Stock Photo Secrets – Low Volume recenze

Recenze Low Volume – předplatné od Stock Photo Secrets, které je skrytým pokladem

Pokud jste firma, která potřebuje stovky sériových obrázků ročně, pak je “skrytým klenotem”, který jste hledali, naše předplatné Low Volume s časově omezenou nabídkou. Členstvím s naším Low Volume získáte 600 prémiových fotografií, vektorů a fontů za pouhých 199 $ (asi 4 604 Kč). Získáte trojnásobný počet obrázků ke stažení než s naším předplatným 99club (200 stažení obrázků za 99 dolarů (2 290 Kč) za pouhých 99 dolarů navíc. Předplatné Low Volume je vybaveno 600 obrázky XXL za 199 $ (4 604 Kč), což je pouze 0,33 $ za obraz (8 Kč za snímek)!

Předplatné Low Volume bylo vytvořeno speciálně pro malé a střední podniky, které potřebují stovky sériových snímků ročně, ale za dostupnou cenu.

Základy předplatného Low Volume

 • Přístup k více než 4 000 000 prémiových snímků
 • Zahrnuje fotografie, vektory a písma ve vysokém rozlišení (ne videa)
 • 600 XXL stažení každý rok
 • Royalty Free licence
 • Použijtelnost snímků NAVŽDY
 • Předplatné je pouze 199 $ (4 604 Kč) BEZ dalších poplatků!
 • NOVINKA: Automatické obnovení: zabezpečte si nízkou cenu, dokud bude nabídka existovat

Chcete-li se dozvědět více o předplatném Low Volume, klikněte sem.

Podrobnosti o Low Volume – Co je předplatné Low Volume?

 

Stock Photo Secrets - Low Volume recenze 2

Předplatné Low Volume je speciální nabídka  přizpůsobená malým a středním podnikům, jako jsou marketingové a reklamní agentury, designérské firmy atd., které pro své kreativní projekty obvykle potřebují každý rok stovky fotek z fotobanky. Mnoho malých podniků se spoléhá na členství, jako je předplatné Low Volume, aby mohli provozovat své společnosti. A to je ten důvod, kdy se Low Volume perfektně hodí pro firmy, které potřebují fotky s omezeným rozpočtem.

Předplatné vám umožní přístup k naší velké sbírce obrázků více než 5 000 000 licenčních fotografií, vektorů a písem (ne videí).

3 důvody, proč byste se měli připojit k předplatnému Low Volume

Existuje několik dobrých důvodů, proč byste si měli koupit předplatné Low Volume, ale myslíme si, že tyto tři důvody jsou to, co opravdu potřebujete vědět.

 1. Získáte 600 XXL obrázků ve vysokém rozlišení za pouhých 199 $ (4 604 Kč) (můžete tisknout ve formátu A3 při 300 dpi, nebo dokonce 6′ × 6′ při 72 dpi)
 2. Když si zakoupíte předplatné Low Volume, ručně odstraníme denní limit obrázků, abyste si mohli stáhnout všech 600 obrázků kdykoli budete chtít bez jakýchkoli omezení
 3. Ušetříte $ 600 dolarů (13 881 Kč)! Bez předplatného Low Volume by 600 obrázků na Stock Photo Secrets stálo 799 $ (18 485 Kč) nebo 1,33 $ za obrázek (31 Kč za obrázek)!

Předplatné Low Volume je jedním z cenově nejvýhodnějších členství mezi fotobankami a je za 199 USD (4 604 Kč), zejména vzhledem k velkému množství fotografií, které s tímto předplatným získáte. Low Volume obsahoval strop pro stahování 50 snímků za měsíc, ale rozhodli jsme se toto omezení zrušit ručně, když se zaregistrujete, takže si můžete stáhnout tolik obrázků, kolik chcete.

Nízká cena Low Volume

Vyhledávání obrázků a kolekce

Stock photo secret vyhledávání obrázků

Kolekce Stock Photo Secrets má 4 000 000 obrázků, které jsou přístupné s jakoukoli úrovní předplatného, ať už je to 99club nebo Low Volume. Naše kolekce snímků neustále roste a přidává se až 80 000 nových sériových snímků za měsíc.

Naše vyhledávání obrázků funguje stejně jako u většiny fotobankových agentur, ale jednu věc, kterou jsme si všimli v detailech obrázku, je to, že vyhledávání obrázků nyní zobrazuje obrázky ze stejné série, ale stále můžete najít podobné obrázky od stejného přispěvatele nebo fotografa. Ačkoli naše vyhledávání fotografií nemůže provádět žádnou z těchto funkcí, doufáme, že se v budoucnu tento druh funkcí zlepší.

Hledání obrázků na Stock Photo Secrets vám umožní prohledávat fotografie, vektory a písma a má funkci lightbox pro ukládání obrázků, na které se chcete podívat později. Co je to Lightbox?

Podívejte se, jaký druh obrázků najdete v předplatném Low Volume!

Možnosti a použití licencí Low Volume

Naše předplatné Low Volume a naše předplatné 99club přicházejí se standardními licenčními smlouvami naše předplatné 99club přicházejí se standardními licenčními smlouvami, ale každý obrázek, který si stáhnete, si může zakoupit i s rozšířenou licenci, ale více o rozšířených licencích níže.

Jednou z nejdůležitějších věcí, které je třeba při zvažování fotografické agentury kontrolovat, jsou podmínky použití a licenční ujednání. To je naprosto zásadní, abyste se ujistili, jak můžete používat jejich obrázky, a také abyste určili, zda bude licenční smlouva agentury pro vás a vaši firmu fungovat.

Často také existují omezení z různých agentur, jak dlouho můžete používat fotografie. Skvělá věc na 99klubu je, že jakmile stáhnete obrázek, můžete jej použít navždy bez velkého omezení. Pokud tedy chcete použít snímek více než jednou na jedné z vašich stránek na Facebooku, můžete tak učinit. Přečtěte si, jak nelze fotografie na Facebooku použít.

Standardní licenční smlouva Low Volume

Naše Low Volume standardní licence je velmi přímá a snadno si zapamatujete, že naše standardní licenční smlouva je skvělá pro všeobecné použití, ale u všeho co chcete komerčně prodávat jako tričko nebo pohlednice si budete muset koupit jednu z našich.rozšířených licencí (stojí 27 euro (694 Kč) za obrázek pro 99 členů klubu; 54 euro (1 388 Kč) pro nečleny).

Se standardní licencí můžete:

 1. Používejte obrázky pro komerční nebo reklamní účely v časopisech a novinách nebo jako konstrukční prvky pro videohry nebo CD-ROM
 2. Používejte obrázky online v elektronických publikacích, sociálních médiích nebo na webových stránkách, ale NE ve spojení s jakoukoli šablonou webové stránky nebo softwarovým produktem pro distribuci nebo další prodej a pod.
 3. Používejte obrázky jako součást marketingových, reklamních nebo propagačních materiálů, včetně tiskových reklam, poštovních zásilek, letáků a obalů (s tiskem až 300 000)
 4. Use the images for all forms of vehicle livery and signage
 5. Používejte obrázky v redakčních funkcích na jakýchkoli médiích (včetně novin, knih a periodik)
 6. Stažené obrázky použijte i po skončení období předplatného

Limity reprodukce standardní licence

There are some limitations to how you can reproduce stock images with our standard license agreements.

Z našich standardních licenčních smluv existuje několik omezení, jak můžete obrázky reprodukovat.

Zde je několik příkladů a omezení z reálného světa, která vám pomohou lépe porozumět tomu, co můžete a co nemůžete udělat:

 • Tiskněte až 300 000 kopií na tištěné obaly
 • Lze použít v tištěných knihách, časopisech a novinách až do 300 000 kopií
 • Lze použít na sociálních médiích, v e-mailech, eknihách, reklamních a marketingových materiálech až 300 000 krát

Rozšířená licenční smlouva

Stock Photo Secrects rozšířená licence

Rozšířená licenční smlouva je ideální pro komerční použití, například pro prodej kreativních projektů, se kterými chcete vydělat peníze, jako je tričko nebo webová šablona. Díky rozšířené licenci Low Volume můžete mít neomezené použití pro účely dalšího prodeje za pouhých 30 $ (694 Kč) navíc za předplatné Secrets a 60 $ (1 388 Kč) pro nečleny.

Během vyhledávání obrázků můžete snadno zakoupit rozšířenou licenci kliknutím na záložku rozšířená licence u vybraného obrázku.

Co získáte s rozšířenou licencí

 • Neomezený počet výtisků a tapet
 • Neomezený počet  na trička a oblečení
 • Neomezený počet na hrnky, kalendáře, hry, pohlednice, webové šablony

Zde je tabulka pro porovnání licencí, která ukazuje, jak se licence Standard (standardní) a Extended (rozšířená)  navzájem liší.

Srovnávací tabulka Stock Photo Secrects

Na našich snímcích nabízíme také právní ochranu 10 000 $, takže pokud se někdo pokusí domáhat se porušení autorských práv, jste zákonně chráněni. Ve velmi nepravděpodobném případě, že se to stane, protože naši přispěvatelé jsou si plně vědomi našich licenčních podmínek a předem s nimi souhlasili, poskytujeme, abychom vám nabídli dodatečnou ochranu, která vám umožňuje zůstat v klidu.

Proč byste se měli připojit k našemu předplatnému Low Volume

Členství v Low Volume je ideální pro malé podniky, které potřebují ročně hodně obrázků. Low Volume vám nabízí změnu oproti členství v 99club, a to, že za dalších 99 dolarů, získáte trojnásobek obrázků (600)!

Nejen, že je naše kolekce obrázků plná vysoce kvalitních, prémiových royalty free obrázků, ale můžete je používat navždy, jakmile je stáhnete (i po skončení členství).

Naše speciální nabídka předplatného Low Volume nemá žádné další poplatky ani žádná měsíční omezení stahování. Můžete si stáhnout libovolný počet obrázků za měsíc (což se provede ručně, když se zaregistrujete).

Recenze předplatného Low Volume

 

nabídka-stockphotosecrets-low-volume

Předplatné Low Volume od Stock Photo Secrets je jedním z nejdostupnějších předplatných fotografií, které vám ročně umožní stáhnout stovky obrázků bez omezení. Pokud jste malým a středním podnikem, který potřebuje spoustu fotobankových obrázků, ale máte omezený rozpočet, pak je pro vás naše předplatné Low Volume ideální volbou. Naše knihovna obrázků roste každý měsíc a každý nový přidávaný obraz zvyšuje velikost a kvalitu naší sbírky obrázků.

A jako bonus navíc bylo zrušeno omezení Low Volume na 50 stahování obrázků za měsíc, takže můžete mít přístup ke všem 600 obrázkům bez měsíčních limitů. Pokud byste chtěli stáhnout všech 600 obrázků za den, můžete.

Jako EXTRA BONUS, když se dnes zaregistrujete k předplatnému Low Volume, odstraníme denní limit stahování z vašeho účtu, abyste si mohli stáhnout tolik obrázků, kolik jen chcete!

Výhody

 • Zahrnuje všechny obrázky, vektory a písma z našich 5 000 000 obrázků
 • 600 XXL stažení ročně (pouze 0,33 $ (8 Kč) za obrázek!)
 • Speciální nabídka pro podniky s velkou potřebou fotek
 • Můžete použít obrázky NAVŽDY
 • Předplatné pouze za 199 $ (4 604 Kč) bez dalších poplatků!

Nevýhody

 • Žádné překlápění obrázků, to znamená, že po jednom roce budou propadlé všechny nepoužité obrázky ke stažení!
 • Nelze najít podrobnosti snímku z focení při hledání obrázků
 • K dispozici pouze po omezenou dobu

Zaregistrujte se ještě dnes a získejte 600 XXL obrázků za 199 $ bez jakýchkoli omezení!

Renata
Renata

Zajišťuje koordinaci překladů a kontrolu obsahu jednotlivých článků o fotobankách. Zodpoví vaše dotazy pokud čemukoliv nerozumíte nebo potřebujete podrobněji vysvětlit.

Rádi se dovíme, co si o tom myslíte vy.

Leave a reply

fotobanka.cz
Logo