Jak mohu získat vyšší rozlišení fotky?

Dostanu změnou velikosti malé fotografie vyšší rozlišení?

Pokud nejste obeznámeni s úpravami fotografií, možná si myslíte, že je snadné změnit velikost obrázku na vyšší rozlišení, i když váš obrázek může být příliš malý. Pokud jste ale pracovali se změnou velikosti obrázků, tak aby se zvětšily, pak víte, že je skutečně obtížné dosáhnout dobrých výsledků. Neříkám, že je to nemožné, ale budete na tom lépe s větším obrázkem a to vždy. Nyní jděte a vyzkoušejte náš nový bezplatný nástroj Upscaler obrázků zde na stockphotos.com.

VC Labs Photo Enhancer AI: 20% SLEVA!

$15.96 $19.95
20% sleva na jakýkoli plán Photo Enhancer AI
Získejte veškerý výkon programu Photo Enhancer AI a jeho mnoho funkcí pro zvýšení kvality a vylepšení vašich snímků za zvýhodněnou cenu!
Použijte náš speciální kupón při placení a získejte 20% slevu na jakýkoli plán programu Photo Enhancer AI.
Použijte bezplatný stockphotos.com upscaler zde

Pokud potřebujete pouze rychle změnit velikost obrázku pro Instagram nebo jiné platformy, není nic jednoduššího, než použít například nástroj Canva Magic Resize nebo Shutterstocks pro změnu velikosti. Oba nástroje umožňují měnit velikost příspěvků na sociálních sítích bez roztahování nebo ořezávání obrázků a zajistit, aby každý příspěvek vypadal profesionálně.

Jak mohu získat vyšší rozlišení fotky? 4
Jak mohu získat vyšší rozlišení fotky? 5

Můžete se rozhodnout použít uživatelsky přívětivý nástroj pro úpravu fotografií s umělou inteligencí, který automaticky zvýší rozlišení a kvalitu obrazu.

Jak mohu získat vyšší rozlišení fotky? 6Gigapixel AI od společnosti Topaz Labs – neomezené zvětšování velikosti

Dalším skvělým nástrojem, díky kterému získáte během okamžiku snímky větších rozměrů a vyššího rozlišení, je Gigapixel AI, inteligentní nástroj pro zvýšení rozlišení snímků s neomezeným přístupem za jednorázový poplatek. Můžete si jej vyzkoušet zdarma, když se na stránkách zaregistrujete pomocí svého e-mailu a zpracujete samozřejmě jeden obrázek zdarma.

NOVÝ Topaz Photo AI

$199
S nástrojem Topaz Photo AI, který vám umožní snadno upravovat ostřejší, čistší, vylepšené a zvětšené fotografie pomocí umělé inteligence, můžete automaticky a s minimálním úsilím maximalizovat kvalitu svých snímků.
Jak mohu získat vyšší rozlišení fotky? 8

Pokud vám například zákazník předal malý obrázek o rozměrech 500 × 500 při rozlišení 72 dpi a chtěl jej 4000 × 4000 při rozlišení 300 dpi, budete mít se svým klientem těžkou konverzaci! Stačí říct, že to nebude hezké, ve skutečnosti to pravděpodobně nebude vypadat tak dobře, jak byste chtěli. V čem je tedy takový rozdíl, proč je 300 dpi vs. 72 dpi takový problém? Rozlišení 72 dpi je rozlišení pro velikost webu, zatímco 300 dpi je nejnižší standardní rozlišení pro něco, jako je fotografie nebo brožura, která se tiskne.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Photo Enhancer AI: Kompletní řešení pro vylepšení obrazu

Pokud chcete zlepšit kvalitu svých fotografií, skvělým řešením je nástroj Photo Enhancer AI od společnosti AVC Labs. Tento nástroj využívá technologii umělé inteligence k různým vylepšujícím úpravám vašich snímků: můžete zvětšit měřítko fotografií a zvýšit rozlišení o 400 % bez ztráty detailů, odstranit zrnitost a šum, a dokonce odstranit pozadí nebo vybarvit černobílé fotografie, a to vše jen několika kliknutími myší!

Jak mohu získat vyšší rozlišení fotky? 9

A co je nejlepší, tuto skvělou aplikaci můžete získat za zvýhodněnou cenu pomocí našeho speciálního kuponu!

VC Labs Photo Enhancer AI: 20% SLEVA!

$15.96 $19.95
20% sleva na jakýkoli plán Photo Enhancer AI
Získejte veškerý výkon programu Photo Enhancer AI a jeho mnoho funkcí pro zvýšení kvality a vylepšení vašich snímků za zvýhodněnou cenu!
Použijte náš speciální kupón při placení a získejte 20% slevu na jakýkoli plán programu Photo Enhancer AI.

Co je to obrázek s vysokým rozlišením?

Obrázek s vysokým rozlišením je cokoli, co má vysoké rozlišení 300 dpi a větší rozměr pixelů, například 5000 × 4000 pixelů. Pokud máte obrázek, který má rozlišení 640 × 40 při 72 dpi, máte rozhodně příliš malý obrázek!

Poslechněte si …

Pokud se chcete vyhnout potížím s hledáním způsobu, jak získat vyšší rozlišení pro nekvalitní obrázek, rozhodně se podívejte na fotobankové fotografie, které již mají vysoké rozlišení a jsou připraveny k použití. Stačí kliknout na tlačítko vyhledávání níže a vyvolat miliony vysoce kvalitních (XXL) snímků z obchodu Stock Photo Secrets!

… jde o tohle:

Naše předplatné obrázků OBSAHUJE všechny velikosti obrázků až do velikosti XXL (což znamená, že můžete bez obav tisknout ve formátu A3 s rozlišením 300 dpi nebo 6 × 6′ s rozlišením 72 dpi). V současné době máme nabídku členství, díky které získáte 200 fotografií velikosti XXL za 99 USD (což je pouze 0,49 USD za obrázek).

Chcete vědět, kde jinde si můžete koupit velké obrázky? Pak se podívejte na naše nejnovější doporučení a najděte ty nejlepší velké stock fotografie.

Jak mohu získat vyšší rozlišení fotky? 10

Jak dosáhnout vyššího rozlišení obrázku

Pokud nevíte, jak zvýšit rozlišení fotografie, připravili jsme pro vás několik způsobů, jak můžete zkusit zvýšit rozlišení malého obrázku. Pokusy o zvětšení digitálního obrázku často vedou ke ztrátě kvality a vzniku pixelů. I když obvykle nelze zvětšit obrázek a zachovat stejnou kvalitu, existují věci, které můžete udělat, abyste dosáhli vyššího rozlišení obrázku.

Na webu imglarger.com jsme výše uvedený obrázek zdarma zmenšili z 500 pixelů na 2000 pixelů. Výsledek je docela dobrý a použitelný pro většinu použití a tisků.

Jak zdarma měnit velikost obrázků:

Jak mohu získat vyšší rozlišení fotky? 11
  1. Přejít na Stockphotos.com Upscaler – bezplatná služba pro změnu velikosti obrázků pomocí AI
  2. Není třeba se registrovat (ale můžete, pokud chcete zvětšit více než 3 obrázky nebo ve velmi vysokém rozlišení) – stačí přetáhnout obrázek do formuláře pro nahrávání.
  3. Potvrďte podmínky a vyberte níže uvedené možnosti změny velikosti.
  4. Vyberte časy, které chcete zvětšit (až 4x nebo 8x, pokud použijete naši nabídku bannerů), a změňte jejich velikost.
Jak mohu získat vyšší rozlišení fotky? 12

Můžete změnit velikost libovolného obrázku až do velikosti 5 MB a menší než 1 200 × 1 200. Změna velikosti je zdarma až do 2 000 pixelů x 2 000 pixelů. Ujistěte se, že používáte správný typ, tj. Artwork, Photo, Face nebo High-Grade (co jsme vybrali pro náš příklad níže).

Jak mohu získat vyšší rozlišení fotky? 13

Pokud potřebujete změnit velikost menšího obrázku až na 8x větší velikost pixelu. Nebo pokud potřebujete převést mnoho obrázků, zaregistrujte se a vyberte si balíček upscales – za super nízkou cenu 0,20 a 0,10 dolaru za obrázek. Po omezenou dobu však můžete využít naši speciální nabídku na 10 upscalů zdarma přímo zde!

Jak mohu získat vyšší rozlišení fotky? 14

Gigapixel AI by Topaz Labs – Snadné vylepšení obrazu

Jak mohu získat vyšší rozlišení fotky? 15

Pokud máte mnoho snímků, které chcete zvětšit nebo vylepšit, je pro vás Gigapixel AI ideálním nástrojem. Tento nástroj pro zvětšování obrázků s umělou inteligencí umožňuje zvětšovat a vylepšovat obrázky v dávkách, je dodáván s vlastními aplikacemi pro Mac a Windows i s doplňkem pro Photoshop a jeho jednorázový nákup vám dává neomezený přístup navždy!

Gigapixel AI si můžete vyzkoušet zdarma pro jeden snímek, stačí se zaregistrovat pomocí e-mailu na webových stránkách, abyste odemkli zkušební verzi, a zpracovaný snímek vám bude doručen do e-mailové schránky zcela zdarma.

Pokud jste připraveni si ji koupit, nezapomeňte použít náš speciální kupón s 15% slevou na Gigapixel AI! A nezapomeňte, že tato nabídka se vztahuje na všechny nástroje společnosti Topaz Labs (vývojáři stojící za Gigapixelem), které skvěle doplní váš tvůrčí pracovní postup.

Máme pro vás celý seznam nejlepších upscalerů obrázků na webu!

A zvětšení měřítka není jediná věc, kterou můžete udělat, existují skvělé nástroje AI pro více úkolů!

Je zde také software pro Windows a Mac, kde můžete měnit velikost obrázků bez použití prohlížeče.

Jak mohu získat vyšší rozlišení fotky? 16

Pokud tyto programy nechcete používat, nejlepším rozhodnutím pro začátek je zajistit, abyste vybrali dostatečně velký obrázek. Před zakoupením práv na obrázek od fotobanky si zhodnoťte, jakou velikost potřebujete.

Pokud vytváříte plakát, budete chtít obrázek s dpi nejméně 300 a rozměry, které jsou dostatečně velké pro váš plakát.

Pokud potřebujete obrázek pro svůj web, nepotřebujete nic nad 72 dpi, ale stále budete potřebovat obrázek, který má rozměry stejné nebo vyšší, než vaše potřeby.

Snažíte se vytvořit vizuál, ale nejste grafik? Žádný problém! Přečtěte si náš seznam 102 odborných tipů na tvorbu vizuálního obsahu, je pro vás ideální!

Když vám dojdou možnosti …

Nyní už lépe chápete, že změna velikosti obrázku není nějaká magická alchymie, která může snadno zvětšit velikost malé fotografie. Jak tedy vyřešit tento problém, pokud jste vy nebo váš klient stáhli příliš malý obrázek nebo mají jen malou fotku, která bude při změně velikosti vypadat hrozně?

Větší verzi fotografie můžete zpětně koupit, pokud jste vy nebo klient koupili příliš malou fotografii, nebo můžete použít speciální softwarový program, který může a nemusí změnit velikost vašeho obrázku.

Mít obrázek, který má dostatečně velké rozlišení, je nejlepší recept na efektivní změnu velikosti obrázku a bude znamenat lepší kvalitu při zvětšování jeho velikosti. Ve Stock Photo Secrets Shop (https://shop.stockphotosecrets.com/) jsou naše velikosti fotografií velké a rozhodně dostatečně velké, abyste mohli spolehlivě tisknout na formát A3 s rozlišením 300 dpi nebo 6 ‘x 6' při 72 dpi.

Nejlepší tipy, jak zvětšit velikost obrázku

Technika, která pro vás může fungovat, je vyzkoušet “stair interpolation.” V tomto konceptu se místo jedné velké změny zvětšuje velikost obrazu v malých krocích.

Místo zvětšení velikosti ze 100% na 300% zkuste zvětšit obrázek vždy o 10% a tento postup opakujte, dokud nedosáhnete požadované velikosti. Zdarma je také k dispozici program, který vám pomůže s názvem IrfanView. Bohužel se zdá, že neexistuje verze pro Mac.

Nebo vyzkoušíte web imglarger.com – bezplatnou službu změny velikosti fotky pomocí AI. Můžete změnit velikost až na 2 000 pixelů při 4 násobku velikosti zdrojového obrazu.

Při práci s tím, co máte, je třeba použít editační software, například Adobe Photoshop, který je špičkovým průmyslovým standardem v oblasti profesionálních úprav obrázků. Věděli jste, že si jej nyní můžete vyzkoušet zdarma? Bezplatná zkušební verze programu Photoshop vám umožní plný přístup k tomuto softwaru po dobu jednoho týdne zcela zdarma! Rozhodně se vyplatí toho využít.

Jak mohu získat vyšší rozlišení fotky? 17

Jednou z možností je změnit velikost obrázku, což nelze zaměňovat s převzorkováním. Změnou velikosti změníte velikost tisku obrázku, ale zachováte rozměry pixelů. Získáte dobrou kvalitu obrazu, ale na oplátku obětujete velikost tisku. Pokud použijete převzorkování, které mění rozměry pixelů, dojde při změně velikosti ke ztrátě kvality.

Chcete se naučit, jak tuto a všechny ostatní úlohy úprav obrázků ve Photoshopu provádět jako profesionál? Pak si nenechte ujít příležitost zúčastnit se této skvělé mistrovské lekce Photoshop CC za výhodnou cenu!

Nejlepší možnosti softwaru

Existují i další softwarové programy, jako je Vector Magic, který pořídí váš rastrový obrázek a převede jej na vektor. Jakmile je obrázek převeden na vektor, můžete jej změnit libovolným způsobem, ale jeho změna na vektorový obrázek nemusí být nutně dobrým řešením pro všechny vaše fotografie. Možná budete chtít začít s bezplatným stahováním před zakoupením softwaru, abyste zjistili, zda je to pro vás to pravé.

Jakmile získáte dokonalý obrázek, můžete jej vždy upravit podle svých představ pomocí některého z nejlepších bezplatných programů pro grafický design! Podívejte se na seznam, o nástroje na úpravu obrázků nebudete mít nouzi.

Hodně štěstí při vyhodnocování!

Bohužel se může stát, že ne vždy dostanete obrázek největší velikosti, který potřebujete, ať už je to od klienta, pro kterého děláte projekt, nebo třeba chybou, kterou jste udělali při nákupu od stock fotografické agentury.

Někdy je možná lepší vrátit se k rýsovacímu prknu a pořídit si velký obrázek, který vám umožní hrát si se změnou velikosti obrázku, aniž by to ovlivnilo jeho kvalitu. Pokud hledáte něco úsporného, máme právě teď skvělou nabídku, která vám za pouhých 99 dolarů poskytne 200 XXL stock fotografií, vektorů a písem, což vám umožní bez obav tisknout ve formátu A3 s rozlišením 300 dpi nebo 6′ x 6′ s rozlišením 72 dpi.

I když jsou k dispozici softwarové možnosti, nezaručují, že získáte dostatečně dobrý obraz bez pixelů. Použijte programy pro úpravu obrázků, jako je Photoshop, AI Image Enlarger nebo Blow Up 3, a pokud se jedná o grafiku, zkuste použít nastavení Art v aplikaci AI Image Enlarger. Všechny tyto možnosti vám mohou vyhovovat, ale nečekejte, že budou mít větší rozlišení obrázku!

Klikněte zde a vstupte do klubu 99 nyní a získejte 200 obrázků za pouhých 0,49 USD (11 Kč) za obrázek!)

Image: Spiderstock/iStockphoto.com

Nenašli jste, co hledáte? Zeptejte se zde!

🤓 Potřebuji více informací o tom, jak získat vyšší rozlišení

🤨 Mám dotaz, jak získat vyšší rozlišení

🤔 Nevím, jestli nástroje, které propagujete, jsou pro mě vhodné.

🙄 Něco jiného…

 

Renata
Renata

Zajišťuje koordinaci překladů a kontrolu obsahu jednotlivých článků o fotobankách. Zodpoví vaše dotazy pokud čemukoliv nerozumíte nebo potřebujete podrobněji vysvětlit.

Rádi se dovíme, co si o tom myslíte vy.

Leave a reply

fotobanka.cz
Logo