižším rozlišením na velký obrázek nebo obrázek s vysokým rozlišením bez ztráty kvality nebo změny proporcí potřebujete nástroj pro zvětšení obrázku. V současné době jsou nejúčinnějšími nástroji pro zvýšení rozlišení obrazu ty, které využívají technologii umělé inteligence. Zde najdete 10 nejlepších nástrojů pro upscaling obrázků pro tento účel.

Renata
Renata

Zajišťuje koordinaci překladů a kontrolu obsahu jednotlivých článků o fotobankách. Zodpoví vaše dotazy pokud čemukoliv nerozumíte nebo potřebujete podrobněji vysvětlit.

Rádi se dovíme, co si o tom myslíte vy.

Leave a reply

fotobanka.cz
Logo